Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı Empty Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı

Mesaj tarafından edella Cuma Haz. 04, 2010 7:20 pm

Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı
    Dün akşamki yarışta birinci burun farkıyla belli oldu.

Dün akşamın en çok izlenen programı %15.98 reyting ve %40.25 share alan Aşk-ı Memnu’ydu. Dizi sona yaklaşırken zirveyi kimselere bırakmadı. Bihter’in sürprizi kadar Behlül’ün tavrı da konuşuldu.

Sezon finaliyle ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu, %14.86 izlenme oranı ve %39.64 izlenme payıyla tabir-i caizse ‘burun farkıyla’ geride kaldı. Dengelerin değiştiği dizi, ilginç iddialarıyla da bugün gündeme taşındı. 4. sırada Parmaklıklar Ardında vardı, bu sezon final yapacak dizi, %5.00 reyting ve %14.12 share elde ederek atv’yi üst sıralara taşıdı.

AB grubunun da birinci sıradaki ismi Aşk-ı Memnu’ydu. %46.21 izlenme payına ulaşan yapım, izleyiciyi her bölümde soluk soluğa bırakmaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi ise %14.14 reyting ve %38.24 share ile günü 2. sırada tamamladı. Parmaklıklar Ardında ise %9.72 izlenme payıyla kendine 7. sırada yer buldu.
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı Empty Geri: Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı

Mesaj tarafından pff_xP Cuma Haz. 04, 2010 7:30 pm

oha yalnız millet ya askimemnu yu ya da vadiyi izlemiş
    Very Happy baska bisy yapan yok mu
    Neutral like me?
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı Empty Geri: Kurtlar Vadisi’nin finali, Aşk-ı Memnu’yla yarıştı

Mesaj tarafından RUH Cuma Haz. 04, 2010 9:25 pm

bencde takılıp kalmışlar bu iki dizide
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Haz. 04, 2010 9:55 pm

ewt ikiside ünşü maşşallh Razz ben kurtlar waidis pusuyu izledim ama nası bitti Razz
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Haz. 04, 2010 10:01 pm

ben kurtlar vadisini izlemedim benim ilgimi çekmiyor
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Cuma Haz. 04, 2010 10:03 pm

ben sewiyorum onu izledim ama iskenderim öldüü Sad

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:45 am