Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
Clodya_Alas
ebru
tuqchee!!!
Kiraz*
gecenin kızı
Deadly
10 posters

Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü)

Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 Empty Geri: Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü)

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 06, 2010 7:58 pm

Değil Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 Icon_razz
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 Empty Geri: Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü)

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 8:01 pm

çoookkkkk
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 8:17 pm

Eciş Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646 Yeni bölüm ver hacı Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646 Bayan sallak kıçı pek gözüm tutmadı açıkçası Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 06, 2010 8:25 pm

Very Happy deli 5 sayfada yb anca kızım Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 8:41 pm

Sen bölüm koymazsan bende koymamKader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 8:47 pm

Hadi emel 5. sayfaya getirttirelim başlığı Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 8:47 pm

Zaten 4. sayfada Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646 5 bizim için fazla bir rakam değil Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 8:50 pm

Eee kim getirdi 4. sayfaya Cool Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 8:58 pm

Konu bulmak lazım Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 9:19 pm

yaaaa... arkadaşlar aranızda uğurlu rakamı 5 olan varmı ? yada 5. ayda doğan yada 1995 te doğan yada herhangi bir ayın 5 nde doğan (nabiim konu bulamadım Koptum )
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 9:21 pm

95 doğumluyum ben Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 Icon_biggrin
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 9:22 pm

ayy çoookkk güzelll başkaaaaa?
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 9:31 pm

Hacı bu muhabbet iyice geyik olacak Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 9:34 pm

Ben Haziran'ın 4'ünde doğmuşum, 4'den sonra sayı olarak 5 geliyor Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Eyl. 06, 2010 10:00 pm

Very Happy ne kadar delisiniz ya manyaklar Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 158646 Lala vergisi nolcak Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 10:20 pm

pSych0path} demiş ki:Ben Haziran'ın 4'ünde doğmuşum, 4'den sonra sayı olarak 5 geliyor Koptum
    rakam olarak ne geliyo ? Koptum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Eyl. 07, 2010 9:17 am

Hahahaha yine ikizimin hikayesi yine ben ve sevgili olaylarım Koptum Bu kız bir gün beni katledicek yaa Very Happy İkiiiiiz yb manyak olmuş danam yaa sen yb biran önce ver nasıl olmasa Morpheus'm var aaaa Razz Ellerine sağlık danam yb hemen ama hemen istiyorum Koptum
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa C.tesi Eyl. 11, 2010 8:03 pm

canım ellerine saglık çok güsel olmuş yb heycanla bekliyorum başarılar:D
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Eyl. 12, 2010 11:26 am

eceee yb istiyoruumm Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Eyl. 14, 2010 4:01 pm

Kızın şimdiki hali
    Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 B100000020145085_107935639217107_2350
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Eyl. 15, 2010 1:07 pm

ecee yb ver yaa Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 15, 2010 1:20 pm

[size=24]Okey! Kader Çığlığı(Ölümsüzleri Günlüğü) - Sayfa 2 Icon_biggrin

2. Bölüm

Tanrım hep böyle olmakzorunda mı hep ağabeyimle uğraşmak zorunda mıyım?Spor salonuna hızlı adımlarlagirdim bütün hocalar oturmuş konuşuyorlardı ben gelince hepsi sustu “Hoşgeldin” dedi Bayan lorry
    Çekingen bir tavırlagülümsedim “Hoş bulduk bayan lorry” dedim bütün hocalar kahkaha atınca bir potkırdığımı anladım.
    “Hadi gel bakalım” dedibay Davıd
    Yavaş adımlarla bütünhocaların önüne geldim
    “Tatlım biliyorsun her yıldüzenlenen okullar arası müzik yetenek yarışması var ve bizde bu sene oyarışmaya katılmak istiyoruz bütün öğrencilerden en iyisi sen olduğun içinyanına bir arkadaşını seçip yarışmaya katılacağımızı duyurmanı istiyoruz ve buyarışmada senin de olmanı istiyoruz”dedi Bayan Maron.
    Kaşlarım kalkmıştı vegözlerim büyümüştü “Ah” diye bildim sadece ve sonra ekledim “Size yardımetmekten onur duyarım bayan Maron duyuruları yaparım ancak yarışmaya katılamam”dedim.
    “Neden?” dedi bay Davıd
    “Hocam biliyorsunuz resimveya grafiti derseniz katılırım ama müzik bana göre değil” dedim
    Bayan Lorry oturduğusandalyeden kalktı ve yanıma geldi ellerini omzuma koydu “Bak tatlım bütünhocalar senin sesinin çok güzel olduğunu biliyor ve bunu değerlendirmek istiyorhem sana ben ne demiştim ‘müziğin sana göre olmasına gerek yok kalbin bile birritim ve sen bu ritmi renklendirmelisin!’ sözümü hatırlıyor musun?” diye sorduumutsuzca kafamı yavaş yavaş salladım.
    “Hatırlıyorum hocam ancakben ben müziği nasıl kullanacağımı bilmiyorum” dedim
    Bayan Lorry tekrardangülümseyerek “Müzik sensin Destiny ve içindeki ritmi dinlemelisin” dedi.
    Başımı tekrardan salladım“Teşekkürler hocam sizler için en azından denerim” dedim.
    “Deneme yap” dedi bayankristen gülümseyerek ona döndüm “Elimden gelenin en iyisi yapıp sizigururlandıracağım hocam” dedim hocalar beni alkışlarken bende sırıtmıştım baymanson bana birkaç kağıt uzattı “Bunları yarın koridorlara as ve yarınizinlisin seçtiğin arkaşınla ders sırasında okulu gezip yarışmayakatılacağımızı söyle” dedi kağıtları elime alırken “Tabi” dedim o sırada okulmüdürümüz bay night “Hadi tatlım arkadaşlarının yanına geri dön” dedi bağışlapencerede yi işaret ederek pencereden bakınca ağabeyimin arkadaşlarınındışarıda durup konuştuklarını gördüm

