Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+13
Damla&Stark
hatice
katniss
tuqchee!!!
happy
**Gossde_Nur**
ebru
Deadly
vampire-rose
_black_angel_
handan
enyuar
spiders1995
17 posters

//>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D

spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

//>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D Empty //>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D

Mesaj tarafından spiders1995 Perş. Nis. 29, 2010 10:11 pm

''Hadi ama tatlım! Gerçekten güzel görünüyorsun!'' inanmayan gözlerle anneme bakmaya devam ettim. ''Hayır! Ben çok çirkinim!'' gözlerim yaşarmaya başlamıştı bile. Annem gülümsedi. Gülümseyişi sadece içimi eritti, ekşke erittiği yağlarım olsaydı!

Kabarık elbisemin eteğini tutup salladım. ''Anne bana doğru düzgün bak! Kim böyle giyinir ki!'' dedim. Bir tepki vermedi. Oda biliyordu, artık bu elbiseler kalkalı asırlar olmuştu! ''NEyse tamam. Elbiseyi ebnim seçmem biraz kötü olmuş olabilir ama gerçekten şahane görünüyorsun!'' şirin görünmeye çalışarak buruşturduğum eteği düzeltti. ''Aynaya bir bak.'' aynaya döndüm. ''Gözlerin ne kadar da güzel! Tıpkı büyükannenin gözleri.'' dedi. Zaten tek güzel tarafım gözlerimdi.

Aynada kendimi izlemeye başladım. Evet gözleirm gerçekten çok güzeldi ama sadece o kadar. Tombiş, kırmızı yanaklarımın üstünü süsleyen deniz mavisi gözler. AMa bu deniz her hangi bir deniz değildi,bazen karayiplerin tertemiz suları, bazende hırçın dalgalarını taşıran okyanustu. Şu anda hırçın dalgalar arasındaydım. Gerçekten hırçındım, şuanda çok kızgındım. Vücudumun diğer bölümlerini es geçmek istiyordum ama bi baloya gidiceksem kendime çeki düzen vermeliydim ve bunuda sadece el yordamıyla yapamazdım, öyle değil mi?

Evet! Yusvuyarlak bol yağlı bir yüz. Gıdısı sarkan kalın bir boyun. Sonra etle bezenmiş (ki çoğu yine yağ) kalın omuzlar, şişmanlıktan daha da büyük görünen göğüsler. Kapkalın bir bel, ah sarkık göbiş. Kalın kollar ve bacaklar... Daha ne kaldıki. Benim 4 te 3.99'um yağ...

''Ben vaz geçtim. Gitmiyorum.'' dedim ve yatağıma çöktüm. Yataktan isyankar gıcırdama sesleri geldi. Artık o da beni istemiyordu demek... ''Tatlım bu sadece bir pravo. Git, ne olacak. '' dedi. NE kadar saçma değil mi? İnsan bi balonun provasını mı yapar? ''HEm madem prova elbiseyi giymiyim. Yarına kadar yeni bi elbise alabilirim. Mesela bana daha çok yakışacak bişi?'' dedim ve bekledim. Annem düşünürmüş gibi yaptıktan sonra kafasını salladı.''O elbiseyi daha yeni aldık. Ayrıca indirim reonundan olduğu içinde değiştirme imkanımız yok.'' dedi. Çıldıracak gibiydi. Sinir midemi kazındırmıştı. ''Ben açım. Hiç bir yere gitmiyrum. Evde ne var?'' dedim ve kapıya yöneldim. Annem kolumdan yakaladı. Daha doğrusu çalıştı, bi insanın kolları bu kadar tombik olursa nasıl tutulabilinir ki? ''Hayır hanımefendi! Şimdi aşağı iniyorsun ve o provaya gidiyorsun! BU kadar!'' mecburen boyun eğdim ve çantamı alarak dışarı çıktım. En yakın arkadaşım (tek arkadaşım) Brandon kapıda bekliyordu. Kalın kenarlıklı gözlüklerini düzeltti. ''Naber Ani?'' gülümsedim. Birilerinin benim kadar çirkin olması güzel bir duyguydu. Hİç değilse kendimi yalnız hissetmiyordum. ''İyiyim B. Senden?'' dedim ve yürümeye başladım.

