Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
pff_xP
ChatLaqq
6 posters

Görünmeyen Bakışlar

ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Görünmeyen Bakışlar Empty Görünmeyen Bakışlar

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:03 pm

Bu benim ilk hikayemdi paylaşmak istedim Smile

Gecemin yıldızlarından koparılıp yine uyandırılıyordum.Sonuç ise koca bir hiç! Yine
    gizli numara ve yine sessizlik.
    Telefonum ısrarla çalmaya devam ediyor açmazsam hiç susmayacağını bildiğim için açıyorum.Ama
    bu sefer bende oyuna katılıcam yani hiç ses vermiycem.Fakat bu sefer hiç olmayan değişiklikler
    vardı.Daha önce sadece sessizlik hakimdi ama şimdi..kulağıma araba sesleri geliyordu.
    Ses aynı zamanda bana hiç yabancı değildi.Çünkü aynı ses bizim evin önündeki caddeden de
    geliyordu.Ve telefonumdanda.Yoksa..yoksa buraya mı gelmişti?Aman Allah'ım herkes benim
    yüzümden tehlikeye girebilirdi!Dışarıda da görünürlerde kimse yok.Nasıl olur?Sapığımdan
    hala aynı sesler geliyor ve telefonu kulağımdan çekince caddeden gelen seslerde aynı.
    Telefonu hemen kapadım.Artık bu oyun gitgide tehlikeli bir hal almaya başladı.
    Aylardır böyle.Gizli numara sabah,öğle,akşam hatta gece bile aramaya başladı.İlklerde
    işletiliyorum diye düşünmüştüm ama bugün..gerçek tehlikenin farkına vardım.Son aylarda
    takip edildiğimi bile hissetmeye başladım,ama arkamı dönüp bakınca kimseyi göremiyorum.
    Ve şimdi..yani evimi biliyor muydu?Yoksa başka bir caddedeydi de sesler aynı mıydı?Hayır,
    çok saçma.Her ses bu kadar aynı olamazdı.Uyumam gerek yoksa kafamı yiyeceğim!
    'Karanlık,her yer karanlık..
    Ve bir çığlık..'
    Uyandığımda ter içinde kalmıştım.O sırada annemle babam paldır küldür içeri girdiler.
    -Anne,baba ne oldu?
    -Kızım asıl sana ne oldu?Neden çığlık attın?
    Ne yani şimdi o çığlık benim miydi?
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Görünmeyen Bakışlar Empty Geri: Görünmeyen Bakışlar

Mesaj tarafından pff_xP Salı Şub. 16, 2010 10:06 pm

first commentt <3

çok ilgnç Very Happy
    yb lol!
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:08 pm

Yarına koyarım Smile
    Biraz okunmaya başlansın bakalım Smile
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Şub. 16, 2010 10:14 pm

Bn şimdiden syleyeym de xD
    hem first comment şerefine nail oldm bu forsat kaçmazdıı lol!
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:16 pm

İlk yorumuna bende çoookkk memnun olduummmm Very Happy Very Happy
    Ama kankalar kazanacan daha vee bu sayfada ortak düşüncelere sahip olduğun arkadaşlarr Very Happy
    Ekleyebilirim ama birazdan belkiii Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Şub. 16, 2010 10:25 pm

