Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
hatice
dilara
Damla&Stark
happy
_fresh trouble_
ebru
sekerkiss07
grida
12 posters

sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

sen şimdi git belki sonra  yb geldi:) :) - Sayfa 3 Empty Geri: sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

Mesaj tarafından grida Çarş. Haz. 16, 2010 12:31 pm

biraz yorum gelsin yb atıcam aslında atardımda ilham gelmesini bekliyorum Sad
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

sen şimdi git belki sonra  yb geldi:) :) - Sayfa 3 Empty Geri: sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 16, 2010 12:43 pm

yeni bölüüüüüümmmmmmmm.......... Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Çarş. Haz. 16, 2010 10:22 pm

PARTİ ZAMANI
    AHHH alan kes gülmeyi onları rahatsız ediyorsun
    Sizin burada ne işiniz var dedi denis
    Beni arıyormuşsun ama biz gitsek iyi olur demi alan
    Evet biz gidelim siz yiyişmenize bakın
    Alan dedi sertçe abim
    Neyse biz alışverişe gideriz kutlanıcak bir durumumuz var dedim alanını kolundan tuttum ve dışarı çıktım. İlk defa bu kadar şaşırdım. Abim ve denis
    Abinle denis işi götürüyorlar bundan bana hiç bahsetmedin
    Bahsetmem gerektigini az önce anladım merak etme hadi alışverişe
    Reyonları gezerken çok eğlenmiştik. Alan en yakın arkadaşlarımdandı. Camilla bunu bir türlü anlamamıştı. Ve alanı kaybetti.
    Bir cafe ye girdik ayaklarıma kara sular inmişti. Bir an gözüme camillanın sacları çarptı ve ardından lucas gördüm. Onu görünce içimden tiksintiyle karışık bir hayranlık geçti. Sözünü tutmuştu aileme zarar vermemişti. Ama o bir avcıydı. Alanın bunu anladıgına eminim nede olsa o bir büyücü soyundan geliyor ve bir psişikti. Onlar bizi görmemişti. Bizde onların bizi görmeyeceği bir köşeye geçtik.ve kendimi hazırladım.
    Geliyor
    Ne geliyor
    Soru
    Bi tahminim var.
    Sen sorma ben anlatıyım onun adı luc bir avcı ve camilla yla cıkıyor. Bir avcıyla aynı evde yasıyorum ona aşık değilim hatta bazen onu öldürme dürtüme sahip cıkmak zorunda kalıyorum ve aileme hiçbir zarar vermicek
    Sen bir avcıya mı güveniyorsun !!!!
    Güvendigimi söyleyemem ama inanıyorum desem
    Bende bu söylediklerinden ona aşık olduğuna inanıyorum
    Sen ne bana bak alan ferguson iki gündür tanıdığım adama aşık olucak değilim
    Ahh evet ondan hoşlanmaya başlamışsın onun için ona güveniyorsun
    Beni deli etme alan sevgili soylu ailen seni kaybedebilir
    Bunu yapamazsın bana ihtiyacın var şimdilik inanıyorum ona aşık olmadığına ama şimdilik duydun mu
    Seni haksız çıkarmam tatlım
    Eee bayan türkoğlu başka görmeyeli neler oldu anlatın
    Pek bişey oldugu söylenemez
    Bakın burada kimler varmış
    Camilla bu ne hoş sürpriz dedi alan biliyordum bu tonu kıyamet kopucaktı şimdi
    Seni görmek güzel alan bakıyorum da hemen sevgilini yanına koşmuşsun
    Evet onu çok özledim ve özlemimi gideriyorum şimdi kaybolur musun
    Kayboldum bile zaten sevgilim bekler
    Güle güle
    Kalkalım artık buranın havası degişti.
    Tamam
    Yavaşça gözden kaybolduk eve geldigimde saat 11 di alanı gönderdim benden 5 dk sonra içeri luc girdi. Denilse abim ortalıkta görünmüyordu. Onun yukarı cıkmasını bekledim dolaba aldıklarımızı yerleştiriyordum. Nefesini boynumda hissedince irkildim
    Korkuttum mu seni
    Hayır korkmadım arkamda ne aradığını sorabilirmiyim.
    Hayır sadece iyi geceler demek istemiştim.
    İyi geceler içimden yatta geberi geçiriyordum ki
    Gebermek kelimesi pek hoş bi kelime degil senin gibi birine yakışmıyo
    Sen demeye kalmadan odasına cıktıgını anladım
    Onun bir akıl okuyucu oldugunu düşündüm. Ona ait ne kadar sır vardı.
