Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Time Of Death(Ölüm Zamanı)

[katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Time Of Death(Ölüm Zamanı) Empty Time Of Death(Ölüm Zamanı)

Mesaj tarafından [katniss] C.tesi Eyl. 18, 2010 5:10 pm

HANGİ CANLI ÖZELLEŞMİŞ GÜÇLÜ BİR VAMPİRİN ONDAN İNTİKAM ALMASINI İSTER Kİ?
    İNTİKAM ATEŞİNİ YAKAN BİR VAMPİR VE BİR AYİNLE GELEN ÖLÜMCÜL SON. GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN BİR YEMİN. FARKINDA OLMADAN KULLANILAN GÜÇLER. GERÇEKLER VE DÖNÜŞENLER ARASINDAKİ İNANILMAZ SAVAŞ. SOFİA’NIN KARDEŞİNİ BİLE ÖLDÜRMEK ZORUNDA KALDIĞI AKIL ALMAZ MÜCADELE. BAŞARMANIN ARDINDA KALAN HÜZÜN. UÇURUMUN KIYISINDA BİR VAMPİR. GURURUN GETİRDİĞİ ASİL BENLİK. AŞKLA KARIŞAN KOYU BİR ÖFKE. ŞİMDİ İNTİKAM VAKTİ. ARTIK VAMPİRLER İÇİN ÖLÜM ZAMANI…
    SOĞUK BİR GECE DE KANLA BİTEN SICAK BİR AYİN. SEN ARTIK ÖLDÜN OLIVER...

Buffy Summers (Buffy the Vampire Slayer) Pictures, Images and Photos
    SOFIA HERO: Genç özelleşmiş güçlü bir vampirdir. önceleri insan olarak yaşarken vampirlerin saldırısı sırasında bütün ailesini kaybetmiş ve dönüşüm geçirmiştir. kendini kurtaran harry ye hayat borçludur. ve ona aşıktır. ama artık tek düşünmesi gerektiği ALACAĞI İNTİKAMDIR.
    Tony Langringe Pictures, Images and Photos
    HARRY NORA:Tıpkı Sofia gibi genç bir vampirdir. onun gibi önceleri insan olarak yaşarken saldırıda iki kız kardeşini kaybeder ve dönüşüm geçirir. ama ölmeden kaçmayı başarır ve sofia yı da kaçırarak ormanın derinliklerine götürür. ona sırılsıklam aşıktır.İNTİKAM ALMASI İÇİN ONA YARDIM EDER.
    Britney Spears Pictures, Images and Photos
    SALLY ROSIN:Babasıyla birlikte ormanda gezerken vampirlerin saldırısına uğrar. ama kurtulur fakat babasını kaybeder ve yaşadığı şoku atlatamaz. sofia yardım etmesi için onu dönüştürür ve takımına ekler. onun da artık tek düşündüğü intikamdır. fakat daha sonra dayanamaz ve insan kanı için dönüşenleri terk eder ve gerçeklerin tarafına geçer. ihanet ettiği için jack tarafından öldürülür.
    Leonardo DiCaprio Pictures, Images and Photos
    JACK LIEBERMAN:Sally ortadan kaybolunca onu aramaya başlar. sally nin sevgilisidir. dönüşenlerin yaşaması bağlı olduğu kişiyle mümkün olduğu için harry jacki de dönüşenlerin arasına alır ve vampir yapar. sally için yemin eder. ama sally ihanet edince onu ve kendini öldürür.
    Vampire girl Pictures, Images and Photos
    ROSE HERO:Sofianın kardeşidir. saldırıda oliver onu öldürmez ve yanında götürür. hafızasını silerek onu sofiaya karşı kullanmak için eğitir. tek bildiği şey oliverın eşi olduğu ve sofiayı öldürmesi gerektiğidir.fakat sofia kardeşini intikam savaşında öldürür.
    Angel (Angel, Buffy the Vampire Slayer) Pictures, Images and Photos
    OLIVER RILEY:vampirlerin lordudur. ventrue klanına ait acımasız biridir. sofiadan korktuğu için kardeşini ona karşı kullanmak için eğitir. bütün klanlara hükmetmekte ve insanları öldürmektedir.
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Time Of Death(Ölüm Zamanı) Empty Geri: Time Of Death(Ölüm Zamanı)

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 18, 2010 5:13 pm

Hmm güzel bir konuya benziyor.İlk bölümü bekliyorum.
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından [katniss] C.tesi Eyl. 18, 2010 7:24 pm

teşekkürler hemen bölüm atıyorum yorumlarınızı bekliyorum Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Eyl. 18, 2010 8:16 pm

Kilit + Arşiv

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 3:02 pm