birazdan?? Cool
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:32 pm

-Çığlık mı?Ben mi çığlık attım?
    -Evet,ne oldu Ceren neden çığlık attın?
    -Uyuyordum.Kabus gördüm o yüzdendir.
    -Ah bizi çok korkuttun kızım.
    Annemin bana sarılmasına sinir olurum.Ne de olsa artık onun küçük kızı değil 19 yaşında
    bir kızdım ben!Ama bunları düşünecek halim bile yoktu.Nasıl olur böyle birşey anlamış
    değilim.Rüyamda bir kız çığlık atıyordu ben değil ki!Neyse biraz hava almak için dışarı
    çıksam iyi olucak sanırım.
    Karanlık ve çığlık..Hiçbirşey görülmüyordu ki sırf koyu bir siyahlık ve sessizlik,ardından
    gelen bir kız çığlığı.Acıyla atılan bir çığlıktı bu duyduğum.Gene takip edildiğimi
    hissediyorum.Ama arkamı dönüp bakınca kimsenin olmıyacağınıda biliyorum.Genede merakıma
    yenilip arkamı döndüm.Orda ağacın yanında bir adam var ama şapkası ve gözlüğü yüzünden
    yüzünü bir türlü seçemedim.İçime bir kurt düştü yine.Ama burayada tek ben gelmiyorum ya!
    Ama adam bana yaklaşmaya başlıyor ne var ki belki yürüyüş yapıyor değil mi?Ama genede
    korkmaya başladım hemen gitsem iyi olur bence.Bir taksi çevirdim ve paldır küldür içeri
    girdim.Tabii taksici benim bu davranışıma bir anlam veremedi.Eve geldim,kimse yoktu.Bu
    benim için daha iyi oldu.Yalnız kalmayı seviyorum ama şu aralar biraz korkmuyorumda değil.
    Hem birşey olmaz sanırım.Olmaz değil mi?Olmaz canım ne olacak ki sanki,değil mi?Telefonumu
    açmaya karar verdim.Zaten açınca sapığım tarafından aranılacağımı biliyordum.Ondan
    kaçamayacağımı da.Çünkü bir ara hat değiştirmiştim hemen o gün gene aranmaya başlamıştım.
    Ellerim titriyordu ama sonunda telefonu açmayı başardım.Ve tahmin ettiğim gibi sapığım
    hemen aradı.Bende açtım belki onun daha sinirlenmemesini istediğim için.Gene ses gelmiyordu
    e her zamanki gibi.Bende telefondan belki bir ses gelir ümidiyle yanımda mutfağa götürdüm.
    Dolabı açıp bir tabak çıkardım,masaya koydum.Bu sırada telefondan da ses gelmeye başladı.
    Hemen elime alıp kulağıma dayadım,kaşıkları çıkarıp masaya koyduğumda telefondanda aynı ses
    geldi.Bir an dondum ama çabuk toparlandım.Ne yani şimdi bizim evde miydi?Yok canım öyle
    olamazdı değil mi?Denemekte fayda var deyip mutfağın kapısına yöneldim.Kapıyı açıp kapadım
    telefondanda kapıyı açıp kapama sesi gelince hemen dış kapıya doğru koştum.Kapıyı açtım.
    İşte sapığım karşımdaydı!..
    Sapığımın yüzünde bir kar maskesi!Ve yüzüme yenen bir yumruk!Bu kadarla kalsa iyi.Şimdi
    nerede olduğumu da bilmiyorum.Bir odadayım duvarın kenarında bir yatak var sanırım orada
    uyumam için.Ama ellerim bağlıyken bunu başaramam sanırım.Ve karşımda demir bir kapı!Ne
    kadar zaman burada olduğumuda anlayamam.Çünkü bir cam bile yok.Tanrım ne kadar kötü bir
    durum!Olayların bu boyuta ulaşacağını hiç tahmin etmemiştim.Hemde hiç!Kapı açıldı.Ve işte
    karşımda kar maskeli sapığım!Yanıma yaklaştı ellerimin bağını çözdü ve tekrar kapıdan
    dışarı çıktı.Biraz sonra kapının altından tepsiyle bir yemek gönderildi.Ne yani bunu
    yememi mi istiyordu?Çok saçma.İçinde birşey olduğu kesin!Ama bu kadarda kolay bitirmezdi
    değil mi?Elbet benden birşey alıncaktı.Bu yemeği yiyip ölmem çok kısa olurdu ve çok saçma.
    Zaten acıkmaya başladım.O yüzden yemeği yemeye başladım.Hiçbirşey de olmadı!Düşündüğüm gibi
    herşey bu kadar kolay değildi.Yada olmayacaktı..
    Birden ışıklar söndü.Ne olduğunu anlamadım.Ama içimi garip bir korku sarmıştı.Ne olucaktı
    şimdi.Odada gezmeye başladım.Sonunda yatağın bir kenarına büzüldüm.Zaten ne yapabilirdim ki?
    Başka birşey yapılamazdı burada.Sadece oturmak yada ayakta gezmek.Kutu gibi bir oda nasılsa.
    Ya o adamın düşündükleri?Bana ne yapacaktı?Neden beni kaçırdı?
    Hayatımda kimseyi üzücek birşey yapmadım ki.Üzmüşsem bile hatamı anlayıp kendimi her zaman
    affettirmeyi bilmişimdir.Haklı taraf ben olsamda karşı taraf üzülmesin diye gene özür
    dilemişliğim de vardır.Peki bu adamın bana kastı neydi?Ya da neyin peşindeydi?Cinsel bir
    sapık mıydı?Tanrım..bunu düşünmek bile korkunç.Ama burda ve bu odada yalnızken herşey aklıma
    geliyor.Ve ben o adamdan korkuyorum.O da bunu biliyor.
    Gene ışıklar söndü.Kapının açıldığını duydum ve sapığım benim üstüme saldırdı.İşte o zaman
    çığlığı kopardım!
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:33 pm

