Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Horner'dan Vettel'e övgü dolu sözler

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Horner'dan Vettel'e övgü dolu sözler Empty Horner'dan Vettel'e övgü dolu sözler

Mesaj tarafından RUH Ptsi Haz. 28, 2010 5:53 pm

Red Bull Racing patronu Christian Horner, Sebastian Vettel'in Avrupa Grand Prix’sindeki zaferini hem takım hem de pilotu için büyük bir zafer olarak nitelendirdi

Autosport’a konuşan Horner, “Bu Sebastien ve takım adına çok büyük bir zafer. Burası, McLaren ve Mercedes motorlu araçlarla aynı seviyeye ulaşmayı ummadığımız bir pistti. Sıralamalarda ilk çizgiyi elde etmek ve Sebastian ile baskın bir galibiyet almak bizi fazlasıyla tatmin etti.” Dedi.

Horner, Sebastian Vettel’in son yarışlarda yaşadığı zorlukların ardından burada zafere fazlasıyla aç olduğunu belirtti.

“Evet, Seb için önemliydi. Pistteki mücadelesine geri döndü ve çok etkileyici bir sürüş gerçekleştirdi. Bu sürüşün Sebastian’a güven aşıladığını düşünüyorum. İki pşilotun arasında bir sorun olmadığından eminim. O birkaç kötü yarış geçirdi, biraz şanssızdı ve şimdi bu güveni açısından oldukça iyi.”

Horner, Valensiya’daki en iyi haberlerden birinin de büyük kazanın ardından Mark Webber’in yara almamış olması olduğunu söyledi.

“Önemli olan Mark’ın o kötü kazadan bir çizik bile almadan kurtulmadı. Bir otomobili o şekilde havada görmek korkunçtu, ama çok şükür ki o iyi. Otomobili ve şasiyi ise Sİlverstone için hazır hale getireceğiz.”

Kaza hakkındaki yorumu sorulduğunda ise Horner, “Fren noktasına yakın olduğunu düşünmüyorum, sorun buydu. Heikki’nin fren noktası onun fren noktasından yarım kilometre önceydi! Otomobiller arasındaki hız farkı çok büyüktü. Heikki yolun ortasındaydı ve Mark’ın sağa ya da sola gittiğini görmek zordu. Heikki o yavaş otomobilde yapabileceğini en iyisini yapıyordu ve kazanın nedeni Mark’ın duruma reaksiyon verme şansının olmamasıydı.”

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 11:00 pm