Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+3
İdio-Path
mavi_keßeLeck
Deadly
7 posters

Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki!

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki! Empty Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki!

Mesaj tarafından Deadly Paz Ekim 17, 2010 9:28 pm

[b][/b]

Eci Yapım Onurla Sunar! cheers
    Zifiri karanlık bir bela gibi güneşin üzerine çökecek
    Gün gelince o geri dönecek
    İnsanlar eğilecekler bu gün karşısında
    Yeni bir çağ başlayacak çok yakında
    Karanlık ve Aydınlığın savaşı başlayacak
    O zaman herkes onun ismini sayıklayacak
    Unutucaklar Aydınlığı Karanlık kazanacak
    Baş Melek çıkacak ortaya elçiyi koruyan tek kişi!

Gecenin sesi yükseldiğinde
    Gerçeğin kaybolmuş anlamları geri gelecek
    Ayın ışığı onları şekillendirecek
    Güneşin acı dolu çığlıkları
    Gecenin sesiyle sevince dönüşecek
    Karanlık ve Aydınlığın arasındaki
    Sırlar ortaya dökülecek

Bilgiler;Vampir okulunda 6.sınıf vardır.Sınıflara hem level
    verilir hemde ad!.
    (6.sınıf)Level A =Safkan
    Son aşama son sınıftır Level A sınıfına kadar gelen öğrenciler okul bittikten sonra
    Tam olarak vampire dönüşürler.Vampire dönüşen öğrenciler için kutsama töreni,tanrı ve tanrıçaya sesleniş,
    konferans solanında vampire dönüşmüş öğrencinin konuşması,ayin ve kutlama partisi yapılır bunlar arasındada
    sınavı geçip vampir olan öğrenciye akıl hocası ve tüm hocalar tarafından hediye verilir.

(5.Sınıf)Level B=Croos(vampir son adım kalan akademik öğrenciler)
    Vampir olmak için 5.adımdır.Level A yani 6.sınıf ve son sınıf'a gecebilmek içinde
    Level C,Level D,Level E ve Level F grubu her sene bir sınava girerler.Level B sınavını
    geçen akademik öğrenci Level A'a ismi okunarak ritüel yapılır ve kutlanır.
    5.sınıf öğrencisi Level A sınıfına girdikten sonra safkan olarak adlandırılır

(4.Sınıf)Level C=Melez
    Genellikle savaş eğitim alan bir bölümdür.Level c 4.sınıf yani 4.adımdır.Level C sınıfına melez denir çünkü
    kan içme arsuzunun yanı sıra hızlı koşmaya ve güçlü kuvvetli olmaya yetenekleride vardır.
    Bir sonraki level'e geçmek için hocaları tarafından sene sonundaki sınava hazırlanırlar.
    Normelde Level A'da(6.sınıf) öğretilen kazık kullanma tekniği öğretilirdi tanrı ve tanrıçamızın isteğiyle
    Level C'ye alınmıştır.Çocuklar kılıç,ok,silah,bomba vb. şeylerin yanı sıra savunma eğitimi ve kazık eğitim alırlar.
    Kazık eğitimi genellikle 20 yaşındaki öğretmenler tarafından verilir çünkü onlar daha atletiktir.

(3.Sınıf)Level D =Dampir
    Level D 3.sınıf yani 3. adımdır. Level D dampir sınıfı diye adlandırılır.Yarı insan özelliklerinin olmalarının yanı sıra
    vampirlik belirtileride vardır.Kan içmeye başlarlar.

(2.Sınıf)Level E=İnsan
    Level F ve Level E sınıfları insan sınıfıdır.Level F ilk dönemleri oldukları için vampire dönüşmezler
    Level E'de ikinci dönemdir.İnsanlar vampir topluluğuna hemen alışamadıkları için(ki inanç insanları katmıyorum
    bile) tanrı ve tanrıçamız Level E'yide Level F gibi insan sınıfı yaptı zaten bu akademiye başlayan öğrenciler hemen
    vampire dönüşmüyorlar adım adım.

(1.Sınıf)Level F=İnsan
    Akademiye yeni gelmiş öğrencilere verilen addır.İnsan öğrencilerimiz akademiye geldiğinde vampir
    hocalarımız tarafından geçilir.Bir vampir tarafından seçilen öğrenci o hocanın çırağı çaylağı olur.İnsan öğrenciyi
    seçen vampire ise o zamanda akıl hocası denir.İnsan öğrenciye akıl hocası tarafından Sınıflar(Leveller),Bölgeler,
    bilgiler,hocaların adları vb. türde şeyler anlatılır.İnsan öğrencilerimizden bazıları 2 3 ayda akademimize alışıyorlar
    bazılarıda hemen arkadaş bulup ortama ayak uyduruyorlar.İnsan öğrencilerin çoğunlukla düzeni bozuluyor ama
    yeni gelenlerin.

