Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
vampire-rose
enyuar
ateş ve barut
¤ тσяу ¤
**Gossde_Nur**
GeNcAy
hande957
11 posters

''''''''^^^^^^+++KUSURSUZ+++^^^^^^''''''''''''

enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

''''''''^^^^^^+++KUSURSUZ+++^^^^^^'''''''''''' - Sayfa 2 Empty Geri: ''''''''^^^^^^+++KUSURSUZ+++^^^^^^''''''''''''

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 13, 2010 6:59 pm

tmm sen at bize yeter SmileSmile
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

''''''''^^^^^^+++KUSURSUZ+++^^^^^^'''''''''''' - Sayfa 2 Empty Geri: ''''''''^^^^^^+++KUSURSUZ+++^^^^^^''''''''''''

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Şub. 14, 2010 1:24 pm

yanii Very Happy:D ama ben çooooooooook merak ediyorum yauf Very Happy yb istiyorumm Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Şub. 14, 2010 4:22 pm

süperdi bea -bombamııııııııııı amannnnnn Very Happy lol!
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Şub. 14, 2010 11:03 pm

**Gossde_Nur** demiş ki:yanii Very Happy:D ama ben çooooooooook merak ediyorum yauf Very Happy yb istiyorumm Very Happy
    cnm kardeşim benm :)ayyy hakemim benm SmileSmile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Şub. 16, 2010 3:34 pm

yb nerde yha Sad
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Şub. 21, 2010 6:12 pm

çok güzelmiş yeni okudum yb yb yb ''''''''^^^^^^+++KUSURSUZ+++^^^^^^'''''''''''' - Sayfa 2 Lol
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Şub. 21, 2010 6:32 pm

yb gelmiycek mi yha lütfen lütfen xD Very Happy flower
    hande957
    hande957
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından hande957 Ptsi Şub. 22, 2010 3:53 pm

gelmez mii biraz kısa oldu ama yb....

Sessizce yanıma baktım,uyuyakalmış olmalıyım,çatırdayan başımı saate döndürmeyi başardım.Sabahın 5 i,benim de delirme saatim gibi bir şey.

Kalbim ve düşüncelerim karmakarışıktı.Neler olduğunu anlayamıyordum.Kim bana zarar vermek isteyebilirdi ki.Belki de sadece Türklere karşı ırkçı bir grubun yaptığı bir suikastti.Peki benimle ne alakası vardı ,birçok milli işe karışmama rağmen ismimin Newyork ta duyulmuş olacağını hiç sanmıyorum.Bunu çözmeliyim, çözmek zorundayım.Yokssa bunu yapan her kimse bana zarar vermekle kalmayacak gibi görünüyor.

Gözlerimi açıp kapattım,ağabeyme baktım uyuyor gibiydi,bir anda kapı açıldı.Harry nin içeri girdiğini gördüm.Elinde bir poşet,2 tane bardak vardı.Ona baktığımı görünce poşetleri bırakıp yanıma geldi.
    -Sana bunu yapanı bulunca,her kimse onu mahvedeceğim ,diye tısladı.Gözleri krmızıydı,belli ki sabaha kadar uyumamıştı,benim için üzülmüşe benziyordu.Bunu hissedince şu sarmalı halimle içim öyle bir mutlulukla doldu ki eşi benzeri olmayan bir duyguydu,bu beni sevdiğinin kanıtıydı.Onu seviyordum,ona aşıktım….

-Bugün okula gitmem gerekecek,diye devam etti.’’Abinin de sanırım okulu var,sargılarını az sonra açıcaklar ,bizsiz birkaç saat idare edebilirsin değil mi?-
    --Evet,dedim,en azından sessim çıkmaya başlamıştı buda bir gelişmeydi.Aslında gitmelerini istemiyordum.Ama sırf kendi bencil ve huysuz bedenim için onları zorla durduramazdım.Umarım,bana bunu yapanlar rahat dururlardı,en azından birkaç saatliğine.Birbirimizin gözlerinin içine bakarken,ağabeymin Günaydın!!!!!! Diyen sesini duyduk.Harry hızlı bir şekilde yanımdan ayrıldı ağabeymin yanına gitti.

