Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
CharLote
bushra
¤ тσяу ¤
AhMeT&SeLiM-night
jamesedat
spiders1995
mavi_keßeLeck
my_angel_35
addie487
13 posters

YANLIZLIĞIN ÖYKÜSÜ_Zamanın Ne Getirdiğini Bilemezsin!

jamesedat
    jamesedat
    Marked
    Marked

YANLIZLIĞIN ÖYKÜSÜ_Zamanın Ne Getirdiğini Bilemezsin! - Sayfa 2 Empty Geri: YANLIZLIĞIN ÖYKÜSÜ_Zamanın Ne Getirdiğini Bilemezsin!

Mesaj tarafından jamesedat C.tesi Mart 06, 2010 11:23 pm

Hadi...
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

YANLIZLIĞIN ÖYKÜSÜ_Zamanın Ne Getirdiğini Bilemezsin! - Sayfa 2 Empty Geri: YANLIZLIĞIN ÖYKÜSÜ_Zamanın Ne Getirdiğini Bilemezsin!

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 12:21 am

(BÖLÜM 4)

Kendimi tekrar uyumak için zorladım o her kimse onu tekrar görmek istiyordum ama neredeyse 12 saattir uyuduğum için tekrar uyumam mümkün değildi.

Yataktan çıkıp elimi yüzümü yıkadım. Gözlerim çok kötü şişmişlerdi. Hemen fondöten sürüp biraz hafiflettim. Siyah saçlarım birbirlerine girmişlerdi. Saçlarımı taradıktan sonra aynaya tekrar baktım. Siyah gözlerim gerçekten çok güzel duruyordular. Kendimi oldum olası beğenmemişimdir ama gözlerim beni çok değişik duygulara taşıyor… Güzel olabileceğimi ilk defa düşünüyorum. Siyah gözlerle siyah saçların arasında beyaz ten bana farklılık katıyor. Esmer olsaydım zencilere benzerdim…

Telefonumun çalması düşüncelerimi bölüyor. O zaman hatırlıyorum bugün hafta sonu! Hafta sonları genellikle yalnızımdır. Bu yüzden hafta sonlarından nefret ederim. Neden benim de bir arkadaşım yok ki!

Telefonumun sesi tekrar düşüncelerimi bölüyor. Ve yastığımın altındaki telefonumu alıyorum. İlk önce şaşırıyorum sonradan Angela ‘ı daha fazla bekletmeden telefonu açıyorum:

‘Alo?’
    ‘sonun da açabildiniz demek!’
    ‘kusura bakma tatlım tuvaletteydim’ daha iyi bir yalan yok muydu? Ya da neden gerçeği söylemedim ki? Gerçek şuydu beni hafta sonu kimse aramazdı. Bu yüzden hafta sonu telefonumu yanımda taşımak gibi bir alışkanlığımda yoktu.
    ‘neyse önemli değil. Bak biz juice a gidiyoruz Peter de orda olacak senin de gelmek isteyebileceğini düşündüm, ha bu arada Peter’ n abisi de orda olacak. Ne diyorsun?’ Peter’ n abisi… Peter abisi olduğundan bahsetmişti. Bu benim için sorun olmazdı. Peter kadar sıcakkanlı biriyse abisi var diye hafta sonumu zehir etmek istemiyordum.
    ‘orda olurum, ne zaman evden çıkıyım’ dedim.
    ‘hemen hazırlan ve beni almaya gel beraber gideriz.’
    ‘tamam, görüşürüz’ telefonu kapattım.

Hazırlanmam uzun sürmezdi… Normalde! Ama bugün içimden süslenmek geliyordu. Bana ne oluyordu böyle? Aklım Peter a kaydı ama hayır onla alakası yoktu! Neyse dedim içimden. Ve hazırlanmaya devam ettim. Biraz da makyaj yaptım. Ama müthiş göründüğümü Angela nın çığlıklarıyla anladım.
    ‘inanamıyorum harika olmuşsun’
    ‘bir şey yok ki, sadece bir kalem ve allık bir de parlatıcı.’
    ‘ama müthiş görünüyorsun, dur bi yoksa?’
    ‘ah! Hayır!’ Angela konuyu hemen Peter a getirmişti. Off!
    ‘tamam, kızma, yakında çıkar kokusu zaten ‘ Angela kıkırdamaya başlamıştı. Bende kıkırdıyordum ama sinirden.

