Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+18
pSych0path}
elif.özqr
**Gossde_Nur**
dilara
dilan
RUH
_fresh trouble_
sekerkiss07
vampire-rose
juvijuvi
Deadly
ebru
hatice
happy
_black_angel_
handan
Phoenix
tuqchee!!!
22 posters

EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen )

Anket

sizce hikayede vampir falan filan olsun mu yoksa böyle devam mı etsin ?

[ 9 ]
    EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Bar_left39%EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Bar_right [39%] 
    [ 8 ]
    EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Bar_left35%EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Bar_right [35%] 
    [ 6 ]
    EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Bar_left26%EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Bar_right [26%] 

Toplam Oylar: 23
    Anket kapatıldı
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Empty Geri: EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen )

Mesaj tarafından handan C.tesi Mayıs 22, 2010 9:07 pm

ya ben ne diyuorum ? seni kırmak en sonn istiyceğim şey ama sende beni anlamıyorsun
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Empty Geri: EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen )

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Mayıs 22, 2010 9:12 pm

anlamıorum anlamak ta istemiorum ben ne haldeyim nelerle uğraşıorum ne zorluklarla boğuşuyorum biliomusun bilmiosun bilmede zaten
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Salı Mayıs 25, 2010 6:12 pm

arkadaşlar sorunu anlamadım ama birbirinize küsmeyin
    işinize karışmak gibi olmasın ama Embarassed
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mayıs 25, 2010 6:15 pm

tamam canım Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mayıs 25, 2010 6:48 pm

DEVAM EDİYORUZ KIZLARRRR 3. BÖLÜM BELKİ AKŞAMA HAZIR OLUR Very Happy TUĞÇEMMMMM BENİMMMM MELEĞİMMM
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 25, 2010 6:49 pm

ybb verinn madem geri döndünüzzz Very Happy huhu iste benim kızlarımmm beee siiziiii seviyorummmmmmmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr Very Happy handan tuqçeeee aferin lan sizee mucuksss öptümm I love you Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mayıs 25, 2010 6:50 pm

sanada ı love you yanlız bu bölümde deliriceksiniz süper oldun bn ble okuyunca çok beendm Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 25, 2010 6:50 pm

evetttttttt bekliyorumm eger şimdi atmazsanızz unutunn benden yb'yiii Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mayıs 25, 2010 6:52 pm

ben bölümümü çoktann yazdım handan da yazmaya başlıcak şimdi o btrince koycaz ama varya ben ble bttm yani Very Happy yazarkende yazdıktan sonrada çok eğlendim Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Mayıs 25, 2010 6:54 pm

hadi yaa hadi merkdan ölcem he Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mayıs 25, 2010 6:54 pm

handana sölee handan da yazmadı Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mayıs 25, 2010 6:58 pm

I LOVE YOU Very Happy tuğçe bana yb attı ama ben daha yazmadım Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mayıs 25, 2010 6:58 pm

olsun Very Happy yaz lan hadi çabuk Razz
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Mayıs 26, 2010 12:26 pm

Ah handan ah beklet sen böle bizi kırıcam o bacacıklarını az kaldı Very Happy Çifte kavrulmuşlarım benim hadi bakim atın şu yb de biz de rahatlıyalım siz de yaa Wink
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Mayıs 26, 2010 12:26 pm

çok az kaldı handan sağolsun btremedi hala Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Mayıs 26, 2010 12:31 pm

Handaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan çığırtma beni burda bak Very Happy Çabuk yaz bitir yoksa geliyorum kırmaya haaa! Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Mayıs 26, 2010 12:31 pm

hala yazıo aslında dnden beri yazıo Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Çarş. Mayıs 26, 2010 12:50 pm

yb ne zaman
    Embarassed [quote]EYLÜL ve GÜNEŞ (arşiv lütfen  ) - Sayfa 8 Eclipsepostertwilightse

Uploaded with ImageShack.us
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Mayıs 26, 2010 12:52 pm

handan yazar yazmaz Koptum
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 26, 2010 12:59 pm

3.BÖLÜM
    KATENİN( EYLÜLÜN )ANLATIMI
    Kulağıma yaklaştı ve
    -Seni sevdim. Kafa tutman beni eğlendirdi. Umarım iyi arkadaş oluruz .
    -Üzgünüm ama senin gibi zorbalarla arkadaş olamam.
    Dedim ve hızlı adımlarla oradan uzaklaştım. Bilgi işleme uğrayıp hangi sınıfta olduğumu sordum. Önce 12/b de olduğumu şimdiyse sınıfımın değiştirildiğini ve artık 12/a ya gttiğimi söledi. Daha geleli 10 dk oldu şimdiden sınıfım değişti bakalım daha neler olucak.sınıfımın adını öğrendim ama maalesef nerde olduğunu sormayı unuttum. Geri dönmek ve rezil olmak yerine karşıma ilk çıkan kişiyi durdurdum. Çıtı pıtı güzel bi kızdı.sınıfımın yerini sordum. Aynı sınıfta olduğumuzu ve birlikte gidebileceğimizi söyledi. Bende memnuniyetle kabul ettim. Önde o arkada ben sınıfa girdik. Öğretmen girmemiş olmasına rağmen kimse konuşmuyordu yalnızca köşede oturan ukalalar dışında. Dikkatli bakınca bu ukalaların sabah gördüğüm kızlar olduğunu gördüm. Kızlar önce yanımdaki kıza baktılar sonrada bana nolduğunu anlamadım ama kız hemen sınıftan çıktı. Bunlar daha okulun ilk gününden böyle tavırlar takınıolarsa işimiz zor demektir.

