Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
ZoeyCixx
Ash_
AhMeT&SeLiM-night
mavi_keßeLeck
pSych0path}
Phoenix
10 posters

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm Empty A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 6:48 pm

A Crack, a Normal & a Gay

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm 29dgrkl

Bir Çatlak, Normal Bir Genç ve Çılgın Bir Gay Aynı Evi Paylaşırsa
    Ne Olur?

Ryan Daniel Brooks.

Velouette "Vellet" Barron.

Dorrance "Roppy" Danver.

Ryan, Connecticut'ta bulunan Yale Üniversitesi'nde mimarlık okuyan sıradan bir gençtir.En azından bir süreliğine.Çünkü ev arkadaşı okulu bırakıp kız arkadaşıyla Londra'ya gidince ortada kalan Ryan, kendine kalacak bir yer ararken Vellet'in küçük oyunuyla en çılgınca yerlerden birinde bulur kendini.

Vellet, gotik bir görünüme sahip masum duruşlu kaçık bir Evrim Biyolojisi öğrencisidir.Çok geniş bir çevreye-ki bunların bir çoğu onun deli olduğunu düşünsede- sahiptir.Ev arayan Ryan'ı gördüğünde Roppy ile birlikte yeni bir ev arkadaşı buldukları düşünür ve Ryan'a küçük bir oyun oynar.Vellet, kendisini müziğe bağlamıştır.Roppy'ye çoğunlukla "Doppy, Doppy, Roppy" diye seslenir.

Dorrance-ki kendisi bu isimden nefret eder- ya da ona hitap edilmesini sevdiği şekilde Roppy, Yale Üniversitesi'nde Sanat Tarihi, Eleştiri ve Muhafazakarlık bölümünde okumaktadır.Ev arkadaşı Vellet ile tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misali birbirlerini tamamlarlar.Ancak bu kesinlikle duygusal bir şey değildir çünkü Roppy eşcinseldir.Bununla birlikte çapkın Vellet ile erkek tavlamaya bayılır.İyi bir dansçı ve pek çok özel yeteneğe sahiptir.

En son Phoenix tarafından Cuma Ekim 29, 2010 6:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm Empty Geri: A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 6:49 pm

Bu hikaye daha önce yazıldı ama bölümler kayboldu o yüzden n'olur bilinmez Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Ekim 10, 2010 6:50 pm

Önceki konu ben yorum yapmadan kapanmış. geek
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 6:51 pm

evet yoksa orda konu kötü yerlere gidecekti Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Ekim 10, 2010 6:52 pm

Orada gitmezse burada gider. Bir sorun yok yani Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 6:53 pm

iyi gitsin bari Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Ekim 10, 2010 7:15 pm

Melo başla şuna çok heyecan yaptım Kocaman Gulumseme
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 7:36 pm

1.BÖLÜM

"CRAZY?"

Ryan sinirle üniversitenin öğrencilerle dolu koridorunda yürüdü.Bir yandan telefonda telaşla konuşan annesini dinliyor bir yandan da duyuru panosuna asılmış ev arkadaşı arayanların ilanlarını inceliyordu.

"Sakin ol anne."dedi Ryan gözlerini devirerek.Annesi bininci kez temiz bir iç çamaşırı giymenin yararından bahsediyordu.Tanrım!Konu ev arkadaşının ülkeyi terk etmesinden ne ara buralara gelmişti?"Hey anne!"dedi Ryan sahte bir şaşkınlıkla."Sanırım az önce bir dersime geç kaldım.Görüşürüz!"dedi ve kadının cevap vermesine fırsat bırakmadan telefonu kapattı.Oflayarak panodaki ilanları inceledi.Bir iki telefon numarası kaydetti.O sırada alt taraflarda gözüne bir ilan takıldı.

"Çok düzenliyiz.Asla parti vermeyiz.7/24 ders çalışırız.Siz siz olun bizi arayın.Yoksa çok şey kaçırırsınız."

Ryan sırıttı.Kim böyle bir ilan verirdi ki?O sırada arkasında bir şey hissetti.Ama arkasını döndüğünde bir şey göremedi.Kendi etrafında bir kaç tur attığında ufak tefek bir kızın onun arkasında dolandığını gördü.

"Yardımcı olabilir miyim?"

"Ara."

"efendim?!"dedi Ryan şaşkınlıkla.Kız az önce baktığı ilanı gösterdi.