    Uyma cıktıgımda huzur arıyordu ruhum gözlerimi kapadıgımda rüyalar alemine yolculuk yaptım. Sabah uyandıgımda parti zamanıydı kahvaltıyı hazırladım. Jessi aradım.kahvaltıya gelmesini söledim.herkes aşağıya inmesini bekledim .ilk inen luc tu sanki kokumu almıştı.
    Dün aklımdan geçenleri nerden biliyordun.
    Sadece seni tanıyorum.aklından geçenleri okumuyordum.
    Tabi tabi 3 haftadır aynı evde yaşıyoruz diye beni çözdügünü mü sanıyorsun
    Evet
    Kanıtla
    Sen elindekilere sıkıca tutan birisin hoşlanmadıgın insanları potansiyel tehlike olarak görüyorsun bir erkek gibi yetiştirildin. O kadar uzun süre bir cok role burundun ki içinde ki sen bulamıyorsun Kibirli yıldız olan mısın yoksa fedakar olan mı yada cani olan mı karar veremiyorsun ana göre tepkiler veriyorsun. Ama haytının merkezinde ailen var kişilik eksikligini ordan tamamlıyorsun. Alan senin en iyi arkadaşın çünkü senin gibi denis annen yerine koyuyorsun bu kadar yeter mi
    Sen bana kişiliksiz mi dedin
    Sen onca laf arasından bunu mu çıkardın
    Sen bana kişiliksizsin dedin
    Sen gercekten
    Simdi de geri zekalı mısın demek istiosun
    Sabah sabah neyin var senin banyoya gidiyorum
    O arkasının dönünce kahkahamı daha fazla tutamadım aptal çocuk benimle oyun oynanmaz öğrenemedin mi ? beni o kadarda iyi tanımıyorsun degil mi
    Sen beni kandırdın ben simdi sana gösteririm .
    Benden uzak dur lanchester .
    Beni nasıl durdurcaksın dedi ve hızla yanıma geldi.
    Beni belimden tuttu ve hızla bahceye cıkardı.havuza ilerledi. Ama ona bir süprizim vardı beni havuza attıgında havaya yavaşça yükseldim
    Nasıldı intikam aldın mı
    Bu adil değil.
    Hayta hiçbir şey adil değil bay gizem
    Hey havada ne yapıyorsun aptal in ordan komşular görücek dedi abim
    Sonunda uyandınız ha ee geceniz nasıl gecti kızararak baktı bu andan sonrası kısa metrajlı fılmdi. Jessi bize geldi. Evi partiye uygun düzenledik. denis kokteylleri ve yiyecekleri kontrol ediyordu. Zil çaldı. Alan gelmiş olmalıydı ama camilla kapının önündeydi.
    Burada ne işin var
    Lucun davetlisiyim ve cekil önümden
    İçeri girdi ve yorumlar geldi hemen kısaca evime iğrenç dedi.
    Luc yanına ilerledi. Bende odam ilerledim herkes giyindi. Bir ben giyinmemiştim. Hemen babamın hediyesi olan kırmızı elbisemi giydim baştan cıkarıcı görünüyordum. Saçlarımı yaptım ve aşagıya indim.konukların cogu gelmişti.dogruca alan ilerledim.benim yürümemlem havada bir dalgalanma oluyordu. bunu alanın yaptıgına emindim. Ona gülümsedim.ve parti konuşmasına kadar ona eşlik ettim.merhabalar bu partiyi arkadaşım ve ailemin biricik üyesi denis için verdim dedim. ve hızla bahceye cıktım nefesim bir anda kesilmişti sanki ölüyordum hızla basket sahasına dogru ilerledim bişey beni oraya cekiyordu. Çok güçlü bir büyüydü. Sahaya girdim beni bekleyen adam baktım.
    Bi an rüyamda gördügüm gözler geldi aklıma ama onlar böyle bakmıyorlardı
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 17, 2010 11:06 am

neee noldu yaa.o adamda kim???
    ybybbyybybybybybybbybybybyb.... Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 17, 2010 11:38 am

atıcam yb sizin fikirleriniz üzerine yazıcam o adamı siz belirleyin
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 17, 2010 12:04 pm

luc'un ailesinden biri olabilir.yada avcı birileri.sen bilirsin yaa.. Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 17, 2010 12:16 pm

lucasın ailesine daha var.ama bir fikrim var yazıcam şimdi
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 17, 2010 12:19 pm

tamam bekliyorum... Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Perş. Haz. 17, 2010 1:30 pm

aaa süper olmuş yb ne zaman
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 17, 2010 1:33 pm

yb geliyor
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 17, 2010 1:36 pm

