Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
CharLote
sekerkiss07
handan
gecenin kızı
_black_angel_
mavi_keßeLeck
¤ тσяу ¤
bushra
tuqchee!!!
enyuar
spiders1995
15 posters

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D - Sayfa 10 Empty Geri: //>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

Mesaj tarafından spiders1995 Paz Nis. 18, 2010 7:16 pm

(_ALiCe_CuLLeN_) demiş ki:
    spiders1995 demiş ki:
    spiders1995 demiş ki:Gözlerimi açtığımda etraf hala karanlıktı. Blythe’nin omuzlarından aşağı kaymıştım. Ses çıkartmamaya dikkat ederek ayağa kalktım ve üstümü silkeledim. Yeterince dinlenmiştim. Hatta kendimi çok iyi hissediyordum. İçimdeki enerji tavan yapmıştı sanki. Gülümsedim ve mağaranın ağzına çıktım. Kayaya gidip oturdum ve olabildiğince açık gökyüzünü, yıldızları izledim. Sanki hepsi özel olarak serpiştirilmişti. İçlerinden yüzlerce şekil çıkıyordu. Sanırım şuradaki Libra, yani terazi burcunun takımyıldızı. Zaten en iyi bu ay görünüyor.

Biraz daha inceledim. Gözlerim çok keskindi, bütün ayrıntılarını rahatlıkla görebiliyordum. Tam önüme baktığımda arka tarafı işaret eden oku gördüm. Biraz tuhaftı ama tam arkamı gösteriyordu. Aklıma korku filmleri geldi nedense. Dramatik olarak arkaya döndüm ve bir yerden yaratık çıkmasını bekledim ama hiçbir şey olmadı. Kendime güldükten sonra içeri girdim ve kapıya yöneldim. Şu ‘’elementlerle açılan’’ kapıya. Bu ne saçmalıktı kardeşim. Elementmiş! Benim gibi ismi olan bi kişi neden açamasın? Benim adımın konduğu hastalık var be! Kaşlarımı çattım ve sinirle kapının tokmaklarını çevirmeye başladım. Yani denedim. Çok tuhaf yerleri vardı. Hepside delikti ve kapının içine gidiyordu. Geri çekildim ve kapıyı incelemeye başladım. Dört tane delik ve tam ortalarında bir çukur vardı. Yumruğumun sığacağı büyüklükteydi. Yumruğumu sıktım ve kapıya var gücümle vardım. Ses çıktıktan sonra aklıma Blythe geldi! Hemen ona döndüm. Biraz kıpırdadıktan sonra dudaklarını büzdü ve uyumaya devam etti. Rahat bi nefes aldıktan sonra kapıya döndüm ama orada yoktu! Yani ordaydı ama geriye kadar açılmıştı! Yutkunduktan sonra kafamı içeri uzattım. Artık güvende değiliz! Sessizce içeri girdim ve kenardaki kolonun arkasına gizlendim. Ben neden kapıyı açmıştım ve en önemlisi neden düşmanımla dolu bi şatoya saklanmıştım ki? Geri dönmek için kapıya baktım ama kapanmıştı! Kapıya gittim ama duvarla bitişmiş görünüyordu. Pütürlü yüzeyine dokunduğum anda beyaz harflerle yazılar çıktı. Hayır, bunlar anadilimin ne harfleri ne de yazısıydı, çok farklı bir dile aitti. Ama okuyabildiğimi fark ettim.

‘’Beth! gerçek ırk bul!’’

‘’Beth bana bir yerden tanıdık geliyor ama…’’ sesli düşündüğümü fark edince hemen ağzımı kapadım ve seslere kulak kabarttım. Ayak ve sürünme sesleri geliyordu. Sürünme? Hemen eski gizlenme yerime geçtim ve karanlıkla bütün olmayı diledim, beni görmemelerini! Önce siyah cübbeli biri geçti. Cübbesinin altında ne var bilmiyorum ama bana insan gibi gelmişti. Sürünerek gelenler iki taneydi. Derilerinin bazı yerleri çatlamıştı ve çok kuru görünüyorlardı. Biri dudaklarını koca diliyle yaladı. Yaladığı yerdeki yaralar anında iyileşti! Gerçekten inanılmazdı. İyileştirici tükürük ha!