Sonunda juice a geldik. Yol boyunca Angela nın beni konuşturmaya çalışma çabalarını dinledim. Ama ortada konuşturulacak bir olay yoktu ki. Ve onu gördüm!
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Mart 07, 2010 1:09 am

ahhhhh süperdiiii hayatımm yaaa
    Very Happy Very Happy Very Happy
    YBB ne zamann Very Happy Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 1:10 am

bilmem :S
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Mart 07, 2010 1:18 am

Ama olmaz böylee Very Happy Very Happy YBYBYBYBBYBYBYBYBY
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 1:42 am

devamını gönderiyorum...

(BÖLÜM 5) - 1. kısım

(stephen)

Başta rüyada olduğumu sandım ama rüyalarımda genelde çölde olurduk şimdi ise juice n önündeydik. Şaşkınlığım daha da arttı çünkü yanında Peter vardı. Bu da ne demek oluyordu? Daha sonra Angela nın dediklerini hatırladım ‘Peter n abisi de orada olacak…’ bunu hatırlamamla kafamın daha çok karışması bir oldu. Neden Peter n abisi rüyalarıma girsin ki? Madem rüyada değildim ona daha dikkatli baktım ve rüyamda olmadığımdan emin oldum çünkü yüzünü görebiliyordum bana bakıyor, gülümsüyordu. Peter den birkaç santim uzundu. İri bir cüsseye sahipti ama şişko değildi. Giydiği kıyafet kaslarını ortaya çıkarmıştı. Ve yüzü… Yüzü bir meleğin ki kadar güzeldi. Ya da bu çocuğa güzel demek hakaret sayılırdı. Gözleri ve saçları simsiyahtı. Teni ise, acayip derecede benim tenimden bile daha beyazdı. Öylece dona kalmıştım. Angela nın beni dürtmesiyle kendime geldim. ‘ İyi misin? ’ angela nın meraklı gözleri beni inceliyordu. Uzun süre tuttuğum nefesimi bıraktım ve bir şeyler demeyi becerdim… ‘evet…’ angela ona baktığımı anlamıştı ve fısıldayarak ‘ Max …’ dedi. Ona ‘ne’ demek ister gibi bir bakış attım. Ve hemen devam etti. ‘adı Max ’. lanet olsun! angela bakışlarımı anladıysa o kesin anlamıştır…
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:03 am

(BÖLÜM 5)

1.kısım

(STEPHEN)

Başta rüyada olduğumu sandım ama rüyalarımda genelde çölde olurduk şimdi ise juice n önündeydik. Şaşkınlığım daha da arttı çünkü yanında Peter vardı. Bu da ne demek oluyordu? Daha sonra Angela nın dediklerini hatırladım ‘Peter n abisi de orada olacak…’ bunu hatırlamamla kafamın daha çok karışması bir oldu. Neden Peter n abisi rüyalarıma girsin ki? Madem rüyada değildim ona daha dikkatli baktım ve rüyamda olmadığımdan emin oldum çünkü yüzünü görebiliyordum bana bakıyor, gülümsüyordu. Peter den birkaç santim uzundu. İri bir cüsseye sahipti ama şişko değildi. Giydiği kıyafet kaslarını ortaya çıkarmıştı. Ve yüzü… Yüzü bir meleğin ki kadar güzeldi. Ya da bu çocuğa güzel demek hakaret sayılırdı. Gözleri ve saçları simsiyahtı. Teni ise, acayip derecede benim tenimden bile daha beyazdı. Öylece dona kalmıştım. Angela nın beni dürtmesiyle kendime geldim. ‘ İyi misin? ’ angela nın meraklı gözleri beni inceliyordu. Uzun süre tuttuğum nefesimi bıraktım ve bir şeyler demeyi becerdim… ‘evet…’ angela ona baktığımı anlamıştı ve fısıldayarak ‘ Max …’ dedi. Ona ‘ne’ demek ister gibi bir bakış attım. Ve hemen devam etti. ‘adı Max ’. lanet olsun! angela bakışlarımı anladıysa o kesin anlamıştır…

2.kısım

(MAX)

Açıkçası Peter ın dünden beri ağzında dolanan kızı çok merak ediyordum…
    ‘tamam, yarın senle juice a geleceğim ve o biricik arkadaşınla tanışacağım.’ Peter a merakımı göstermemeye çalışıyordum. Galiba bizim ufaklık aşık oluyordu.
    ‘yaşa!’ Peter sevincini saklayamamıştı. Ve sırıtıyordu bende ona eşlik ettim….