-Sana bir şeyler getirdim,Berk,dedi.Abim ona baktı,ayağı kalktı,boyları hemen hemen aynı gibiydi,yalnız abim birkaç santim uzun gibiydi.Onca yıl oynadığı basketbol un faydalarından biri işte.Bu arada abim Harry den sadece 1 yaş büyük ve ağabeymin tamamen iyileştiğimde bunun hesabını soracaını biliyorum.Ama bu konuyu sonra da düşünebilirim.Abim beni düşüncelirimden uyandırarak Harry ye karşı sevecen bir ses tonuyla konuştu:

-Saol dostum,önce yüzümü yıkayayım,sonra bir şeyler yiyip okula gideriz tamam mı??

-Tamam,dedi Harry araları iyiymiş gibi görünüyordu işte bu güzeldi en azından onların arasını düzeltme zahmetinden kurtuldum.Kappı yine açıldı,bu sefer içeri giren hemşireydi kahvaltımı getirmişti.Yüzümü mendille temizlemek zorunda kaldım,ve guruldayan karnımı susturmak için yemeye başladım.Ben yerken ağabeymle Harry de bir şeyler atıştırdılar.Kahvaltımı bitirdikten sonra hemşire sargılarımı açacaklarını söyledi.Sadece kolum alçıda kalacakmış.Allahtan ssol kolum yoksa birço işim yarım kalacaktı.Sargılarım açılırken abim ve Harry başımı beklediler.Bu işte sonlanınca ikiside döneceklerini söylerek çıktılar.

Sonunda üzerimdeki bir ton ağırlıktan kurtuldum.Yaşasın Rahatlık….Kartta okuduğum adıyla Hemşire Maria az sonra geleceğini söyleyerek dışarı çıktı.Ben boş boş oturarak ne yapacağımı düşünürken kapı açıldı.İçeri giren kişiyi tanımıyordum,daha önce gördüğümü de sanmıyorum (uzun boylu siyah saçlı ve gri gözlü gibi) yanıma geldi ve hain bir gülümsemeyle :

-Hediyeni beğendin mi,hayatta kalmış olmak güzel değil mi?diye tısladı……
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Ptsi Şub. 22, 2010 6:19 pm

süper yazmışsın yineee Very Happy
    bi de:
    yaaaaaaa ne olacak kıza yineee !!!!!!!!
    neyse neyse....Sen yb at yine de fln xD

ybbb ybbb ybbb lol!
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Ptsi Şub. 22, 2010 10:54 pm

süper olmuş bölüm Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Şub. 23, 2010 1:25 pm

ooooooo süperdi ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy lol!
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Salı Mart 02, 2010 6:27 pm

süpersin yha yb yb yb lol!
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mart 05, 2010 4:58 pm

yb nerde kzım bekleye bekleye ağaç olduk Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 12:31 am

evett Ybb diye öLüyoruz burdaaa
    Bu arada süperdiiii Very Happy Very Happy
    hande957
    hande957
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından hande957 Perş. Mart 18, 2010 2:28 pm

BÖLÜM 4::İyice çıkmazın içindesin Helin Hanım..
    Ne diyordu bu adam hiç bir şey anlayamamıştım.Boğazım düğümlendi,hediye mi ne hediyesi ne hayatı ..

-Ne,dedim gergince. yüzüm karıncalanıyordu.Başıma eğildi.

-Anlamamış gibib davranma seni küçük tatlı şey,bildiğin her şeyi ya bana anlatırsın yada seni bu aletin merhametine bırakırım,diye fısıldadı ve cebinden simsiyah bir tabanca çıkardı.Sinirlenmeye başlıyordum,birileri benimle oyun mu oynuyordu.Daha fazla dayanamayacaktım.

-Bana bak sen kim oluyorsun da gelip beni tehdit ediyorsun adi adam,yeter benim de sabrımın bir sınırı var,dedim.Yatağımda doğruldum ve uzun tırnaklarımı boynuna geçirdim,tısladı.Korkutucu olmaya başladığımı biliyordum,ve devam edecektim.
    ,
    -Hemen,şimdi bana ne olduğunu anlatıyorsun beni öldürmen umrumda değil,can korkusuyla tıslayan pisliklerden değilim ben ,ama eğer ne olduğunu anlatmazsan seni öldürmekten hiç sakınmam bilmiş ol.

Korkunç bir kahkaha attı.

-Vayyy,sen beni mi öldüreceksin!!!daha şiddetli gülmeye başladı,öyle ki gözlerinden yaş geliyordu..Sonra yüzüme odaklandı,iyice baktı.

-Eğer böyle pis işlere bulaşmasaydın…..

