Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
hatice
dilara
Damla&Stark
happy
_fresh trouble_
ebru
sekerkiss07
grida
12 posters

sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

sen şimdi git belki sonra  yb geldi:) :) Empty sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 8:48 pm

karakter tanıtımı
    gabriela:17 yasında griye calan mavi rengi gözlere sahip acık kahve saclar uzun boyuyla tam bir yıldız kız hayatta sahip oldugu herseye sıkıca tutunan gülümsemeyi seven biri lucas hayatının en buyuk yanlısı oldugunu dusunuyor gibi olsada ona deliler gibi asık
    jessica:17 yasında kızıl sacları ve yesil gözleri var orta boylu olmasına ragmen o
    tam bir afet hayatta tek derdi ateşti bir zamanlar onun için hayatın merkezi dostlarıydı nate gorene kadar
    ateş:19 yasında o da esmer ama mavi gözleri var kaslı ve uzun boylu
    gabrielanın üvey kardeşi ve su hayatta ilgilendigi tek kişi denis gabriela cok seviyor
    denis:17 yasında o tam bir sarısın ve mavi gözleriyle ortalıgı yakıyor ateşe deliler gibi aşık ama asla kavusamıcaklar gibi gabrielanın kankası
    lucac:kısaca luc bu diyarı yakısıklısı gabriela yı cok sewiyor hatta onun için ölmeye hazır ama gabrielayı oldurmek ya kaderiyse 18 yasında yesil gözleri ve kalın dudakları war kumral
    camilla: klasik aptal sarısınlardan gibi görunsede içinde bir cevher yatıyor gabrielanın tek düşmanı ve luc sevgilisi
    alan:o tam bir pislik yakışıklı şeytan sarısın ve bal rengi gözlere sahip ortalık karıştırıcı ve sıkı bir düşman
    nate:esmer ve kahverengi sıcak gözler onu tanımlar heralde biri onun kalbini cok kırmış ve luc arkadası

En son grida tarafından Salı Haz. 15, 2010 1:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

sen şimdi git belki sonra  yb geldi:) :) Empty Geri: sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 8:56 pm

bilinmezlik kötü seydir heleki o bilinmezlikte koybolup gitmek üzereyseniz ve sizi cıkaran kişi aynı zaman da sizi öldürebilirse ne yapardınız. neden iyi kötü konusunda hep aynı kalıp vardır.aslında göreceli degilmidir.av avcı ilişkiside böle degilmidir.neden hep kötünün cazibesine kapılırız.benim için o kötüydü en azında aklım böyle diyordu.ya kalbim
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

sen şimdi git belki sonra  yb geldi:) :) Empty Geri: sen şimdi git belki sonra yb geldi:) :)

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 8:59 pm

Hmmmmm yeni bir hikaye için ii bir başlangıç tatlım devam et bakalım neler olucak Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 9:27 pm

rüyadan kacış
    taş duvarlardan olusan koridorda hızla ilerliyordum karsıma cıkan ilk kapının önünde durdum aslında ilerlemek istiyordum bir şey beni engelliyordu. kapıyı itmemle açılması bir oldu.kan gölünün ortasında yatan adamı gördüm.kanımın dondugunu hissetim. vucudum istemsizce adama dogru ilerledi onu kucagıma aldıgım an cevremde insanların belirmeye basladıgını gördüm. hayatımda gördügüm en koyu gözle bana bakıp :
    ölümüne hoş geldin dedi
    gözlerimi acmamla calarsaatin calması aynı andaydı.yatamdan fırladım.sabah rituelimi tamamlayıp kahvaltıya indim. onda sonrası malum okul yolu duz gider hesabı yürümeye basladım. nede olsa dönemin ilk günüydü. ve gerginligim artmıştı ruyanın etkisiyle
    okulun ilk günü en berbat şeylerdendir heleki en yakın arkadaslarını beklerken neden cenaze marsı calmadıklarını düsünüyordum ki
    naber
    lanet olsun denis bunu bir daha yapma ödümü kopardın
    hey bensiz kim öd koparıyo
    tanrım bas edilmezsiniz
    ders programıımı elime aldıgımda okulu sevmememin bir nedeni hatırladım
    matematik ilk iki saatti ölüm marsı simdi calmalıydı
    hayatım anlamı benim için kapıdaydı.herzaman ki gibi bay turner
    bu yılda ellerime kaldın ha diyerek ayak üstü ezdi
    ben ona sanada elinede diye kufrederken butun bir ders saatini atlattım
    daha sonra edebiyat ve araaaaaa
    zil sesi kurtuluş mucizesi ögle yemeginde cok ac bi şekilde inmiştim kantine taki orda onu görene kadar
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 10, 2010 9:38 pm

bence güzel olcak.devam et.ybybyb.. Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 9:41 pm

biraz daha toparlıyayım yb atcam
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 9:45 pm