Beni fark etmeden ilerlediler. Geldikleri yöne yürüdüm, ah tabiî ki de gizlenerek yürüdüm. Koridor baya bi metre sonra ki kapının önünde sona eriyordu. Ve gizlenecek hiçbir şey de yoktu! Sağ ve sol taraflara odalar serpiştirilmişti. Sağ tarafa beş sol tarafa dört. Hepsinin kırmızı tahta kapıları vardı. Ama koridor sonundaki kapı demirdendi hem de baya ağır demirden. Vampire dönüşmeye karar verdim, nasıl olsa Hades o zaman çok hızlı oluyordu. Vampirliğimi düşündüm ve sıcaklığın tüm vücuduma yayılmasını bekledim. Gözlerimi açtığımda tekrar vampirdim. Kaslarımı gevşettikten sonra kapıya baktım ve enerjinin bacaklarıma akmasını sağlayarak koşmaya başladım. Bir saniye geçmemişti ki kapının önündeydim. Birden aklıma geldi duvarda yazan Beth bizim!Annabeth’i

İşte Yb Very Happy Nasıl olmuş??

Annabeth kim ?

Bu bölümle birlikte 5 bölüm geri git. Karakter analizi var bölüm başında. Calanthe nin ve Annabeth'in Very Happy

hadesten hoşlanmasın yaaaaaa hades benimmmmm

Very Happy Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

//>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D - Sayfa 10 Empty Geri: //>>yeni doğan<<// (bnden bir vampir hikayesi :D) Kardeş siteden :D

Mesaj tarafından spiders1995 Çarş. Nis. 21, 2010 4:51 pm

Kapıya yaslandığımı fark ettim anda kapı açıldı ve içeri düştüm. Tanrıya şükür çok ses çıkartmamıştım. Etrafıma baktım. Kimse beni öldürecek gibi bakmıyordu, aslında kimse yoktu. Parmaklıklardan sarkan paslı zincirlere baktım. Zindan bölümünde olmalıydım. Burasının koridoru sonsuza gidiyor gibiydi. Pencerelerin olduğu yerlerde ay ışığı görülüyordu. Ve orda da zincirler ve çeşitli işkence aletleri vardı. Bu yaratıklar gerçekten iğrençtiler.

Gizlenerek içeri doğru yürümeye başladım. Neden bilmiyorum ama beni içeri çeken bir şey vardı. ‘’Ahhhh!’’ çığlıkla kanım dondu. ‘’Ahhh!’’ yine! Aslında çığlıklar ortaya yaklaştıkça artıyordu. Bir sürü insan ya da vampir artık her neyse çığlık atıyordu. Bir sürü homurtu sesi de eşlik ediyordu. ‘’Yalvarırım bırakın beni!!!’’ bir erkek sesi. ‘’Yapma artık!’’ işte bir kadın sesi. Ve ıslak bir ses daha, ayrıca yoğun kan kokusu da vardı, koku dişlerimi yalamamı sağladı. Kendimden iğrendim ama insan formuma dönmedim. Eğer dönersem beni daha çabuk bulacaklarını biliyordum, kokum onlara çok çekici gelirdi. Kimin ki gelmez ki?

Sürtünme sesiyle birlikte daha önce gördüğüm siyah cübbelilerden birisi geçti. Tam saklandığım yerin önünden geçerken durdu ve etrafı koklamaya başladı. Sanki başımdan aşağı kaynar su dökmüşler gibi terliyordum. Midem altüst olmuştu. Yutkundum ve gözlerimi yumup yok olduğumu düşündüm. Altına saklandığım gölgenin yapısına karıştığımı ve onun parçası olduğumu düşündüm. Vücudumdan soğuk bir ürperti geçti. Gözlerimi açtım ve cüppeliye baktım. Etrafına bakındıktan sonra doğruldu ve yürümeye devam etti. Rahat bir nefes almıştım ki boğazı yırtarcasına çıkan çığlık sesi beni yerime çiviledi. Aptal! Neden buradaydım ki? İnsan pat diye bilmediği bi yere girer ki? İşte ben!