Bu arada hikayelerimiz biraz benziyo sanırım Very Happy
    Ama benimki sapık Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Şub. 16, 2010 10:43 pm

Ne istiousnn kızdannn Evil or Very Mad Evil or Very Mad

süpermiş cnm Very Happy
    baskılarla yb geldii Very Happy
    şimdi bi dha yb desem yüzsüzlük olr değil mi lol!
    Neyse sadece tek bir kelime :
    HARİKASIN!
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Şub. 16, 2010 10:45 pm

ChatLaqq demiş ki:Bu arada hikayelerimiz biraz benziyo sanırım Very Happy
    Ama benimki sapık Very Happy

Ne yönden bnzio ki??
    ilişki kuramadm Rolling Eyes Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:47 pm

İlerde anlarsın tırnak olayları var Very Happy Very Happy
    Bi başını okudum senin hikayenin zaten Very Happy
    Bu arada sağol tatlım Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Şub. 16, 2010 10:48 pm

hmm anladm... scratch
    umarm tırnaklar kızın değildr Very Happy
    önmli değil haytm lol!
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 16, 2010 10:56 pm

Haha oku.. Very Happy
    İlginç dediğin gibi bu hikayem Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Salı Şub. 16, 2010 11:26 pm

raby'mm süperdi cnm yaaa ybbb at en kısa zmnda... Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Şub. 17, 2010 12:55 pm

Beni bayıltmıştı sanırım.Uyandım sonunda ama.. bana tecevüz etmişti.Ve bu benim için çok kötüydü.Bu her kız için kötüydü.Evet,ama benim direnişlerimde boşunaydı.Beni bayıltmıştı.O pislik beni kirletmişti!Ama burada çıldırmamam gerekiyor.Yoksa o istediğini elde edicek.Evet,sonunda ne yapmaya çalıştığını anladım.O gerçek bir sapıktı ve beni delirtmeye çalışıyordu.Bunu bu iğrenç yollarla yapmaya çalışıyordu.Ve biliyordu ki bir kız bunlar ona yapılınca çıldırabilirdi.Ama ben çıldırmayacaktım ona istediğini vermeyecektim.Ne pahasına olursa olsun.O iğrenç pisliğe istediği şeyi vermeyecektim.Biliyorum belki gene aynı şeyleri yapmaya başlıyacak ama ben delirmiyicem.Çıldırmıyıcam ona istediğini vermemek için direnicem.Umarım..umarım hamile kalmam.O pisliğin bana zorla yaptığı bu şeyin devam etmesini istemiyorum.Yoksa onun istediği şey olur.Yani çıldırırım.Böyle birşey olursa bile o çocuğu öldürmek için elimden geleni yaparım.Hatta kendimi bile öldürürüm gerekirse.Acaba..acaba annemler ne yapıyorlardır?Benim artık kaçırıldığımın farkına varmışlar mıdır ki?Yoksa bu sapık onlara bir notta mı bırakmıştır?Ama el yazımı tanırlar değil mi?Ne yani şimdi burada ömür boyu kalmayacağım değil mi?Buradan kaçmam gerekiyordu ama nasıl?Nasıl kaçarım ki buradan?Bikere o pislik benden daha güçlü ve buradan kaçmak çok..çok zor.Bir cam bile yok,kapım demirden.Ve o pislik herşeyi ayarlamış.Artık beni neden takip ettiğinide biliyorum.Günün hangi saatlerinde neler yaptığımı öğrenmeye çalışıyordu yada hangi saatte ev boştu.Yani aylardır beni kaçırma planı yapıyordu.Ve ben bunu çocuksu birşey bulduğum için ve aileme söylemekten korktuğum için hep susmuştum.Ve o çığlık.Rüyamda da bir kız çığlık atıyordu.Hemde karanlığın içinde.
    Yani rüyam gerçek olmuştu...
    ---------

