Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
derya
¤ тσяу ¤
enyuar
ateş ve barut
ChatLaqq
HouSeOfNighT-NaLa
10 posters

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim] Empty Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa C.tesi Ara. 26, 2009 9:49 pm

Arkadaşlar Rabişle yazdık bunu beyenirseniz devam ettiricez !

1. BAŞLANGIÇ HİÇ BU KADAR ACI VERMEMİŞTİ

Geç kalmak adetlerimde yoktur ama galiba nezleydim tanışma yıl dönümümüz daha önemliydi gölün kenarında piknik teklifime çok sevinmişti. Şimdi onu böyle önemli bir günde yalnız bırakamazdım. Kendi evimde (derme çakma ama yinede güzel bir daire) eşyalarımı bulamıyordum. Yalnız yaşamamın en büyük zorluğu arkanı toplayacak kimsenin olmamasıydı. Hızlıca koyu renk bir kot, mavi bir gömlek (en sevdiğim gömleğimdir.), Kot bir ceket giyip. Çelik kapıyı hızlıca açıp arabaya yönlendim. 99 model Golf’um ne kadar fazla benzin yaksada vazgeçemedim üç senedir birbirimizden ayrıladamadık ve sağlam bir beraberliğimiz var. Her neyse araba kapısını hızlıca açtım kontağı çevirdim dikiz aynasına bakarak saçlarıma şekil verdim ama nafile hasta olduğum göz altlarımdan ve kırmızı burnumdan anlaşılıyordu. Bir yandan araba kullanırken diğer yandan koltuk altıma dereceyi sıkıştırmakla meşguldum ve sanırım bir çöp konteyrına çarpıştım. Önemli değildi sadece beş dakika geç kalmıştım…
    Arabayı jet hızıyla park ettim ve derin bir soluk alarak çalıların üstünden atladım. Giriş parkın öteki tarafındaydı, göle çok uzaktı ve benim kaybedecek gram zamanım yoktu. Hızlıca koşarak gölün kenarında ki piknik yerine ulaştım. Lizy elinde şarapla beni bekliyordu. Şahene bir sofra hazırlamıştı. Arkadan yaklaşarak beline ellerimi doladım ve kısa bir öpücekten sonra
    - Selam hayatım. Üzgünüm biraz geç kaldım.
    - Önemli değil canım tam zamanında geldin.
    - Haklısın. Tam zamanında olmam gereken yerde ve olmam gereken insanlayım.
    Tekrar kısa ama ateşli bir öpücük ardından elimi cebime attım ve ona aldığım hediyeyi çıkardım.
    - Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun canım
    - Aman Tanrım! Yancy bu tek taş.
    - Benimle sonsuzluğa bir adım atmak ister misin Lizy ?
    Oldukça sevimli bir ifadeyle hayatımın en önemli teklifini etmiştim fakat ateşim iyice yükselmişti.
    - Sonsuza kadar evet evet ve evet !
    Uzun süreli bir öpüş daha ve kendimi bilmeden yaptığım bir hareket. Lizy sertçe ağaca doğru itmiştim. Sendeleyerek kıçının üstüne çöken Lizy şaşkın surat ifadesiyle beni kızdırıyor ve içimden her şeyi yok etmek geçiyordu.
    - Yancy yanıyorsun neyin var ?
    - Hiçbir şey sadece biraz…
    Cümlemin sonunu tamamlamadan ağzımı tutmam gerektiğini anladım ve ordan koşar adım atarcasına uzaklaştım. Arabaya oldukça kısa bir sürede varmıştım. Evet hastaydım ama hala kendimi dinç hissediyordum. Kırarcasına Kadim dostumun (Arabam) kapısını sertçe kapamıştım. Birden tarif edemeyeceğim kadar şiddetli bir baş ağrısı girdi. Ama ısrarla arabayı çalıştırmaya devam ediyordum ve küfür etmeyide ihmal etmiyordum. Başımda ki ağrı geçmişti fakat karnıma sanki bıçaklar saplanıyordu. Bu bilindik acı vücudumun heryerini dolaşıp bana sadece hüznü ve yalnızlığı tattırıyordu.
    Evime kısa ama bana çok uzun gelen bir yolculuk yapmıştım. Lizy kendi arabasıyla arkadan beni takip ediyordu. Arabadan indim ve sertçe otomatik kilit tuşuna basarak kilitledim fakat anahtarlıkla beraber kopup parçalara ayrıldı. Umursamaz hareketlerimi kontrol edemiyordum. Anahtarı ağacın dibine atarak postalamıştım. Apartmanın Demir kapısını hızlıca ve çok ağır olmasına rahmen kolayca kapadım. Bay Bloom demir kapıyı hırsızlar için yaptırmıştı ama kendine eziyet için yaptırdığının farkında değildi. Yaşlı bedeni bu ağır kapıyı kapamakta çok zorlanıyordu. Daireme çıktım ve kapıyı tam kapatacakken Lizy kapıyı eliyle tuttu.
    - İşimiz yarım kaldı.
    Diyerek dudaklarıma yapıştı.
    - Şimdi olmaz Lizy kendimi hiç iyi hissetmiyorum.
    Diyerek kapıyı kapattım. Sanırım kalbini çok kırmıştım ama daha sonra tamir edecektim. Evlilik konusunda hızlı bir adım attığımızı biliyorum. Üniversite son sınıf öğrencisi olsak bile. Hırkamı askıya astım ve salonun ışığını düğmesine kırarcasına bastım ve sürpriz!! Kanepemde oturmuş iki tane adam beni bekliyordu…
    - Hoş geldin Yancy lütfen Lizy’ide içeri alır mısın ?
    Lizy’i ateşe atmak istemiyordum ama bunu yapmak zorundaydım. Arkamı döndüm ve Lizy gitmemiş kapıyı açmamı bekliyordu.
    - Keşke yarım bırakmasaydık sevgilim.
    Diyerek beni öptü ve lanet olasıca heriflerin yanına geçti. Tanrım neler oluyordu. Yoksa hastalığımdan dolayı rüya ya da halisilasyon mu görüyordum?
    - Yancy ben Eric Lizy’i zaten biliyorsun bu da Prefix
    - Lizy neler olurduğunu açıklar mısın?
    - Sakin ol Yancy. Her şeyi öğreneceksin.
    Kız arkadaşlarımı yanlış şeçtiğim olmuştu. Ama evlenmek istediğim kız bu olamazdı her şey bittikten sonra bu olay üzerinde kafa patlatmam gerekecekti. Bu sırada Eric denen adam konuştu.
    - Yancy öncelikle söyliyeceklerimiz tamamıyla gerçek. Bizi sonuna kadar dinlemeli ve sorularını sona saklamalısın.
    - Evet sizi dinliyorum.
    Tekli kanepeye geçtim ve el işareti yaparak başlamalarını Söyledim.
    - Yancy ateşlenmen konusuyla başlayalım. Bu ateşlenmelerin yaklaşık bir haftadır sürüyo ve sen az çok bunun farkındasındır. Aslında bakarsan uzatmanın manası yok..
    Prefix denen adama bakarak onay işaretini aldı ve anlatmaya geri döndü.
    - Yancy bizler kurt adamız.
    - Upss! Sözünüzü kesmiyecektim ama açıkça saçmalıyorsunuz. Kameralar nerde Lizy bana şaka yapmanın hiç sırası değil gerçekten iyi değilim.
    Yerimden sertçe kalktım ve montumu giydim. Dışarı çıkacakken vurucu darbe geldi.
    - Yancy biribi öldürdün ve kontrol altına alamazsak insan kayıplarının sayısı artacak.
    Hafızam oldukça kuvvetliydi ve belleğimde birini öldürdüğüm yoktu. Buna yüzde bin emindim.
    - Yancy bizler insan düşmanı değiliz. Bunu önlememiz gerek.
    - Size inanmıyorum lütfen evimden çıkın ya da ben gidiyim.
    Prefix denilen herif çenesini açmıştı.
    - Lizy göster ona!
    Lizy yanıma geldi ve beni koltuğa oturdu. Ellerimi ellerinin arasına aldı ve avuç içlerimin terlemesi ile neye uğradığımı şaşırarak bundan 3 gün önce gittiğimiz bara dönmüştüm.
    Lizy’le bir şeyler içiyorduk evet bunu yaşamıştım. Gereksiz bir sinirle bardakları kırıyorum. Ama buraları gerçekten hatırlamıyorum. Daha sonra kapıyı sertçe kapıyıp bardakileri rahatsız ederek dışarı çıkıyorum. Bu arada sinirlerim gittikçe geriliyor ve bana çarpan yaşlı bir kadını sürükleyerek bir ara sokağa çekiyorum. Lanet olsun gerçekten bir kurda dönüşüyorum ve evet kadına hiç acımadan parçalıyorum.(Onu parçalara ayırıyorum. Bunu benim yapmış olmam imkansız.) Arkamdan Lizy geliyor ve kurda dönüşerek beni alıp uzaklaştırıyor. Tanrım ben gerçekten bir kurt adamdım ve bundan sonra ne halt edeceğimi gerçekten bilmiyordum.
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim] Empty Geri: Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