Kaşlarımı çattım ve geri dönmek için ayağa kalktım. Nasıl olsa etrafta kimse yoktu. ‘’Seni hissediyorum...’’ Söz direk bana mıydı? Sonra birisinin söylediği kafama dank edince hemen yere çöktüm. Aptal aptal aptal! ‘’Beni… Bul…’’ nefes nefese konuşuyordu, canı yanıyormuş gibi… Tamam, da bana nerden sesleniyordu? Nerdeydi? Etrafıma bakındım, görünürde kimse yoktu. Fısıldadım ‘’Nerdesin?’’ bi kaç saniye bekledim ama cevap gelmedi. ‘’Nerdesin lanet olası!’’ dedim içimden sinirle. ‘’Ben… Ben… Zindanlardan birindeyim… Benim kim olduğumu… Biliyorlar… Lütfen çabuk ol!’’ ses birden kesildi. Artık kararımı vermiştim; deliriyordum!

‘’Zindanda tek başıma değilim, yanımda istediğin biri var…’’ Ne yani şimdi de ses benimle pazarlık mı yapıyordu? ‘’Prensesi istiyorsun, yerini biliyorum. Çabuk ol beni bul!’’ dedi. ‘’Tam olarak nerdesin?’’ dedim. İlerilere doğru sürünmeye başlamıştım. Pislik kokusu ve insan çığlıkları daha belirgindi.

işte yb! Very Happy Nasıl olmuş (biliyorum kötü oldu Sad ama şimdilik böyle Sad )
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Nis. 21, 2010 5:23 pm

spiders1995 demiş ki:Kapıya yaslandığımı fark ettim anda kapı açıldı ve içeri düştüm. Tanrıya şükür çok ses çıkartmamıştım. Etrafıma baktım. Kimse beni öldürecek gibi bakmıyordu, aslında kimse yoktu. Parmaklıklardan sarkan paslı zincirlere baktım. Zindan bölümünde olmalıydım. Burasının koridoru sonsuza gidiyor gibiydi. Pencerelerin olduğu yerlerde ay ışığı görülüyordu. Ve orda da zincirler ve çeşitli işkence aletleri vardı. Bu yaratıklar gerçekten iğrençtiler.

Gizlenerek içeri doğru yürümeye başladım. Neden bilmiyorum ama beni içeri çeken bir şey vardı. ‘’Ahhhh!’’ çığlıkla kanım dondu. ‘’Ahhh!’’ yine! Aslında çığlıklar ortaya yaklaştıkça artıyordu. Bir sürü insan ya da vampir artık her neyse çığlık atıyordu. Bir sürü homurtu sesi de eşlik ediyordu. ‘’Yalvarırım bırakın beni!!!’’ bir erkek sesi. ‘’Yapma artık!’’ işte bir kadın sesi. Ve ıslak bir ses daha, ayrıca yoğun kan kokusu da vardı, koku dişlerimi yalamamı sağladı. Kendimden iğrendim ama insan formuma dönmedim. Eğer dönersem beni daha çabuk bulacaklarını biliyordum, kokum onlara çok çekici gelirdi. Kimin ki gelmez ki?

Sürtünme sesiyle birlikte daha önce gördüğüm siyah cübbelilerden birisi geçti. Tam saklandığım yerin önünden geçerken durdu ve etrafı koklamaya başladı. Sanki başımdan aşağı kaynar su dökmüşler gibi terliyordum. Midem altüst olmuştu. Yutkundum ve gözlerimi yumup yok olduğumu düşündüm. Altına saklandığım gölgenin yapısına karıştığımı ve onun parçası olduğumu düşündüm. Vücudumdan soğuk bir ürperti geçti. Gözlerimi açtım ve cüppeliye baktım. Etrafına bakındıktan sonra doğruldu ve yürümeye devam etti. Rahat bir nefes almıştım ki boğazı yırtarcasına çıkan çığlık sesi beni yerime çiviledi. Aptal! Neden buradaydım ki? İnsan pat diye bilmediği bi yere girer ki? İşte ben!

