Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
addie487
enyuar
my_angel_35
grida
¤ тσяу ¤
dilry95
CharLote
BlackRain
bushra
ateş ve barut
GeNcAy
vahşi viyola
16 posters

desenli duyular

vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

desenli duyular - Sayfa 2 Empty Geri: desenli duyular

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Şub. 13, 2010 4:50 pm

Jack BLACKFLAME

Felika’nın dediği gibi yeni vampirin rüyasına girdikten sonra kendimi önüme gelen bara attım.Babamı düşündüm.Annemin sanki babam akciğer kanserine yakalanmamış gibi, arkadaşlarıyla gezip geceleri eve geç gelmesine sinir oluyorum.Ona babamın durumunun kötüye gittiğini söylediğimde üzülüyor(ya da üzülmüş gibi yapıyor) o gün evde kalıyor, sonra yine eskisi gibi gezmeye devam ediyor.
    Annem 18 yaşında dedeme okulu bırakmak istediğini söylemesinin üzerine dedem ona koca adayı bulaya başlamıştı.Anneme açık kumral ,dalgasız deniz gibi dümdüz saçlarıyla , griye benzer mavi gözleriyle ve mankenleri kıskandıracak vücuduyla evlenecek birini bulmak hiç zor olmadı (daha çok dedemin paraları için kolay oldu). Birçok adayın arasından Türkiye ‘de bir reklam şirketinin sahibi 47 yaşındaki Tom Westörn’le evlendi.( evet 47 yaş, dedem annemin duygularını düşünmeden kendinden 29 yaş büyük bir adamla evlendirdi, hala inanamıyorum.)Tabi ki aşk evliliği olmamıştı. Annem , dedemin ona böyle bir şey yapmasına o kadar kızmıştı ki demek ki , babama hiçbir zaman ilgi göstermedi.Babam da farklı değildi.Sadece geceleri birbirlerini görürlerdi.Hatta babam gecelerde şirket işleriyle ilgilendiği zamanlarda hiç görmezlerdi.
    “Merhaba , senin gibileri burada kaparlar , dikkatli ol.” dedi bir kız , yanına oturup.
    “Sen de onlar kapmadan ben kapıyım dedin ha.” dedim.Aslında biriyle takılma havamda değilim , hemen başımdan atmam lazım.
    “Evet seni kapmaya geldim” kızın neredeyse salyaları akmak üzereydi. Birden kalkıp çıkışa yöneldim, arkamdan kız bir şeyler söyledi ama duymadım bile.Dışarı çıkınca telefonum çaldı.Ekrandaki ‘ tersim’ kelimesine hayretler içerisinde baktım.Abim beni niye arar ki? Acaba babama bir şeyler mi oldu? Beynimde bu sorular belirir belirmez telefonu açtım.
    “Ne var?”
    “Ne yapıyorsun?”
    “Eve geliyorum, niye? Yoksa babama bir şey mi oldu?”
    “Hayır , annem eve sarhoş geldi. Ayrıca onu orta yaşlardaki bir adam eve bıraktı. Neler oluyor diye öğrenmek bile istemiyorum. Bu evden kurtulmak istiyorum, sende yardım edersen ayrı eve çıkabiliriz.” Ne? Şaka değil mi? Abim bana birlikte ayrı eve çıkmak isteyip istemediğimi sordu. Karakter olarak ateş ve suya benzeyen biz ayrı eve çıkacağız öyle mi? Birden ne diyeceğimi şaşırdım . Tabî ki bende o evden kurtulmak istiyorum ama abimle hiç anlaşamayız ki.
    “Bilmiyorum. Sen niye beni yanında istiyorsun ? Benden nefret ettiğini sanıyordum”
    “Evet , nefret denmese de sevmiyorum ama param yok , eee ne diyorsun?”
    “Vayy sen benim parama muhtaç kalır mıydın? Ben sensin o oynadığın aşk filmlerinden iyi paralar aldığını sanıyordum””
    “ Dalga geç diye aramadım seni! “ dedi , Sinirli olduğu belliydi, şuan yanımda olsaydı kesin kavga çıkardı.
    “ Tamam ayrı eve çıkıyoruz ev falan ara sen”
    Cevap vermesine izin vermeden telefonu kapattım . Sadece üç tane ortak yanımız vardı. Felika tarafından seçilmek, tıpatıp birbirimize benzememiz ve anne, babamızdan nefret etmemiz.( Ne kadar güzel ve sevgiyle dolu bir ailem var değil mi? Herkes birbirinden nefret ediyor.)
    Dalgın bir şekilde yolda yürürken ara sokaktan metale benzer bir sesi geldi. Aldırmadım, Sonra bir daha aynı ses geldi. Etrafıma baktım . Yolda iki adam sigara içerek yürüyorlardı ve sanki ses yokmuş gibi devam ediyorlardı.Sesin geldiği yere baktım ve ardından karanlıkta bir gölge belirdi ve bana
    “Üçünüz de özelsiniz ve beni üçünüzün gücü kurtarabilir “
    “Sen kimsin?”
    “Ben yok edildi diye bilinen Felika’nın erkek kardeşiyim.”
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Şub. 14, 2010 1:57 pm