Mesaj tarafından ChatLaqq C.tesi Ara. 26, 2009 10:01 pm

Bence herkes beğenicekk ama kimse yorum yazmıyo kii Sad
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim] Empty Geri: Şimdilik İsimsiz [ Rabia ve Benim eserim]

Mesaj tarafından ateş ve barut C.tesi Ara. 26, 2009 10:34 pm

ama ben beğendimm..... devamını beklycemmmm..
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Ara. 26, 2009 11:47 pm

bende beyendim çok güzel olmuş Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Ara. 27, 2009 12:31 am

dewammmmmmmmmmmm Very Happy jake geLdiiiiiiiiiiiii Very Happy yyybbbbbbbbbbbbbbbbb lüdfenn !!
    derya
    derya
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından derya Paz Ara. 27, 2009 1:31 am

Güzel ya Very Happy Kurtadamlar falan, çok havalı Very Happy
    Devamı gelsin istiyoruz Smile
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 1:02 pm

Heyy tamam yazıyorum Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Ara. 27, 2009 3:54 pm

hadeee raby'mm Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Ara. 27, 2009 4:16 pm

Yorumlarınız için teşekkürler Rabia Dershanede dönsün koyucak bikaç düzeltme yapmamız gerek Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ara. 27, 2009 4:21 pm

yeni bçlüm geliyo cheers
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Ara. 27, 2009 4:28 pm

çabuk yazzzzzzzzzzzz Very Happy
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Paz Ara. 27, 2009 6:47 pm

bence de bekliyoruz çünküüüüü
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Ara. 27, 2009 6:52 pm

eeeeeevvveeeeeeeddd çatladım artık zuhahaha Very Happy atın benyy boğaz köprüsünden Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 7:16 pm

Ya durun Onuru bekliyorum Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Ara. 27, 2009 7:31 pm

o seni sen onu beklyosunuz bu ne ya Very Happy Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 7:38 pm

İğrenç yazıyorum Sad
    Bekleyin..
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Paz Ara. 27, 2009 7:51 pm

Hiçde bile güzel yazıyorsun .sonuçta yazar değilsin kimse senden mükemmel olmanı beklemiyor. zamanla daha güzel yazarsın zaten.( çünkü kendini geliştirirsin zamanla.)
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 7:53 pm

Ya hayır ilk bölümü Onur yazdı 2. ben yazıyorum Smile
    İlk benim değil yani...
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 7:58 pm

Gerçekten kurt adamdım! Ama nasıl olur? Hiçbirşeyi hatırlayamıyordum ki? Gerçekten bu ben olamazdım..karınca bile incitmeyen ben! Bi kadın öldürmüştüm hemde yaşlı bir kadın! Ben düşüncelerimle pençeleşirken Lizy konuşmaya başladı:
    - Yancy gitmeliyiz. Her kurt gibi seninde eğitim görmen gerek. Değişimini kontrol altına almalısın. Yoksa olucakları gördün,insanlara zarar vermemeliyiz.
    - Ne yani? Seçme hakkım bile yok mu? Ya gelmek istemiyorsam o zaman nolucak? Ve değişimde neyin nesi?
    Eric söze karıştı:
    - Öyle bi hakkın yok Yancy. O yüzden gidiyoruz Lizy sana herşeyi anlatıcak.
    Daha fazla diretemezdim herhalde,nasılsa başımda 3 kurt vardı. Ve beni kolayca parçalayabilirlerdi. O yüzden Eric'e itaat etmek zorunda kaldım ve peşlerine düştüm. Bu Eric denen herifi hiç gözüm tutmamıştı ve bana çok itici geliyordu. Gerçekten pis bi herife benziyordu. Ondan uzak durmam gerek sanırım. Evet evet kesinlikle uzak durmalıyım.Ben bunları düşünürken boş bir araziye geldik. Kurtları anlamak gerçekten zor,Prefix cebinden güzel bir taş çıkardı gerçekten göz alıcı bir taş.
    - O taş ne işe yarıyor?
    Prefix bana döndü ve cevap verdi:
    - Bu taş bizi kurt okuluna götürüyor. Yani bi nevi anahtar. 3.sınıfa geçen erişkinlere bu taştan verilir bu yüzden 3. sınıftan önce insanların arasına dönemezsin.dedikten sonra taşı yere koydu dünya etrafımızda dönüyor gibiydi.Şimdi başka biyerdeydik. Karşımızda tüm ihtişamıyla bir şato duruyordu. Üstünde kurt motifleri vardı ve göz alıcıydı. Gerçekten kurtları şimdiden sevmeye başladım.
    Eric:
    - Yeni evine hoşgeldin Yancy.
    Eric'in yüzüne baktım,o pis gülüşüyle gene bana bakıyordu ve iğrençti. Bu adam gerçekten iğrençti.Sadece "hoşbulduk" diyebilirdim ama demedim hiçbirşey demeden yüzümü etrafa odakladım.
    Şatonun bahçesinde birsürü kurt vardı. Dişi kurtlar gerçekten seksiydi ama benim için en seksileri hala Lizy'di. Yüzümde kocaman bi gülücük olduğunu biliyordum Prefix e döndüm.
    - Nerde kalıcam?
    - Lizy sana gösterir değil mi?
    Lizy:
    - Elbette.
    Birlikte yanlarından ayrıldık. Şatoya girdik,Lizy bana yakın olmak istiyordu ama uzaktı. Bunu hissedebiliyordum. Yüzü şekilden şekile giriyordu gerçekten onu hala seviyorum. Ama o beni seviyormuydu? Herşey kurt okuluna gelmem içinmiydi? Yada alışmam için? Lizyle hemen konuşmalıydım.
    - Lizy?
    - Efendim Yancy?
    - Herşey benim kurt okuluna gelmem için miydi?
    - Herşey derken?
    - Yani sevgili olmamız..beni sevmiyor musun?
    - Tabikide seviyorum aşkım.
    Bu sözleri söyledikten sonra öpüşmeye başladık benim olduğunu düşündüğüm odanın kapısını itti ve içeri daldık. Lizy'nin öpüşleriyle sarhoş oluyordum evet onu şuan istiyodum hemen,şimdi. Bianda durdu gözlerime baktı ikimizde nefes nefeseydik birden geri çekildi ve konuşmaya başladı:
    - Yancy birlikte olamayız.
    Ama ben onu dinlemiyodum bile. Şuan istediğim tek şey benim olmasıydı. Yanına yaklaştım tekrar öpmeye başladım bana karşılık vermek istiyodu biliyorum ama yapmıyodu.
    - Yancy dur! Lütfen ! geri çekildi. Yatağa oturup ağlamaya başladı napıcağımı bilmiyordum yanına oturdum ve ona sarıldım.
    - Şşşş.. Neyin var Lizy?
    - Anlamıyosun.. Birlikte olamayız diyorum. Eric öğrenirse ikimizide öldürür!
    - Ondan korkmuyorum.
    - Korkmalısın,Yancy. O çok kötü! Her istediğini yapabilir. O' nun için çalışıyo Yancy! Ve seni öldürebilir!
    - O kim, ne diyosun Lizy ? Hiçbirşey anlamıyorum!
    Lizy'nin gözbebekleri büyüdü. Gözleri doldu:
    - İsmini kimse bilmiyor. Ona Alptraum diyolar...anlamı anlamı kabus demek.. O gerçektende kabus gibi biri Yancy!
    Tanrım! Bu Alptraum da kimdi?
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Ara. 27, 2009 8:16 pm

Evet nasıl buldunuz.Bu kısım hakında biraz düşündük fazla uçuk olabilr ama şehrin ortasında Kurt okulu olamazdı bizde böyle bir şey düşündük. İlişkileri hakındada henüz bir fikrimiz yok Very Happy daha sonra karar vericez YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Ara. 27, 2009 8:18 pm

Ya hayır ilk bölümü Onur yazdı 2. ben yazıyorum
    İlk benim değil yani...

ayrım yaptığın için sağol yani Sad Razz
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 8:26 pm

Ya hepsi birlikte aslındaa Very Happy
    Of Onurr zora sokma beni Sad
    İkimizde yorumlarımızı ciddiye alıp birlikte değişiyoruz işte hem ilk bölümü sen yazdın gerçekten ben hiç karışmamıştım..Neyse yorumlarınızı bekliyoruz
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Paz Ara. 27, 2009 8:46 pm

yoruma gerek var mı ya. çok güzel olmuş . ilğinç birşeye benziyor devamını bekliyorum............
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Ara. 27, 2009 9:04 pm

Teşekkür ederiz! xD
    derya
    derya
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından derya Ptsi Ara. 28, 2009 4:54 pm

Güzel olmuş Smile
    Sizi sonuna kadar destekliyorum zaten

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:16 pm