Aniden gelen şeyler büyük felaketlere yol acabilir
    Merhaba gabriela
    Sen de kimsin adımı nerden biliyorsun ve beni neden çağırdın
    Seni o çağırmadı ben çağırdım dedi ses
    Karanlık tarafa baktım ve babamı gördüm.
    Erken döndün dedim sarılmak içim ilerledim ama beni durdu. Gitmem gerekiyor . sadece iyi olup olmadıgınıza bakmak istedim.
    Babama neyin var senin
    Hiçbir şey bu nate abinle senin için koruma görevi görücek ve aynı evde kalıcaksınız.
    İçimden ipini koparan solugu kapını önünde alıyo bu ne ya dedim nerden cıktı şimdi baba bu neden içeri gelmiyorsun
    Gelemem sadece kendine dikkat etmeni istiyorum nate seni korumasına izin ver abini koruyacagını biliyorum. Beni dikkatle dinle. Abin değişmeye başlarsa ona yardım et sakın yalnız bırakma kapında bir gün anni diye bir kadın belir ise sana bir mektup vericek tamam mı
    Tamam baba seni seviyorum
    Bende seni tatlım bana sarılmadı ve bir güvercine dönüştü.
    Sen bu olanlardan bişey anladın mı nate bir şeyler biliyormusun
    Hayır babanın yanında gelmem emredildi bundan başka bir şey bilmiyorum
    Çok ciddi görünüyorsun partiye gelde azıcık dagıt ama önce senin için bir yalan bulmalıyım
    Buldum bile insanlara benim sevgilim oldugunu söylemeye ne dersin böylece yanımdan ayrılmak zorunda kalmazsın
    Normalde insanları cabuk etkilerim ama seni bu kadar kolay etkilemi hiç sanmıyordum
    Sana ilk bakışta aşık oldum gülmeye başladık lucla camilla ağaçların altın cıktılar ve bize baktılar camilla her zaman ki gibi şaçmalamaya başladı.ama ortamda farklı bi elektrik vardı. Sanki lucla nate tanışıyorlardı. ben nate kolundan sürükleyip partiye cektim.
    (Lucas azgından)
    Camilla ilgi alanım degildi benim odak noktam gabrielaydı. Ama şu an camilla işkenceye maruz kalıyordum.gabriela hızla partiden cıkmıştı .onu ilk ateşin eşyaları arasındaki fotolarında görmüştüm. İlk başlarda o barbi bebeklerden sanmıştım taki onu koridorda görene kadar.ondan hissetigim duygu akışını daha önce hiç kimsede hissetmemiştim o kadar degişikti ki hangi duygunun yogun oldugu belli degildi. Ben bir melezdim ateş bükücüsü ve pisişik bir annem vardı. Ve avcı bir babaya sahiptim bir zamanlar tabi babam annemi öldürene kadar sonrası babamın yanında bir azaptı.ateşin annesi gelip beni babamın yanından alıp ateşle büyütmeye başlayana kadar . gabriel tatillerde geldiginde ne oldugumu anlamasın diye tatile gönderilirdim. Benim görevim ateşi korumaktı. Ve bunu yapmaktaydım. Taki ateş buraya gelmek için annesiyle kavga edene kadar. Gabrielayı cok seviyordu.ve özlüyordu .onun peşinden buraya kadar geldim. Onun bana güven mesini saglamaya calıştım. O ise bana inanmamaya o kadar kararlıydı ki sonunda onun uyuz eden her şeyi yaptım beni fark edip güvenmesi için iki güne kadar bunu başarıyordum ama alan gelip bütün planlarımı bozdu. Gabrielayı sürekli bir koruma alanı içinde tutuyo onun duygularını hissedemiyordum. O hızla parti alanını terk edince nerde oldugunu anlayamadım.bahcede camillayla turluyorduk. Sonra nate gördüm cocukluk arkadasımı o da benim gibiydi tek fark annesi ve babası yasıyordu. Ve şimdi gabrielanın yanında yürüyordu. Koruma alanın alandan degil de ondan geldigini anladım zaten bir şey diyemeden gebi onun kolundan tuttu ve partiye soktu. Bide herkese sevgilim diye tanıştırdı. kıskançlık bütün bedenime hücüm ederken içimdeki öfkeye sahip çıkmaya calıştım. geldigimden beri tek bir hedefim vardı ve eski bir dostun onu benden almasına izin vermezdim. Parti bitti herkes evine dagılıyordu. O nate bizimle kalacagını acıkladı. Herkes odalarına dagılmaya basladı jees koltukta uyumaya baslamıştı bile gebi nate denisin odasını gösterdi ve koridorda ilerliyordu.onu beklemedigi bir an belinden tutup odanın içine aldım
    Ahhh aptal belimi kırcaktın
    Onun burada ne işi var
    Sanane
    Benimle oyun oynama bu sefer bütün duyguların net
    Hıı
    Bana nasıl anlıyorsun demiştin hatırlıyormusun
    Evet
    Senin duygularını hissediyorum
    Sen bir melezsin o zaman
    Evet nate öyle
    Nate seni neden bu kadar ilgilendiriyor
    Çünkü bana ait bir sey etrafında dolanmaya baslamasında hiç hoşnut değilim