"Ara onları.Onlardan iyisini bulamazsın.Vellet'ı tanırım.Çok iyi bir kızdır.Sessiz sakin kendi halinde.Roppy ise bütün gün klasik müzik dinleyip resim yapar."

"İlginçmiş."dedi Ryan çenesini sıvazlıyarak.

"Ara."

"Tamam."dedi Ryan kıza şaşkınlıkla bakarak.Gotik bir tipi vardı.Ryan böylelerinden hiç haz etmezdi.İyi ki ev arkadaşı o olmayacaktı.Şu Vellet dene kızı ve Roppy'i merak etmişti.Ne biçim isimdi bunlar?sonunda boşverip numarayı çevirdi.

Bu sırada Vellet Ryan'ın yanından ayrılıp köşeyi döndü.Az sonra cep telefonu çalınca sırıttı.Sesini değiştirmekteki yeteneğini konuşturma vaktiydi.

Ryan bir kaç saat sonra telefonda ona verilen adrese geldi.Oldukça yüksek bir bina işlek caddenin tam yanındaydı.Ryan iç çekip 12.kata çıktı.Kapıyı çaldığı anda buna pişman olacağını bilmeliydi.

"Selam ev arkadaşım!"dedi Vellet gülümseyerek.

"Sen..."Ryan donup kalmıştı."Ama sen o kızsın.Panonun önündeki!"

"Sende o çocuksun ne olmuş yani?Ben seni yargılıyor muyum?"dedi Vellet kaşlarını çatarak.sonra çoklu kişilik bozukluğu varmış gibi sırıttı."Dostum!Tanıştığıma sevimdim."dedi ve içeriye dönüp seslendi."doppy doppy roppy, çıkma vakti!"

"Ama-"

"Burası artık seninde evin keyfine bak."dedi Vellet.Roppy hoplaya zıplaya kapıya geldi ve Ryan'a omzuyla çarpıp dışarı çıkarken göz kırptı.Ryan onlar gittiğinde hala kapı aralığında duruyordu.Tam işlerin bundan daha kötü olamayacağını düşünürken kapıyı araladı ve içeriye girdi.

"Hey!İlanda çöp ev demiyordu ama!"

Roppy ile Vellet caddenin ilersindeki barda erkek tavlamak için takılıyorlardı.Vellet gözüne bir kumral kestirmişti.Roppy ise gaya bara gitmeleri gerektiği konusunda sızlanıyordu.Çünkü beğendiği kızıl şu anda yan masadaki sarışın kızı kesiyordu.Roppy kızın önüne geçince adam kaşlarını çattı.Roppy adama sırıttı ve cilveli bir şekilde gözlerini kırpıştırdı.Adamın suratı allak bullak olmuştu.Birasını tek seferde kafaya dikip hızla barı terk edince Roppy ofladı.O sırada yanından geçen adam ona çarptı.

"Hey, dostum önüne dikkat et!"dedi Roopy.Adam sert ifadesini Roppy'e çevirdiğinde Roppy yutkundu."Vellet."dedi cılız bir sesle.O sırada adam ve yanındaki uzun boylu herif roppy'i köşeye sıkıştırmıştı.

"Hey, beyler açılı burası gay bar değil."dedi Vellet.

"biz polisiz."dedi Roppy'e çarpan adam.

"Öyle mi?O zaman meslektaş sayılırız.Bende FBI da çalışıyorum."

"Kartını görelim."dedi adam Vellet'ı süzerek.Vettel 5saniyeden kısa sürede cebindeki kartı gözterip yerine soktu.

"Haydi dağılın."

"Ama o burger King'in sipariş hattının kartıydı."dedi adam tek kaşını kaldırarak.Vellet kaşlarını çattı.

"Mesleğimi mi sorguluyorsun?Bana bak sıkı çocuk, ben senin gibilerinden yüzlerce gördüm.Nasıl baş edilecek bilirim."dedi ve bar taburesine basıp barın üstüne çıktı.

"Beni dinleyin bayanlar baylar!Bu adam az önce bana ahlaksız teklif yaptı!Hem de sadece 500$ önerdi!"

Bardakilerden yuhalama ve küfür sesleri yükseldi.

"Değil mi?!Benim gibi daş bir hatun için 500$ dedi!"

"Şey, Vellet asıl noktayı kaçırıyorsun."

"Ne?Hah, tamam.İşte bana taciz edicekti.Yardım edin!"sonra bardan aşağı atladı.Adam ona şaşkınlıkla bakarken bardakiler adamın üstüne yürüdüler.Vellet ile Roppy yumruklarını tokuşturdular.