Sahilde yürüyorum.Denizin dalgaları bile bana doğru geliyor.Sanki atla diyorlarlar bana.
    Onlarda biliyorlar benim çıkmazımı.Rüzgar saçlarımı önüme savuruyor.Elimi kaldırıyorum ama
    ellerim kelepçeli!Ve bir demir uzanıyor,arkama doğru dönüyorum ve kar maskeli sapığım
    karşımda!
    Rüyamdan uyandığımda bir çığlık atmış olucam ki o pislik gelip beni kontrol ediyor.Ben hiçbirşey demeden kendi kenarıma süzülüyorum.Beni ellemesi beni tiksindiriyor.Sonunda arkasını dönüp gitti.Bende kendimi toparladım ve başımı ellerimin arasına aldım.Ne olucak şimdi?Gene rüyam gerçekleşicek mi?Eğer gerçekleşicekse ona güven vermişim demektir.O da bana artık güvendiği için beni zincirleyip dışarı çıkarmış.Ama o sahil kenarını hiç tanımıyorum.Demekki buraya hiç gelmemişim.Kapım gene açıldı.Sapığım geldi saçımı ellerinin arasına alıp kokumu içine çekti.Bundan zevk alıyor gibiydi.Pislik!Hiçbir şey yapmadım eğer birşey yaparsam ya da yapmaya kalkışırsam ne olucağını biliyordum.Beni bir sandalyeye oturttu ve ellerimi bağladı.Napmaya çalışıyor anlamış değilim.Ama iğrençlik peşinde olduğu besbelli.Elini saçlarımda gezdirmeye başladı,sonra bacaklarımda.Artık dayanamazdım yüzüne tükürdüm.Bana öldürücü bir bakış fırlattı.Ellerimi çözdü ve kapıdan çıkıp gitti.Ne yapıcaktı bana?Umarım geri gelmez.Eğer geri gelirse kendimi öldürmekle tehdit ederim onu.Çünkü o beni istiyordu öldürmeyi değil.Ama ben onu istemiyordum.O iğrenç pisliğin teki.
    Kapı açıldı, işte geri gelmişti..
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 17, 2010 6:15 pm

ohaa kızımmmmmmm ... süper olmuşş buuu ybbbbbb lütfennn bu akşam bir tne dhaa..Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Şub. 17, 2010 8:24 pm

