Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
arya
dilara
RUH
mavi_keßeLeck
fashion_queen
9 posters

The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]-----

fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Empty The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]-----

Mesaj tarafından fashion_queen Çarş. Tem. 21, 2010 3:43 pm

-GİRİŞ-

Ekim 1892

Aziz dostum Roberto;
    Sana bu mektubu yazmamın sebebi ,insanlığın her geçen gün kötülüğe gidiyor
    olması…yardımın gerek aziz dostum,insanlık bize benzemeye ve özenmeye başladı kurucular bu durumdan oldukça rahatsız.
    Senden istediğim bu olaya birisinin “dur” demesi gerekiyor ve bunu en iyi senin
    Yapabileceğini bildiğim için bu mektubu sana yolluyorum bize yeni bir vampir yetiştir vampire dönüştüreceğin insan bu işi tüm yüreğinle yapsın..

Eski dostun,
    Hektor P.

- BÖLÜM 1 -

Ashley’e göre Martin tam bir pislikti, ama onun böyle feci bir şekilde ölmesine üzülmüştü.
    Haberler onun vahşi bir hayvanın saldırısına uğradığını söylüyordu ama Ashley fotoğrafı daha dikkatli incelediğinde çocuğun boynunda iki tane delik görmüştü,haberlerde çok kan kaybettiğini söylüyorlardı.

Martin yetiştirildiği çevreden dolayı-en azından Ashley öyle sanıyordu-okuldaki çalışkan,ezik ve ucubelerle dalga geçiyordu Ashley bunlara dahildi ,Ashley sınıfın –ikinci- en çalışkan öğrenciydi.sınıfın birincisi en yakın ve tek arkadaşı Ramona idi.

Okulda-hüzün nedeniyle-kimseden “çıt” çıkmıyordu.Martin’in her tarafa asılmış resimleri ve “sen her zaman kalbimizdesin kaptan” yazılı afişler vardı, okulda hüzün havası çok yoğun bir şekilde hissediliyordu.Martin okulun en popüler çocuğuydu başta olmak üzere zengindi,takım kurucusuydu ve çok yakışıklıydı-sarışın mavi gözlü 1.90 civarlarında boyu olan birini hayal edin-

Ashley tarih ödevini yapmak için kütüphaneye doğru uzun bir koridordan geçiyordu ve birden yanına birisi geldi:
    -Ah lanet olsun Ramona!ödümü patlattın.
    Martin Ramona’ ile “kızıl kafa” diye dalga geçerdi,kızıl düz ve beline kadar uzun saçları ,boncuk mavisi gözleri vardı.Ramona;

-Üzgünüm.dedi ve Ashley’in elindeki kitapların yarısını altı ve onları bir güzel süzerek devam etti;
    -tarih ödevinde yardım edebilirim.tabi istersen dedi
    Ashley in yüzü birden aydınlandı ve gülümseyerek “evet” dedi.
    Ödevi tamamladıklarında Ramona;
    -Ash,okul 1 ay kapalıymış dedi.
    Ramona akıllıydı ama bazen tam bir moron olabiliyordu.Ashley Ramona’nın bu söylediği karşısında sadece anlına vurmakla yetindi.
    -Ramona bana önceden söyleseydin bu ödevi yapmazdık dedi.Ramona sadece omuz silkti ve saatine baktı.Ve çığlığı bastı:
    -Ben gitmeliyim dedi ve hemen çantasını alarak kütüphaneden çıktı.
    Ramona’nın ailesinin çok katı kuralları vardı ve Ramona bunlara harfiyen uymak zorundaydı.

Ashley bunları düşünürken bir yandan kitaplarını topladı ve evin yolunu tuttu.

Bu hikaye Amerikadaki arkadaşımla ortaklaşa yazdığımız bir hikayedir.elimden geldiğnce türkçeye çevirmeye çalıştım umarım bir hatam olmamıştır.olmuşsada affedin lütfen.Embarassed

hikayeyi beğenirseniz yorumlara göre yeni bölümler atarım ama beğenmezseniz lütfen yorumlarınızda belirtiniz ki hataları düzelteyim Very Happy

En son fashion_queen tarafından C.tesi Eyl. 18, 2010 4:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Empty Geri: The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]-----

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Tem. 21, 2010 4:00 pm

Ben beğendim cheers
    Yb !!
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Empty Geri: The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]-----

Mesaj tarafından fashion_queen Çarş. Tem. 21, 2010 4:07 pm

Kitapta karşınıza çıkmış veya çıkacak karakterler karakterler:

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Images?q=tbn:ANd9GcQYu3AKL0Z4oZruYNqG1JNBwXiLK0dN6jKlYnLqEKypWzVgKLo&t=1&usg=__7lC2ghqDgrLCC2JnxSMryG8G8qk=
    Ashley

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- 120S
    Ramona

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Joeiy
    Joe

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Stacyz
    Stacy

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Tompu
    Tom

kitap - The Masquerade (Gerçeği Gizlemek)-----[1.KİTAP FİNALİ GELDİ!!!!]----- Heath-Luck-house-of-night-series-14805664-400-300
    Martin

-----Resimler değiştirilmiştir-----

En son fashion_queen tarafından Ptsi Eyl. 06, 2010 3:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Çarş. Tem. 28, 2010 9:47 am

Tatile gidince (zaten bitmiş)olan kitabı türkçeye çevirme fırsatım oldu .bilgisayara geçirince 4 bölüm atıcam.(umarım beğenirsiniz) Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 28, 2010 10:39 am

Bende beğendim ybbbbbbbbbb
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Cuma Tem. 30, 2010 1:01 pm

-Bölüm 2-

“ Yeni bir başlangıç"
    Okulda kimse kalmamıştı,saatin 10 olduğunu görünce adımlarını hızlandırdı.Aslında Ashley’in eve yetişmesi gerekmiyordu,çünkü onu evde bekleyen birisi yoktu..Ashley 5 yaşındayken annesi onu yetiştirme yurduna bırakmıştı ve geri döneceğini söylemişti ama dönmemişti…2 yıl sonra Ashley’i yaşlı bir çift evlat edinmişi ve Ashley onları gerçek ailesi gibi sevmişti.yalı çift Ashley’i evlat edindikten 3yıl sonra Bay WILLIAMS ölmüştü.
    Ashley buna çok üzülmüştü ama Bayan Williams ona üzülmemesi gerektiğini ve onu her zaman izleyeceğini söylemişti.Bayan WILLIAMS 2 yıllık başka bir ülkede tedaviye gitmişti,ve 2 katlı eski bir bina Ashley’e kalmıştı.
    Bu evde yaşamak sandığınızdan daha zordu temizlik,alışveriş…derken Ashley çok yoruluyordu .Sonunda Ashley bir karar verdi,evine arkadaş alacaktı bunun için gazeteye ilan verdi 2 kişi bekliyordu.telefonuna her aramada bakmamak için telesekretere konuşma bırakmıştı” Ben ev sahibi Ashley Bayan Williams’ı arıyorsanız o 2 yıl evde yok ama ev kiralamak içinse lütfen mesaj bırakın,görüşmeler akşam 6.00 da başlayacaktır.Adres:……”
    Görüşmelerin bitmesine 1 kişi kalmıştı,adam koltuğa oturdu.siyah saçları ve koyu kahve gözleri vardı.Adam söze başladı:
    -Ben Tom bir süreliğine bu eve taşınmak istiyorum.Para önemli değil,hatta peşin.
    -100 dolar efendim.Bende Ashley.Tom Ashley’i süzdükten sonra:
    -Yaşını sormamda bir mahsur var mı?Ashley bu soruyu hiç beklemiyordu ,şaşırarak;
    -16 dedi.Tom bu soruya hiç şaşırmamış gibiydi ,güldü;
    -Güzel,ben 19 dedi.Ve sırt çantasının ön gözünden 100 dolar çıkartıp parayı masaya koydu.
    -Ben bu akşam yokum,yarın taşınırım.duraksadı ve;
    -bir mahsuru yoktur umarım.Ashley “hayır” anlamında başını salladı;
    -Tabi,sorun olmaz .dedi Tom bunun üzerine ayağa kalkıp kapıya doğru hızlı adımlarla gitti;
    -sonra görüşürüz,Ashley dedi ve gitti.
    Saat 11 olmuştu bile bu gün evde kalmak için gelenlerden Ashley çok korkmuştu-ya ev arkadaşı onlar olsaydı-ya yaşlı yada ucube tipler gelmişti içlerinde en garibi manyak bir kadındı; kadın tuhaf tuhaf şarkılar söyleyip bu evde çok ruhlar yaşadığını söylemesiydi-Tanrım!-diye düşünürken.birden kapı çaldı,Ashley;
    -bu saatte de gelinmez ki! Dedi ve sıkılarak kapıyı açtı.
    Karşısında omuzlarına dokunan altın sarısı saçları olan-gerçek sarışın,bronz tenli ve ela gözlü bir kız vardı.Yüzünde neredeyse tüm dişlerini gösterecek bir biçimde gülümsedi;
    -Umarım yer vardır. Kızda yoğun bir güneyli aksanı vardı.Ashley:
    -Tabi.
    Kız sevinerek Ashley’e sarıldı –hatta bir an Ashley nefes alamadı-koltuğa geçerken durmadan “teşekkür”ediyordu.
    -Ben Stacy.17 yaşındayım.ve bir eve çok ihtiyacım var.
    -Ben Ashley 16 yaşındayım kira 100 dolar,bulaşık falan bölüşmeleri var.Kız parayı hemen çıkarttı ve Ashley’e uzattı.Ashley ona odasını gösterdi.Ashley tam uyumaya gidecekti ki.
    Kapı çaldı.Ashley kapıya giderken kendine hatırlatmada bulundu “telesekreterine 11’den sonra gelmeyin”demeliydi.kapıyı açtığında karşısında bebek mavisi gözlü 1.85. boylarında koyu sarı saçlı bir adam duruyordu ve öyle yakışıklıydı ki.
    Adama içeriye girmesini söyledi;
    -Ben Joe.üniversiteye gidiyorum,18 yaşındayım,akşam 3’e kadar evde olmam 12’de çıkarım dj’lik yapıyorum.dedi ve gülümsedi-gülümsemesi öyle parlaktı ki.
    -Ben Ashley.16 yaşındayım.tamamdır.
    -kira ne kadar?diye sordu ve sırt çantasına uzandı.
    -100 dolar peşin ve alışveriş işleri falan var.
    -tamam kabul.dedi ve 100 doları Ashley’e uzattı. Ashley şaşırdı çünkü parayı alırken elin onun eline değebilirdi bu düşünce bile Ashley’i eritiyordu.
    -Hadi alsana,bir şey olmaz.dedi ve tekrar gülümsedi.Ashley parayı aldı Tom dışında herkes ona parayı uzatmıştı ama Tom masaya koymuştu.Ashley Tom’a odasını gösterdi.Bu ev arkadaşı işine alışmıştı.

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Tem. 30, 2010 1:18 pm

gerçekten çok güzel tatlım Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Cuma Tem. 30, 2010 1:37 pm

çok güzel devamı bekliyom Wink

En son arya tarafından Cuma Tem. 30, 2010 2:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Tem. 30, 2010 1:38 pm

Çok şokella Koptum Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Tem. 30, 2010 8:37 pm

çok güzel.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Perş. Ağus. 26, 2010 12:15 am

ya yb istiyorum ama Very Happy
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Perş. Ağus. 26, 2010 1:06 pm

-BÖLÜM 3-

Ashley bu sabah üzerinde büyük bir sıkıntıyla uyandı,sanki bugün kötü bir şey olacağını hissediyordu.Sabah kahvaltısını hazırlamak için aşağıya inmeye karar verdi ama odasının kapısını açar açmaz harika kokular sanki ona ‘günaydın’demişti.Merakla merdivenlerden aşağıya indi ama öyle hızlı inmişti ki nerdeyse düşüyordu.Gözünü mutfak masasına çevirdi ama hala uykudan uyanmamış olduğunu sanıp gözlerini ovuşturdu.Karşısında Bayan Williams görse 1 adım bile yaklaşamayacağınız karbanhitratla dolu cennetten çıkma bir masa duruyordu.ve başında kocaman gülümseyen Stacy…
    -Günaydın Ashley gel hadi yemeğini soğutma. Şaşırarak masaya oturdu, karşımsa pancake ve şurup duruyordu denemek için tabağına 1 tane aldı ve yemeye başladı.’Tanrım!harikaydı’diye düşündü Ashley..Stacy:
    -şuruptanda dene dedi ve pancake’inin üstüne döktü ve cebinden tarak çıkarttı-o cep ne kadar büyüktü ki-Ashley’in saçını taramaya başladı:
    -Tatlım ev sahibi olarak harika görünmelisin dedi. Ve saçını taramaya devam etti.
    ‘Lanet olsun!odamdan bu muhteşem kokuları duyar duymaz fırlamıştım şu an berbat durumda olmalıydım.’bu düşünceler Ashley’in kafasında dönüyordu.Stacy masadan aldığı paket lastiği ile Ashley in saçını topladı.
    -Teşekkürler.dedi ve giyinmek için odasına dönmeye karar verdi.
    -Önemli değil tatlım!nereye? dedi ve soran gözlerle Ashley’e baktı.
    -Bir ev sahibi olarak iyi görünmeliyim değimli? Dedi ve gülümseyerek odasına yürüdü.Stacy ne garip bir kızdı.

Üstünü giyinip aşağıya inerken Joe odasından uykulu bir şekilde çıkıyordu,üzerinde beyaz bol bir t-shirt siyah bol bir pantolon vardı ve şaçları karışmıştı.Banyoya giderken:
    -Günaydın Joe!diye bağrınca irkilip döndü.
    -sana da günaydın Ash.dedi ve banyoya girdi.

Joe’nun şaşırdığı yüzünden belli oluyordu.
    -Ben öldüm mü?ama cehennemde olmadıydım! Dedi ve masaya oturdu.Stacy gülerek:
    -Ben Stacy dedi ve nihayet masaya oturdu Joe pancake’inde 1 parça aldı ve:
    -Tamam kesinlikle öldüm,yemekler müthiş,yanımda 2 kız var ve cennetteyim
    -Bende memnun oldum deli çocuk. Dedi ve kahvaltısına devam etti Stacy
    -üzgünüm dedi ve güldü Joe Ashley’in içini eritmeye yetmişti.ve devam etti,
    -Ben Joe yemekleri kim yaptıysa teşekkür ederim.
    -Önemi yok Joe .dedi ve Stacy’de güldü. Bu sohbeti kapının sinir bozucu zili kesti.
    ‘ben bakarım!’diye bağırdı Stacy ve ekledi;
    -sorun olmaz değimli?
    -Elbette hayır.Stacy Ashley’in bu cümlesiyle koşar adımlarla kapıyı açtı ve birden donakaldı ama uzun sürmedi hemen kendini toparladı.
    -Buyrun.

En son fashion_queen tarafından Cuma Ağus. 27, 2010 12:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Ağus. 26, 2010 1:11 pm

çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.ybybybyb Very Happy
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Perş. Ağus. 26, 2010 1:55 pm

-BÖLÜM 3 DEVAMI-
    Gelen Tom’du elinde siyah bir bavul vardı çok asi ve çok yakışıklı görünüyordu. Stacy izin isteyerek Ashley’i kolumdan tuttu ve oturma odasına yöneltti kulağına:
    -Sevgilin mi?diye fısıldadı. Elindeki bavulu görmemiş olmalıydı.
    -Hayır ev arkadaşımız.Stacy hala tedirgindi:
    -Ne zaman tanıştınız?
    -Dün, neden sordun?
    Stacy birden gülümsedi:
    -Çok tatlıymış,umarım sevgilisi yoktur dedi ve mutfağa geçti.
    Tom ve Joe konuşuyordu,ama Tom masaya oturmamıştı.Birden:
    -Ben Tom ve Ashley bana odamı gösterir misin lütfen? Dedi ve Ashley’e düz bir ifadeyle baktı.
    Ashley ona odasını gösterdi ama onda tuhaf bir şeyler vardı çok garip davranıyordu.
    Ashley mutfağa dönerken Stacy hızlı ve sinirli bir şekilde yukarıya çıkıyordu bugün garip bir şeyler oluyordu ama kimse Ashley’e söylemiyordu.

- Bölüm 4-

STACY

Stacy hızlı bir şekilde onun odasına girdi:
    -Sen burada ne halt ettiğini sanıyorsun!? Çok kızgındı yıllar sonra karşısındaydı.
    Tom ışık hızıyla yanına gelip kolunu tuttu.
    -Onlara herhangi bir şey söylersen senin açından hiç iyi olmaz ma belle**
    -Söylemem ama bir şartla sende buradan defol Leonard !
    -Üzgünüm ama bunu yapamam,halletmem gereken bazı işlerim var ve kalacak yerim olmadan bunları yapamam öyle değil mi?
    -Başka yerde kal ve Ashley’e kaç yaşında olduğunu söyledin pislik?
    -Şu küçük kıza mı? 19 demiştim herhalde bilmiyorum .Stacy kolunu hızla çekip kapıya koştu,
    ama Leonard onu hızla tuttu.
    -Hiçbir yere gitmiyorsun Calanthe!
    -Artık bu ismi kullanmıyorum Leonard!
    -Stacy değimli?çok güzel rol yapıyorsun ,söylesene güneyli aksanıyla konuşmayı nerde öğrendin bir ara bende inandım.ve yaptığın o iğrenç yemekler…söylesene Calanthe görüşmeyeli uzun zaman oldu beni özlemedin mi?
    -ben sana Tom dersem sen bana Calanthe demekten vazgeçecek misin?
    -Elbette Stacy dedi ve gülerek kapıdan çekildi.
    Stacy hızlı adımlarla odadan uzaklaştı.Düşmanı geri dönmüştü hemde çok yakınındaydı.Ama bunu o savunmasız küçük ev sahibine belli etmeyecek ve onu canı pahasına koruyacaktı,birde o mavi gözlü çocuk vardı neydi ismi?Joe .Onları korumalıydı nede olsa kan emici bir düşmanla karşı karşıyaydı.

**ma belle-Fransızca ‘güzelim’anlamında

ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Ağus. 26, 2010 3:02 pm

bu bölümde çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.ybyybbyybyb Very Happy
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa Perş. Ağus. 26, 2010 10:36 pm

canim elllerine saglık çok güzel olmuş yb en kısa zamanda atman dilekklerim le Smile cheers başarılar
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Perş. Ağus. 26, 2010 10:55 pm

evet süperdi sudan çıkmış balığa döndümmm ybbbbbb !!! bu arada merhaba ben esra ama cadı derler Very Happy
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Cuma Ağus. 27, 2010 1:05 am

Amaaaaaaannn!!!!! Ne olaylar var evde... Yb lütfen cheers
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 06, 2010 2:34 pm

-Bölüm 5-

Ashley Tom’un odasına giderken Stacy merdivenlerde onu kolundan yakaladı korkmuş ve sinirli gözüküyordu
    -Nereye?diye sordu.
    -Ben Tom’a hoş geldin demek için Tom’un odasına gidiyordum.Stacy gevşeyip kolunu sıkan elini bıraktı.
    -Bende onun için uğramıştım ama bir süre dinlenmek istediğini söyledi.dedi ve aşağıya indi

Ashley Stacy’i dinlememeye kararlı gözüküyordu.Tom’un odasına doğru yürüdü ve kapıyı çaldı:
    -Girebilirsin.Ashley bu sözle rahatladı ve odasının kapısını açtı.Tom yarı çıplak yatağının üstünde oturuyordu.Ashley bu görüntü karşısında telaşla:
    -Rahatsız ediyorsam çıkabilirim
    Tom melodik bir sesle güldü.
    -Sorun değil.Kalkarak Ashley’in yanına yürüdü,teni çok beyazdı biraz güneş görmeye ihtiyacı var diye düşündü Ashley zayıf ama kaslı vücudu ve karışmış siyah saçlarıyla çok asi ve yakışıklıydı.
    Elini Ashley’in boynunun nabzına koydu ve omzunun ucuna kadar kaydırdı eli soğuktu.
    Sonra dönüp pencereye yürüdü perdeleri kapalıydı oda çok karanlıktı.
    Tom donuk bir sesle:
    -Ziyaretini neye borçluyum Ashley?
    -Ben hoş geldin demek için uğramıştım,bir ihtiyacın varsa söylemen yeterli.
    -Çok naziksin,teşekkürler.dedi ve gülümsedi Ashley gerçekten garip hissediyordu bu ilginç konuşmayı bitirmek için odadan çıktı Tom gerçekten ilginç ama çok yakışıklı bir adamdı.

-Bölüm 6-

TOM

Sivri dişleri Kızla konuşmasına engel olmuştu onu odadan göndermenin en iyi yolu kısa konuşmaktı ve dişleri gizlemek için pencereye dönmesiydi,her şey Tom’un gece yarısı karlı yolda yürümesiyle başlamıştı.

‘Hava çok soğuktu , zifiri karanlık ve sis gecenin üstüne çökmüştü Leonard’ın ayağı taşlı yolda kayıyordu ama o buna aldırış etmiyordu.Bir an önce hastalanan kardeşi için doktoru çağırmalıydı.Birden önünden hızlı ve siyah bir şey geçti ve arkasından bir ses:
    -Sana bu hayatı daha kolaylaştırabilirim.Ve kardeşinde kurtulur.
    Leonard arkasına dönerken neredeyse düşüyordu,arkasında orta yaşlı sarısın ve topsakallı bir adam duruyordu gözleri siyahtı ama parlıyordu:
    -Nasıl?
    Adam pis bir şekilde güldü ve Leonard adamın ağzının içindeki iki sivri dişi gördü o nasıl bir şeytandı!?Leonard kaçarken ayağı kaydı ve taşa diz üstü düştü vampir hızla yanına geldi ve boğazını ısırırken gözleri karardı.

* * *
    Uyandığında yumuşak bir koltuğun üzerindeydi adam gelip:
    -Merhaba sevgili çocuğum ben Roberto ve ben artık senin efendinim.dedi ve ona şarap bardağını uzattı:
    -iç,bu sana iyi gelir.
    Leonard şarap bardağının içindeki kırmızı sıvıyı ilk damlada kan olduğunu anladı,bardağın yarısına geldiğinde acıyla haykırdı köpek dişleri çok acıyordu Roberto onun elindeki bardağı alıp masaya kordu saniyeler sonra acı şiddetini arttırdı ve acı dayanılmayacak hale geldiğinde bir anda kesiliverdi.Tom ellerini dişine uzattı ve dişlerinin sivriliği parmağını sıyırdıAma anında yara kapandı..Roberto:
    -Sen artık bir vampirsin ve benim kölemsin dedi ve bardağı Leonard’a uzatırken şeytani bir şekilde güldü
    -Kardeşim, onu kurtarabileceğini söylemiştin
    -Herkes bazen yalan söyler çocuğum.
    -Pislik…’

----------- Eskiden her sabah güneşin doğuşunu izlerdim.Öyle saf ve asil doğardı ki gecenin tüm pisliklerini temizlerdi,karanlık köşelere sıkışmış tüm kötülükleri ışığıyla yok ederdi.----- TOM-------------

Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Ptsi Eyl. 13, 2010 1:22 pm

Yaaa Yb istiyorum Ne maceralı bir ev tongue Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 13, 2010 1:41 pm

bnede bazen yalan sölerim :DDD o zaman ne demeliyim ?mm
    bölüm iğrençti yb atma değmez!
    işte bu gerçek bi yalan olurdu Koptum
    yaz len
    yb yazan klavyeni,
    klavyeye dokunan
    parmaklarını sevsinler
    aman yemesinler !
    nabarız sonra?
    oturur ağlarız
    Sad
    Sad
    Sad
    Koptum
    Koptum
    Koptum
    Razz
    Razz
    Razz
    Very Happy
    kimse bayram yb si atmamış
    Sad
    bu haksızlık
    Sad
    uaaaaaaaa
    bak yannış annama
    bu yalandı
    yalannnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    şaka yaptıııımmmm !!! Sad

sonra yb yazmazsan ...
    Sad
    cık cık
    Koptum
    Koptum
    Koptum
    Dans Et
    Dans Et
    Dans Et
    yb duasına çıkalım !
    yb dansı
    Dans Et
    Dans Et
    Dans Et
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 2:09 pm

Clodya_Alas demiş ki:
    yaz len
    yb yazan klavyeni,
    klavyeye dokunan
    parmaklarını sevsinler
    aman yemesinler !
    nabarız sonra?
    oturur ağlarız
    Sad
    Sad
    Sad
    Koptum
    Koptum
    Koptum
    Razz
    Razz
    Razz
    Very Happy
    Sad
    bu haksızlık
    Sad
    uaaaaaaaa
    bak yannış annama
    bu yalandı

sonra yb yazmazsan ...
    Sad
    cık cık
    Koptum
    Koptum
    Koptum
    Dans Et
    Dans Et
    Dans Et
    yb duasına çıkalım !
    yb dansı
    Dans Et
    Dans Et
    Dans Et

sırayla okudum!!!inandım!!!tırstım!!!:pale:bak kalbim çarpıyo oldu mu şimdi? -cidden güzel mi? Very Happy
    bu arada kitabın tüm bölümleri yazılmıştı arkadaşımla yazmıştık ben türkçeye çeviriyordum türkçeye çevirmem bitti ama kimse yb istemeyince bende atmadım yoksa kitap çoktan bitti Very Happy ikinci kitabı çevirmeye başladım bu arada okuduğun için teşekkürler Very Happy kötü olmuş deyince korktum lol! Bu arada 1. KİTAP FİNALİ YAKINDA
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Eyl. 13, 2010 2:17 pm

Ya yeni bölümü finalle birlikte -5 bölüm vardır- atıyımmı tek atıyım heycan mı olsun ne yapıyım? scratch
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 13, 2010 4:53 pm

fashion_queen demiş ki:
    Clodya_Alas demiş ki:
    yaz len
    yb yazan klavyeni,
    klavyeye dokunan
    parmaklarını sevsinler
    aman yemesinler !
    nabarız sonra?
    oturur ağlarız
    Sad
    Sad
    Sad
    Koptum
    Koptum
    Koptum
    Razz
    Razz
    Razz
    Very Happy
    Sad
    bu haksızlık
    Sad
    uaaaaaaaa
    bak yannış annama
    bu yalandı

sonra yb yazmazsan ...
    Sad
    cık cık
    Koptum
    Koptum
    Koptum
    Dans Et
    Dans Et
    Dans Et
    yb duasına çıkalım !
    yb dansı
    Dans Et
    Dans Et
    Dans Et

sırayla okudum!!!inandım!!!tırstım!!!:pale:bak kalbim çarpıyo oldu mu şimdi? -cidden güzel mi? Very Happy
    bu arada kitabın tüm bölümleri yazılmıştı arkadaşımla yazmıştık ben türkçeye çeviriyordum türkçeye çevirmem bitti ama kimse yb istemeyince bende atmadım yoksa kitap çoktan bitti Very Happy ikinci kitabı çevirmeye başladım bu arada okuduğun için teşekkürler Very Happy kötü olmuş deyince korktum lol! Bu arada 1. KİTAP FİNALİ YAKINDA
    nie sırayla okudun ?
    niye inandın ?
    nie tırstın ?
    evet oldu Very Happy
    cidden güzelden güzel Koptum
    e bitsin Very Happy
    teşekkürün senin olsun Very Happy
    korkma Very Happy
    ya bu kadar yakında mı final Sad
    nieeeeee?
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Salı Eyl. 14, 2010 10:57 am

ya final değil sezon finali gibi birşey 1.kitabın sonu... 1. kitabı paylaşıyım dedim yorum geliceğini bile düşünmüyordum yb isteyince bende paylaştım bu seriyi 6 kitap yapmayı düşünüyoruz arkadaşımla birlikte ben Amerika'ya (yazın gidiyorum) gidince yazıyoruz şimdi 1. kitap bitince 2. çevirmeye başlıcam beğenirseniz Very Happy hatta adları şöyle:
    SERİNİN ADI:, Camarilla Vampires
    KİTAP 1------> The masquerade(gerçeği gizlemek)
    KİTAP 2------> The domain(bölge)
    KİTAP 3------> The progeny(nesil)
    KİTAP 4------> The accounting(hesap vermek)
    Kitap 5------> Hospitality(konukseverlik)
    KİTAP 6------> Destrution(yok etmek)

Ufak bir bilgi:Yaşlı vampirler tarafından "kurban edilecek koyun" gözüyle bakılan genç vampirler, büyük bir ayaklanma çıkarırlar. Doğu Almanya'da bir grup genç vampir, yaşlı vampirlerin kendilerini kontrol etmesini sağlayan büyüyü kırmanın bir yolunu keşfeder. İnsanlar ve iç çatışmalar sebebiyle darbe üzerine darbe yiyen vampir ırkının soyu tehlikeye girer.

Bunun üzerine 15. yüzyılda, tüm klanların tesilcilerinin katılacağı bir toplantı düzenlenir. 13 klanın 7'sinin katıldığı bu toplantıda, Camarilla adı verilen bir birlik kurulur. Sayısal üstünlüğe sahip olan Camarilla birliği içsel ayaklanmaları kolaylıkla bastırır. Camarilla, 6 temel kanunu kabul eder: Oda zaten kitap adlarıVery Happy

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 12:47 pm