"Sanırım geceyi bitirelim."dedi roppy.

"Lanet olsun!Kumralında başı boş kalmıştı.Yazık!"

yazamıyorum Sad bir şeyler saçmaladım giriş bahanesiyle Koptum
    ama cidden nedense yazamıyorum Sad
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Ekim 10, 2010 7:53 pm

"Ama o burger King'in sipariş hattının kartıydı."dedi adam tek kaşını kaldırarak.Vellet kaşlarını çattı.

"Mesleğimi mi sorguluyorsun?" Koptum

"Değil mi?!Benim gibi daş bir hatun için 500$ dedi!" Koptum

Vellet'e bayıldım ya Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 8:09 pm

Vellet zaten benim favori karakterim ryan ile diyalogları ve Roppy ile yaptıklarına kopuyorum Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ekim 10, 2010 8:13 pm

aynı film gibi Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 8:15 pm

ben kendim film gibiyim zaten Cool Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Ekim 10, 2010 8:37 pm

Ahaha güzell beğendim 10 numara müthişşş daha ne diyebilirm ki Very Happy
    Yazamıyorumm deme çokta güzel yazıyosunn aaaa
    Twisted Evil
    Koptum Dans Et
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ekim 10, 2010 8:38 pm

sağol bacım Kocaman Gulumseme
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Paz Ekim 10, 2010 8:39 pm

Ahahah Ne demekk Mell Very Happy

Not:Yb Ver Bana Cool
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Paz Ekim 10, 2010 9:30 pm

Müthiş derecede müthişş olmuuuuş Very Happy Bay-bay-ay-y-ıldıııım Very Happy Ybbbbb istiyorumm acileeen Very Happy
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Ekim 10, 2010 10:00 pm

Şu Gay olanı sevdim Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 12, 2010 5:11 pm

Roppy Koptum
    teşekkürler Kocaman Gulumseme
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 12, 2010 6:01 pm

2.BÖLÜM

"EVLİLİK"

Roppy ve Vellet eve kadar kıkırdamışlardı.Roppy yan komşuları Trace ile manikür partisine katılacağı için Vellet eve tek başına girdi.Ve girmesiyle görünmez bir duvara çarpmış gibi kalakaldı.

"Sen..."diye fısıldadı Ryan'a ve temizlik malzemelerine bakarak.Yavaşça dizlerinin üstüne çöktü."Sen evimi öldürmüşsün!"dedi ellerini havaya kaldırıp haykırarak.

"Biz buna temizlik deriz."dedi Ryan tek kaşını kaldırarak.

"Evim gayette temizdi."dedi Vellet ayağa kalkıp ona doğru yürüyerek.Ryan mutfak tezgahının yanındaki poşetten bir şey çıkardı.

"Bu ne biliyor musun?"

"Yeşil ve biçimsiz bir şey."dedi Vellet elindekine bakarak.

"Pizza dilimi!"dedi ryan elindekini poşete atarak."Tanrı aşkına bunu nerde buldum sence?"

"Filmlerdeki gibi kanepenin arasında mı?"

"Hayır."dedi Ryan gözlerini devirerek."Ev arkadaşının spor ayakkabısının içinde!"

"Ahh, biliyordum!"dedi Vellet bir gizemi çözmüş gibi."Güya spora gidiyor ama kilo vereceğine almıştı.Vay uyanık çakal!"

"Sence konumuz bu mu?"dedi Ryan.

"Ryan sende ki sorun ne biliyor musun?"

"Neymiş?"

"Senin ve benim ortak olabilecek tek şey çocuğumuz."

"Ne?"dedi Ryan şaşkınlıkla.

"Dostum, üstüne alınma ama insanlar benim gibi düşünemedikleri için ortak konu veya fikrimiz olamaz.Ama çocuk istersen -ki ben henüz hazır değilim- ilerde düşünürüz."

"Sen manyaksın be!"

"Bunu bir çok psikoloji okuyan insanda söylemişti.Garip."dedi Vellet ve odasına doğru yürüdü.

2 Gün Sonra...

"Tanrı'mmm!"dedi Vellet sabahın on birinde odasından fırlayıp kahvaltı yapan Ryan ile roppy'nin önünde dururken.

"Hey, dostum, sen asla bu saatte kalmazdın."dedi Roppy portakal suyunu yudumlayarak.

"Size bir şey göstereceğim."dedi ve odasına koşmasıyla yarı uykulu bir adamı dışarı sürüklemesi bir oldu."Bakın odamda ne buldum!"