Yanıma yaklaştı.Kollarımı yakaladı sıkıca tutup bağladı beni sandalyeye oturttu ve göğüs hizasından başlayarak sandalyeye bağladı.Ne yapmaya çalıştığını bir türlü kestiremiyordum.Yüzünde maskesi vardı ama güldüğünün farkındaydım.
    -Bana tükürmeyecektin.
    İlk defa konuşmuştu!Sesi kalındı.Ama sesinde hem alaycı bir ton hemde sabırsızlık vardı.Hiç konuşmadığım için sesimi kaybettiğimi sandım bir an.Ama sonunda konuştum:
    -Bana ne yapıcaksın adi pislik!Yaptıkların yetmedi mi ha!
    Kahkaha atmaya başladı.Ne olduğunu anlamadım.Ama delicesine gülüyordu.Sonunda gülmesi durdu ve o korkunç sesi konuştu:
    -Ah ne kadarda korkuyoruz bakıyorum..
    Bunu söylerken saçımı kokluyordu gene.Bunu yapması iğrençti.Sanki ben onunmuşum gibi herşeyi yapıyordu.Ona nefret duymaya başladım.Gene o korkutucu sesiyle konuştu:
    -Şimdi ne yapsam sana?
    Saçımı çekmesi canımı yakıyordu.
    -Bir fikrin var mı güzelim ?
    O an ona tekme atmayı delicesine istedim ama ayaklarımda bağlıydı.
    -Bana ne yapacaksın?
    -Ah,buna sen karar vericeksin tatlım.
    Ve elini maskesine götürdü..
    -----
    Hayır o pisliğin yüzünü görmeye daha hazır değildim.O yüzden delicesine başımı sağa sola sallayarak hayır,hayır diye bağırmaya başladım.Sonunda sapığım dayanamadı ve yüzüme bir tokat attı.Ve bende sustum.Artık bağırmayacaktım.Umarım o da maskesini çıkarmazdı!Bunu
    yapmasını istemiyordum.Gene o korkunç sesiyle konuştu:
    -Ya benim olursun ya da olucaklara katlanırsın güzelim.
    Ne biçim bir soruydu bu?Sesi sırf iğrençlik yüklüydü.Ona iğrenç birşeymiş gibi bakmış olucam ki bana gene bir tokat attı.Bende sonunda konuştum:
    -Neden soruyosun?Cevabımı bilmiyor musun?Asla senin olmıycam!diye bağırdım.
    Ellerimin bağını çözdü beni delicesine savurdu.Ve dövmeye başladı.Bunu yapması birşey değiştirmedi hiçbir şey yapmadan beni hep dövse birşey demem.Ama iğrençlik yapmasına da göz yumamam.O pislik sonunda gitti.Bende kendi köşeme büzüldüm.Ağlamaya başladım bu olanlar
    beni yıpratıyodu.Giderek delirmeye başlıyıcaktım.Ve sonunda ya beni öldürücekti ya da bilinçli olmadığım için bana gene aynı şeyleri yaşatıcaktı.O yüzden çıldırmayacaktım.
    Kapım gene açıldı gelen tabikide pislikti!Bana işkence mi yapıcaktı?Ah!Tanrım elinde kelpeten vardı!Bana doğru yaklaştı.Gene saçımı kokladı.
    Ve sandalyeyi yatağımın yanına çekti.
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Şub. 18, 2010 2:53 pm

ay rabyy böle bişey beklemezdim senden çok depresif we sapık ruhlu bi hikaye ama süper süper yazmışsın tebrikler anam hemn yb isterim bekliyoruzz çok değişik bi konuydu eline sağlık-yazık kıza lan adi herif kzın tırnaklarınımı çekicek ayy walla irenç böğğğğ Mad nese yha ybbbbbbbbbbbbbbb Very Happy Razz
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Perş. Şub. 18, 2010 8:48 pm

Ben onun ne yapmaya çalıştığını düşünürken o gene ipi çıkardı.Bu sefer beni nazikçe sandalyeye oturttu.Ve gene bağladı.Ama bu sefer nedense çok sıkı bağlıyordu.Acı çeksem bile delicesine bağırmayacağımı biliyordum.Ama emin miydim ki?Kelpetenini çıkardı.Kelpeteni yüzümde gezdirdi.Bundan zevk alıyordu sanırım.Birden burnumu tıkadı nefes almak için ağzımı açtığımda köpek dişimi çekti!Bir çığlık kopardım.Sapığım çığlık duymayı sevdiği için delicesine kahkaha atmaya başladı.Dişim kanıyordu parmağını ağzımın kenarına getirdi ve kanı sildi.Ona tükürdüm ve ağzımdan kan çıktı.Onu sinir etmiş olucam ki bana tokat attı.Sonra kelpetenle sol işaret parmağımı yakaladı ve tam eklem yerinden kırdı.Canım çok yandı!Ama bu sefer çığlık atmadım.Onu sinir etmek için bunu yapıcaktım.Ve o da sinir olucaktı bunu biliyordum!Artık sapığımı çözmeye başlamıştım!O iğrenç pislik beni elde edene kadar bana her türlü işkence yapıcaktı.Ama beni elde edemeyecekti.Ne pahasına olursa olsun onun olmıyıcaktım.Bunu o da biliyor ama gene de deniyor.Bu sefer yüzük parmağımı eklem yerinden kırdı ve bayıldım.Uyandığımda yatağımdaydım kapım gene kilitliydi.
    Demekki sapığımda birazcıkda olsa acıma duygusu vardı..
    -------

