Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
addie487
enyuar
my_angel_35
grida
¤ тσяу ¤
dilry95
CharLote
BlackRain
bushra
ateş ve barut
GeNcAy
vahşi viyola
16 posters

desenli duyular

vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

desenli duyular Empty desenli duyular

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 12:05 am

Hayatımda en çok zamanımı geçirdiğim yer, odam; kesinlikle karakterimi yansıtmıyor.İki yatak arasında kalan, ortasında boy aynası olan dolabım, çalışma masam , yatağımın mobilyası cırtlak pembe.(ben 8 yaşındayken almıştık) Kardeşimin pamuk prenses resmi olan yatak örtüsü , benim, koyu pembe desenleri olan açık pembe yatak örtüm ve son olarak küçük masa üzerinde duran takı masam mercan pembesi. Kısacası odamdan nefret ediyorum.Pembe renginden nefret ediyorum.
    Ve şuan odamda bir adam var. Yatağıma oturmuş, birini bekliyor. Beyaza çalan pembe yatak örtümle siyah giysiler içindeki adam(daha çok genç diyelim)hoş bir tezat yaratıyor ve bu kadar kızlara özgü odada çok erkeksi ve gerçek görünüyor.
    Odamın kapısında dikilmiş onu izlerken birden beni farketti ve ayağa kalktı.Kapalı perdeden süzen ışıkla sarı , gür saçları parlıyor, köşeli yüz şekli, bembeyaz teni, biçimli dolgun dudakları ve uzun boyuyla insanın nefesini kesecek kadar yakışıklı görünüyor ama beni en çok etkileyen gözleri.Koyu yeşil.Sanki iki tane zümrüt parçası gözlerinin şekline göre ayarlanıp takılmış gibi parlak ve canlı bir yeşil.
    "Odan çok güzelmiş ama seni yansıtmıyor, pembeyi hiç sevmessin"dedi.Benim pembeden nefret ettiğimi nerden biliyor ki?Şaşkınlıktan cevap veremediğimi görünce devam etti.
    "Seni bekliyordum" dedi ve hafifçe güldü.
    "Beni mi bekliyordun? Sen kimsin?"
    "Bunu al , oku , çöz ve bize gel, seni bekliyoruz, ait olduğun yere , seni sen yapan ruhun ve bedenin birleşimidir. Beden emirleri yerine getirir, ruh yönetir.Ruhunu dinle."dedi ve sislerle birlikte kayboldu.
    Ne yani, öpücük yok mu? En azından güzel bir söz, küçük bir dokunuş.Tamam, yoksa yok, sana bayılan da yok zaten.
    Terler içinde gözlerimi açtım ve etrafıma baktım. Sisler gitmişti , adam da gitmişti. Rüya görmüşüm. Bundan daha heyecanlı rüyalarım da olmuştu ama bu gerçekten çok etkileyiciydi.Yatakta doğruldum.O kadar sıcaktı ki bir kova soğuk su dökseler sesimi çıkarmazdım.Bunaldım ve örtüyü üstümden atmak için hareket ettim. Elimdeki sarı kağıdı gördüğüm anda içimi daha önce tatmadığım bir his kapladı.Aynı anda odamın şeker pembesi görüntüsü yerini sayamayacağım kadar kırmızı mumla kaplı koskocaman oda aldı.Tam karşımda , üstünde "FELİKA" yazan koskocaman duvar bana çok tanıdık geldi.Hayranlıkla duvarı süsleyen dans eden kadın figürlerini izlerken kulağıma bir ses geldi.Sesin geldiği yöne baktım ama hiç bir şey yoktu.
    "Oraya değil buraya gel, bize yardım et" dedi ses, ses yalvarıyordu. Etrafımda döndüm ve bir şeyler görmeye çalıştım ama sadece kırmızı mumlarla aydınlanan sisli bir oda vardı.
    Her yeri sis kapladı ve yeniden odama döndüm. Gerçekten yaşamış gibiydim. Belki de yaşamıştım.Kendime geldikten sonra elimdeki buruşmuş sarı kağıdı açtım.En üstteki "V" harfi ile "N" harfinin yarısı alınmış ve birleştirilmiş şekli gibi görünen değişik şekle baktım.Sonra bakışlarım alttaki şiire kaydı.