Kaşlarımı çattım ve geri dönmek için ayağa kalktım. Nasıl olsa etrafta kimse yoktu. ‘’Seni hissediyorum...’’ Söz direk bana mıydı? Sonra birisinin söylediği kafama dank edince hemen yere çöktüm. Aptal aptal aptal! ‘’Beni… Bul…’’ nefes nefese konuşuyordu, canı yanıyormuş gibi… Tamam, da bana nerden sesleniyordu? Nerdeydi? Etrafıma bakındım, görünürde kimse yoktu. Fısıldadım ‘’Nerdesin?’’ bi kaç saniye bekledim ama cevap gelmedi. ‘’Nerdesin lanet olası!’’ dedim içimden sinirle. ‘’Ben… Ben… Zindanlardan birindeyim… Benim kim olduğumu… Biliyorlar… Lütfen çabuk ol!’’ ses birden kesildi. Artık kararımı vermiştim; deliriyordum!

‘’Zindanda tek başıma değilim, yanımda istediğin biri var…’’ Ne yani şimdi de ses benimle pazarlık mı yapıyordu? ‘’Prensesi istiyorsun, yerini biliyorum. Çabuk ol beni bul!’’ dedi. ‘’Tam olarak nerdesin?’’ dedim. İlerilere doğru sürünmeye başlamıştım. Pislik kokusu ve insan çığlıkları daha belirgindi.

işte yb! Very Happy Nasıl olmuş (biliyorum kötü oldu Sad ama şimdilik böyle Sad )

çok kısa yaaaaaa Sad Sad
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Nis. 21, 2010 5:29 pm

hyr kızım saçmalama çok güzel olmuşşşşşşş Very Happy

ama dediği gibi kısa Sad

yeni bölüm istiyorummmmmm
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 21, 2010 9:25 pm

spiders1995 demiş ki:Kapıya yaslandığımı fark ettim anda kapı açıldı ve içeri düştüm. Tanrıya şükür çok ses çıkartmamıştım. Etrafıma baktım. Kimse beni öldürecek gibi bakmıyordu, aslında kimse yoktu. Parmaklıklardan sarkan paslı zincirlere baktım. Zindan bölümünde olmalıydım. Burasının koridoru sonsuza gidiyor gibiydi. Pencerelerin olduğu yerlerde ay ışığı görülüyordu. Ve orda da zincirler ve çeşitli işkence aletleri vardı. Bu yaratıklar gerçekten iğrençtiler.

çok kısa yaaaaaa Sad Sad

bayıldımm bu hikayeye ve katılıorum çook kısa va yine yb istiorum Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Nis. 22, 2010 11:34 am

İdare eder devamını en kısa zamanda at ama blm uzun olsaymış gerçekten süpermiş Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Perş. Nis. 22, 2010 11:27 pm

tşk Very Happy Ama anca pazar günü yb alırsınız oda belki Razz Yarın erkenden Tekirdağ'a gidiyorum da... Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Perş. Nis. 22, 2010 11:32 pm

ii yolculuklar cnm Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Salı Nis. 27, 2010 12:38 am

''Tam olarak nerdesin?!'' sinirlenmeye başlamıştım. MAdem benimle konuşuyordu yerini söylemeliydi! ''Ana koridora çıkmalısın.'' dedi. Şöyle bir etrafıma bakındım. Burası oldukça genişti. Birde buranın ana koridoru mu vardı? ''Nerden gidebilirim?''

''Bulunduğun koridor yolunun ortasından ilerle. Yer yer mazgallar bukunuyor. Bir tanesinin içine gir.'' mazgalın içine mi giricem?! Ama sesimi çıkartmadan dediklerini uyguladım. Bir tane mazgal buldum yaklaşık 3 metre ilerimde yolun tam ortasındaydı. ‘’Ya birisi beni görürse?’’ dedim ve cevabını bekledim. Güldü. ‘’Saklanırsın bu senin doğanda var.’’ Sinirlenmeli miydim, yine? Hayır, bunları iğneleyici bir ses tonuyla söylememişti. Sanki 40 yıllık arkadaşlar gibiydik ve ben 40 yaşında değilim!

Duvara sırtımı vererek mazgala doğru ilerledim. Etrafa yayılan pislik kokusunu fazla solumamaya dikkat ederek adımlarımı sıklaştırdım. ‘’Çök ve demirlerin üstüne otur.’’ Dediklerinden sonra yürümeyi kestim. ‘’Bunu neden yapacakmışım?’’ dedim çok saçmaydı üstelik kolay lokma olurdum. ‘’Sen benim dediklerimi yap. Prensesi istiyor musun?’’ mecburen dediklerini yapmaya karar verdim. Sırtımı duvardan ayırıp hızlıca mazgalın üstüne çöktüm ve popomu soğuk demirlere koydum. ‘’İyi, şimdi gözlerini yum ve—‘’ lafını kestim. ‘’Gözlerimi yummak mı? Hem de yolun ortasında k*çım pasları süpürürken?!’’
    Sıkıntılı olduğunu hisseder gibi oldum. ‘’Dediğimi yapmazsan hiçbir sonuca ulaşamayız ki!’’ dedi. Homurdandım ve gözlerimi yumdum. Tam yoğunlaşmaya başlamıştım ki ayak sesleri duydum. Hafif topuk sesi ve Converse’nin yumuşak sesi. Converse mi? Adrenalin dolarak gözlerimi açtım. Yuvalarından fırlayacak gibilerdi. ‘’Sakin ol!’’ diye kükredi ses ama kalp atışlarımdan zor fark ettim. ‘’Gözlerini yum ve eridiğini hayal et, mazgallardan içeri süzüldüğünü!’’ istemeyerek gözlerimi yumdum ve hayal ettim. Bu seferki ürperme çok keskindi. Beni iliklerime kadar dondurmuştu. Gözlerimi açtım ve kafamı yukarı kaldırıp mazgalların arasından baktım. ‘’Sizde hissettiniz değil mi?’’ metalle parazitlenmiş ses havada yayılarak kulağıma ulaştı. Ses her kimden çıkıyorsa gerçekten parazitlenmişti. Normal sesi değildi. ‘’Ne fark eder, nasıl olsa onu buluruz, Hamalar’a haber verin.’’ Yetkinin onda olduğunu sezdiren ses konuştuğunda her şey bitmişti. Ayak sesleri sonlanana kadar bekledim.

‘’Şimdi sağa dön ve ilk mazgaldan yukarı çık.’’ Islak zeminde yürümüştüm ve yolumu kaybetmemiştim. Bu çocuk yolu bu kadar nerden biliyordu? Mazgalın demirlerini tutmuş eğiyordum ki ses ‘’Hayır!’’ dedi. ‘’Buharlaştığını düşün ve acele et!’’ dediğini uygulayıp gözlerimi yumdum ve açtığımda dışarıdaydım. Ses her kime aitse sanırım bir şeyi yapısal değişikliğe uğratabiliyordu.

‘’Şimdi bana bakabilirsin.’’ Ses yine içeriden gelmişti. Arkamı döndüm ve şoke oldum! O…!

Boğazımı temizledim. ‘’Sen… Senin burada ne işin var?’’ Boş gözlerle etrafa bakmaya devam etti. Sanki içinde bulunduğu tankın dışında kilerini göremiyordu. Ya da gerçekten kördü. Yutkundum onu göreli bi kaç gün oluyordu. ‘’Seni hissettim. Bizden olanları hep hissederim…’’ bizden olanları mı? Heral de okuldan bahsediyordu? ‘’Başkaları var mı? Sen gördün mü?’’ kafamı salladım ama boşunu olduğunu zaten biliyordum. Beni göremiyordu. ‘’Var tabii. Bir okul dolusu…’’ Dedim. Birden yüzünde güller açtı. Boş bakan gözleri sevinçle dolmuştu. ‘’Buna inanamıyorum!’’

İşte YB! İnş. Beğenirsiniz! Nasıl olmuş??? Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Nis. 27, 2010 10:47 am

süper olmuş çok beendm Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 27, 2010 12:00 pm

çok güzell Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Nis. 27, 2010 8:51 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık... Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Nis. 27, 2010 8:58 pm

yb istemenn vakti geldi yb yb yb bounce
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Salı Nis. 27, 2010 11:10 pm

Very Happy Tşk Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 28, 2010 9:24 am

kuru kuru tşk le olmaz bunu bi yb le süslemen lazım Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Perş. Nis. 29, 2010 10:13 pm

Yeni bi hikayeye başladım //>>Değişim>>// diye. BAkarsanız çooooooook mutlu olurum. Yorumlarınızı bekliyorum Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 30, 2010 12:43 pm

ne demek hemen bakıyorum Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Mayıs 01, 2010 10:55 pm