"Tatlım, tipi senin için pek iyi olmasada ben buna alışkınım.Senin odanda hep bu tarz şeyler buluruz."

"Çok dağınık olduğunu göz önünde bulundurursak."dedi ryan sırıtarak.Vellet orta parmak çekip sözü geçirdi.

"Kusura bakma Ryan, senin yatak odasını iki kişinin ne için kullandığını bilmediğini unuttum.Şimdi izninle anne ve baba konuşsun."dedi ve roppy'e döndü."Hatırlatta Ryan'a cinselliğin ne olduğunu öğretelim."

"Bir şey mi kaçırdım?"dedi Vellet'ın yanındaki adam.Vellet onu odasına doğru itti.

"Sen içerde bekle dostum."

"Eee Vellet mevzuyu niye bu kadar büyüttün?"dedi roppy ekmeğine yağ sürerken.Vellet orta parmağını kaldırınca roppy ile ryan birbirlerine baktı.Vellet eline bakınca hızla orta parmağını indirip yüzük parmağını kaldırdı.

"Opps!Yanlış parmak."

"Vellet!"dedi ryan, yüzük parmağındaki ışıltılı yüzüğe bakarak.

"Vellet evlenmemek üzere anlaşmıştık."dedi roppy surat asarak."Sen ve Billie Joe Armstrong ile ben ve Kellan lutz çifte düğün yapacaktık!"

"Roppy!Sarhoştum ve evlendiğimi sabah fark ettim."dedi vellet gözlerini devirerek.

"Boşanırsın olur biter."dedi Ryan kahvaltısına dönerek.Vellet ona ters ters baktı.

"Ryan cidden çok duygusuzsun.Bir yuva ne kadar zor kuruluyor haberin var mı?"

"Sanırım sizinkisi bir şişe viski ile."dedi Ryan sırıtarak.

"Vellet orta parmağını gösterdi."Bilgine, bu sefer doğru parmak."

"Boşan Vellet."dedi roppy.

"Yapamam!"

"Neden?"

"Yeryüzünde benimle evlenecek tek erkek o olabilir."dedi vellet odasını göstererek.

"Oh, Velly!"dedi roppy."Eğer kimse senle evlenmezse ben evlenirim.Tabii kellan lutz evlenme teklifimi reddederse."

"roppy.Erkeklerden hoşlanıyorum.Kusura bakma."

"Zaten tipim değilsin.sizin gruptaki Mark çok dehşet ama."

"o da kızlardan hoşlanıyor."

"Şansıma tüküreyim!"ded roppy ellerini göğsünde bağlayarak.O sırada Vellet dehşetle ikisine bakıp yanlarına yaklaştı ve masaya eğildi.

"Herif ya sapık psikopat eşcinsel katilse?"
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ekim 12, 2010 6:17 pm

"Sen..."Ryan donup kalmıştı."Ama sen o kızsın.Panonun önündeki!"

"Sende o çocuksun ne olmuş yani?Ben seni yargılıyor muyum?"dedi.

Buraya bittim Koptum

"Sen..."diye fısıldadı Ryan'a ve temizlik malzemelerine bakarak.Yavaşça dizlerinin üstüne çöktü."Sen evimi öldürmüşsün!"dedi ellerini havaya kaldırıp haykırarak.

"Biz buna temizlik deriz."dedi Ryan tek kaşını kaldırarak.

Evimi öldürmüşsün Koptum

"Vellet evlenmemek üzere anlaşmıştık."dedi
    roppy surat asarak."Sen ve Billie Joe Armstrong ile ben ve Kellan lutz
    çifte düğün yapacaktık!"

Koptum Koptum Koptum

Mell müthiş yazıyorsun hayatım lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 12, 2010 6:32 pm

sağol hayatım Kocaman Gulumseme
    bu aralar espritüel havamda değilim pek iyi şeyler çıkmıyor ilerde belki düzelirim Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ekim 12, 2010 7:12 pm

Havanda olsan ne olacak çok merak ediyorum A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 12, 2010 7:18 pm

ilerde görürsün Koptum
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Salı Ekim 12, 2010 7:37 pm

Havanda olup da güzel yazacagın zamanı ben de cook merak ediyoruum Very Happy Süpper komik harika bi bölüm olmusss Very Happy Ybbbb
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 12, 2010 7:39 pm

Teşekkür ederim Kocaman Gulumseme
    o günlerin gelmesi umuduyla Koptum

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 12:34 am