Sessiz bir gecede kumsalda
    Gecenin koyu mavisinin inadına
    Parlak kırmızı beliriyor
    Sıcak, kırmızı mum parla
    Ateşin dans yapsın tutkuyla
    Keskin , buz korku kılıcı
    Erisin yoğun ısıyla
    Denizin toprakla birleştiği yerde
    Hayat verenin güce kavuştuğu yerde
    Güneşten bir parça altında, bekliyoruz

Birden içime çok güçlü bir his doğdu ve sabah saatin 5 buçuğu olmasına aldırmadan üstüme günlük bir şeyler giyinip yavaşça evden çıktım. Ben, cesaret denilen şeyden olmayan ve aşırı mantıklı olan ben nasıl olurda gizlice evden şeye gidiyorum.Şeye , sahi ben nereye gidiyorum ? Bu soruya cevap veremeden komşumuz Yeşim Teyzenin kokusunu aldım ve asansörün karanlığında bir süre bekledim.Bir dakika onun kokusunu aldım.Ama nasıl? Kafayı yiyorum herhalde.Gittiğini anladıktan sonra asansörün kapısını açıp siteden dışarı çıktım.Zihnimin'ben ne yapıyorum?, nereye gidiyorum?' gibi sorularına aldırmayan kalbim beni yönlendiriyordu. Etrafta köpek var mı diye baktım.(neden olduğu bilmesem de oldum olası köpeklerden korkmuşumdur)Karşı apartmanın birinci katındaki balkona asılmış giysiler hafif nemli. Yeşil gömleğin üst cebinde yanlışlıkla unuttukları, çamaşır makinesinde yıkanmış kağıt paranın ucu görünüyor , sitenin iki büyük ağacından birinin sağ dalında 20 santimlik örümcek ağı,sitenin sağ tarafında kalan beyaz küçük evin perdesinde oje lekesi.Her yeri görüyorum. Bütün bu olanaksız şeyleri bir kenara iterek ilerledim.İlerlerken bir yandan da kağıttaki şiiri yorumlamaya başladım.....
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

desenli duyular Empty Geri: desenli duyular

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Şub. 05, 2010 12:38 am

wow iyimiş dewmını isterz xd-bu arada bnm en büyük korkum köpekk pale ---heheh ybb Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 10:54 am

teşekkürler ilk defa yazıyorum
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Cuma Şub. 05, 2010 12:37 pm

devamını bekliyorum bence de çok güzel olmuş...
    yeni bölüm ne zaman gelicek???
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 2:20 pm

bilmem. istiyor musunuz ??
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Cuma Şub. 05, 2010 2:39 pm

elbette istiyoruz bu da soru mu yani desenli duyular Icon_biggrin
    yeni bölümmmmmmmmm
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 2:41 pm

yarın ya da bu gece:)
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Cuma Şub. 05, 2010 3:30 pm

çok güzel olmuş Smile yeni bölümü bu gece at Very Happy ya da istersen şimdi atabilirsin Very Happy Very Happy
    BlackRain
    BlackRain
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından BlackRain Cuma Şub. 05, 2010 3:50 pm

Gerçekten çok güzel yazmışsın cheers . Devamını bekliyorum Very Happy.
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 3:51 pm

bitirdiğim anda gönderecem:)
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Cuma Şub. 05, 2010 4:50 pm

çok qüzel hikaye Very Happy hemn bitirp atrsn işllh.Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 5:53 pm