Belini kemeriyle iyice sıkan bi kumaş pantolon giymişti. Üstüne giydiği kare baskılı gömleğini pantolonunun içine sokmuştu. Onunda üstüne yeni aldığını tahmin ettiğim gri ceketini giymişti. Omuzları geniş ve kaslı görünüyordu ama ben bu inek öğrencinin kaslarının olmadığını ve bu görüntünün koltukları şişiren süngerler olduğunu biliyordum. Ona baktığımı görünce ceketini düzeltti. ''Nasıl görünüyorum?'' dedi ve gözlüklerinin üstünden bana baktı. ''Yakışıklı işte...'' dedim ve yürümeye devam ettim.

Okula vardığımızda heyacanlanmıştım. Nerdeyse tüm 2. sınıflar okulun bahçesine dökülmüştü. HErkes duvarın dibine kurulmuş büyük sahnenin önüne toplanmıştı. SAnırım biri şarkı söylüyordu. PEmbe tüllerimi düzelttim ve kalabalığın arasına karışmaya hazırlandım. Peşimdi Brandon tam içlerine dalacakken ayrıldılar.Birisi ''Dikkat! Uzun ve geniş araç geçiyor!'' diye bağırınca herkes güldü. Gözleerimi çocuğa dikince geriledi sonra ellerini teslim olurmuş gibi yukarı kaldırdı ve kız çığlığı attı. Bu ekz herkes gülmekten yere yattı. Brandon boğazını temizledi. Ona döndüm. Çocuğa dik dik bakıyordu. Bİ ara saldıracağını düşündüm ama gurup halinde üstüne yürüdüklerinde vaz geçtiğini anladım. ''Gel hadi.'' onu kolundan tutup kenara sürükledim.
    Gözleri hala kalabalığı tarıyordu. ''Ne o yine hesaplama mı yapıyorsun?'' dedim dalga geçerek. ''Hahaha çok komik.'' dedi ve kaldırıma çöküp ellerini göğsünde birleştirdi.

''Bunu yapmaktan en zevk alıyorlar?'' ona döndüm ''Ne?''
    ''Duydun işte beni. Bizi ezmekten ne zevk alıyorlar?'' pufffladım. ''Bilmiyorum, bilmiyorum!'' bende onun yanına çöktüm. Gözlüklerini çıkarmış silmekle uğraşıyordu. ''Ver şunu bana kör oğlan'' dedim ve gözlüğü elinden kaptım. Çantamdan kuru mendil çıkarıp silmeye başladım. ''Bana bak! sen çok isyankar olmaya başladın.'' deidm ve dil çıkardım. Bana gülerken gözlerini içi parlıyordu. Benimkiler gibi masmavi olan gözleri. Beni anlayan tek gözler.

Onu seyrettiğimi görünce sıkılarak etrafına bakındı. SAnırım utanmıştı. Sırtını sıvazladım ''Merak etme bir şey yok.'' Temzilediğim gözlükleri takarken birden gölge oluştu. Hava kapanmış olamazdı. Yaz ayındaydık. Tiz kahkahasını duyunca kafamdan kaynar sular dökülmüş gibi hissettim. Nalet sürtük başımızda dikilmiş öylece gülüyordu!

İşte yeni hikayem! Hep zayıf ve güzel kızlar, süper heyacanlı hayatlar oluyordu bakalım bizim tombik Ani'yi sevicek misiniz? Very Happy Nasıl olmuşş?? Very Happy Yazım hataları içinde özürr!! Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

//>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D Empty Geri: //>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D

Mesaj tarafından enyuar Perş. Nis. 29, 2010 10:58 pm

ben bu aniyi çok sevdim yha tombik timbik hsrika :d yb yb yb Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

//>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D Empty Geri: //>>Değişim<<// İşte yeni hikayem! :D By Spider1995! :D

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 30, 2010 12:54 pm

çoooooookkkk beğendim Smile devam et lütfen Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Nis. 30, 2010 2:26 pm

çok begendim tatlım ya hikayelerdeki kızlarımız hep güzel alımlı birazda çirkin olsunnnnnn

bayıldım yeni bölüm istiyorummmmmm
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Cuma Nis. 30, 2010 3:58 pm

sonradan güzelleşir belki hani öle filmler var yha!
    çok güzelmiş tatlım yb yb yb Dans Et
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Nis. 30, 2010 4:37 pm

ybbbbbbbbbbbb Very Happy Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 30, 2010 6:04 pm

yb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Nis. 30, 2010 8:06 pm

sadece yb diyorum.gerçekten çok güzel çünkü. Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Cuma Nis. 30, 2010 11:10 pm

Yorumlarınız için çook tşk Very Happy İşte Yb!

''Burda ne işin var Cassandra?'' dedim ismini tükürür gibi söyleyerek. O sadece estetikle düzelttiği kalkık burnunu daha da kaldırdı. Ona kalırsa burnu orjinaldi, biz kıskanıyorduk. ''Siz aşk böcüklerini ziyarete geldim.'' dedi ve tekrar güldü. Etrafımıza toplanmaya başlamışlardı bile. Nerde ben orda eğlence...

''Sen ne dediğini bilmiyosun. O yüzden kapa çeneni!'' dedim. Sıcaklamıştım, hepsi sinirdendi. Kalp atışlrım hızlanınca kalbim tekler gibi oldu. Eminim kıpkırmızı görünüyordum. Alnıma biriken terleri sildim. ''Ne o küçük sırrınızı ortaya mı çıkarttım?''

''Kapa çeneni dedik.'' bütün gözler Brandon'a çevrilmişti. Ben bile şaşırmıştım. Genelde arkamda dolaşan Brandon konuşmuştu. Cassandra da önce afalladı. Sonra etrafa bi şey beli etmediğini sanarak üstünü düzeltti. ''NE dedin sen?!'' dedi. Güldüm. Oda kıpkırmızı olmuştu. ''Duydun işte. Kapa çeneni! Yoksa gelip üstüne otururum!'' diye gürleyince minik Cassand küçük dilini yuttu. Ona bu kadar tepki vermemizi beklemiyordu. HEralde fındık beyni, fındık kafasının içinde patlamıştır!

Tam gitmek için gerilemişti ki etraftakiler tuhaf sesler çıkarttı. Eh, yani Casandra bu kadar çabuk pes etmezdi. ''Senin için ne düşünüyorum biliyor musun?'' dedi. Sanki kendi kendine konuşuyormuş gibiydi. Cevap vermedim. ''Şişkonun tekisin. Erkekler seninle ilgilenmiyor bu yüzdende Brandon'la sevgili olmaya çalışıyorsun. Gerçek şu ki aşkın yanından geçemiyosunuz bile!'' tekrar gülmeye başlamışlardı. Gıdımda biriken terleri sildim. Bu kız kalp kırizi geçirmeme nedne olacaktı. Ayağa kalkıp üstüne yürümeye başlamıştım ki grubundaki kızlar arkasına geçip bana burunları havda dik dik bakamaya başladılar. Kalabalıklardı, onları alt edemezdim. KAderime lanet edip yerime oturdum. Cassandra bana yaklaşıp kafamı itekledi. ''Ne diyorduk dobiş?''

''Bırak o kızı.'' dedi birisi. Gözler bu sefer onun üzerindeydi. Sanırım ölüyorum...

İşte YB! Very Happy NAsıl olmuş??? Yazım hataları içinde özür!
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Nis. 30, 2010 11:32 pm

üfffffffff süperdi yhaaaaaaaaaa

yeni bölümmmmmmmm
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Mayıs 01, 2010 7:43 am

süper oLmuş devam et ya Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Mayıs 01, 2010 11:03 am

wowwww süperrr Very Happy koptum yaa ne diyorsun sn dobişş hey allhım yaa Very Happy ybbbbbbbbbbbb
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Mayıs 01, 2010 11:24 am

aa çokk gzlmşşş ybb istiyrmmmm Very Happy Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Mayıs 01, 2010 12:30 pm

çok güzel.yb istiyorum. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Mayıs 17, 2010 8:30 pm

ybbb atttt hadi ybbbbb
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mayıs 17, 2010 8:45 pm

yb neden gelmio ki
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mayıs 18, 2010 12:32 pm

yb istiyorıuz ama biz
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 C.tesi Haz. 19, 2010 7:17 pm

