Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Panic at The Disco - I Write Sins Not Tragedies

mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Panic at The Disco - I Write Sins Not Tragedies  Empty Panic at The Disco - I Write Sins Not Tragedies

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 11:02 pm

Oh, well imagine, as I'm pacing the pews in a church corridor,
    Hadi hayal et,bir kilise koridorunda yürüyorum

And I can't help but to hear, no I can't help but to hear an exchanging of words:
    Ve duymama engel olamıyorum, hayır söylenenleri duymama engel olamıyorum:

"What a beautiful wedding! What a beautiful wedding!" says a bridesmaid to a waiter.
    "Ne güzel bir düğün! Ne güzel bir düğün!" diyor gelinin nedimelerinden biri bir garsona

"Yes, but what a shame, what a shame, the poor groom's bride is a whore."
    "Evet, ama ne yazık, ne yazık ki zavallı damadın gelini bir o*ospu."

I'd chime in with a "Haven't you people ever heard of closing a goddamn door?!"
    Ben araya girerim, "Siz insanlar hiç lanet olası bir kapıyı kapamak diye bir şey duymadınız mı?!"

No, it's much better to face these kinds of things with a sense of poise and rationality.
    Hayır bu tür şeyleri akılcı ve hazırlıklı bir şekilde karşılamak çok daha iyi

Ben araya girerim, "Siz insanlar hiç lanet olası bir kapıyı kapamak diye bir şey duymadınız mı?!"

No, it's much better to face these kinds of things with a sense of...
    Hayır bu tür şeyleri karşılamak çok daha iyi şeyle…

Well in fact, well I'll look at it this way, I mean technically our marriage is saved
    İyi aslında, bu açıdan bakacağım, yani teknik anlamda evliliğimiz kurtuldu

Well this calls for a toast, so pour the champagne
    Buna bir kadeh kaldırmak gerekir, hadi dök şampanyayı

Well in fact, well I'll look at it this way, I mean technically our marriage is saved
    İyi aslında, bu açıdan bakacağım, yani teknik anlamda evliliğimiz kurtuldu

Well this calls for a toast, so pour the champagne
    Buna kadeh kaldırmak gerekir, hadi dök şampanyayı, dök şampanyayı

No, it's much better to face these kinds of things with a sense of poise and rationality.

Again
    Yeniden…

Again...
    Yeniden…
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Panic at The Disco - I Write Sins Not Tragedies  Empty Geri: Panic at The Disco - I Write Sins Not Tragedies

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 01, 2010 7:22 pm

paylaşım için teşekkürler

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 5:01 am