Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı Empty Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Tem. 08, 2010 12:27 pm

Lady Gaga'nın 'The Fame'i bu hafta ABD'nin dijital tarihinin en çok satan albümü oldu. 783.000'i aşkın dijital satış ile bir önceki rekor olan Coldplay'in 'Viva La Vida'sını geçti.

'The Fame' bugüne kadar ABD'de 3.539.000 (dijital ve fiziksel) kopya sattı. Bu sayı 'The Fame Monster' baskısının satışları içeriyor fakat 1.170.000 kopya ek satış ile 8-parça EP sayılmıyor.

'The Fame' parçaları 24.645.000 dijital kopya satış ile tüm zamanların rekorunu elinde bulunduruyor. Dijital parça indirmede ikinci sırada Black Eyed Peas'ın 'END'i (17.878.000), üçüncü sırada ve Rihanna'nın 'Good Girl Gone Bad'i (17.041.000) geliyor.

07.07.2010
    GagaDaily
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı Empty Geri: Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 08, 2010 1:21 pm

Lady Gaga da başarıdan başarıya koşuyor
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı Empty Geri: Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Tem. 08, 2010 8:07 pm

cidden ya Koptum o rakamlar ne öyle balonu çabuk söner dedikçe daha çok satıyor Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Tem. 08, 2010 8:08 pm

Nereye baksam GaGa rekor kırdı gibi haberler görüyorum Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı Icon_razz İşte hatunum Lady GaGa Dijital Satış Rekoru Kırdı Icon_cool

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:51 am