Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+16
İdio-Path
z=ben
AnneBoleyn
ruveydamelisa
~Stark~
ebru
slcnstr
Clodya_Alas
gecenin kızı
sekerkiss07
Kiraz*
Ash_
arya
kolona
stark-seros
jamestark
20 posters

Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :)

kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Empty Geri: Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :)

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 11, 2010 10:30 pm

tamam bundar sonra heç isyan çıkarmıycam artık yapmıycam sitede gereğinden fazla durmuycam
    AnneBoleyn
    AnneBoleyn
    Marked
    Marked

Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Empty Geri: Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :)

Mesaj tarafından AnneBoleyn Paz Eyl. 12, 2010 1:00 pm

çok güzel eline sağlık beğendim baya afro
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Paz Eyl. 12, 2010 2:05 pm

teşekkür ederim canım Smile
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Paz Eyl. 12, 2010 2:07 pm

teşekkür etme lütfen o bizim teşekkürümüz Very Happy ama lütfen yb at Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Paz Eyl. 12, 2010 2:09 pm

ahah Very Happy yb gelicek yarın veya sonraki gün Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Paz Eyl. 12, 2010 2:10 pm

ya olmaz benim bugün son hakkım bilgisayar için Crying or Very sad Sad :cry Sad
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Paz Eyl. 12, 2010 2:12 pm

gerçekten üzüldüm ama yb yazmadım daha Sad
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Paz Eyl. 12, 2010 9:40 pm

yeni okuyucuyum Smile
    süper olmuş y.b at
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Paz Eyl. 12, 2010 10:39 pm

Koptum teşekkür ederim Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 9:09 pm

Gözleri.. Tanrım..
    Birden gözlerini kırptı ve o büyü bozuldu.
    -Ne oldu? Tanrım beni korkutma.
    -Gözlerin.. dedim. Denicek bişey yoktu. İmkansız bişeydi. Rüya gibi. Hayal gibi. Hani hep bi dünyanın hayalini kurarız. İçinde sadece iyiliğin olduğu. Onun o güzel mavi gözlerinde uçan kelebekleri ve küçük bi kasabayı gördüm. İşte donakaldığım yer tam burası. Kelebekler tam bi hayaldi. Ama kasaba için aynı şeyi söyleyemem. Kanlar ve insanlarla doluydu, ölmüş insanlar.
    -Ne var gözlerimde.
    Saçmaydı ve hayaldi. Gerçeği söylersem arkadaşlığını kaybederdim ve bundan çok korktum.
    -Çok güzeller, masmavi.. Tanrım. Yerin dibinin yerini bilen var mı? Çünkü orayı uzun uzun aramak istemiyorum.
    -Teşekkür ederim. dedi. Utanmıştı. Ne tatlıydı.
    -Yanımda o kadar güzelsinki gözlerimin ne önemi var .. dedi. Tanrım! Yerin dibi beni bulsa iyi olucaktı çünkü acayip afallamıştım.
    -Ah! Şey çok teşekkür ederim.
    -Ned- Tanrım demin düşündüğüm şeyi sesli söylediğimi söyleme bana!
    -Şey sanırım söyledin. Ama güzeldi. Gerçekten. dedim ve gülümsedim.Gülümsemem ona güven vermişti.
    -Eh. dedi. İyi o zaman.
    O sırada Scott geldi yanımıza.
    -Sellam güzel kız. dedi.
    -Selam Scott.
    -Kahve istermisin? Ya sen Gareth?
    -Hayır. dedik aynı anda.
    -Tammam. dedi ve gitti.
    -Bidahaki ders ?
    -Aynı.
    -Kitaba bakıyım.
    Kitaba bakarken birden bi resim farkettim. Bi kasaba. Çok tanıdıktı. Gareth'in gözlerindeki kasaba.. Orayı daha önce görmemiştim ve hayal olduğunu sanmıştım ama gerçekti.
    İşte şimdi korkmaya başladım. Yerimden kalktım.
    -Nereye ?
    -Dışarı. Hava almalıyım.
    Korkuyodum hem de çok.
    --------------------------------------------------
    Sıkıcı ve endişeli bi günden sonra evimdeyim. Huzurlu ve mutluyum. Alexa'yla konuştum ve tek düşündüğü şey Scott oldu. Şakaları nasıldı? Güzelmiydi? Scott yakışıklı mıydı? Gözleri ne renkti?
    Bütün bu masum(!) sorulara olumlu cevaplar verdim. Onu görmek istiyodu. Onu ben bile tam tanımıyodum. Düşünmem gerektiğini söyledim.
    -Lanet! Tanış o zaman. İyi anlaş ve iyi anlaştığın bi kız arkadaşın olduğunu söyle.
    Kahkaha attım ve 'Şüphen olmasın' dedim. Odama kaçtım ve kendimi yatağa attım. Müzik dinlerken uyuya kalmışım. Rüyamda ordaydım.. O kasabada..