Yalnız tatlım konuşmaların olduğu kısımlara tırnak veya tire çek ki karışmasın Very Happy Bence de bu hikayeden güzel birşey çıkıcak Laughing Okulun ilk gününden nefret ederim Evil or Very Mad
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 9:53 pm

bende
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

sen şimdi git belki sonra  yb geldi:) :) Empty ölüm sizi istemesenizde bulabilir

Mesaj tarafından grida Cuma Haz. 11, 2010 1:25 pm

Sevinç çığlığım herkesin bana bakmasına neden olmuştu olsun karşımda ateş vardı.mükemmel görünüyordu.mavi gözleri şeytanlıkla parlıyordu.ona sarıldım nede olsa yazdan beri görüşmüyorduk.onun ve benim annelerimiz farklı .benim annem beni doğurmaya çalışırken öldü o günden beri ateşin annesi kendi annem bildim. Ateş Maima yaşıyordu ve genellikle zübbe ve şımarık görünürdü.ona sarıldım
    • Öküz mü öldürüyon azcık gevset ellerini
    • Allahın dağlısı 5 dk bi sevinç yaşatmadın hem sen niye buradasın okulun yok mu yoksa okuldan mı atıldın yada annem seni dehledi .
    • Seni özledim geldim ne var bunda
    • Yeme beni ne yaptın da annem seni buraya postaladı.
    • Hiç birşey yapmadım bu arada kızlar merhaba
    • Seni özlemişim denis görüşmeyeli ne kadar oldu
    • 1 ay sanırım
    • Naber jessica görmeyeli saclarını rengi açılmış
    • Sen lafı karıştırmaya çalışma ne oldu da geldin buraya
    • Ya bi şey olmadı sadece okul duvarını yıktım
    • Hııııııııı oha cüş
    • Bunu nasıl becerdin
    • Arabayı müdürün odasına doğru sürünce yıkılıyor. Annemde uslanmam için senin yanına gönderdi. Bu aralar buradayım yani
    • Jessi yine akıllı bi noktaya değinde ne zaman yemek yicez dedi
    Bunu söylemesiyle ne kadar aç olduğumu fark ettim.yemek yiyip sohbet ettikten sonra seçmeli dersime ilerledim. Hızla sınıfa giderkenönüme bi ahmak cıktı ben yavaslamaya calıştıysamda yine kaderimiz yerdi bu aptal beni bütün okulun önünde yere düşürmüştü cok sinirlendim
    • Seni salak önüne baksana
    • Asıl sen önüne bak aptal kız
    • Sen bu okulda yenisin çaylak benim kim olduğumu biliyor musun
    • Bilmem mi gerekiyordu
    • Sanırım ama üzülme yakında beni tanırsın bu arada buradaki güzel günlerine hoşçakal de çünkü senin için cehennem baslıyo
    • Sen beni tehtit mi ediyorsun evet ahmak
    Arkamı dönüp hızla sınıfa girdim .ama o salak yüzünden azar yeyip yerime gectim.okulun ilk gününü bitirmiştim kızlar ve abim ortalıkta gözükmüyorlardı kesin birlikte bi şeyler yapıyorlardır . abimin denisi gördügündeki bakısı geldi aklıma ikiside birbirine asık ama aralarında jessica var tabi abim bunu bilmiyor denis jess için abime bir sans vermeyi reddediyor. Ahh ask işleri bana göre degildi .Kesinlikle bu kadar karmasık duyguları istemiyordum . yolda yürürken yagmur yagmaya baslamıştı . yagmur bize verilen en güzel nimetti. Hem topragı yıkıyo hem insanı gunahlarından arındırıyordu. Bunun için Londra yasamayı seviyordum her zaman yagmur vardı. Ben bunları düşünürken eve gelmiştim .kapıyı acıp içeri girdim ne kadar üşüdügümü ve ıslandıgımı düşünürken birden fark ettim evin içinde hiç alışık olmadıgım bir kokuydu. Kafamı kaldırdım ve kavga ettigim cocugu gördüm masada herkes oturmuş beni bekliyorlardı yemek için .bi an bazı günlerden neden nefret ettigimi hatırladım.Ve imgeyi gördüm .
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 1:38 pm

Çok güzel bir blm daha eline sağlık tatlım Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Haz. 11, 2010 2:54 pm

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık.ybybybybyb... Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Haz. 12, 2010 12:17 pm

yaa yb istiyorum.ybybybybybybybybyb..... Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida C.tesi Haz. 12, 2010 5:30 pm

Gerçeğe dönüş
    Korku bütün vücudumda izlerini gösteriyordu.
    Duvarda anlık gördüğüm imge bu kaderdi. Kısaca ölümle dans etmeye başlıçaktım. Bütün gözlerin bana baktıgını hatırladım.
    Durumu kurtarmak adına kavga ettigimi oglana
    • Senin evimde ne işin var dedim
    • Senin çirkin suratını görmek için gelmedim .
    Buranın senin evin oldugundan bile haberim yok
    Abim devreye girmişti
    • Hey onu eve ben davet ettim .Sakin ol hem siz nerdenden tanışıyorsunuz
    • Koridordan
    • Denis : kavga ettiğin oğlan bu mu
    • Evet o oğlan benim
    • Bende sana luc tanıştırcaktım Nede olsa bundan sonra bizimle kalcak. önceden tanişmiş oldunuz beni bu dertten kurtardınız yani
    • Abi sen delirdin mi ben hayatta onunla aynı evde kalmam
    • Geçici bir süre için
    İnsanı duygularımla oynuyordu. Beni nasıl vurucanı biliyordu.
    İnandığım seyleri istismar ediyordu. Çocukluğumdan beri karmaya inanırdım.
    Abimin bakışına dayanamadım
    • Tamam kalabilir
    • Evet diceni biliyordum
    • Ben giyinmeye gidiyorum
    ölümü nasıl atlatabilirdik ki zaman bütün yakıcılığıyla üzerimize gelirken ne yapabilirdik nasıl kacabilirdik kaderimizden .
    ölümle dans ederken araya hiç kimse girmez eş değiştirme olmaz.
    yine korku bütün damarlarımda pompalanıyordu. Bügun rüyayla başladı.
    gercege dönmeliydim . üstümü degiştirip aşağıya indim.
    her zaman ki yerime geçtim . abimle jess gevezelik yapıyordu.
    Denis yüzünden gergin anlar yasadıgı okunuyordu . ilk önce abim sandım ama bana bakışından onunda imgeyi gördügünü anladım. Bakıslarımı luc cevirdigimde ikinci şokum gelmişti onun ne kadar yakışıklı oldugunu yeni fark ettim.
    yeşil gözleri gözlerimle buluştugunda bi an hiç hissetmedigim bi güç dalgasıyla sarsıldım. Sihirli yaratıklar birbirlerini hissederlerdi.
    Nede olsa aynı yolda yürürdük. Onun ne oldugunu daha anlayamamıştım.
    Ama benim ne oldugumu o anlamıştı. Ben bir bükücüydüm.
    Korumam gereken bir dengeye sahiptim babamdan aldıgım bi miras abimin daha ne yapabildigini bilmiyorduk. Bizim türümüz genellikle kendi arasında ürerdi abimla ben birkac melezden biriydik.jess ve denis de bükücüydü.
    zaten ırk olarakta cok azdık.Denis su özelligi gelecege dokunma özelliği vardı.jessin toprak benim ateş ve hava hepimiz bir hayvana dönüsebiliyoruz.
    Ve sadece abimi bekliyoruz. Bi an luc ne olabilicegi aklıma geldi ve kaderi neden gördügüm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Haz. 12, 2010 5:42 pm

Yb süper devamında neler olucak acaba Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida C.tesi Haz. 12, 2010 5:45 pm

ben yazmaktan vazgecmek üzereyim cok sıkıcı yazıyorum galiba
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Haz. 12, 2010 5:50 pm

hayır yaa.vazgeçme sakın.çok güzel yazıyosun.yybybybybybybyb... Very Happy
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından _fresh trouble_ C.tesi Haz. 12, 2010 6:03 pm

bncede çok gzl yazıyorsun dvam et ybyb...
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida C.tesi Haz. 12, 2010 6:04 pm

tmm yarım saate yb atarım
    _fresh trouble_
    _fresh trouble_
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından _fresh trouble_ C.tesi Haz. 12, 2010 6:05 pm

tmm bekliyorum Wink
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Haz. 12, 2010 6:10 pm

oleeeyy süper.yb'ü merakla bekliyorum.. Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Haz. 12, 2010 6:27 pm