''Neden inanmıyosun ki? Sende ordaydın, biz aynı okula gidiyoruz.'' dedim umursamazca. Gülüşü yüzüne yapıştı. ''Sen ne dedin?'' dedi.
    ''Aynı okuldayız! A-y-n-ı-o-k-u-l-d-a-y-ı-z!''
    ''BEn sanmıştım ki...'' dedi. Yüzü düşmüştü. ''Vücudundaki her şeyi hissedebilirim.'' dedi. İnanmayan gözlerle ona baktım. ''Mesala?'' dedim. Güldü. ''Kalçanı kaşıyabilirsin bişey yapacak halim yok.'' dedi. Beni gerçekten şaşırtıyordu. Vay be! Kaşıntımı bilmişti! Kaşındıktan sonra ona döndüm. ''Sonra?'' düşünürmüş gibi durdu. Sonra birden gözleri büyüdü. ''Açsın... Kan kokusu duyuyorsuna ama kendini tutuyorsun. En son ne zaman yemek yedin?''
    dediği anda açlığım baskın geldi. Bi ara ağzımdan salyalar falan aktığını sandım. Nomalde karnımın guruldaması gerekiyordu ama bu bambaşka bir şeydi. Vücudumu enerjiyle dolduran, duyularımı arttıran bi sıvı ağzımın içini dolduruyordu. ''Vampir zehri ağzına dolmaya başladı. Sen bizdensin, o pis sülüklerden değil. Yapma bunu.'' dedi. Ne diyordu bu böyle? Bizden derken neyi kastediyordu ki? Ağzıma dolan gri sıvıyı tükürmek istedim ama o bir yolunu bulup boğazımdan aşağı aktı. Vücudumun ısındığını hissediyordum. ''Yapma...'' sesi tekrar yankılandı. ''Ne yapmaya çalışıyorsun! Ben senin kuklan değilim!'' diye gürledim. Sonra sesimi çok yükselttiğimi fsrkedip ellerimi ağzıma kapadım. ''Lanet olsun! Saklan!'' dedi. Haklıydı. Lanet olsun!

''Nereye saklanıyım ki!'' dedim. O şeffaf bi tankın içindedi. Havada öylece süzülüyordu. ''Bi gölge bul!'' diye emretti. Etrafıma bakındım. Burada ışıktan başka bir şey yoktu. BAna daha çok hasteneyi hatırlatıyordu. Kesici aletler, yoğun parlak ışık. Dur bi dakika kesici aletler mi?

Son anda kafama dank etti. Bu çocuk onların faresiydi, kobayfaresi! Deneği! Artık ne derseniz! Çuval gibi biçiceklerdi. Sırf başka bir türden olduğu için! Sırf insan olduğu için! HAyır ya o insan olamaz. Bi kere onun özel yetenekleri falan var, ben hiç özel yetenekli insan görmedim. Sen daha önce vampirde görmedin. yaşasın! Bi bu eksikti. İçimde bi ses konuşuyordu. Kesin deliriyordum.

''Gölge yok mu? ÇAbuk ol!'' diye kükredi. Tabi o başımın içinde kükrüyordu. Daha demin duyduğum ses benim sesimdi ama bu ses çocuğa aitti. Hemen etrafıma bakındım. Işık, ışık, ışık! Şu lanet yerde bir sürü karanlık ps delikten geçtim ve en parlak yere geldim, şansa bak! Hey, ışık. Ben karanlığa saklanabiliyorsan bu ışık için neden geçerli olmasın ki? En parlak lambanın altına geçtim ve gözlerimi kapayıp düşledim. BEn ışığım, ışıkta ben. Bütün hücrelim onunla oda benimle. Işıkla bütünleşmeye...

Söylediğim sözleri düşününce kendime hayran kaldım. Ne söylemiştim ben öyle? ''Nerdesin! Geldiler!'' çocuk tekrar gürledi ama bu seferki sesi çok zayıftı. Gözlerimi açtım. Emin olmak için elimi uzattım. Vaybe! HArbiden ışık olmuştum! Elim nereye giderse oraya ışık saçıyordum. BU müthişti!