süper olmuş ttlım Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 1:03 am

TatLımmm YBB lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Sad Sad
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 C.tesi Mart 06, 2010 1:33 am

çok güzel olmuşş king
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 1:30 pm

Evett YBBBBB ...
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Mart 06, 2010 2:05 pm

süpersin! Hemenn yb att Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Mart 06, 2010 3:25 pm

yav ben sevmediniz diye çoktan bırakmış silmiştim o hikayeyi bilgisayardan bir hafta sonraya koysam çünkjü hafta ,içi açmıyolar interneti
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 4:35 pm

ouff nasıL siLdin yaaa ben hasta oLmuştummmm oufffff.. Tamamm sen yaz baştann ... Sad Sad Sad
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Mart 06, 2010 4:51 pm

sildim derken bilgisayarda ayrıca vardı onu sildim hikaye zaten burda yazılı biraz devamını getirmiştim o silindi haftaya gelecek yani Smile
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Mart 06, 2010 4:54 pm

biz şimdi yb yi taaaaaa haftaya mı okuyabilicez! desenli duyular - Sayfa 2 Affraid inanmam yaa ybb at! ( Very Happy ) desenli duyular - Sayfa 2 Icon_pale
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Mart 06, 2010 4:57 pm

ama kötü olur düşünecem, yazacam, düzeltecem , bi daha baştan okuyup bazı yerlerini değiştirecem , betimlemeler yapacam , ilerisiyle örtüşecekmi diye uğraşacam .....
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Mart 06, 2010 5:29 pm

sen güzel yaparsın Very Happy Ben sana inanıyorum. Nabalım artık haftaya okuyabilicez Sad ( Very Happy )
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Mart 13, 2010 6:57 pm