-Neye bulaşmışım ben aptal,ya açıkla ya çık git!!!diye bağırdım.Gerçekten sinir olmuştum.Ve öfkelendiğimde berbat bir insan olabilirim.Berbat ve iğrenç.Tabi bu etki herkese aynı olmaz daha kötü de göründüğüm olmuştu.Hatırlıyorum da 14 yaşımdayken bana sarkan 16 yaşındaki bir çocuğu dövmüştüm.Yapı olarak genelde sakin olan ben yapılanlara dayanamayıp,öfke patlaması yaşadığımda hayli kötü sonuçlar alabiliyordum.Ama bu adam ciddiydi .Ne yaptığımı bir öğrenebilsem….

-Bana bilmiyormuş numarası yapma,bu işten paçayı sıyıramayacaksın,ölmeden önce söyle bakalım,Rusya ya neleri aktardın,orduyu neyle klonlayacaklar anlat bakalım!!
    Klonlama mı?Şimdi anlıyordum.Bu Bay Flipp in işi olmalıydı.Biz de klonlama için çalışmayacakmıydık.

-Hey bir dakika,dedim sesim fısıltı halindeydi.Adam bana baktı,adam sayılmazdı genç adam işte her neyse.

-Ben neden Rusya ya bilgi aktarıyım ki ben Türküm,Türk anlatabildim mi?Bilgi aktarıcak olsam Türkiye ye aktarırım bir,ikincisi daha New york a geleli 1 ay bile olmadan İngiltere aleyhine,daha önce görmediğim,tanımadığım Rusya ya bilgi mi ileticem.Ahh hadi ama ,al kimliğime bak,dedim.
    Bana kötü davranmıştı fakat belli ki oda kandırılmıştı bu yüzden azıcık doğruyu öğrenmeliydi değil mi?

Çantamın olduğu yeri gösterdim.Gösterdiğim yerden çantamı aldı ve biraz karıştırarak cüzdanımı aldı.Kimliğimi pasoportumu ve ehliyetimi uzunca inceledi.Telefonunu eline aldı,inanamıyorum telefonun üzerinde FBI yazıyordu.Nasıl bir belaya düşmüştüm ben?Anlamadığım şey FBI dan biri niye bir suçluyu öldürsün ya da yalnız başına onun peşine düşsün ki????Telefonda hızlı hızlı konuşuyordu.En sonunda öfkeyle tamam diye bağırdı.Ve Bay Flipp in adını söyleyip onu öldüreceğine dair bir şeyler mırıldandı.Yanıma geldi,başını çevirdi uysal ve öfkeli bakışlarını gördüm.Yüzüm yandı.Elini uzattı:

-FBI dan Brian GreenWood ,dedi.Hayır rüya felan görüyor olmalıydım,işler iyice saçmalıyordu,önce arabama bir bomba konuluyor ve bunun sorumlusu FBI oluyor ve suçsuz yere başıma silah tutuluyor,bunu da bir FBI ajanı yapıyor,böyle bir işi iyice araştırmadan nasıl yapabiliyorlardı.?

Bana uzanmış beyaz eli hor görerek:

-Lütfen odamdan çıkın beyefendi,ve mümkünse bir daha karşıma çıkmayın sizden de işinizden de ülkenizden de nefret ediyorum, dedim.Yüzüme son bir kez baktı.

-Verdiğimiz tüm zararlar onarılacak,dedi fısıltıyla.Arkasını dönüp gitti,başka hiç bir şey demeden,hiç bir şey söylemeden……
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mart 18, 2010 9:23 pm

hıh girsin o harife sinir etti bni yha -süperdiii sonunda bi yb göreildik inş. gerisi gelir Very Happy Razz Very Happy lol!
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Perş. Mart 18, 2010 10:49 pm

hmm güzel bir hikaye sürikleyicide hem çok güzel

adama iyi oldu yha kız gelirgelmez başına gelmeyen kalmadı yha
    yeni bölüm lütfennnnn
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Perş. Mart 18, 2010 10:54 pm

ybbbbbbbbbb nerdee ulenyyyyy Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Perş. Mart 18, 2010 11:12 pm

ybybybybybybybybybybybyb Smile
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Mart 19, 2010 7:34 pm

yeni bölümmmmmmmm
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mart 20, 2010 5:08 pm

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Mart 20, 2010 8:57 pm

katılıormmmmmmmmmmm Very Happy:D
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ C.tesi Mart 20, 2010 9:10 pm

yeni bölümmmmmmmmmmm
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Çarş. Mart 31, 2010 7:08 pm

handeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy millet yb istiyoo hadi ya Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Mart 31, 2010 7:31 pm

YENİ BÖLÜM İSTİYOZZZ YHAAAAAA

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:55 pm