En son Deadly tarafından Ptsi Ekim 18, 2010 8:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki! Empty Geri: Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki!

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Ekim 17, 2010 10:26 pm

Ece bu kadar büyük yazınca hiç konsantre olamıyorum lan Koptum
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki! Empty Geri: Dark Transition(Karanlığa Geçiş)1.Bölüm:Tamaki!

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Ekim 18, 2010 12:48 pm

Heeeyy !! Bu süper olmuş.. Biraz vampir Knight ' a Benzemiş ama çok değil .. Daha farklı..

Bu hikaye için söyliyebileceğim tek şey harika olması!! Çook beğendim.. Mutlaka devam etmelisin.. !!

Baş karakterini falanda merak ediorum.. Hadi İlk bölümünü en kısa zamanda istiorum!! Sen sıkmak gibi olmasın ama Lütfen acele et.. xD Canın istedikçe yazman iyi olur çünkü sıkılıpta hikayeyi yarım bırakmanı istemeyiz.. xD
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 4:43 pm

Very Happy kızım sadece levelleri vampir knight'tan aldım ama sadece onu Very Happy
    Bu arada evet değişik olucak çünkü yaratıklarr aynı zamanda cennet cehennemde olucak Very Happy bugün yb gelir Very Happy
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Ptsi Ekim 18, 2010 5:14 pm

hadi bakalım bekliyoruz Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Ekim 18, 2010 6:02 pm

bence croosda Vamp knightdan Very Happy yukii croos gbi ehhheh Very Happy hdi başla hikayeye Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 6:46 pm

Very Happy oki yazıyorum Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Ekim 18, 2010 7:43 pm

ne zman gelcek Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 7:44 pm

Bitmedi daha Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Ekim 18, 2010 8:19 pm

Eeee.. Geliomu?? şimdimi.. Nezman?? Hadi ama güzelim.. Meerak ediorum .. !!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 8:20 pm

Dur be ziyaret yerindeyim uzun yazıyorum ama kısa istiyorsanız atabirim Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Ekim 18, 2010 8:21 pm

Hayır.. Uzun yazz. Bekleriz biz.. xD Razz Ms]
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Ekim 18, 2010 8:22 pm

Ayrıca bu ziyaret yeri neyin nesidir?? xD hadi daha çok merak ettim acele et..
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 8:37 pm

