Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
derya
¤ тσяу ¤
enyuar
ateş ve barut
ChatLaqq
HouSeOfNighT-NaLa
10 posters

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim] - Sayfa 2 Empty Geri: Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Ara. 28, 2009 5:17 pm

wayyyyy çooooooooooooook beğendim süper süper yazmışsınız lütfen ybb koyun çok güzel olmuş ama bazı yerler karıştı heralde gelcek bölümlerde anlarız Very Happy Smile lol!
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim] - Sayfa 2 Empty Geri: Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

Mesaj tarafından zoey-elif Ptsi Ara. 28, 2009 11:24 pm

çok güzel gercekten kesnlikle yb..Very Happy
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Salı Ara. 29, 2009 1:32 pm

Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.........
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Ara. 29, 2009 3:24 pm

dewam lütfen Sad lol!
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Salı Ara. 29, 2009 3:48 pm

Arkadaşlar Rabia'yla zor bir araya geliyoruz. Benim sınav haftam! Onun dershanesi filan zor oluyo bekletiyoruz kusura bakmayın. Embarassed
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Ara. 29, 2009 7:13 pm

Az kaldı yazıyoruz Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Salı Ara. 29, 2009 7:21 pm

inanmam ki banane ....
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Ara. 29, 2009 7:47 pm

Ya Onur gittii..
    Çok az yazabildik.
    Yarın konulur sanırım Smile
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Salı Ara. 29, 2009 7:49 pm

yapmayın yaaaaaaa Sad
    chersonese
    chersonese
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından chersonese Salı Ara. 29, 2009 8:07 pm

Ay Rabiş ya süper olmuş! Very Happy Yeni gördüm.Hemen okudum.Kurt okulu fikri süper olmuş.Sanırım sen ya da Onur bana söylemişti.Harikasınız ya...
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Salı Ara. 29, 2009 8:10 pm

Zamanında ben başlamıştım. Ama olmamıştı şimdi Rabişle yazıyoruz daha doğrusu Rabiş daha çok yazıyor ben yorumla düzelt ve fikir ver kısmında görevliyim !!
    chersonese
    chersonese
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından chersonese Salı Ara. 29, 2009 8:14 pm

Onur hacı valla müthişsiniz ne diyim yani.Cast ekibi gibi oldunuz işte. Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Salı Ara. 29, 2009 8:16 pm

Onlar gibi olamayız ama konumuz güzel bence !!
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Ara. 29, 2009 8:19 pm

Bencede.. Hıhhh Smile :p
    chersonese
    chersonese
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından chersonese Salı Ara. 29, 2009 8:21 pm

Ay sanki kötü bişi dedim ya ünlemi münlemli konuşuyonuz. Very Happy Neyse ben yine beğendiğimi söylüyorum.
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Salı Ara. 29, 2009 8:26 pm

Darılma Aydan ben hep ünlem kullanıyorum Very Happy !! Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Ara. 29, 2009 8:28 pm