Hiç olur mu öle şey cnm yaa süpper gidiyosun sen yb at biz okuyoruz merakla bekliyorum yb Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida C.tesi Haz. 12, 2010 7:34 pm

kötü şans sizi bulduğunda bilin ki asla bırakmıcaktır
    Kafamı kaldırmamla canım yanması bir oldu.
    Küçük çaplı bir çığlık attım
    • Lanet olsun
    • Bir şey mi oldu dedi jess
    Gevezeliğe o kadar dalmıştı ki tehlikenin farkında değildi
    • Yok ayağımı masaya çarptım
    • Denis baktım ayağıma öyle bir tekme vurmuştu ki kesin moraracaktı
    • luc : canın fazla yanmadı değimli dedi sanki benim sana yapacaklarım bu acını yanında ne ki der gibiydi. Ve yedigim tekmeyi fark etmişti
    • hayır bunlar ufak şeyler
    • abim sonunda aramızda ki gerginligi anlamıştı ki dışarı cıkma önerisinde bulundu
    • jess hemen atladı . bazen tam bir salak oluyordu
    • biz bütün ısrarlara ragmen evde kaldık
    • denis : o bir avcı ve sen onu hemen tanıyamadın
    • bana kısma tamam mı cok sinirliydim onun için
    • o seninle burada kaldıgı surece bende burada kalıyorum
    • hayır senin hayatını tehlikeye atamam
    • kes sesini burada kalıyorum
    • yalnız bir daha bana öle tekme atacaksan gercekten ii bir nedenin olsun canım cok yandı
    • tmm hatta haber veririm
    ikimizde koltuklara attık kendimize bu işle nasıl baş edicez diye düşünmeye başlamıştık .avcılar sihirlidir.sihirleri fiziksel güçleri ve zekalarıdır. Vampirler kurt adamlar cadılar büyücüler kısaca yoldan sapmışları avlarlardı bir zamanlar iki ırk insanlar ve sihirli alem arasında ki dengeyi sağlarlardı.Ta ki avcılardan biri bir bükücüyü öldürene kadar .
    sonrası yüzyıllar boyu süren bir savaş.
    Zamanla barış sağlansa da ipler inceldiği yerden kopma noktasında insanların dünyasında hala catışma içindeyiz onlar yoldan sapmışları öldürürdü.
    Bizde sihirle kötülüğün izini sildik . avcılar insanların dünyasını korumak için yaratıldı bizse sihirli alemde dengeyi sağlamak için yaratıldık.
    ama avcılar bizim dünyamıza el atmaya başladığında kavga yeniden başladı.
    Sonrası malum dünya üzerinde iki ırkta yok olmak üzere ve kötülük hüküm sürmekte denis:
    • bence bişey yapmamıza gerek kalmaz
    • belki ama ne olursa olsun imgeyi gördüm ve tetikte beklicem
    • belki kader ölüm anlamına gelmiyodur biliyorsun bir sürü anlamı var
    • ahh hadi ama ne zaman onu görsem cevremde ölüm hep kol gezdi
    • kötü şans
    • abim yüzünde cok gerginsin
    • biraz onu cok özlemişken jess ona karsı sıcak davranısı
    • biliyormusun aptalsın jess abimi hemen unutur cünkü ona asık degil
    ama sen sırıksıklam aşıksın bu gercegi kabul et
    • bunu hiç inkar etmedim ki
    • iyi şimdi benimle yukarı gel de odaları hazırlayalım
    (3 saat sonra )
    Biz geldik dedi abim jessi eve bırakmışlardı
    bende denisin bundan sonra bizde kalcagını söledim .
    abimin suratında avına yaklasmıs bir aslan edası vardı gülümsemesi cok içtendi.denis abime odanı göstereyim deyip yanımdan cekip aldı.
    Kaldık mı luc la basbasa bana
    • Bu kadar gergin olma cunku ben aile gelenegini sürdürmüyorum
    • Tabi canım
    • Onlardan kacıyorum ama canımı sıkma rahatlıkla seni öldürebilirim
    • Eminmisin dedim ve ellerimde bir alev topu olustu
    • Uzun zamandır hiç ateş bükücüsü görmemiştim
    • İii dikkat ette yakmayayım seni
    • Bana odamı göstermeyi düşünüyomusun
    • Evet beni takip et
    Merdivenleri sessizce cıktık. Koridorun sonuna ilerledik
    • İyi geceler
    • Sanada
    • Tam arkamı dönmüşken merak etme ben asla ailene zarar vermicem abinin benim gibi olmasına engel olmaya calısıyorum
    • Sen ne diyorsun
    • Sonra anlarsın dedi suratıma kapıyı kapattı
    Odama ilerledim uykuya dalmadan önce abimin onun gibi olması ne demekti şimdi
    aptal cocuk beni korkutmaya çalışıyordu herhalde . zamanın dilimlerinde karanlığa teslim oldum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Haz. 12, 2010 8:19 pm

Süpper olmuş eline sağlık cnm Wink
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Haz. 12, 2010 10:05 pm

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık.süpersin.ybybybybyb.... Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Haz. 13, 2010 9:03 am

anammm ben bu hikayeyii yeni gördümm vee bayıldımmmmm harikaa yazmışsınn yaa en kısa zamnda yb bekliyorum :Very Happy

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 11:46 pm