Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor Empty F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 22, 2010 12:59 pm

Sebastian Vettel, bu hafta yapılacak Hockenheim GP'sinde Alman taraftarların Webber'e saygı göstermesini istedi.

Istanbul'daki kaza ve Silverstone'daki kanat olayının ardindan iki pilot arasinda ipler gerilmişti. Ama Vettel, Webber'in Ateşli alman seyirciler tarafından kötü tezahuratlara maruz kalmasını istemiyor.

'Umarım Almanya'da tüm sürücüler saygı ile karşılanır. Ben kimseye olan saygımı yitirmem. Hepimiz birer sporcuyuz ve birbirimize seviyeli davranmalıyız.'

Kaynak:TurkiyeF1.Com
    RRRockerrr
    RRRockerrr
    Betrayed
    Betrayed

F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor Empty Geri: F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor

Mesaj tarafından RRRockerrr Perş. Tem. 22, 2010 1:20 pm

En doğrusunu demiş Vettel.
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor Empty Geri: F1-Vettel, seyircisinin Webber'e 'saygı' göstermesini istiyor

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 22, 2010 1:21 pm

Bencede çok haklı adam doğru demiş
    MoridaRika
    MoridaRika
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından MoridaRika Paz Tem. 25, 2010 7:11 pm

Mesajınız silnmiştir
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 C.tesi Ekim 30, 2010 4:59 pm

mordarika,

diğer konuda mesajlarını okudum. kilitlenmişti ama yine de içimde kaldı, çok gösteriş takılıyosun, bence insanlara hakaret etmek yerine kendini düzeltmek için çabala. burası insanları aşağılayanlara göre bi forum değil. (şakayı kaka yapmayalım ama senin dediklerinin şaka olduğunu pek sanmıyorum.)
    RRRockerrr
    RRRockerrr
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından RRRockerrr Cuma Kas. 05, 2010 6:40 pm

Ne yazmış orda da mesajı silinmiş?
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Kas. 05, 2010 6:49 pm

bu konular biteli aylar oldu nereden açtınız böyle şimdi Koptum
    RRRockerrr
    RRRockerrr
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından RRRockerrr Cuma Kas. 05, 2010 6:54 pm

Demekki ben aylardır girmiyorum scratch Koptum

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:44 am