‘hadi Peter biraz uyumalısın yarın şişik gözle çıkmak istemezsin dimi biricik sevgilinin karşına’ Peter la şakalaşmak beni mutlu ediyordu. Ama konu o kız olunca Peter çok ciddileşti.
    ‘o benim sevgilim değil!’ şaşırmıştım ilk defa Peter bana karşı geliyordu. Ve bunu yapmasına neden olduğu için o kızdan nefret etmiştim…
    ‘sakin ol Peter, sadece şakaydı. Ama böyle kızabildiğine göre o kız gerçekten seni etkilemiş olmalı.’ Peter ı kızdırmak niyetinde değildim ama o kız kardeşimi çalıyordu benden… Peter ı çok seviyordum çünkü o bana annemin emanetiydi. Annemi çok seviyordum ve daha Peter 6 yaşındayken annem trafik kazasında öldü. Annemin son sözleri ‘ Max Peter a iyi bakacağına söz ver’ oldu. Ona söz verdim ve o günden sonra Peter benim her şeyim oldu. Babam ise annemin ölümünden 6 ay sonra yeniden evlendi. Çok iyi adamdır ama bu olay beni babamdan soğuttu. Peter ın sesi düşüncelerimi dağıttı.
    ‘birincisi o kızın bir adı var Stephen… İkincisi evet beni etkiledi ama sende yarın onu gördüğünde sende etkilenirsin! Emin ol çok güzel bir kız!’ tamam Peter her önüne gelene aşık olurdu ama kimse için böle kafa tutmazdı, demek ki kız anlattığı kadar vardı. Ya da Peter gerçek aşkı bulmuştu bu yüzden kız ona çok güzel geliyordu…

Uyumadan önce Peter gelip beni öptü ve ‘bağırdığım için özür dilerim seni incitmek istemedim.’ Dedi. Gülümsedim ve ‘iyi geceler lordum dedim…

Karışık melodili bir ıslıkla uyandım. Her kim çalıyorsa çok berbat sesler çıkıyordu. Gözlerimi açınca Peter n ayna karşısında ıslık çalarak saçlarıyla uğraştığını gördüm. Elimde olmadan bir kahkaha patlattım. Peter n kaşlarının çatılmasıyla bir kahkaha daha… Peter ı kızdırmamak için susmaya çalışıyordum ama Peter beni takmıyordu bile ‘nasıl, yakışıklı-mı-yım?’dedi. bir kahkaha daha atmamak için kendimi zor tuttum. Peter a ‘evet, sen her zaman yakışıklısın’ dedim kararlı bir sesle ve kalkıp hazırlandım.

Yolda giderken juice yolu bana pek uzun geldi çünkü Peter farkında olmadan kızı övüp duruyordu. Juice e geldiğimizde beklemek zorunda kaldık. Şu kızlar, hepsi aynıdır, bir yere giderken süslenmeseler olmaz.

Peter n yüzünden gülücük yayılmaya başlamıştı onun gülümsemesiyle kızın geldiğini anladım. Peter n bu haline gülüyordum ve gözlerini diktiğim yere baktım. Sarışın bir kızdı ve tuhaf bir biçimde Daniel e sırıtıyordu. Yanlış olan bir şey var diye düşündüm ve kız gidip Daniel i dudağından öptü. Bu sahneyi izlemek istemediğim için kafamı çevirdim ve onu gördüm. Kafam karışmıştı. Bana çok tanıdık geliyordu. Onu bir yerden tanıyor olmalıydım. Ama o kadar güzeldi ki daha önce görseydim mutlaka hatırlardım…

Sonra kafama dank etti!

En son addie487 tarafından Ptsi Mart 08, 2010 12:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Mart 07, 2010 2:14 am

Ahah bunu tahmin etmiştimm Smile
    Ne kadar zekiyim her hikayede sonra ne olacağını tahmin edebiliyorumm Very Happy
    (Mesela Empati'de Valentinus'un aslında cinsiyet değiştirmiş olan Jill olduğunu anlamıştım.Amma da zekiyim.Neyse konuyu neden kendime getirdim bilmiyorum.Affedersin.Bu arada Empati'den bahsedince Elijah'ın çoook tatlı olduğunu söylemeden parantezi kapatmıyım bari Very Happy )
    Çok güzel olmuş yb ne zaman? Smile
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:25 am

yb mü ? :S Shocked saat 2 oldu tatlım uyumayı düşünüyrm. yazsaydım atardım ama yazmadım. yarın atsam ? Question
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Mart 07, 2010 2:26 am

tabi kide zaten şaka yapıyorum sen mışıl mışıl uyu ben de o ara The Soulmate'e yb atarım Smile
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:31 am

Smile ozaman sana kolay gelsin tatlım bende uyumadan önce yeni bölümü nasıl yapsam diye düşünürümm Smile lol!
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Mart 07, 2010 2:33 am