Bahar KESKİNDUYU

Korkuyla arkamı döndüm. Aslında beklediğim , duyduğum sesin sahibiydi ama tek gördüğüm şaşkın ifadelerle bana bakan podyumdan fırlamış yeşil giysili mankenlerdi.
    “Ne var ?”
    “Eee… öyle aniden dönünce bir şey oldu sandık.Bak canım biz sana yapman gerekenleri söyleyip biyola haline getirmek için Felika tarafından gönderildik.Hadi , iç bu kanı , Felika ‘nın başa geçirilişini gözlerinin önüne gelecek, buraya döndüğünde sana detaylı olarak anlatacağız” dedi parlak gri gözlü adam.Elindeki , içinde kan olduğunu söylediği kadehi bana uzatarak gülümsedi. Ne yapmaya çalışıyorlar ? Bana niye kan içirmek istiyorlar? Tabi Trabzondan Ölüdeniz ‘ e bu kadar kısa sürede ve çok hızlı koşarak geldiğimin nedenini anlamadıysam, neden kan içirmeye çalıştıklarını da anlamam. Sanki bir rüyanın içindeyim, kırmızı ateşler , ateşin içine girmemize rağmen yanmamamız, bu oda ve tabi ki kadehteki kan.Belki de gerçekten rüyadayım. Etrafıma baktım ve sisi hissediyor , kadının şampuanının kokusuna kadar her kokuyu alabiliyordum. Tamam, bu rüya değil, ama NE ?
    Adamın bir eline bir de gözlerine baktım. Herhangi bir kötülük sezmiyordum ama ne yapacaklarını nereden bilebilirim ki. Kan içmek mi? İçimdeki negatif düşünceler devreye girdi.Her zaman negatifimdir. Arkadaşlarım her hangi bir olaya müthiş mutlu olduğu zaman hemen olayın olumsuz yanlarını sayıp dökerdim.Ama şimdi , içimde onların bana zarar vermeyeceğine dair bir inancım vardı. Bana bir şeyler oluyor. Biraz daha diretmeye kararlıydım.
    “Ya bana bir zarar verirseniz bunun içinde uyutucu bir şeyler olmadığını nerden bileyim, bana kan dediğiniz şeyi içmem için bir neden söyleyin, daha adınızı bile bilmiyorum. “
    “Bizde anne- babamızın koyduğu ad aynı kalır ama soyadı yeteneğe ya da belirgin bir özelliğe göre değişir, örneğin benim adım Adem DEĞİŞKEN, vücudumu bir çok istediğim şekle sokabilirim. İnanmıyor gibisin , tamam sana gösterirsem inanırsın değil mi?”
    “Tamam göster” derken hem korkuyor hem de inanmıyordum.Ama adam gayet asil ve özgüvenli bir şekilde gözlerini kapattı. Başta hiçbir şey olmadı. Sonra yavaş yavaş adamın küçülmeye başladığını hissettim. Acaba gerçekten böyle bir şey beklediğim için mi küçülmüş gibi geliyor? , ama hayır sadece küçülmüyor, yüzünün hatları yumuşuyor, dar gömleğinden taşan kasları iniyor, inceliyor.
    Yanındaki kadın normal bir şey izliyormuş gibi bakarken ben etrafımda bir sürü köpek varmış gibi ( korkmam için en kolay neden ) bakıyorum adamın şekline.Adam ise gözleri sıkı sıkı kapalı gittikçe küçülüyor. Şimdi az önceki halinden geriye kalan tek şey siyah bukleli saçları , gri gözleri. Bir çocuk oldu. Hayatımın en büyük şoklarından birini yaşıyorum. Aman Allahım adam çocuk oldu.Gülerek bana baktı. Az önce içine zor sığdığı giysileri şimdi üstünden düşmek üzereydi.
    “Şimdi inandın mı?” diye sordu. Sesi de aynı en fazla sekiz yaşındaki çocuğun sesiydi. Benim mal mal ona bakmamı ‘evet’ olarak tanımladı ki kadının eline verdiği kadehi alarak bana uzattı. Kadehi elime aldım , hala bana zarar vereceklerini düşünüyordum. Arkaya dönüp mükemmel mimariye baktım. Ve kalbimde başlayıp bütün vücudumu dolaşan karıncalanma yine kalbimde durdu.Artık güveniyordum. Bu yaratıklar kesinlikle bana zarar vermeyecekti. İçinde kan olan kadehi dudaklarıma götürdüm. Önce acı bir tat yüzümü ekşitti , sonra tuzla karışık acı hissettim. Bunun kan olduğundan şüphelendim. Her insan dudağı kanayınca selpak bulamazsa diliyle yalardı.Zorla bir yudum aldığım şey, tam sıvı bile değildi.Katısı olan bir siviydı ve çok koyu renkti. Bunlar yetmezmiş gibi bir de acıydı.Ben bunları daha yeni hazmetmeye başlarken odanın etrafında zaten olan sis fazlalaştı.Etrafımı sardı ve hiçbir şey görememeye başldım.Çok fazla sis…sis…..sis…Sanki düşüyor gibiydim ama vücut olarak yerimde duruyordum.İçim sıkışıyor ve ağzımda kalan kanın acı tadıyla daha da midem bulanıyordu.Ama kusamıyordum. Hiç bir şey yapamıyordum.
    Ne? Sis nerde? Burası çok sıcak. Gözlerimi kırparak etrafıma baktım. Ne oda kalmıştı ne de soğuk sis. Tek gördüğüm , sonsuzmuş gibi duran sarı bitkilerle örtülü ovaydı.Gökyüzü bile sarıydı sanki. Bu ıssız yerde sadece ben vardım.Sonsuz sarı düzlükte bordoya çalan kırmızıyı fark etmem zor olmadı. Kafamı sağa çevirdiğim zaman kumsaldakinden bile daha büyük bir ateş gördüm.
    Tahmin ettiğim gibi içinden birileri çıktı. Dört tane adam…
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 13, 2010 7:32 pm

vayy anasını yine süperdii YBBBBBBBB Very Happy Very Happy adamlar kimm???
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Mart 13, 2010 7:35 pm

haftaya görürsün Smile
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Mart 22, 2010 9:12 pm

çok güzeldi.ellerine sağlık.yeni bölüm niye gelmedi??? Very Happy Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Çarş. Mart 24, 2010 1:20 pm

ah... hımmmmm............ şey.......... en iyisi ben hafta sonu iki bölüm ekliyim tamam Smile Embarassed
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Mart 24, 2010 2:18 pm

hafta sonumu :S :S :S
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Çarş. Mart 24, 2010 2:20 pm

amaaaa çooook gelecek Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Mart 24, 2010 2:28 pm

ama çokk var hafta sonunaa oLmazzzzzz Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Çarş. Mart 24, 2010 2:31 pm

ama çoooooooook gelecek daha bitmedi ki Sad
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Mart 24, 2010 6:48 pm