Kısa bi bölüm ama yorum yook Sad
    Yorum bekliyorum ama Very Happy Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Ptsi Eyl. 13, 2010 9:17 pm

çokk güzel olmuş tatlımm hemen yeni bölüm at
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 9:21 pm

daha yeni attım ve yorum bekliyorum (:
    bu arada saol tatlım Very Happy Smile
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Ptsi Eyl. 13, 2010 9:39 pm

tmm Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Icon_cry
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Eyl. 13, 2010 9:42 pm

Çooookk Güzeldii ... Harikaydı.. Beğendim..

6-7 Günden beri Girmiorum siteye okadar çook YB eklenmişki bu '' Bizim Hikayelerimiz'' bölümüne .. !!

Hepsini birden okumak güzel...

Gerçekten Hikayeni beğendim.. Gelecek bölümleri okumak için sabırsızlanııorumm !!!
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Ptsi Eyl. 13, 2010 9:46 pm

o zaman teşekkür ederim Smile yb'yi en kısa zamnda atıcam Very Happy biraz daha yorum gelince (:
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 13, 2010 10:06 pm

spr olmus devam Very Happy çabuk yaz Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Eyl. 14, 2010 10:58 am

çok güzel olmuş canım.hemen yb istiyorum Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Eyl. 14, 2010 1:39 pm

sanırım bugün yb gelicek Smile yazmaya baslıcam bikac yorum daha bekliyorum Smile))
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Eyl. 14, 2010 2:22 pm

Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Www.manzara.be_-_Guzel_Sarsn_Mavi_Gozlu_Kz
    Bree değişti arkadaşlaar ! Bree bu kız Smile

4. BÖLÜM
    Pislenmiş yatakta doğruldum. Cama gittim, perdeyi açtım ve dışarı baktım. Ölüler.. O sırada aynadaki yansımamı fark ettim. Ben değildim, başka biriydim. Esmer tenim ve buz mavisi gözlerim zıtlık oluşturuyolardı ama gerçekten çok güzeldim. O sırada kapı açıldı ve ben korkuyla arkamı döndüm. 60 yaşlarında bi kadındı içeri giren.
    -Ne kadar üzüldüğünü biliyorum.
    -Evet üzülüyorum. Cocuğum öldü ve kocam. Şimdi çık buradan.
    -Yalnız kalmak istemeni anlıyorum-
    -O zaman rahat bırak beni !
    Söylediklerim benim sözlerim değildi. O bedenin içine girmiş bişey gibi hissettim kendimi. Konuşamıyo, hareketlerini denetleyemiyodum. Sadece kızın gözünden olanları izliyo ve hissettiklerini hissediyodum. Korku..
    Kasabadakileri öldürenler gidince birden koşmaya başladım ve melek gibi esmer bi kızın önünde durdum. Ağlamaya başladım ‘kızım.. benim biricik meleği m…’ Sarışın bi adam bana yaklaştı. Kocam..
    -Boyle olucağını anlamalıydım. Aptalım ben.
    -Şşşt dedim ve adama yaklaştım. Bilemezdin. Seni seviyorum. Dedim ve adamı öptüm.
    -Çocuğumu öpebilir miyim ? dedi
    Ona meleğimizi uzattım. Öptü. Arkadan düşman geldi kocamı okla vurdu ve kaçtı.