(Gabriela )
    Duygularımı hissediyor ve bana ait bir şey dedi cok kızmıştım
    İii sen de sana ait olan şeylere yaklaştırma onu
    Bende bunu yapıyorum zaten dedi
    Ve beni sertçe öptü ilk başta reddetmeye calıştıysamda onun öpüşüne karşılık verdim dünya benim etrafımda dönüyordu bi an için sonra gercegi döndüm ilk aklıma camilla geldi sevgilimden uzak dur deyişi
    Bi an geri cekildim ona öyle bir tokat geçirdim ki neye ugradıgını şaşırdı
    Ben sürtük degilim bazılarını aksine dedim dogruca odama girdim.beni öptü. Ve ben ona neden karşılık verdim. Ondan nefret ediyordum oysa aklıma alan geldi o zaman ondan hoşlanmaya başlamışın deyişi hayır ben bu kadar kısa sürede tanıdıgım birine kapılarımı açmazdım. Ama o içeri girmişti bile

En son grida tarafından Perş. Haz. 17, 2010 10:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 17, 2010 4:05 pm

süper olmuş cnm.ellerine sağlık.çok güzel yaaa.ybybybybybbyb.... Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 17, 2010 5:40 pm

teşekkür ederim
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Perş. Haz. 17, 2010 10:08 pm

ayyy süperettoo olmşşş Very Happy Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 17, 2010 10:29 pm

begenmene sevindim
    sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sigmatau Cuma Haz. 18, 2010 11:35 am

Helel olsun!! spr yb ne zmn?
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 18, 2010 4:35 pm

hikayeme bir haftalıgına veda ediyorum ybleri tatil dönüşü atıcam
    hikayemi okuyan herkese şimdiden söz veriyorum geri gelince yb atmadıgım hergün için bir bölüm atcam
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Cuma Haz. 18, 2010 4:50 pm

bak bekiyoruz yb leri
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 18, 2010 4:52 pm

atarım ben merak etme
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 25, 2010 5:42 pm

ben geldimmm
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Cuma Haz. 25, 2010 6:06 pm

buu yb atıcan anlamına mı gelioo Very Happy Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 25, 2010 6:13 pm

toparlamaya calısıyorum yb o kadar karısık yazmısım ki
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Cuma Haz. 25, 2010 6:30 pm

Very Happy ozaman kısa zamanda yb beklioruz
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 25, 2010 8:20 pm

yb geliyor
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 25, 2010 8:23 pm

İlk öpücük her seyi degiştirir

Uykuyla uyanıklık arasında gidip gelmek dün bugün arasında köprü değil midir. Evet dün beni değiştirdi. Bugün aynı kılıyor. Gözlerimi açtığımda beni öptüğüne hala inanamıyordum. Ama ben bugünüme devam etmeliydim. Banyoya ilerledim sıcak suyun bedenimle buluşması ne rahatlatıcıydı. Banyodan çıktığımda yatağım üzerinde oturmuş beni bekliyordu.
    Beni rüyanda mı gördün lanchester
    Hayır abin seni aşağıya çağırmamı söyledi.
    İzin verirsen giyineyim
    İzin veriyorum ya
    Çıksana
    Benim rahatım böyle iyi
    Lucas
    Hızla yanıma geldi. Dolabımı açtı. Kırmızı elbiselerimden birini eline aldı
    Kırmızı sana yakışıyor. Tenini ortaya çıkarıyor dedi. Ve odamdan hızla çıkıp gitti. Ben bunla napıcaktım. Dolabımda kırmızı bir bluz ve siyah dar paçamı giydim altıma kırmızı babetlerimi geçirdim. Kırmızı yakutlardan yapılma melek kanatlarımı boynuma taktım. mutfağa girdiğimde açıklamam gereken şeyler olduğunu hatırladım

Forum Saati Perş. Mayıs 23, 2024 10:05 am