Lucas’ın ağzından

Çıkış 0,dersin tenefüsündehepimiz bahçede oturmuş konuşuyorduk Warren yine o komedi şakalarını yapıp bizigüldürüyordu
    “Warren kanka sen hangidevirden geldin ya” dedi Aiden
    Warren gülerek “Taşdevrinden oğlum” dedi hepimiz gülerken Deborah Morpheus’a bişi dedikten sonra okızın yanına gitti kız bu tarafa bakıyordu bir şey konuştular ve kız burayadoğru gelmeye başladı
    Warren’e dönüp “Kardeşingeliyor” dedim başımla o kızı işaret ederek Warren gülüp “Yine geldi küçükcadı” dedi ve o kıza döndü Deborah yineMorpheus’un yanına geçti herkesin gözü o kızın üzerimdeydi çünkü o kız aslabizim yanımıza gelmezdi
    “Warren” dedi Warren hemenona döndü “Warren değil abi diceksinkızım kaç kere sö-“demeden sözünü kesti “Warren senin şu saçmalıklarındauğraşamam ben bugün okulda bir yarım saat kalıcam yürüyerek eve dön araba bendeyada yarım saat bekle arabayla eve git seçim senin” dedi Warren ilk öncegözlerini kısarak baktı daha sonra dilinin arasında “arabanın anahtarını banaver” dedi umursamamış gibi yapmıştı arkasını dönüp okula geri girmeden önce“Kıçımı ye!” dedi ve arkamı dönüp okula girdi. Hepimiz ‘wwoww’derken Warrensinirden köpürmüştü hepimiz gülmekten yere düşmüştük ta ki Warren “Yeter susun”diyene kadar hepimiz sus pus olmuştuk“Bunu sana ödeticem Destiny” dedi Warren kendi kendine o sırada Aiden bana dönüp “Kanka iddaya var mısın?”dedi.Sırıtarak “İdda benim göbek adım olum” dedim oda gülerek “Bunu evet olarakkabul ediyorum” dedi sırıtarak“Tamam lan neyine” dedim hemen yüzünde şeytancabir gülümseme yayıldı “Arabasına” dedi
    “Pekala ama iddaya girdiğimizşey ne” dedim
    İyice sırıtarak “Destinyiayartacaksın 30 gün içinde o senden ayrılmasa 30 günün sonunda arabamı sanavericem ancak 30 gün içinde ve 30.günde o kız senden ayrılırsa arabanı banavereceksin” dedi gözlerimi kıstım bu çocuk harbi piç!
    “Seni piç” dedim o kahkahaatarken Warren’nin de güldüğünü gördüm“Hey kanka kardeşinle çıksam sorun olur mu?” dedim o ise sırıtarak “Hayır hattaçok gülerim” dedi. Hepimiz sırıttık o sırada Destiny okuldan çıktı ve bizedoğru gelmeye başladı Aiden’e “Hadi oyun başlasın” dedi. Gülerek oturduğumyerden kalktım ve kıza doğru yürümeye başladım tam önünde durdum bana tekkaşını kaldırarak baktı “ne istiyorsun” dedi bende sırıtarak

“Benimle çıkarmısın?” dedim.
    [/size]
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Eyl. 15, 2010 2:57 pm

şimdi hemen kabul etmez ama o çocuk bu kızı kandırır yaa.yb ver tatlım Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Çarş. Eyl. 15, 2010 8:26 pm

bence has*** yrü git desin sonra nefes(!) aldığı noktaya vursun ne de olsa erkek Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 15, 2010 8:29 pm

Very Happy allahın delisi Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 1:40 am