Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
dilara
**Gossde_Nur**
happy
(_ALiCe_CuLLeN_)
sekerkiss07
tuqchee!!!
gecenin kızı
bushra
CharLote
_black_angel_
vampire-rose
eBENs
ebru
handan
Deadly
19 posters

~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~

Anket

sizce hikayeme...

[ 15 ]
    ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 3 Bar_left100%~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 3 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 3 Bar_left0%~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 3 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 15
    Anket kapatıldı
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 3 Empty Geri: ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 2:38 pm

hee bu kadr az yoruma alırsız ybyi xPPP
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 3 Empty Geri: ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 3:31 pm

yhaa Sad hadi ama yb
    not:çok güzel yazıyorsun Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Nis. 04, 2010 3:35 pm

yaa çatlıyorum burdaa..yeni bölüm Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 3:40 pm

atim mii atimmii Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Nis. 04, 2010 3:42 pm

at tabi... çatladık burda. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 4:08 pm

Very Happy sizda durun öle bölümler qelçek ki çatır çatır çatlıçaksınız mrktan Very Happy sölemedi demeyin yani şimdiden sölimde Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 4:28 pm

hadi yb çatlıycaz ama
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Nis. 04, 2010 4:52 pm

kıs beni deli etme yeni bölüm istiyorummmmm

yeni bölüm verin bannaaaaaaaaaaaa
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 4:54 pm

ybb yb yb yb yb yb yb
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 4:55 pm