Oneeeeeee süperdiiiiiii Very Happy Very Happy .. Kız hanisiyle olucak şimdii? Very Happy Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:41 am

yarını bekle cnm Wink
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Paz Mart 07, 2010 2:59 am

çok güzel bölümdü Smile yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy bence max ile olacak Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 3:17 pm

yeni bölümü bugün yazarım.. Wink
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Paz Mart 07, 2010 6:34 pm

ybbb istiyoruzz ybbb Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 9:16 pm

tamam yazıcam bugünn Smile
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Paz Mart 07, 2010 9:54 pm

fazla bekletme Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 11:19 pm

BÖLÜM 6

(MAX)

Peter n yüzünden gülücük yayılmaya başlamıştı onun gülümsemesiyle kızın geldiğini anladım. Peter n bu haline gülüyordum ve gözlerini diktiğim yere baktım. Sarışın bir kızdı ve tuhaf bir biçimde Daniel e sırıtıyordu. Yanlış olan bir şey var diye düşündüm ve kız gidip Daniel i dudağından öptü. Bu sahneyi izlemek istemediğim için kafamı çevirdim ve onu gördüm. Kafam karışmıştı. Bana çok tanıdık geliyordu. Onu bir yerden tanıyor olmalıydım. Ama o kadar güzeldi ki daha önce görseydim mutlaka hatırlardım…

Sonra kafama dank etti!

O sarışın değil bu kız Stephen dı. Peter n dünden beri ağzında olan kız… Siyah gözleri ve saçları ve beyaz teniyle tıpkı şeye benziyordu… Şey… Biriydi ama kim? Çok sevdiğim biri… kıza biraz daha dikkatli baktım ve donakaldım. Peter ı çeken şeyi görebiliyordum çünkü aynı şey beni de çekmişti… Bu kız anneme çok benziyordu! Kız Peter a el salladı ve buraya doğru yürüdü. Acaba Peter onu gerçekten de seviyomuydu:? Sabah bunun ihtimalinin çok olduğunu düşünüyordum ama şimdi kendimi bunun aksinin olması için dua ederken buldum… tam anlamıyla büyülenmiştim…

‘Merhaba Stephen’ dedi Peter.
    ‘merhaba’ dedi kız. Sesi o kadar yumuşak, ince ve narindi ki güzelliğine güzellik katıyordu… Ama böyle düşünmem yanlıştı! Peter kızdan hoşlanıyordu. İçimden lütfen hoşlanmasın diye dua ettim ama kabul olacağını sanmıyordum…
    ‘bu, abim Max ’ dedi Peter. Kıza baktım gözlerinin zifiri siyahlığında kaybolur gibiydim… Neyse ki sesimi kontrol etmemde sorun yoktu. Gülümseyerek :
    ‘merhaba’ dedim. Biraz şaşırdı ama sonra oda kendini topladı.
    ‘merhaba’ dedi. Kendimi ona bakmaktan alıkoyamıyordum. Neyse ki Daniel imdadıma yetişti.
    ‘hadi içeri girelim’ dedi Daniel sevgilisiyle öpüşüp koklaşmaları sona ermişti demek. Daniel ile kız arkadaşı yan yana oturdu Peter la da Angela… içim sızlamıştı sanki. Sonra saçmalama dedim kendine o kız senin umurunda bile değil. Hatırlasana dün ondan nefret ediyordun! Kafam dağılmıştı sohbeti yakalamaya çalıştım ama Peter Angela dan başka bir şeyi görmüyordu. Sanırım Peter n üzülmemesi için bu kızdan uzak duracak ve hatta birkaç aylığına Tokio yu terk edicektim. Kim bilir belki de Phoenix e geri dönerdim…
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 C.tesi Mart 13, 2010 2:01 pm

ben bi hafta yokum Sad
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Mart 13, 2010 3:56 pm

hikayeni bir solukta okudum.çok güzel yazmışsın.ellerine sağlık. Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 C.tesi Mart 20, 2010 11:17 am

saol cnm
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote C.tesi Mart 20, 2010 11:36 am

sprrr sprr sprrr xD ybbbb istiyruzzz Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ C.tesi Mart 20, 2010 1:28 pm

BENDE Bİ SOLUKTA OKUDUM
    SÜPER OLMUŞ YENİ BÖLÜM LÜTFENNNNNNNNNN
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Salı Mart 23, 2010 1:52 pm

yb yok. üzgünüm No yazmayı bnde çok istiyorum ama bilg. giremiyorum artık..

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:55 am