1 tanesini at birini haftasonu atarsın Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola C.tesi Mart 27, 2010 2:17 pm

desenli duyular - Sayfa 2 239996_res4_browneye
    Bahar KESKİNDUYU

Rüya olmasına imkan yoktu.Güneş tepede beni eritmek için uğraşıyordu, bu kesinlikle gerçekti.Tenimden yapış yapış ter akıyordu. Acaba neredeyim? Yine Karadeniz ‘in yakınlarında olmadığımı biliyordum.Suya dair hiçbir şey yoktu . Ne bir nehir ne bir deniz ne bir göl ne de yağmur vardı. Tek var olan sonsuz kuru düzlük.Birden yağmuru ne kadar özlediğimi fark ettim.Penceremi kıracakmış gibi yağan yağmurun beni uykumdan uyandırmasını istiyordum.
    Islak saçlarımı arkaya atıp ateşten çıkan dört adama baktım.Uzun adamın siyah saçları neredeyse beline kadar geliyordu ve gözlerinden kurnazlık , kendini beğenmişlik akıyordu.İki yanında duran kaslı , iri adamlar ise onun korumalarıydı herhalde.Ve son olarak ateşten çıktığı gibi etrafta sinirli sinirli dolaşan adam, uzun boylu, iri laciverte çalan gözleri ve ışık vurdukça sanki aralardan koyu mavi renkler parlayan saçları ile gerçekten ışıltı saçıyordu.Hey buradaki tek basit ben miyim? Benim bilindik kahverengi saçlarım ve kahverengi gözlerim var.
    Sinirli adam şimdi avuçlarını açıp yere doğru uzatmış etrafı yavaşça geziniyordu.
    “Boşuna upraşma, hiçbir yerde su yok” dedi. Uzun saçlı adam.
    “Ne yapacaksınız bana ? Ne zararım oldu size ? Niye kaçırdınız beni ?”
    “Hey yavaş ol. Bir zararın yok , hatta kabul edersen yararın olacak.”
    “Hiçbir yardım yapmam sana , çabuk beni geri götür”
    “ Götürmesem ne olur ? Özel gücün burada işe yaramaz. Görmüyor musun, hiçbir yerde su yok. Bize karşı çıkamasın” dedi yanındaki dev gibi adamları göstererek .
    Geldiğinden beri çatık duran kaşları eski halini aldı. Şimdi daha çok bezmiş birine benziyordu ama gözlerindeki ‘henüz pes etmedim’ ifadesini koruyordu.
    “Ne anlatacaksan anlat ve beni geri götür.”
    “Yeni başbiyola Saydambuzcu ‘ lardan Kızola oldu. Lafı uzatmaya gerek yok, onu yok etmeni istiyorum.”
    “ Şaka mı yapoyorsun sen? Öğrencimin babasını öldüreceğim öyle mi? Ayrıca ben kimseyi öldüremem.”
    Adam yine sinirlenmişti.Demek ki adının Adem olduğunu söyleyen adam gibi onun da özel güzü vardı. Vay be ! Suyu istediği gibi kullanabilmek ha ! Güzel olurdu açıkçası , ama su olmayan bir yerde işe yaramıyordu.Liderleri gibi görünen uzun saçlı adam konuşmasına sakin bir şekilde devam etti.
    “Unutma o bir Saydambuzcu ! Onların bize neler yaptığını biliyorsun. Tek hedefleri biyolalara hakim olmak ve ırklarını kabul ettirmek. Böyle birini nasıl başbiyola seçtiler bilimiyorum. Başbiyola ben olmalıydım.”
    “Oyla seçildi. Yapacak bir şey yok. Hem senin derdin kendin seçilemediğin,. Ben kimseyi öldürmem , öldüremem.Senin onu yaptıracak savaççıların var zaten onlara yaptırırsın , beni rahat bırak”
    Uzun saçlı adam kurnazca gülümsedi.
    “Savaşçılar arkada iz bırakır , hemen anlaşılır öldürüldüğü. Kimsenin çözemeyeceği bir şey olmalı. Su elementini yönetiyorsun. Su iz bırakmaz. Hem senin de masum olduğun söylenemez, kardeşinin sevgilisi bir göl dolusu suyla boğduğunu ne çabuk unuttun”
    Bu sözler, adeta kavuran bu yeri bile soğutmuştu.Adam şaşkınlığını saklamaya çalıştı ama başaramadı. Diğer adam ise zafer kazanmışçasına rahatça bakıyordu adamın gözlerine.
    “Evet, onu Yanok Mezarlığı ‘nda öldürürken gördüm. Annesini ziyarete gelen bir masumu öldürdün. Neden? Kardeşinle evlenmesini istemediğin için, şimdi kalmış bana öldüremeyeceğini söyleme ! 113 yıldır kendini su elementine adamış biri için çok basit bir şey yapacaksın. Açıkçası bir şişe sudan bir göl dolusu suyu masıl yaptın bilmiyorum ama gerçekten etkilendim. Şimdi bunu yapacaksın . Eğer yapmasan …”
    Adam anladım manasında kafasını salladı ama adam çürük , kokuşmuş fareye bakarmış gibi bakıyordu.
    “Ne zaman yapacağım?”
    “Önce her şey yerine otursun. Hemen dikkat çekmesin.Benden kuşkulanabilirler.”
    Gri sis her yeri kapladı. Ta ki hiçbir şey göremeyinceye kadar. Sisler gittiğinde kocaman bir odanın ortasındaydım.Ne kadar sade ve koyu renk hakim olsa da kız odası olduğu belliydi…