tmm kız snimi kırcam al bakalım sana yb Very Happy

6. bölm
    [Lanetli qün]
    "Hey uykucu kalk bakalım."
    -"Dan kulaqımın dibinde baqırmak zornda deilsn.İnsan qibi söylersen anlayabilirm."
    -Tamm.Lütfen Arwen kalkarmısın."
    -"Çok sinr bozucu bi insansın."
    -E senn kme çektiqin benden belli olmuyor mu"
    -Hahah.ayh her tarafm uyuşmş insan qeldqnde kaldırır bi dimi."Dan masm bi tavr takınarak
    -"o kdr qüzel uyuyordn ki kaldrmaa kıyamadm"
    -" ahh kıyamaadqından adım kadr eminm"
    -Neyse hady kalk artk hazrlan tıkında çıkalm."
    -Tamam da nereye. ah pardon şimdi hatrladm.Ben yukarı çıkıyp hazrlanym."hemn yukarı çıktm elimi yüzümü yıkadm üstümü qiyindm.Ortadan biraz daha kısa kot bir şort ve üstüne siyah bi t-shirt qiydim.ve aşşaqı inip bişiler atışdrdktan sonra Dan'le beraber okula doqru yol almaya basladk.
    -Hey dan okuldaki kızlar arkandan çok üzülück"
    -"neden üzülsünler ki."
    -"senin qibi bi filintayı kaybettikleri için"
    -Dalqa qeçmei keste in aşşaqıya"
    -"Wow sanırım biri ters tarafından kalkms.ne cabk qeldk ya."Aşşqıya indm ve okula doqru yürümeye basladm.Koridorda Blair ve Stark'la qöz qöze qeldm.Blairla Stark'a qöz kırptm ve sınıfa qirdm. Onlara simdi deil çıkısa sakladıqımı ikiside ii bildiklerinden eminm.
    evet.Şu karne adı verilen diploma bozntusunu aldm ve okul bahçesinden dışarı çıktım.Dan beni arabanın yanında bekliyordu ve yanına qittim ama arabanın aldıqı şekli qörnce şok oldm.Dan bana sırıtk bi suratla bakarken aksine aşırı derecede sinrlenmstm.Bu arabayı alalı daha kaç qün olmstu ki.
    -"bu arabanın hali ne Dan.Kim yaptı?"
    -"bilmiorum."
    -"Dan sırıtmayı kes.şu arabanın haliba bak yaa nolmuş bunu yapanı bir elime qeçirsem qerçekten hiç hoş şeyler olmıcak" devamını qetiremedim çünkü sürtük blairin arkadan kahkahsını duydum
    -"arabanın yeni halini beqendinmi?" ah doruya bu sümsükten baska km olabilrdiki
    -"peki sen birazdan tamamen daqılmış olan suratının halini beqencekmisin!ki beqenmene qrk yoq çünkü o kdr zahmete qirdim seni biraz insana sokmak için ama anlamıosun iste" dedim.
    -"arwen sakin ol bu yaptıqın çok tehlike" ahh tehlikelimi yürü qit be tehlike benim qöbk adım olum.Çenemin kasıldıqını hissettim dişlerimi birbirne kenetleyerek konuştum.
    -"bunun için artık çok qeç dünyayı bir pislikten daha kurtaracaqım" dedim ve o anki hırsıma nefretime kapılarak blair sürtüqünün üstüne atladım.Herkez etrafımızda toplanmış ee stark nerde -pardon ama çokta şeimde yani aslnda onun burda olup benim o sürtüqe karşı beslediqim hırsı ve nefreti qörmesini dilerdim ama bi yandanda burda olmadıqı için çok sevindim çünkü burada olursa o pis kaltaqı dövmeme yine enqel olacak buda benim sinir krizi qeçirmeme neden olur ki bunu yapmasını tercih etmezdim.Kafamda bir sürü şey birbirine karışmıştı ama ruhum ve beynim aynı kararı almıştı.Blair'ı öldümei!!
    Kolunu çevirdiqimde acı dolu bir çıqlık atıp herkezin 2 adım qeri qitmesine neden olmuştu.Bir kolumda onun iki kolunu arkada tutarken dier elimlede saçını arkaya doqru çektim sonra ayağımla bacaqına tekmeyi atıp yere yatırdım.İçimdeki ses boynunu ısırmamı sölüyordu.Bu sefer işler yine karıştı beynim -onu artk bırak yeterince acı çekti zaten sndde yeeterince tehlikeli oldun başın belaya qirecek eqer onu bırakmassan sn yine açı çekeçeksin dior -ayrı ruhum - onu öldürmelisin boynunu ısırmalısın ve onun bedenindeki herşeyi parçalara bölüp ateş atıp yakmalısın- ayrı diyordu.Bir dakika bana noldu böle ben neden bu kdr hırslandım neye bu kdr nefret duydum bu kız sadece bir hiç bn bir hiç için elimi kana bulayıp insanların benden korkmasını saqlamayacaktım.O hala yerde çıqlık atıp duruyordu herkezin onunda dahil şok olduqunu qöre biliyordum - özelliklede dan'in vücudunun taş qibi kesildiqini qörüyordum-
    -"devam etsene hadi korktunmu sn hiç bir zaman benim qibi olmayacaksın ve stark sni hiç bir zmn sana aşık olmıcak bunu snde çok iyi biliyorsun"dedi.
    -"kes sesini sürtük senin qibi olmak istemiorum zaten olmamda sna insan deil hayvan demek isterdim ama hayvanlara hakaret etmiş olurum ve ayrıca stark'ında seninde canın cehenneme o koca kıçını ve o koca kafanı yerin dibine gömde bari en azından yerin 7 kat qibinde utan." bundaları sölerken haykırmıştım onun 5 adım qeriye kaçtıqını qörebiliyordum.
    -"seni kaltak merk etme sn bn hiç bir zmn utanmam snde şunu unutma snn qibi bir sürtük dünyada olduqu sürece bu dünyadaki bütün orospuları toplasan bile snn yerini tutamazlar."İşte bu sonra bu sefer beynimi bırakıp ruhumu dinleyeçek ve onu öldüreçektim.O anda adrenalin patlaması yaşadım noldu bilmiorum o hızla o pis kaltaqın üzerine atıldım aqzına burnununa ve karnına yumrukları qeçirdim ama halen içimde hırs,nefret ve sinir bir qram bile olsun azalmamıştı.
    -"arwen bırak onu!" bu sesin kimin olduqunu biliyordum.Hırs,nefret ve sinir'in içine birazda olsun umut katıp arkama baktım ve evet qördüqüm doqru kişiydi bu oydu aman tanrım çok deişmişti.İnanmıyorum qörmüşmeyeli sadece 5 yıl qeçti nasıl bu kadar deişe bilirdi -seni aptal qörüşmeyeli 5 yıl qeçti snde dieştin oda seni sersem aklını başına topla-Tekrar aynı ses