Artık burada uyumaya korkmuyorum.Sapığım gece bana hiçbirşey yapmıyor.Gündüz uyanık olduğumda işkenceler etmeye devam ediyor.Sol yüzük ve işaret parmağım iyice kötüleşti.Bir alçı bile yok parmaklarımda.Sapığımda alçı yapmıyor.Onun acıma duygusu olduğuna nasıl inandım anlamıyorum.O acı diye birşey bilmiyor.O tam bir pislik!Demir kapımın altından bir yemek tepsisi yolladı gene.Eskiden kuşkularım yoktu.Ama bana işkence ediceğini biliyorum acaba yemekte birşey var mıdır ki?Yemek tepsimi incelerken küçük bir kağıdın farkına vardım.İçinde 'zehirsiz'yazıyordu sadece.Ona inanabilir miydim?O bana daha çok canlı işkenceler yapmayı seven birisi gibi gözüktü.Hem odamda kamera felanda yok,beni acı çekerken izlemek ister değil mi?O yüzden yesem birşey olmaz sanırım.Evet birşey olmadı.Ama ya tepkiyi sonradan gösterirse?Yemek tepsisini demir kapımın altından geri yolladım.O da hemen aldı.Artık burada çıldırmaya başlıyıcam sanırım.Dayanıcak gücüm kalmadı.O pislik işini nasıl yapıcağını biliyor.Acaba o gün beni evden çıkarırken kimse mi görmedi beni taşıdığını?Biri görse bu pisliğin onuda öldüreceği belli aslında.O yüzden beni kimsenin bulamayacağını biliyorum.Sapığım herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş.Artık dahada kötü işkenceler yapmaya başladı.Daha acı verici.Bir ara çekiçle koluma diz kapaklarıma vurdu.Bazende delicesine dövdü.Ama ben artık ağlamıyorum ya da bağırmıyorum. Sadece gülüyorum.Bu da çıldırmaya başladığımın işareti değil mi?
    Ah,evet gitgide bir deliye dönüşüyorum..
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Perş. Şub. 18, 2010 11:18 pm

ya çok süperr olmuşş lütfen yb at yaa Very Happy Very Happy

L-Ü-T-F-E-N-! yb istiyorum banane yb istiyorum banane yb istiyorum banane lol!

Hadi amaaaaaaa....... cheers
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Şub. 19, 2010 8:11 pm

süperdi lütfen yabbbbbbb ..
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Cuma Şub. 19, 2010 8:12 pm

yyb yb yb istiyoruzz Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Cuma Şub. 19, 2010 8:54 pm

Günlerdir sapığım bana işkence etmiyordu.İçimde garip bir merak vardı.Başka işlerimi vardı yoksa burada değil miydi?Arada yemeklerimi bırakıyordu ve sonra gidiyordu.Başka da birşey yapmıyordu.O gelip bana işkence etse daha iyi diyecek durumdayım.Çünkü burada tek başına durmak korkutucu.Belkide onun olmalıyım.O zaman hiç değilse daha iyi bir duruma gelirim?Daha iyi bakar bana.Ya da beni bırakır değil mi?Günlerce halsizcene uyumak iyi gelmişti.Ettiği işkenceler yüzündendi sanırım,geçmesini ve daha çok acı çekmemi istediği belliydi.2 aydır yaralarımın kapanmasını bekliyordu... 1 ay önce beni gelip muayene etti,nedenini anlamasamda..Sonrasında yüzünde hoşnutsuz bir ifadeyle çekip gitmişti.Nedenini anlamasamda bana dha iyi davranıyordu artık.Sanki beni seviyormuş gibi..Neler oluyordu?
    Kapım gene açıldı sapığım geldi.Bu sefer sanki biraz huzursuzdu.Belkide işleri istediği gibi gitmiyordu.Yoksa yakalanıcak durumda mıydı?Sanırım onun yüzünü görmenin vakti geldi.
    Kendi sesimi duydum:
    -Yüzünü görmek istiyorum.
    Bana şaşırmış bir halde baktı.Sonra toparlandı ve elini maskesine götürdü.Sanırım hafiften gülüyordu.Anlamadım onu tanıyor muydum ki?Sonunda maskesi yüzünden çıktı!Aman Tanrım!
    Bu beni lisede okula götüren servis şöförümdü..!!