Sınıfta boş olan tek yer güneş denen kızın yanıydı gittim yanına oturdum dersler başladı.12 saat ders görüp pestilim çıktıktan sonra sonunda zil çaldı ve dersler bitti. Bende arabama doğru ilerlemeye başladım. Bahçeye yeni çıkmıştım ki kimsen kalmadığını gördüm. Bahçede yalnızca 3 tane sırık gibi erkekle güneş vardı.anlaşılan bunlarda okulun zorbalarıydı ve onlar buradayken kimse dışara çıkamamıştı. Aralarında en yakışıklı olanı güneşin üzerine doğru yürümeye başladı.güneş bağırmaya başaldı.
    -seni aptal zorba naptığını zannediyosun zorla seninle olamam ya istemiyorum işte istemiyorum.

Çocuk hiç bişey duymamış gibi güneşin yanına geldi ve belinden tutarak öpmeye başladı. Güneş etrafa boş yumruklar vurmaya başladı ama onu durduramadı. Güneşe yardım etmek içimden gelmesede koşarak yanlarına geldim ve güneşi kolundan tutup arkama aldım.
    - Vayyy partimize biri daha katıldı Mehmet bu çıtırı sen götürmek istermisin.
    -sen salakmısın kmsnin kimseyi götürdüğü felan yok biz gidiyoruz ve bi daha yanımıza yaklaşmayın.
    -yaklaşırsak naparsın güzelim.
    -işte bunu

Dedim ve cinsellik organına tekmeyi yapıştırdım.diğer iki çocuk üzerime gelmeye başlamıştı ki güneşte diğerine yapıştırdı. Boşta kalan çocuk ne olduğunu anlayamadan kollarımdan tuttu.bende çığlığı bastım
    -imdaaatttt yardım edin.
    Boynumdan sarkan ipi çözdüm ve bbadimi yamulttum eteğimi de çekiştirerek bozdum. Ben işimi bitirince herkes dışarı koştu en önce müdür yardımcısı geldi.
    -Kızım noldu sana?
    Hala üçüncü çocuğun kollarında olduğum için ona sert bir bakış fırlattı.
    -Bu çocuklar bize saldırdı. Ben arkadaşımı ve kendimi korumaya çalışıncada bana bunları yaptı. Bende korunmak amacıyla ikisini halletlim ama şu kazmaya gücüm yetmedi .
    Dedim ve sahte gözyaşları dökmeye başladım. Güneş hayretle beni izliodu. Ona gizlice güldüm. Müdür de geldi işte tam oldu. Hademeler yerde kıvaranan çocukları kaldırdı ve müdürn odasına taşımaya başladı. Hiç bişi yapamadığım çocuk arkasını döndü ve
    -Seninle görüşücez daha bitmedi.
    -Elbette tatlım sabırsızlanıorum.

Güneşi de alarak okulun arabama doğru ilerledim. Gazı köklerken :
    - nasıl yaptın. Süperdi .

- Ee kızım sönük kaldığıma bakma benim de yapabilecek çok şeyim var .

-Vay canına

- nereye gidiyoruz.

-Bize gidelim. Açıkmışsındır.

- Bize de gidebiliriz güneş ananemin paralarını yemek çok güzel olucak

-Bana uyar. Sen seç

- tamam bize gidioruz .
    Gazı yeniden kökledim. Aynaya baktığımda üç motorun bizi takip etiğini gördüm. Lanet olsun o salaklar bizi takip ediyorlar

GÜNEŞİN ANLATIMINDAN

Kulağına iyice eğildim

-Seni sevdim. Kafa tutman beni eğlendirdi. Umarım iyi arkadaş oluruz .