desenli duyular - Sayfa 2 Xavier_Samuel
    Kevin YOKOLAN

Lanet olası gazeteciler yine peşimde.Şimdi gücümü kullanıp görünmez olmak vardı. Tabi sonra da Yanok Mezarlığına postalanırım,ölü olarak.
    “Güneş GÜL’le ilişki yaşadığınız doğru mu?”
    O fahişeyle mi? Kalsın !
    “Yeni sinema filminiz gişe rekorları kırdı, filmin devamı gelecek mi?”
    Geldiği zaman görürsün.
    “Film setindeki en iyi arkadaşlarınızdan biri olan Burcu SARAR sizin havalı ve kendini beğenmiş biri olduğnuzu iddia etti, ne diyeceksiniz?”
    Yalancılar, Burcu asla öyle bişe demez.
    “Sizden sonra……”
    İlk bulduğum taksiye binip gaza basmasını söyledim.Oh be dünya varmış.
    “Aaaa…siz ‘KIRMIZI FİKİRLER’ adlı filmde oynayan adam değil misiniz? “
    Tamam dünya yokmuş !
    “Evet o benim. Şuradan sağa sapın düz gidin”
    “Siz bana sokak ismi söyleyin ben götürürüm. İstanbul benden sorulur , her köşeni bilirim.”
    “Sen benim dediğim tarife göre git”
    Yeni evin adresini Burcu hariç hiç kimse bilmiyordu. Tabi yakında Jack ‘ de bilecekti. Ona söylediğimde evin yapımı , dekorasyonu çoktan bitmişti. Onun da anne ve babamın yanından ayrılmak istediğini çok iyi biliyordum.Onu arayıp söylediğimde o kadar şaşırmıştı ki , evi çoktan bulup içini yaptırdığımı söylememiştim . Hoş söyleyemeden telefonu yüzüme kapatmıştı. Bir de beni kendini beğenmiş olarak görürler. O ‘her işe karışan beyefendi’ onu evden kurmak niyetinde olduğumu anlamamıştı. Para tamamen bahaneydi. O evden acilen ikimizin de psikolojisi bozulmadan kurtulmamız gerekiyordu.
    “Burada inmek istediğinize emin misiniz?”
    “Evet burada ineceğm, iyi günler”
    Etrafı kolaçan edip kuytu bir köşeye geçtim.Gözlerimi kapadım ve yeni yeni geliştirmeye başladığım gücümün etkisini hissettim.Gözlerimi açtığımda göünmez olmuştum bile. Köşeden çıkıp, yeni evime giden yolda yavaş yavaş yürümeye devam ettim.....

FELİKA = desenli duyular - Sayfa 2 00040m

felika nın daha güzel resimleri var ama olaylara göre koyacam.eeeeee nası buldunuz resmileri, sonuçta görsellik önemli bundan sonra resimlerle anlatacam. bahar KESKİNDuyu karakterini daha tam hazırlamadığım için tam resmini koyamıyom. Smile Smile
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Mart 28, 2010 2:18 am

yb! yb'
    resimler güzel Very Happy
    yb yb'
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted