Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Yeni Olan Eski Bir Üye

Soniadora
    Soniadora
    Marked
    Marked

Yeni Olan Eski Bir Üye Empty Yeni Olan Eski Bir Üye

Mesaj tarafından Soniadora Paz Mayıs 29, 2011 6:23 pm

Öncelikle herkese merhaba!

Ben yeni üyelerinizden biriyim. Ancak daha önce bu tür bir forum sitesinde uzun zaman geçirdiğim için yeni biri gibi hissetmiyorum, çabucak buraya uyum sağlayacağımı düşünmekteyim.

Adım Gökçe. Yabancı bir siteye girdiğimde ismimle çok zorluklar yaşıyorum, bu nedenle pek memnun değilim. tongue

Nüfus cüzdanımda 17 yaşında olduğum gözükse de benim yaşım hep değişiyor. Bazen 7 yaşında gibi, bazen 70 yaşında gibi davranabiliyorum.

Anime izlemeyi ve çizmeyi çok severim. Özellikle Japonya'ya ve Kore'ye çok büyük bir tutkum var. Anneme hep ya bir japonla ya da bir koreliyle evleneceğimi söylerim. Very Happy

Hikaye yazmak da en sevdiğim şeylerden biridir. Okul yüzünden pek zamanım olmasa da yazmaya çalışırım.

Resim yapmak var sırada. Very Happy Çizim dersi almamış olsam da bu konuda iyi olduğumu düşünüyorum. Birçok karakalem çizimlerim var.

Müziksiz bir hayat düşünemiyorum. Genellikle her tarzdan dinlerim. Senfonik rock ve alternatif rock favorilerim arasındadır ama.

Kitap okumaya ba-yı-lı-rım! Fantastik, polisiye, macera ve psikolojik kitaplara bayılırım. Harry Potter ve Gemma Doyle serisi favorilerimdendir. Konu kitap oldu mu susamam, bu nedenle hemen kesiyorum yazmayı. Very Happy
    Sanırım bu kadar bilgi yeterli. Eh, umarım beni aranıza alırsınız. Very Happy
    Shady.
    Shady.
    Marked
    Marked

Yeni Olan Eski Bir Üye Empty Geri: Yeni Olan Eski Bir Üye

Mesaj tarafından Shady. C.tesi Mart 03, 2012 11:07 am

Hoşgeldin Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 6:38 am