Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
GeNcAy
sekerkiss07
AhMeT&SeLiM-night
tuqchee!!!
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
ilayda_fallen
11 posters

Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi....

ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi.... Empty Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi....

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:09 pm

1.BÖLÜM:KAÇIS

Buradan kurtulmama az kalmıştı.Sadece 13 dakika.Uğursuz sayılabilecek bu zaman zarfı aksine benim hayatımın kaderini de belirleyecekti.Katolik kilisesinde okumak ne kadar eğlenceli olabilirdi ki?Rahibeler,cezalar,kızlar,kilise,dua…Hepsi…hepsi saçmaydı!Bir günah işliyorum,rahibeye gidip günahımı sildiriyorum!İyi yere tezgah kurulmuş!Kökenimin Müslümanlardan geldiği ve zorla buraya tıkılmam da çabası zaten.Hiçbir dua bilmezdim.Hepsi içinde dayak yerdim ama bu saatten sonra hiçbir şey umurumda değildi.Kesinlikle hem de!Benim gibi düşünen birkaç dostum var ama onlar kaçmaya korkuyorlar tabi.Bi süper kahraman ben miyim aralarında?Maalesef!Kafamdaki fırtına gittikçe şiddetleniyor ve her şeyi karıştırıyordu.Kendimi tam anlamıyla iğrenç hissediyordum.Ama rahatlamalıydım.Kesinlikle!Uzun bir nefes terapisinden sonra kendimi daha iyi hissediyordum.Saatime baktım.Bana inat yavaş yavaş ilerliyordu yelkovan.Zamanın geldiğini öğreninceye kadar dudaklarımın kemirmekten kanadığını gördüm.Kan…fazla tuzluydu.Biraz daha çikolata yemeliydim ama çikolata yasaktı.Bir kiroluk* daha!Ayaklarıma söz geçirip parmak uçlarımda yürümeye karar verdim.İlk katta olmanın avantajının verdiği güvenle bir fare misali sessizce ilerledim.Buradan mahzene açılan kapıya ilerliyecek ve mahzende de biraz ilerledikten sonra bu ezikel yerden kurtulucaktım.Parmaklarımın ucunda ilerlerken yalnız olmadığımı anladım.
    *
    Ayak seslerini duymazdan geldim.Ayak adımlarımı hızlılaştırdım.Hızlı….çok hızlı…hatta koşar gibiydim.Gördüğüm her mozaik,her haç işareti,her sıra,her şey buradan kaçıp kurtulmamı fısıldıyor gibiydi.Burada dönen iğrenç tezgahı öğrenmiş gibilerdi.Kapıya geldiğimde ise onun nefesini hissettim.Aklıma şu naneli mentoslar geldi.Lanet girsin!Gülmenin tam da sırası ha?Onu yok sayarak kapıyı gizlice çaldığım anahtar ile açtım.Kalbimin verdiği açık hava senfonisini duymazdan geldim.Nefesim hızlanmıştı.Onun güldüğünü anlamıştım…yani tahmin etmiştim diyelim.Toprak merdivenlerden hızlıca inerken en az bir sporcu kadar çevik olduğumu fark ettim.Sporcu mu ne olmalıydım?Onun da ayak sesleri bana ayak uydurmaya çalışıyordu.Heyecanlı ve adrenalin dolu bu koşuşturma sonucunda bahçe kapısını gördüm.İyice hızlandım ve onu bayağı arkada bırakarak bu lanet yerden kurtuldum.İçimden sadece ‘Kaç,ne olursa olsun!Düşünme!Hemen!Kaç!’diyordu ama tam bir şapşal gibi onu bekledim.Elimde ise çakım vardı be olur ne olmaz diye.(Tenhada bekledim onu Very Happy)Duvarın kenarında bekledim onu.Önüme geçtiğinde beni görmediği için Allah’a dua ettim.Bu fırsattan yararlanarak çakıyı boğazına dayadım ve yüzüne baktım.Dostum Ellie’ydi.Onu gördüğüme nasıl sevindiğimi dile getiremem.(İsmail YK’nın ilk cdsini aldığımından daha fazla değil xD)Hemen elini tutup,koşmaya başladım.Onu da peşimden sürükledim.Gördüğüm ilk taksiye bindik.Taksici önce uzun uzun bana baktı.Hafif beyazlamış sakallarını karıştırdı ve üstüme baktı.Onaylamayan bakışlarıyla birleşen bir sesle ‘Nereye hanımefendi?’
    ‘En yakın ve en ucuz otele.’dedim.
    İyi ki üzerimde rahibe kıyafetim varmış diye düşündüm.Adam hakkımızda ne düşünürdü bilmem artık!Karanlık ve kötülük kokan sokaklardan geçtik.Sadece kötülük!Ne zaman bulucaktım iyiliği?
    ‘Hiçbir zaman’ diyordu iç sesim.E’nin kolumu çekmesiyle geldiğimizi anladım.’Hotel Amaranth’ yazıyordu tabelada.İçeri girdim.Herkes aynı anda bize döndü.Herkes derken çoğunluğu erkekten oluşan müşteriler ve birkaç kadın bize döndü.Herkes kahkaha attı.Kadınların hepsi dalga geçiyordu.
    ‘Aynaya bakın pislikler.’dedim ve koşar adımlarla E’yle resepsiyona ilerledik.İlerlerken sadece bir kişinin gülmediğini gördüm.Simsiyah giyinmiş,haç kolyeli,yüzünde içindeki sönmüş iyiliği iyice bastıran sert ifadeyle bize bakıyordu.Başka bir dünyadan gelmiş kötülük meleğiydi.
    ’God save the us.’ Diye dua ettim.Tahminen 18 yaşındaydı.Benden 2 yaş büyüktü yani.Siyah saçlı,kahverengi gözlü ve dağınık saçlı.Görebileceğiniz en muhteşem insan!İçinde bulunduğu kötülükle daha çekiciydi.Hem de ürkütücü!(hem çekici hem ürkütücü nasıl olabilirdi ki?Kahverengi gözlerinden yaşadığı ve çektiği acıyı okumak mümkündü!En son baktığımda gördüğüm en sert ve en çekici ifadeyi gördüm.Harika mı demeliydim sizce?

En son ilayda_fallen tarafından Perş. Nis. 08, 2010 4:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi.... Empty Geri: Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi....

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 07, 2010 3:17 pm

güzel yb bekliyorum süperrr
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi.... Empty Geri: Ekklesia_____Yeni Hikayem :) 2.Bölüm__Yeni Birisi....

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:21 pm

teşekkürler Very Happy eğer yorum gelirse atıcam Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Nis. 07, 2010 3:22 pm

2. yorummm

çok güzel

hatta süper..

2. bölümmmmm isdioruzz
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:22 pm

teşekkür ederim cnm Very Happy:D yoruma göre yollarım Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 07, 2010 3:29 pm

çook güselmişşş yb verin bana Very Happy bu çocukta neymiş böle Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:34 pm

teşekkür ederim canım Very Happy:D bu çocuğa bende bayıldım xD tam hayalimdeki aşkım Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 07, 2010 3:35 pm

evet çocuk süper Cool
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:36 pm

Very Happy bide ben onu chuck bass olarak hayal ediyorum Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Nis. 07, 2010 4:32 pm

hadi amaaa

yb istiyoruz.. bounce bounce
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 4:39 pm

Very Happy:D yarın yollarım büyük ihtimal Very Happy üzgünüm ama Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Nis. 07, 2010 4:40 pm

offffffffff pale
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 4:40 pm

Very Happy:D ama sonuçta uzun bir bölüm yolluyucam Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Nis. 07, 2010 4:42 pm

heee tamm o zaman What a Face What a Face Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 4:44 pm

Very Happy tmm Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Nis. 07, 2010 4:46 pm

ilayda lady gaganın jayatını anlatan bi hikaye yazsam mı ki ne dersin Razz
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 4:48 pm

bayılırım derim Very Happy bende yardım ederim Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Nis. 07, 2010 4:49 pm

başlıyourm tamam Razz
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 4:50 pm

tamam bana mesajla anlat Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 07, 2010 6:39 pm

chuck bass mı tmm bu çocuğu aklımda başka yere koymama yardım etti Smile kesinlikle bu çocuğa bayıldım Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 6:41 pm

bende bitiyorum zaten Very Happy:D aklındaki çekici erkekler kısmına ekle Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 07, 2010 6:45 pm

aynen öle yapcam Razz ya bu chuck saçlarını inek yalamışa bnzetmese ve güzsel gynse süper bişi olcakta kendini berbat edio Laughing
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 7:40 pm

ya bence herhalukarda muhteşem Very Happy ya gossip girl de bi görüyorum eriyorum ya Very Happy ilk sezonda çok daşşttııı Very Happy şimdide daş ama Very Happy:D
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Nis. 08, 2010 6:28 am

Cnm hikayen güzelmiş yb istiyoruz ayrıca ismail yk hayranı olduğunu duydum Wink
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Perş. Nis. 08, 2010 3:12 pm

teşekkür ederim canım Very Happy:D aslında deilim sadece öylesine Very Happy:D

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:54 am