Lizy birden ayağa kalktı kolundan tutup onu kendime çektim. Biraz böyle kaldık ve sonra geri çekilip gözlerime baktı..
    - Yancy birlikte olamayız, bu son konuşmamızdı.Kendine iyi bak belaya bulaşma.Hele Eric e asla! diyerek gözyaşları içinde odamdan dışarı çıktı. Yalpalayarak koridorda uzaklaştı. Onu hala seviyordum..nolursa olsun vazgeçmicektimde.
    Onu herşeye karşı gerekirse kendime karşı bile koruyacaktım. Çünkü onu delicesini seviyordum... Odam gerçekten sıcaktı ya da kurtlukla ilgiliydi -şu kurt olayına alışmam zaman alacaktı-Birkaç parça eşyam önceden yerlerleştirilmişti. Onlara baktıktan sonra yatağıma uzandım. Yatağım çok konforlu ve rahattı fakat aklım hala Lizy'deydi. Umarım sessiz gecede odasına ulaşabilmiştir.
    Lizy öyle herşeyden korkan kızlardan değildir. Ama Alptraum herkimse ondan gerçekten korkuyordu. Yani bu demek oluyorki Eric'ten de korkuyordu. Nasıl olsa Alptraum'un sağ kolu Eric'ti. Karanlık taraflarını tam bilmesemde bu herifler sağlam ayak değildi. Ben onlardan korkuyor muydum? Eric'ten asla! Ama şu Alptraum denen adamı ya da varlığı henüz göremedim. Yani onun için birşey söylemek henüz erken. Belki Lizy'i korumak yada yakından izlemek için Eric'in gözüne girmeliyim. Belkide..onlardan biri olurum. Lizy için herşey değer. Şimdi napıcaktım Eric gibi bi pisliğe dönüşmeyi asla istemem. ama Lizy Eric'ten çok fazla korkuyo..Eric'i hafife almamalıyım.
    Ve Eric neden bizim birlikte olduğumuzu öğrenince ikimizinde işini bitiriyor? Ah Tanrım hiçbişeyi anlayamıyorum! Ve yanlış kararlar almamam gerek! Lizy'nin zarr görmesini hiç istemiyorum! Hemen Lizy'le konuşmam gerek. Nolursa olsun herşeyi öğrenmeli ve ona göre hareket etmeliyim. Ama Lizy nerede kalıyordu? Sanırım kurt okulumuzda herkes istediği odadaydı. Yani karışık..onu bulmak zor olucaktı. Ama bulmalıydım.Dışarda sis ve ayaz vardı hava soğuktu ama ben sadece anlayabiliyordum soğuğu hissetmiyodum bile.
    Prefix'i bulmalıydım. Onun nerede kaldığını bi kurda sormam normal görünürdü sanırım. Nasıl olsa öğretmen,değil mi? Bunları düşünürken şans beni buldu. Önümden sıska, turuncu saçlı, buğday tenli çelimsiz bi çocuk geçti. Hemen arkasından ona yetiştim. Ve malum sorumu sordum:
    - Hey merhaba. Profesör Prefix'i nerede bulabilirim? Ben yeniyimde..
    Çocuk gülümsedi solgun yüzü aydınlanmıştı.
    - Tarif etsem bile bulamazsın gel seni ben götüreyim.
    - Teşekkürler,daha iyi olur,dedim kocaman bi sırıtışla.
    Gerçekten bu akşam şans benden yanaydı. Geldiğim yerleri geri döndük. Ve işe bak ki! Benim odamın çarprazındaki odada kalıyordu! Kapının yanındaki kocaman yazıyı bile görememiştim. Kendime gülmeye başladım. Çocuk bana döndü :
    - İşte burası. Yardım edebildiysem ne mutlu bana,dedi ve gülerek gitti.
    Gerçekten iyi bi çocuğa benziyordu.Herneyse şimdi bunu düşünücek vaktim yoktu. Kapıyı tıkladım ve içerden 'gel' sesini beklemeden paldır küldür odaya daldım. Prefix şaşkın ve sevecen bakışlarıyla beni süzüyordu. Başımla selam verip masanın önündeki sandalyeye oturdum. Hemen Lizy'nin odasının nerede olduğunu öğrenmeliydim. Tam ağzımı açıp soruyordumki Prefix'in söyledikleri beni şaşkına çevirdi..
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Ara. 29, 2009 8:28 pm

Bak hemen yazdıkkk Razz Very Happy
    chersonese
    chersonese
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından chersonese Salı Ara. 29, 2009 8:38 pm

Tam yerinde bırakıyorsunuz ya... =(((
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Salı Ara. 29, 2009 8:39 pm

çok güzel olmuş SmileSmile
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Salı Ara. 29, 2009 8:43 pm

Ne söylediğini merak ettim şimdi......
    heyecanlı yerde bırakmazsanız olmuyordu sanki.........
    anlatım mükemmel......
    devamını bekliyorum hem de sabırsızlıkla.......
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Ara. 29, 2009 9:00 pm

Ya ben beğenmedim açıkçası bu bölümü ama sevmeniz hoşuma gitti Smile
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Çarş. Ara. 30, 2009 12:09 am

yb lütfen yaaa en heyecanlı yerde kesmişsinz vala...Sad ühü
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Ara. 30, 2009 3:08 pm

Ekleyebilirsem ekliycem bugün. Smile
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Çarş. Ara. 30, 2009 3:56 pm

Arkadaşlar Rabia artık yalnız yazıyo ben sadece konuyu verdim. Bide bu kısımda başına yardım ettim. Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:57 pm