Arkadaşlar buna Yb şimdilik yok Very Happy Ama Yeni doğana YB var. Arşive kaldırıldığı için size başka bi sitenin adresini vericem. KArdeş sitenin yani Very Happy Burdan YEni doğanın yeni bölümlerine ulaşabilirsiniz.

http://stepheniemeyer.forumotion.com/bizim-kalemimizden-f23/yeni-doan-bnden-bir-vampir-hikayesi-d-t2409-315.htm
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss C.tesi Haz. 19, 2010 7:32 pm

çoook beğendim ve devamını acayip meraktayım kesssinn yakışıklı delikanlı gelir ve ezilen kızı kurtarır (yani bu benim hayalim) Very Happy YBYBYYBYBYBYBYBYBYBYBYB Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Ptsi Haz. 28, 2010 2:34 pm

çok güzel olmuş devam et yeni bölüm
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Ptsi Haz. 28, 2010 4:15 pm

ayy ben bu hikayeye bayılldıım
    işallah bu kız benm gibi olur
    ben de eskiden şişkoydum ve herkes dalga gecerdi
    sonra zayıfladm (hemde feci derecede hatta nerdeyse zaafiyet geçrcm) şimdi herkes
    peşmdee koşmaya başladııı buu kzıı en iyi
    anlayan benmdr heraldee Very Happy Very Happy Very Happy
    ve kesnlikle yb istiyoruumm
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Ptsi Haz. 28, 2010 4:18 pm

bence çok güzel
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Ptsi Haz. 28, 2010 4:33 pm

çok güzel devam et. yeni bölüm istiyorum.
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Ağus. 17, 2010 4:28 pm

hadisene yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Çarş. Ağus. 18, 2010 4:30 pm

‘’Ne? Nerdesin sümsük?’’ dedi Cassandra ve o tiz kahkahasından birini patlattı. ‘’Bu sümsük sana o kızı rahat bırakmanı söylüyor.’’ Emin adımlarla kalabalığı yararak yanımıza geldi. Gitarını omzuna asmıştı. ‘’Şey… ıım.’’ Cassandra’ya bak sen! ‘’Evet, beni duydun. Şimdi toz ol.’’ Dedi çocuk. Cassandra gözlerini kıstıktan sonra arkasını döndü ve kalçasını bir oraya bir buraya sallayarak uzaklaştı. Rahat bir nefes alarak çocuğa döndüm. ‘’Teşekkürler. Aslında hiç gerek yoktu ama yinede sağ ol.’’ Dedim onu temkinli bakışlarla süzerken. Bu çocuk bana –bize- yardım etmek için fazla yakışıklıydı. ‘’Önemli değil. Her okulda mutlaka bunun gibileri var.’’ Dedi yemyeşil gözleri gülerken.

Etrafımızda ki kalabalık Cassandra’nın gitmesiyle dağılmıştı. ‘’Ben Oceanus. Sen bana kısaca Ocean diyebilirsin. ‘ dedi ve tekrar gülümsedi. ‘’Bende Ani. Buda Brandon.’’ Brandon oturduğu kaldırımdan kalmıştı. Elini uzattı ve Ocean’la el sıkıştılar.

‘’Seni daha önce burada hiç görmedim.’’ Dedim yürürken. Kafasını salladı. ‘’Doğal. Çünkü buraya hiç gelmemiştim. Deniz kenarında ailemden kalan bir ev var. Tatil için geldim.’’ Dedi duvarın dışına doğru bakarak. ‘’Ailen de geldi mi?’’
    ‘’Onlar öldü. Ben küçükken.’’
    ‘’Çok üzüldüm…’’ dedim. Zavallı Ocean. Benim annemle babam bana ne kadar eziyet çektirseler de hiç değilse başımdalar. ‘’Neyse’’ dedi güler yüzle. ‘’Bir ara evime beklerim. Ve hey, Ani, cep telefon numaranı alabilir miyim?’’ şaşırarak kafamı salladım. ‘’Ver de tuşlayayım.’’ Dedim ve telefonunu kapıp tuşladım. Daha sonra kendime çağrı attım ve telefon numarasını kaydettim.

Gitarı gösterdim. ‘’Sen okulda ne yapıyordun?’’ Tekrar gülümsedi. ‘’Bilmem.’’

İşte aylar sonra yeni bölüm! Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:59 pm