Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

F1-Webber ve Horner gerilimi sona erdirdi

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1-Webber ve Horner gerilimi sona erdirdi Empty F1-Webber ve Horner gerilimi sona erdirdi

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 15, 2010 12:56 pm

Mark Webber, Milton Keynes'teki fabrikada Christian Horner ile bir araya geldiğini ve İngiltere GP'deki tartışmadan kaynaklanan gerilimi sona erdirdiklerini söyledi.

Hafta sonunda kendi aracındaki ön kanat yarış öncesinde çıkarılarak, şampiyonada daha önde olduğu gerekçesiyle takım arkadaşı Sebastian Vettel'e takılan Webber bundan duyduğu rahatsızlığı kamuoyu önünde takımı iğneleyici şekilde dile getirmişti.

Avustralyalı pilot daha sonra yaptığı açıklamada ise, "bana bu şekilde davranacaklarını bilseydim, sözleşmemi asla uzatmazdım" ifadelerini kullanmıştı.

Dün Horner ile konuyu görüşmek üzere bir araya gelmen Horner, internet sitesine koyduğu açıklamada, meselenin tüm boyutlarıyla ele alındığı ve bu gerilimin artık devam etmeyeceği belirtildi.

Yarış sonrasında telsizden yaptığı "iki numaralı pilot için hiç de fena değil" ifadelerinin, muhtemelen ideal sözcükler olmadığını kabul eden Webber, Horner ve Vettel'le iş ilişkisinin de, Silverstone'da yaşananlardan dolayı bozulmadığını net bir şekilde ifade etti

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:07 am