Kan ter içinde çığlık atarak uyandım. Alexa yanımdaydı ve bana sarılmıştı ‘Geçti, geçti. Sadece bi kabustu ve bitti.’ Konuşamadım… Sadece ağlıyodum. O adam gözlerimin önünde can vermişti. Onu kurtarabilirdim belki. Yere yatırırdım ya da önüne geçerdim. Gerçek gibiydi. Etrafımı net bi şekilde gördüğümde Alexa’nın giyinmiş olduğunu gördüm.
    -Sen giyin. Ben kahvaltı hazırlarım.
    -Sen bi harikasın.
    -Öyleyimdir.
    Hemen dolabımı açtım ve dar pantolonumu çıkardım. Ustume kırmızı askılı tisortumu geçirirken aklım kucuk esmer melekteydi. Kim kıyardı ona..
    Kırmızı babetlerimi aldım ve asağı indim.
    -Fıstığız bakıyorum. Kim için bu hazırlıklar?
    -Saçma. Dedim ve masaya oturdum ama o geç kalmış. Koşarak çıktı ama yanağıma bi öpücük kondurmayı unutmadı. Ben de siyah çantamı aldım ve yola çıktım. Ormanlık alana girince Scott yanıma geldi. Sinirli gözüküyodu.
    -Hey Scott. Neyin var ?
    -Lilia desem anlar mısın ?
    -Bela ?
    -Kesinlikle. Kız 15 yaşında yaa !
    -Noldu ? dedim ama gülmemek için kendimi zor tutuyodum.
    -Dün saat akşam 10 civarı. Lilia evde yok. Merak ettim aradım. Yok. Cebi kapalı. Dışarı çıkıp aramaya başladım. En yakın arkadaşı onu aradım. Bardalarmış. Onu kim alır bara yaa! İçmişler bizimki sarhoş. Şarkı söylüyo. Eve götürdüm. Buz gibi soğuk bi duşun altına soktum onu. Çığlık atıyo. Neymiş su çok soğukmuş. Çıkartmadım sudan. Bıraktım donsun. Neyse insaf sonra çıkardım. Giydirdim. Kıza bak yaa!
    -Tamam tamam. Geçti işte. 15 yaşında kız.
    -Bende onu diyorum.
    Okulun bahçesine girdik. Birden herkes bize baktı. Tam bundan daha kötüsü olamazdı diye düşünürken bizden küçük bi grup genç ellerindeki kırmızı gülü bana uzatıp ‘Çok güzelsiniz’ dediler.
    3. kez yerin dibini boyladım. Ama kimse gülmedi. Scott hafifçe sırıttı. Ona dik dik baktım ve yürümeye başladım. İki güzel kız bana kıskançlıkla baktılar. Biri Gareth’in ikizi Celeste’di.
    Sınıfa girdim ve Scott’un yanına oturdum . O sırada hoca sınıfa girdi ve dvd’ye bi cd yerleştirdi. Herkes cdye dalmıştı. Aslında bende dalmıştım ama hoca beni çağırınca yanına gittim.
    -Ee nasıl gidiyo populerlik.
    -Ah şey.. fena değil. Kendimi çok göz önünde hissediyorum ve hiç hoş değil.
    -İlk başlarda. İlerde çok iyi bi büyücü olduğunda alışmış olucaksın.
    -Umarım. Dedim.
    Yerime geçtim. Zil çalınca kimse kalkmadı ama benim dışarı çıkmam lazımdı. Kendimi dışarı attım. Bahçeye koşarak çıktım ve o anda birine çarptım.
    -Özür dilerim, gerçekten.
    -Önemli değil.
    Stefan. Tanrım çok yakışıklıydı. Çok şirin gülümsüyodu.
    Tam ben gidicekken kolumdan tuttu. Ona baktım ve ‘Ne istiyosun’ diye sordum.
    -Sence ? dedi.
    -Bırak beni ! dedim ama çok güçlüydü. Çok, çok sinirliydim. Stefan beni boş koridorda duvara yapıştırdı.
    -O zaman cevap veriyorum. Seni.
    Bana gittikçe yaklaşıyodu ve o anda bi ses duydum ve Arthur yere düştü.

Yoruuuuum ? Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Salı Eyl. 14, 2010 2:31 pm

vuuhhhuuu süper olmuş
    ellerine sağlık tatlım Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Icon_smile
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Eyl. 14, 2010 2:37 pm

saol canım Very Happy
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından z=ben Salı Eyl. 14, 2010 2:37 pm

rica ederim y.b yarın atarmısın?* Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Icon_biggrin
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Eyl. 14, 2010 2:40 pm

olabilir Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Eyl. 14, 2010 2:49 pm

Hacı güzel devam et Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Icon_biggrin Bir tavsiye; cümleleri birbiriyle bağlamayı denersen daha akıcı yazarsın Büyü Okulu . 7. bölüm geldi! Okumanız dileğiylee.. :) - Sayfa 3 Icon_biggrin
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Eyl. 14, 2010 2:53 pm

saolasın Very Happy tavsiye için ayrıca teşekkür Koptum

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 3:52 pm