Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

zeka sorusu

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

zeka sorusu Empty zeka sorusu

Mesaj tarafından RUH Ptsi Mayıs 31, 2010 7:55 am

Bir patron iş için yurt dışına gidecek işteki herkesede haber veriyor yurt dışına gideceğini ve hazırlanıp havaalanına gidiyor uçapını bekliyor o sırada iş yerinin gece bekçisi bir rüya görüyor ve patronunun yanına gidiyor ve diyorki
    -bu uçağa binme çünkü rüyamda bu uçağın düştüğünü görüyorum ve herkes ölüyor sakın binmeyin
    deyip ikna ediyor ve sonrada gece belçisinin rüyası gerçekleşiyor uçak düşüyor ve herkes ölüyor patron ise gece beçisine 10 kat maaş veriyor ve işten atıyor
    gece bekçisinin işten atma sebebi ne olabilir???
    kevsersude
    kevsersude
    Betrayed
    Betrayed

zeka sorusu Empty Geri: zeka sorusu

Mesaj tarafından kevsersude Perş. Haz. 03, 2010 5:59 pm

adam mesai saatinde uyumuş ya ondan işten atıyo Koptum

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:21 am