Her yer karanlık olduğu için hiçbir şey görmüyordum.Saat 5 buçukta çıkmıştım.Şuan güneş doğmaya başlamalıydı ama hala geceydi.Bir kaldırımda durdum ve havayı kokladım.55 kilometre ilerde denizin hafif , neredeyse hiç çıkmayan sesini ve kokusunu aldım .Koşmaya devam ettim.Evden çıkınca şiiri yavaş yavaş çözmeye başlamıştım.Tıkandığım yerlerde şiire bakmıştım ve yeniden ilerlemiştim.Şimdi ise kumsalda etrafı gözleyerek yavaşça yürüyorum.Biraz daha ilerledikten sonra durdum ve beklemeye başladım neyi beklediğimi bilmiyorum ama olmam gereken yerdeyim sanki.Şiirde dediği yerdeyim galiba “sessiz bir gecede kumsalda “ .Gerçekten her taraf çok sessiz ,denizin bile sesi yok.Ben Trabzonlu olduğumdan olacak ,orda dalgalar kayaları parçalamak ister gibi asidirler.Burası kesinlikle Trabzon değil.Yeni fark ettiğim şeylerden biri de çok hızlı koştuğum.Karanlık olmasına rağmen sanki yolu ezberlemişim gibi durmadan koştum.O kadar hızlı koşmuşum ki durduğumda nerde olduğumu anlamadım.Ama kesinlikle Karadeniz’in yakınlarında değilim.
    Şiirde dediğine göre kırmızı bir ateş belirmeli ama şuan görünürlerde hiçbir şey yok.Tam ümidimi kesecektim ki bir koku aldım.Yanık kokusu, o kadar hafif ki çok dikkatimi vermediğimde alamıyordum.Dikkatimi verip havayı koklayarak ilerledim ve kumlarla destek verilmiş kırmızı , küçük mumu gördüm.İki üç saniye sonra mumun alevi büyüdü , büyüdü ve üç metre genişliğinde ,en az beş metre boyunda kırmızı ateşe dönüştü.(tam kırmızı , sarıyla ya da turuncuyla karışık değil bordoya çalan bir kırmızı) O kadar ani olmuştu ki sendeleyip yere düştüm. Sürünerek geri çekilmeye ve çığlık atmaya çalıştım ama korku ve şaşkınlık boğazıma kadar gelmiş neredeyse nefes almamı engellemişti. Daha kendime gelemeden ateşin içinden iki tane insan çıktı (biri erkek diğeri kız) ve bana doğru yürüdüler. Resmen güç saçıyorlardı. Kadının Koyu yeşil ince kumaştan yapılmış çok güzel elbisesi, adamın ise yine koyu yeşil ince gömleği vardı.Her ikisinin de aynı rüyamda gördüğüm adam gibi gözleri çok parlak iriydi.Ve benim gibiler (daha benim ne olduğumu anlamadım ama onların benden olduğunu anladım)
    “Hadi gel seni FELİKA’ya götüreceğiz” dedi erkek olan.Simsiyah bukleli saçları ve metal gibi gri, iri gözleri vardı.
    “ Evet sana her şeyi anlatacağız , bizimle gel” dedi sarı saçları dizine kadar gelen feci güzel kadın.Sesleri çok ikna ediciydi.Her şeyden kötü bir neden arayan ben hiç tanımadığım bu insanlara(ya da her ne iseler) inanıyor ve güveniyordum.Kendimi toparlayıp ayağa kalktım.
    “Ben nerdeyim ?”
    FELİKA’nın en sevdiği yerlerden birinde, Ölüdeniz’in kumsallarındasın , canım”
    Felika kim? Benim Ölüdeniz’de ne işim var? Bana neler oluyor?”dedim.
    FELİKA , bizim – yani vampirlerin- en güçlüsü , seni onun kumsal deposuna götürüp gerçek bir biyola yapacağız, daha doğrusu onun kanı seni asilleştirecek.” Kadın hafifçe gülerek elini bana uzattı. Düşünmeden elini tuttum ve koyu kırmızı ateş her tarafımızı sardı. Adam diğer yanıma geçti ve “ yellaka felika” dedi. Ateş yerini güçlü rüzgarlarla beraber sise bıraktı , evden kumsala gelene kadar içimdeki sıcaklık ve bunalımda gitmişti.
    Şimdi karşımda rüyadan sonraki görüntünün aynısı duruyordu. Kocaman FELİKA yazısı , kırmızı mumlar , sis ve duvarı süsleyen dans eden kadın figürleri ama görüntüde dikkat etmediğim bir şekil daha vardı.Dans eden kadını gölgelerin içinden gizlice izleyen adam resmi.Adam çok tanıdık geliyordu, sanki yıllardır tanıyor gibiydim.
    “Şuradaki adam kim?” diye sordum arkamda sabır içinde bekleyen adama.Adam üzgün ses tonuyla;
    “O FELİKA’nın eskiden çok sevdiği kardeşi”

Ona değil , bana gel, sana ihtiyacımız var.

Yine o ses geldi.Acaba arkamdaki adam ve kadın duymuşmuydu sesi.Bu ses bana görüntüde seslenen adamın sesiydi, aynı zamanda duvarda dans eden kadını izleyen adama ait.
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Cuma Şub. 05, 2010 6:05 pm

vayyy ok güzeldi Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Şub. 05, 2010 6:07 pm

sağol canım:)
    BlackRain
    BlackRain
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından BlackRain Paz Şub. 07, 2010 6:53 pm

Yine çok güzel yazmışsın cheers. Lütfen devam et Very Happy.
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Paz Şub. 07, 2010 6:54 pm

tamam canım ama bu sefer erkeğin bakış açısından devam edeceğim
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed