Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
zoey-elif
AhMeT&SeLiM-night
6 posters

INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu)

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) Empty INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu)

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mayıs 02, 2010 10:08 am

INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) E68df926b540927805b2416c79ac3fc6

AŞK-I MEMNU”NUN ADNAN’I SELÇUK YÖNTEM, “AİLE İÇİNDEKİN GERÇEKLERİ EKRANA YANSITIYORUZ. HER AİLEDE OLABİLECEK İLİŞKİLER BUNLAR” DEDİ.
    “Aşk-ı Memnu” dizisinde eşinin ihanetine uğrayan Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem, Küçükçekmece’deki Sefaköy Kültür Merkezi’nde faaliyet gösteren Atıf Yılmaz Stüdyosu’nun düzenlediği söyleşiye katıldı. Bazı izleyicilerin dizilerle gerçek hayatı ayırt edemediğini söyleyen Yöntem, “Dizilere gerçek gözüyle bakılıyor. 1997 yılında ‘Ateş Dansı’ isimli dizide kötü bir karakteri oynarken kadının biri bana ‘Allah belanı versin’ diye tepki göstermişti” diyerek bir anısını anlattı.

“İstihbaratçı Aslan Bey’i oynarken polisler önümde ayağa kalkıyordu. Şimdi ise insanlar elime içinde ‘Karın seni aldatıyor’ yazılı kağıtlar sıkıştırıyor.” diyerek sözlerine devam eden Yöntem, “Espri yeteneğimiz mi geniş, yoksa çabuk mu inanıyoruz, bilmiyorum” diye konuştu.
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) Empty Geri: INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu)

Mesaj tarafından zoey-elif Paz Mayıs 02, 2010 10:11 am

heheheh Very Happy bnce espri yetenegi Very Happy ama bzıları saflıgndan tabı Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) Empty Geri: INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu)

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 02, 2010 10:12 am

bence söz konusu bizim millet olunca hangisi karar veremedim Very Happy
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Paz Mayıs 02, 2010 10:29 am

aynen Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Mayıs 02, 2010 10:51 am

ya bizim arkadaşın ananeside böyle (: arkadaş sormuş aaa öldü mü bu adam dizide diye ananeside yok yok diğer dizide taksi şöförü o ölmedi demiş.

yani ben beklerim INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) Icon_razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 02, 2010 10:54 am

Koptum süpermiş ya Very Happy
    benim arkadaş annesiyle mezarlığa ziyarete gittiğinde annesi gidip etrafa bakınmış kız sormuş anne napıyon diye annesi demiş dizinin cenaze töreni burda yapıldı gerçekten mezar var mı diye bakıyorum demiş Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Mayıs 02, 2010 10:55 am

babanemde öyle benim INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) Icon_razz dizide ölene dua ediyor ya INSANLAR BIZLERI ANLAMIYOR!!!!!! (Aşk-ı Memnu) 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 02, 2010 10:58 am

bu yaşlılara kopuyorum zaten ben Ac/Dc açınca göbek atıyorlar Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mayıs 02, 2010 10:58 am

babannem dün survivor tekrarında anne diye ağşıyan kızlar için ağlıcaktı az daha ben gülmekten ölüyom ama Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 02, 2010 10:59 am

kız lady gaga diye ağlasa sende ağlardın ama Koptum
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Paz Mayıs 02, 2010 11:06 am

hhahah geberdim yaa Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mayıs 03, 2010 8:33 pm

haha bir çok insan böle Razz
    ama arada bna da geliyolar Razz doktorları isliyodum ela ağladıkça ağlıyodum salak gbi Razz snki leventle bn ayrıldm yha Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mayıs 03, 2010 9:28 pm

boşver ednan seni ben anlıyorum Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mayıs 03, 2010 9:29 pm

ednan Razz
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Salı Mayıs 04, 2010 11:24 am

"HER AİLEDE OLABİLECEK İLİŞKİLER BUNLAR” dedi mi gerçekten Koptum Koptum

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 5:43 am