Al bakalım yb Very Happy

1.Bölüm

“Bak yeter bu konuhakkında konuşmak istemiyorum daha fazla” dedim kolumu tamaki’nin elindenkurtarırken bana sinirle bakıyordu
    gözlerini kısmıştı “Benkonuşma bitti demeden bitmez” dedi beni duvara yasladı bir eliyle belimesarıldı diğer eliylede saçımla oynadı
    “İbnelik yapmayıkes tama ki bunu yapmandan nefret ediyorum” dedim o ise hiçbir şey duymamışgibi saçımla oynamaya devam ediyordu gögüsüne vurup onu geri ittim.Okulunkoridorlarındaydık herkes dersteydi amaben salak tamaki yüzünden derse girememiştim
    “Seni özlüyorumhikaru” dedi nefesini boynuma doğru bitmişti
    Omuz silkip “Neyapabilirim” dedim eli okul eteğimin hemen altına gitti sinirle “Siktir gittamaki insan olucaksan benimle ilgilen yada dur hiç ilgilenme çünkü senin insanolucağın yok ve biliyormusun senden neden ayrılıyorum ah tabikide biliyorsunsen parasıyla kızları satın alan onları sadece bakireliği için kullanan işinbitincede kızları bırakan şerefsizlerdensin sen sen hayatımda gördüğüm eniğrenç varlıksın senden nefret ediyorum” diye bağırdım hemen yanımızdaki sınıfkapısı açıldı ve içeriden edebiyat hocamız çıktı tek kaşını kaldırarak bizebaktı “Bir sorun mu var çocuklar”diye sordu sonra durup gözlerini gözlerimedikti “Hikaru niye derse girmedin?” diye sordu
    “Hocam dersegiricektim ama tamaki sokmuyor ki beni rahatsız ediyor” dedim.Tamaki isehalinden hoşnut gibi elini omzuma attı “Biliyorsunuz hocam biz sevgiliyiz” dediona dönüp “Senin gibi iğrenç bir varlıkla sevgili olmak mı lütfen ama” dedimhoca dönüp kafamı eğdim “Üzgünüm hocam derse giremedim” dedim hoca kafasınısalladı “Tamam Hikaru sen sınıfa geç ben halledirim” dedi kafamı kaldırıphocaya baktığımda bana gülümsüyordu “Teşekkürler hocam” diyip sınıfagirdim.Yerime oturdum Minako hemen bana döndü.Minako sarışın yeşil gözlü birkız biraz iyi olmasının yanı sıra birazda sürtüktür ama çok iyi anne olur ondanbana endişeli gözlerle bakıyordu “ne dedi tamaki” diye sordu omuz silkipdefterimi karalamaya başladım “Mal yine aynı mal arkadaşım gelmiş bana senihala özlüyorum diyo ya bu çocuğun anlama kıtlığımı var ne ya ayrılıyorumdiyorum bana gelmiş ben ayrılmadan ayrılamazsın diyo öküz aptal salakgerizekalı herif” dedim Minako ise güldü omzunu omzuma vurdu “Heath’ın öğledensonra maçları var gelicek misin?biliyorsun sana aşık geçen gün bana gelipgelmeyeceğini sordu bende bilmiyorum dedim ama gelsene maçtan sonra yemeğegideriz”
    dedi omuz silktim “sizbensiz gidin bugün hiç havamda değilim valla evde oturup uyucam o kadaryorgunum ki” dedim minako ise omzumu sıvazladı “Anlıyorum canım annenle babanınayrılması daha sonra şey işte kardeşinin o sülük ucubik vampirlerin akademisineyazılması yazılılar annenle her akşam kavgaların annenin yeni sevgilisi birdeşu tamaki salağı” dedi kafamı sallamakla yetindim gözlerimin dolmayabaşladığını hissettim gözlerim yanıyordu omuz silkip “boş versene bugünherkesin her şeyin canı cehenneme” dedim o ise gülerek “evet her şeyin herkesincanı cehenneme” dedi gülerken edebiyat hocamız girdi “Tanrım şu çocuğa akılbanada sabır versin ya” dedi sınıf gülünce bana döndü “Şu çocuk seni bir daharahatsız ederse kurula git söyle okuldan atsınlar yada uzaklaştırsınlar” dedikafamı sallamakla yetindim “Evet sınıf hemen kitabınızın 123 sayfasını açın”dedi kitapları karıştırdık “Hikaru oku” demesiyle zilin çalması bir oldugülerek “bir dahaki derse” dedi kitaplarımı çantama koyup minakoyu bekledim ogelincede kol kola girip sınıftan çıktık.Koridorda yürürken Heathla burunburuna geldim elini kaldırıp aptal gibi salladı “merhaba minako merhaba hikaru”dedi bizde karşılık olarak “merhaba” dedik kafamı cama çevirdim güneşliydi havakafamı heath ve minakonun olduğu yöne çevirince heath’ın elinin ayağınınbirbirine karıştığını gördüm deli çocuk beni görünce heyecanlandı gülümsedim “Şeyheath kusura bakma ben bugün gelemiyorum performans ödevlerini yapmam lazımdaha sonrada kardeşimi ziyarete giderim” dedim minako bana öyle bir bakış attıki görmemezlikten geldim heath kafasını salladı omuzları düştü sanırımüzülmüştü “sorun değil” dedi onu mutlu etmek için ona sarıldım yanağından öptüm“Sen çok iyi bir çocuksun biliyor musun? Bugün gelemediğim için üzgünüm amabaşka zaman üçümüz yada ikimiz bir şeyler yapabiliriz dimi” diye sordum gözleriparlamıştı “e..e..ev…ve evet” dedi kekelerek gülerek tekrardan yanağına öpücükkondurdum geri çekildiğimde heath’ın gamzeleri çıkmıştı ve kıpkırmızı olmuştulan utandı çocuk minakoyu öptükten sonra onları bay bay diyip arabama doğruyürüdüm yan koltuğa çantamı koydum ve sürücü koltuğuna oturdum arabayı sürmeyebaşladım aslında ödev yapacağım yalandı topu topu 1 saatim vardı bir saat’ekadar evde oyalanıcaktım daha sonrada kız kardeşimi görmeye vampir akademisinegidicektim o akademinin adı neydi Night High School’du evet 2 hafta öncekardeşimi bu liseye kendim bırakmıştım ve zor olmuştu çünkü o kadar ağlamıştıki bırakmak için elimden geleni yapmıştım bugün ziyaretci günü olduğu için onuziyarete gideceğim eve geldiğimde durdum kendimi eve attım kapı açtığımdaburnuma mis gibi kokular doldu mutfağa girince şok yaşadım annem porçalarbörekler yapmıştı bana gülümseyerek bakıyordu “Vay vay vay hatuna bak keklerbörekler porçalar ne oluyor lar” dedim o ise gülerek beni kucakladı “yarısınısenin için yarısı kardeşin için bunları ona götür” dedi kaşlarım istemsizolarak kalkmıştı “gelmiyor musun?” dedim kafanı salladı “gelemiyorum bir tanembugün önemli bir toplantım var iç mimar olmak işte bu baban belki gelir” dedikafamı salladım “gelemiyormuş 2 gün önce californoniyaya gitmiş” dedim annembana tekrar sarıldı “Rimi’ye onu çok sevdiğimi ziyaret gününde ona geliceğimisöyle” dedi kafamı salladım masaya oturdum ve annemin yaptığı şeyler yemeğebaşladım doğma börek kek porça yapmıştı saat’te baktım yarım saat vardı “Annesen şunları hazırla bende üstümü değiştereyim daha sonra çıkarım yarım saatkalmış” dedim sonra odama çıktım üstüme rimiyle 1 ay önce aldığım –onun çokbeğendiği bendede çok şeker duruyormuş- bembe kiti resimli bluzumu giydimaltına siyah darpaça kot pantolon saçımı taradım ve açık bıraktım aşağıya indimannem onları poşetlemişti.Onları alıp arabama koydum ki –arabam audi- arabayıçalıştırdım.