-Üzgünüm ama senin gibi zorbalarla arkadaş olamam.Hızlıca okula girdi.
    Bizde arkasından ufak kahkalar attık.İlk iş olarak kızı kendi sınıfıma alcaktım.Kızlara

-Benim ufak bir işim var siz beni sınıfta bekleyin.Kafa sallayıp sınıfa çıktılar.Sıra bendeydi.Rüşvetin yaptıramayacağı şey yoktur...
    İşlem tamamdı.Bende sınıfa çıktım.Ondan önce gelmiş olmam benim için bir avantajdı.Kızların yanına gittim.Köşede oturmuş duruyorduk.Kızlar hemen beni soru yağmuruna tuttular.Benim sert bakışımla sustular.Sonra yine duramayıp bana kendi evlerini anlatmaya başladırlar.İçeri o kız girdi.Kızın arkasından o da girdi.Kıza soğuk bakışlar attık.Oda hızla çıktı.Bizar sonra da hoca içeri girdi.Tek boş olarakta kız mecburen benim yanıma oturdu.Ders hemen başladı.12 ders görmek gerçekten çok zordu.Biraz daha kalırsam bayılcam dediğim sırada zil sesi duyuldu.İlk olarak ben dışarı çıktım.Bahçede kims yoktu ki karşıda 3 tane yakışıklı upuzun boylu oğlan göründü. Gülerek benim olduğum tarafa geliyorlardı.En yakışıklı olan

-Mereba güzelim.Biraz takılalım istr misin?

-1. Ben senin güzelin deilim.2. kendine eğlence olarak başka kızlr bul.İşim gücüm var benim.

-Olsun azcık takılsak nolur?

-Ya oğlum manyak mısn?Git işine ya

-Sadece bi yatıcaksın bu kadar.Gerisini biz hallederiz merak etme sen.Çocuk üstüme yürümeye başladı.İşte şimdi korkukmuştum.Bahçede kimse yoktu.Herkez korkuyordu bunlardan.

-Seni aptal zorba naptığını zannediyosun zorla seninle olamam ya istemiyorum işte istemiyorum.Çocuk beni duymamış gibi iyice yaklaştı.Beni belimden yakaladı ve öpmeye bşladı.Öpüşleri hem sert hemde ateşliydi.Ama ben bunu istemiyordum ve olmayacaktı.Ona yumruk atmaya çalıştım ama hiç biri ona isabet etmiyordu.Onu durduramıyordum.Artık canımacıyordu.Birden biri beni kolmdan tutu ve arkasına aldı.Bu o kızdı.

- Vayyy partimize biri daha katıldı Mehmet bu çıtırı sen götürmek ister misin?.

-Sen salak mısın?Kmsnin kimseyi götürdüğü felan yok. Biz gidiyoruz ve bi daha yanımıza yaklaşmayın.

-Yaklaşırsak naparsın güzelim?

-işte bunu!Çocuğa tekme attı.Diğerleri üstümüze geldiler.Bnede diğerine attım.Ama sonda kalan onu kolundan yakaldı.Çığlık attı ve sonar boynundaki bağı çözdü eteğini çekiştirdi ve badisini yamulttu.O bnları bitirince herkes dışarı çıkmış oldu.Müdür yardımcısı

-Kızım noldu sana?O bunu drken gözlerini çocuktan ayırmamıştı. Ona sert sert baktı.

-Bu çocuklar bize saldırdı. Ben arkadaşımı ve kendimi korumaya çalışıncada bana bunları yaptı. Bende korunmak amacıyla ikisini halletlim ama şu kazmaya gücüm yetmedi.Ağlamaya başladı.Off Allahım bu kız kesinlikle oyuncu olmalı.Onun yanında olup olanları görmesem ben bile inanırdım.Kimseye çaktırmadan bana gizlice güldü.Bnede hafifçe sırttım. Müdür de geldi. . Hademeler yerde kıvaranan çocukları kaldırdı ve müdürn odasına taşımaya başladı. O son çocuk arkasına döndü.

-Seninle görüşücez daha bitmedi dedi kızda soğukkanlılıla

-Elbette tatlım sabırsızlanıorum.Onu götürken kızda beni tutu ve arabaya atladık.O gaza basarken ben olanları düşünüyordum.

- Nasıl yaptın? Süperdi .

- Ee kızım sönük kaldığıma bakma benim de yapabilecek çok şeyim var .

-Vay canına

- Nereye gidiyoruz.

-Bize gidelim. Açıkmışsındır.

- Bize de gidebiliriz güneş ananemin paralarını yemek çok güzel olucak

-Bana uyar. Sen seç

- Tamam bize gidioruz.tekara gazı kökledi.Dikiz aynasına baktı.Yüzü buruştu.OLamz bizi motorlarla takip ediyorlardı!
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 26, 2010 1:00 pm

çatlayın lan Very Happy siz beni az çatlatmadınız Twisted Evil
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Mayıs 26, 2010 1:01 pm

ahahahah ahanda yb yanlız biraz daha çatlatıcamm sizi Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 26, 2010 1:05 pm

ühü ühü Sad çatlatma kız bizi
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Mayıs 26, 2010 1:06 pm

senle yazarız kujum da yorum gelmezse yb de eklemeyiz Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 26, 2010 1:07 pm

okey yawrumm

Forum Saati Perş. Haz. 13, 2024 1:04 pm