Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

anka 2010 haziran çarşamba gündemi

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

anka 2010 haziran çarşamba gündemi Empty anka 2010 haziran çarşamba gündemi

Mesaj tarafından RUH Çarş. Haz. 02, 2010 10:23 am

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.
    -ANKARA'DA İSRAİL ZİRVESİ

-Güvenlik Zirvesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanıyor. Toplantıya, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, MGK üyesi bakanlar ve kuvvet komutanları katılıyor. Toplantıda, İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere düzenlediği saldırı ele alınıyor.

-Öte yandan son dönemde artan terör olaylarına ilişkin gelişmelerin de zirvede masaya yatırılması bekleniyor. (Saat: 11.00)

-KÖŞK'TE OLAĞAN GÖRÜŞME

-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Güvenlik Zirvesi'nin ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul ederek, haftalık görüşmesini gerçekleştiriyor. (Saat: 15.30/18.30)

-İSRAİL'E TEPKİLER SÜRÜYOR

-İsrail'in, "Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım" kampanyası kapsamında Gazze'ye doğru seyreden gemilere saldırı düzenlemesine ilişkin tepkiler devam ediyor.

-Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de İsrail'in saldırısı, insan hakları savunucuları tarafından protesto ediliyor.

-TBMM İNSAN HAKLARI KOMİSYONU'NUN GÜNDEMİ DE İSRAİL

-TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu'nda, Gazze'ye yardım götüren gemiye yapılan saldırı ele alınıyor. (Saat: 10.30)

-CUMHURBAŞKANI GÜL'ÜN KABULÜ

-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkanı 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev'i Çankaya Köşkü'nde kabul ediyor. (Saat: 14.00)

-BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN GÖRÜŞMESİ

-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Hamad Bin Khalifa Al Thani ile Resmi Konut'ta bir araya geliyor. (Saat: 16.30)

-MECLİS GENEL KURULU

-TBMM Genel Kurulu'nda, Kooperatif
    Kooperatif Kanunu'nda değişiklik öngören tasarının görüşmelerine devam ediliyor. (Saat: 13.00)

-KOMİSYONLAR TOPLANIYOR

-TBMM Dışişleri Komisyonu'nda da uluslararası anlaşmalar görüşülüyor.

-TBMM Milli Eğitim Komisyonu'nda da Milli Eğitim Temel Kanunu'nda değişiklik yapılmasına ilişkin tasarı ele alınıyor.

-TBMM KİT Komisyonu'nda ise PTT ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi görüşülüyor.

-TBMM Kanser Hastalığı Konusunu Araştırma Komisyonu ve Helikopter Kazasını Araştırma Komisyonu da toplanıyor. (Saat: 10.30)

-E-PASAPOR UYGULAMASI TANITIM TOPLANTISI

-İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Bilkent Otel'de düzenlenen e-Pasaport uygulamasına geçiş tanıtım toplantısına katılıyor. (Saat: 10.00)

-BAKAN BAĞIŞ SARAYBOSNA'DA

-Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Saraybosna'da, "AB-Batı Balkanlar Konferansı"na katılıyor
    -BAKAN YILMAZ DENİZLİ VE Adana'DA

-Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Denizli ve Adana'da çeşitli temas ve etkinliklerde bulunuyor. (Saat: 09.00/12.30)

-BAKAN EROĞLU FRANSA'DA

-Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 6. Dünya Su Forumu açılış törenine katılmak üzere Fransa'ya gidiyor.

-OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM DEVİR TESLİM TÖRENİ

-Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve Yıldızlar SSS Hoşding A.Ş. grup şirketi olan Eti Gümüş A.Ş. arasında imzalanacak "Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin yüzde 100 hissesinin devrine ilişkin hisse satış sözleşmesi imza töreni Rixos Grand Ankara'da yapılıyor.

-Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de törene katılıyor. (Saat: 09.30)

-DP İL BAŞKANLARI TOPLANTISI

-DP İl Başkanları, Etap Barcelo Altıneli Oteli'nde toplanıyor. Toplantıda Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk da gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunuyor. (Saat: 11.00)

-SAADET PARTİSİ LİDERİ KURTULMUŞ'UN BASIN TOPLANTISI

-Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, gündemdeki konulara ilişkin basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 11.00)

-EMEKLİ MAAŞLARINDAN YAPILAN İLAÇ VE MUAYENE KATKI PAYI KESİNTİSİ YARGIDA

-DİSK'e bağlı Emekli Sen, emekli maaşlarından yapılan ilaç ve muayene kesintisinin iade edilmesi ve konunun Anayasa Mahkemesi'ne taşınması talebiyle Ankara Nöbetçi İş Mahkemesi'ne dava açtı

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 8:13 pm