-----------

Bana yüzünde ufacık bir gülümsemeyle bakıyordu.Bende ağzım açık bir şekilde ona bakmaya devam ediyordum.Çok değişmemişti gözleri gene koyu okyanus dalgalarını andıran maviydi. Saçları kumraldı boyu 1.80 di.Ama bunu bana neden yapmıştı ki?Tamam o sıralarda servisteki tüm kızlar ondan hoşlanırdı ama ben bu boyuta ulaşıcağını hiç düşünmemiştim.Onu beğenmiştim evet ama aşk değildi ki.Bizimkisi sadece büyüklere duyulan o beğenilerdendi.Sanırım ona aşık olduğum izlenimini verdim.Ya da o beni çekici bulmuştu.Anlamıyordum peki tamam ama bu son zamanlardaki huzursuzluğu neydi?Gelip yanıma oturdu.Elimi elinin içine aldı ve konuştu:
    -Şaşırdın değil mi?
    Elimi eline almıştı!Hiçbir tepki göstermemiştim.Ama tiksindiriciydi hemen elimi onun avucundan çektim.
    -Sakın bir daha bana dokunma!
    -Yeter!Kapa çeneni tamam mı!.Beni dinle!
    -Neden?dedim fısıltıyla büzüldüğüm köşeden.
    -Hayır,Ceren.Benden korkmanı istemiyorum ama seni burada tutmanın tek yolu bu!
    -Seni neden dinliyicem?Sen bana işkence ederken benim haykırışlarıma kulak verdin mi?dedim
    ağlayarak.
    -Tamam haklısın ama bu başka.Beni dinliyicek misin!
    -Ne söyliceksen çabuk söyle beni tiksindiriyosun!
    -Pekala.
    -Ne söyliceksin?
    -Ceren o gün seni muayene ettiğim gün neden huzursuz olduğumu bilmek istiyor musun?
    Evet o günden sonra bana işkence etmeyi bırakmıştı.Bunu öğrenmeyi çok istiyorum ama.. bir yandan da istemiyorum.Onun konuşması bile beni tiksindiriyor.
    -Tamam söyle.
    Yüzünde bundan zevk alıyormuş gibi bir gülümseme vardı.Tatmin olmamış,merak edercesine bana bakıyordu.Sanki ben bir deney tüpüydüm ve o da beni kullanmaya hazırdı.Sonunda konuştu:
    -Hamilesin....
    Tam anlamıyla donmuştum.İçimde bir kıpırdanma hissettim.Sanki karnımdaki onun bu parçası da onu seviyordu.Sanki hissediyordu yanımda olduğunu.Peki ikiside ne yapmamı istiyordu?
    Yaşam ya da ölüm?Elim karnıma gitti.Onu yok etmek istercesine sıktım karnımı.Peki karnımdaki bu yaratık neyi istiyordu?'Babası' gibi olmayı mı?Peki 'babası' ne istiyordu?
    Şimdi onun olucağımı mı?
    Ya da daha kötüsü onun çocuğuna annelik ediceğimi mi?
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Cuma Şub. 19, 2010 9:12 pm

of yaaa çok kötüü
    adam kaç yaşında barii???
    süper yazmışsın yine cnm Very Happy da
    yb ne zaman ?? lol!
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Cuma Şub. 19, 2010 9:23 pm

Ya o da 25lerinde falandır bahsettimmi yaşından hiç hatırlamıyorum Very Happy
    Birazdan gelir sanırım Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:29 pm