“Ziyaret zamanıbaşlamıştır” dendiğinde içeri girdim onu bulmam zor olmamıştı her zaman ikikulak yapardı bal rengi saçlarını etrafına bakıyordu ve kim gelmiş diyearıyordu sonra beni gördü koşarak bana geldi ve sarıldı “Abla” dedi bende onasarıldım yanında oturan arkadaşları –bazılarının aileleri vardı- bana bakıyordu“Hey tatlım naber” dedim onunla küçük bir çocuk gibi eğleniyordum o daha 16yaşında çok iyi bir kız “iyidir abla senden naber annemle babam nerde” dedi. Kafamısalladım “biliyorsun canım annemle babam ayrıldı babam 2 gün önce californıyayagitti aneminde önemli acil bir toplantısı vardı zaten ne zaman olmuyor ki ahherneyse bak sana kek börek porça getirdim” dedim o elimdeki poşetleri kapıncagüldüm o sırada gözüme bir çocuk çarptı inanamıyorum bu bu bu oydu!
    Tamaki! Lanet olsun!
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Ekim 18, 2010 8:53 pm

Tamaki mi!! odamı orda.. Uff Sinir bozucu.. Hikaruda gitcekmi bu Nigh High scholl a?
    Devamını merak ediorum!! Çoook güzel olmuş bu tatlım.. Teşekkürler... Şimdi yatmam lazım.. Malum yarın okul var ve ben çook uykucuyum.. xD kalkamam bide..
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Ekim 18, 2010 9:01 pm

gidicek ama yavaş yavaş Very Happy
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Ptsi Ekim 18, 2010 10:18 pm

hmm yeni bölümleri bekliyorum neler olucak acaba Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ekim 19, 2010 1:44 pm

İkizzzzzz bu hikaye dehşete benziyor hele şu manyak Tamaki'yle baya uğraşacağa benziyorsun Very Happy Allah dayanma gücü versin ikiz hep de böyle ukala gerzekler seni buluyo kıyamam ben sana yaaa Koptum Eline koluna aklına fikrine sağlık danammmmm Razz Yb en kısa sürede en uzun haliyle bekliyorum haberin ola cnm benim hadi kib öptm kocaman kocaman by by Wink
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Ekim 19, 2010 4:31 pm

ecee çok güzel olmuş cnm.yb bekliyorum. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Ekim 19, 2010 5:16 pm

Bugün gelir yb Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Ekim 21, 2010 10:39 am

Kilit + Arşiv

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 2:07 pm