Kapı hiç sorunsuz açıldı. Önce içeri siyah pelerinlerinin etekleri girdi. Sanki sürekli arkalarında bi rüzgar esiyordu. Şu filmlerdeki gibi. Hallerini düşününce güldüm ama içeri tamamen girdiklerinde yarıda kesildi. Onları daha öncede görmüştü. Şu sesleri parazitli, maskelilerdi. Eekek olduğunu tahmin ettiğim elini önüne kaldırdı. Şöyle bi salladıktan sonra indirdi. Yaptığı bana çok saçma geliyordu ama eminim mantıklı bi açıklaması vardı. Parazitli kız konuştu ''Sen mi ses çıkarttın?''
    Çocuğa döndüm. Hiç bir şey duymamış gibi boş boş bakmaya devam etti. Bunu gerçekten iyi beceriyordu. Ses gelmeyince kız derin, parazitli bi nefes aldı. Erkek siyah eldiven giydiği elini kızın omzuna koydu. ''O yer çekimsiz ve havasız ortamda. O bizi duyamaz bizde onu. Onun ses çıkarttığını sanmıyorum.'' dedi. Kız elini saçma bi hareketle sallayıp dışarı çıktı. Onlar çıkarken bende ileri atılmıştım ki erkek olan arkasını döndü. Bacağım ileride öylece kalmıştım ve oda direk bana bakıyordu. Tekar içeri girip olduğum yerin tam önünde durdu. Bense korkudan altıma yapmak üzereydim. Elini tekrar kaldırdı. Yantarafı bana doğru geliyordu. Yutkundum sonum gelmişti.

Eli tam bana değmek üzereyken içimden geçti, hemde öylece! Kız homurdandı ''Oyun oynayacak vaktimiz yok! Hadi!'' diye bağırdı. Erkek olan biraz daha oyalandıktan sonra eşinin yanına gitti. Kapıyı arkasından sıkıca kapamıştı.

''Nerdesin?'' çocuk endişelenmişe benziyordu. Kız ve erkek gideli 10 dk falan olmuş olmalıydı ama ben hala ışık halindeydim. ''Bu...Burdayım.'' dedim ve vampirliğimi düşünerek adım attım. Tekrar ete kemiğe bürünmüştüm. ''Ne oldun, ne yaptın?'' diye heyacanla sordu. ''Işık oldum, lambanın hemen altındaydım.'' dedim ve yere çöktüm.

Gözleri yuvalarından çıkacakmış gibi fırladı. ''Sen sen ne dedin?'' dedi. Pufladım. ''Dedikya ışık oldum.''
    ''Olamaz!''
    ''Oldu bile. İster inan ister inanma.''
    ''NE yani ben şimdi seni buldum mu?''
    güldüm. ''BEn seni buldum tatlım, hatırlatırım (!)''
    ''Onu demek istemiyorum. SEn ışık oldun! Yani ruha sahipsin.''
    ne diyodu bu çocuk böyle? ''Ne ruhu ya? Herkezde var ondan. Bİlmiyomusun?''

Havada sıkıntı hissettim. SAnırım o sıkılmıştı. ''Sen beni burdan kurtarsana?'' dedi birden. ''Kur- NE?'' dedim. ''Kurtar dedim. HEceliyim mi?''
    kafamı salladım ama gereksiz olduğunu anlamam geç olmadı. ''Tamam da nasıl yapıcam?'' dedim. Güldü

''BEn sana söylicem...'''

İşte YB! Yazım hataları için çok özür! Nasıl olmuş?! Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mayıs 02, 2010 10:53 am

ayyyyyyy süper olmuş yhaaaaa

bayıldım yeni hikayende çok güzel

ayrıca hani sınavın vartdı o nasılş geçti sormayı unuttum...
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Mayıs 02, 2010 12:01 pm

çooook güzel olmuş Very Happy yb
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mayıs 02, 2010 12:16 pm

süperr olmuş yaaa yb yb yb bounce
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Mayıs 02, 2010 2:18 pm

çok güzel olmuş.yb... Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Mayıs 02, 2010 2:19 pm

yb yb yb yb yb yb yb yb ...
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Salı Mayıs 04, 2010 6:06 pm

TŞk Very Happy Ama yb yi anca cuma günü yazabilirim. Matematik yazılım var ona çalışıcam. Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mayıs 04, 2010 6:09 pm

tamam canım kolay gelsin Smile

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:17 pm