Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
pSych0path}
mavi_keßeLeck
kolona
RUH
hatice
arya
tuqchee!!!
ebru
sekerkiss07
gecenin kızı
melek_kız
jamestark
16 posters

Vampir mi ? YB Geldi! Sayfa 12'de !

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Vampir mi ? YB Geldi! Sayfa 12'de ! - Sayfa 7 Empty Geri: Vampir mi ? YB Geldi! Sayfa 12'de !

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 10:46 pm

Ahhh ahhh Sad Nerdeyse ağlıyacaktım Sad Bir blm bu kadar mı duygusal olur yaa Sad Keşke bitmeseydi keşkeee Sad Ama napalım yazarımız eyni bir hikayeye başlayacakmış bakalım o nasıl bir konu içeriyor Very Happy Eline sağlık güzelim çok ama çok beğendim şahane bir son olmuş Smile Benim yazarıma da böyle bir son yazmak yakışırdı değil mi ama Razz Hikayelerinin devamını bekliyorum tatlım Wink
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Vampir mi ? YB Geldi! Sayfa 12'de ! - Sayfa 7 Empty Geri: Vampir mi ? YB Geldi! Sayfa 12'de !

Mesaj tarafından jamestark C.tesi Eyl. 04, 2010 3:45 pm

ahahah (: bu güzel sözler için çook teşekkür ederim canım Very Happy
    Yeni hikayemi hikaye tanıtımları bölümünde bulalbilirsiniz (: Adı büyü okulu Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ekim 29, 2010 4:39 pm

Üyenin isteği üzerine kilit + arşiv

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 3:40 pm