    -"arwen kendine qel ve hemn kızı bırak"dedi.bende otomatikman blair'ı bıraktım.Onu qörmeyi beklemiordm.Sadece
    -"Abla" diyebildim.ablam yanıma qeldi ve bana sarldı sonra elimden tutarak yerden kaldrdı.
    -a-ha sürtüqün ablası qeldi.Artık 2 sürtük berabr takılırlar."blairn bunları sölemesiyle ablam elimi bıraktı ve Dan'a dönerek
    -Dan, Arwen'i al ve arabaya bin."dedi ve benm arabama die ekleyerek anhtarları Dan'a fırlattı.Sonra blaire doqru yürümeye basladı.Blair'n korkudan kasılan yüzü ve okuldakilerin şaşkın ifadeleri qörlmeye deqerdi.Gerçi nasıl şaşırmasnlar ablam bir zamnlar buralarn Kraliçesi saylcak kadr ünü yernde biriydi taki herseyi bırakp dedemin yanına yerlesene kdr.Ablam blaire sadece baktı.Onun bakıslarını qerçkten çok iyi bilirim ızdrap verici ve korkutucudr ama yeri qeldiqinde son derece sevkat dolu bi hale qeleblr.Ablam bana döndü ve
    - sen hala arabaya binmednmi." Bu blair harby akıllanmıck ya
    -owt delici bakısların varms sürtk.Barlardaki erkeklerede mi böyle bakıyorsn"dedi ve hayatının hatasını yaptı.ablam tek eliyle blairn boynunu sıktı. O sırada dan ablama
    -Almira bırak şu sürtüqüde qidelm."dedi
    -"Tamam Dan siz arabaya binin yetr."o sırada biri ablamn kolunu tuttu ve sıkmaya basladı. Biran için ablamn yüzü acıdan burstu ama hemn kendini toplayp kolunu tutan kişinin bırakmasını saqladı.O kişinin Stark olması aslında beni hiç şaşırtmadı.Almira(ablam) Stark'ı qörnce qülümsedi.
    -Ahh merba stark."dedi. Hey bi dk ablam Stark'ı nerden tanıyrki.
    -Merba almra.Şuan hırpalamakta oldqun kız benm sevqilim oluyor boqazını sıkmaktan vazqeçermsn" dedi.ablamın sırıtısı bin katta daha artmstı.
    -"ah tabi memnuniyetle"diyerek blair'ı bıraktı.Blair boqazını ovustrrak derin derin nefesler almaya basladı.Stark'la almiran'ın birbirlerini tandıqını qörnce merakıma ve olaylara dıştan müdhale etmeyi kesmem olayn için e qirmem qerektiqini anladm.hızlı adımlarla almira ve Stark'ın yanına doqru yürümeye basladm.benm qeldiqimi qördklerinde konustkları konuyu bıraktılar ve yanlarına qelmemi beklediler.O sırada dan bütün okulu daqıtmstı.
    -"Siz birbirinizi nerden tanıyosnz."Stark ve ablam birbirlerine baktılr sonra ablam suratına sahte olduqu anlasılabilck türden bir qülümseme yerlestirerek basladı
    -qeçen yaz dedemn yazlıqında kalmstm.Starkların yazlıqıda ordayms ordan tanıstık."içimden bi ses bunun doqru olmadıqını söyledi ama yinede inanms qibi davrandm.
    -"ah ölemi ne qüzel."sonra qözlerimi kısarak ilk Blair'e sonra Stark'a çevirdm bakıslarımı
    -"Hey Stark Şu sürtqüne söyle ucuz yırttı arabamn ne hale qeldiqini qördn dimi ve bunun acısını çıkarıcaqımdan süphenz olmasn" dedm.Stark sırıttı
    -"Memmuniyetle acısını çıkartıcaqn zamanı beklicm"
    -"Yalaka şey nolck" ablam arabaya doqru bakıyordu ve bana döndü bu sefr qerckten qülüyordu.
    -"Hey alttarafı bi araba ne olcakki ben alırım yenisini"ablama tek kasımı kaldırrk
    -"Paran bol qaliba"Sırıtşı iyice qenişledi
    -"evet öyle hemde tahmn edemiyecqn kadr.Neyse hady sen arbaya bin benm okul müdürünün yanına uqramam lazm"
    -"O şişkoyla ne işin olabilr ki"
    -"Buraya bosuna qelmedm heralde.Benmle yasadqım yere qelcksnz.Dan'da üniversiteye orda baslıcak"bu habri alınca çok sevindm ve sevinç çıqlıklarıyla Dan kazmasının yanına qittim ama ablam ve stark konsmaaya devm ediyorlardı .aşırı derecede kızqın ve tehlikeli bi konusma içinde olduklarını qörnce aqızlarını okuyarak ne konustklarını öqrenmem qerktiqini anladm ama bu artk aqız okumaktn çıkmstı ne dedklerini duyabilir hale qelmstm.Ablam Stark'ı -
    "Onlardan uzak durun yoksa sizin için iyi olmaz!" diyerek tehdit ediyordu.Stark'sa en az ablam kadr qerqin ve sinrli bi sekilde
    -"buraya qelmemen qerekiyordu.Kuruln kararını biliyorsn"
    -"başlatma kuruluna.O kurulun canı cehenneme"
    -"burdan qitmen şartıyla onlara dokunmycaklarını söylediler diye hatrlıyorum."bi dk ablamn burdan qitmesiyle burdan sıkılmasının bi alakası yokmu yani.ablam konusmaya devm etti
    -"İkimizde iyi biliyorz ki kurul Arwen'i bi tehlike olarak qördüqü için öldürme kararı aldı ve onu korumama enqel olmak için beni burdan qönderdiler ama bu sefr buna izin vermcem.Dedem qibi onunda kurula yem olmasına izin Vermicem ve senn türümzn prensi olman beni durdurabileceqn anlamına qelmiyor.Arwen'in qücünden korktukları her hallerinden belli oluyor.Şimdi yolumuzdan çekil ve qidlm!" ablam arkasını döndü yürümeye baslarken biri onun kolundan tuttu ve qeri çevrdi hey bi dkka bu Blair ne zmn ablamı yolndan cevirick kadr qüclenmsti.ablam Blair'a döndü ve
    -"Ve sizin konseyinzde umrmda deil.İki tür içinde Arwen'in tehlike olduqunu adım qibi biliyorum.yolmdan çekilin ve-"dediqi anda bana döndü.benm olanları duyms olduqumu adı qibi bildiqnden eminm.Blair'ı bıraktı ve arabaya -yani bnm olduqum yere- doqru qelmeye basladı.Şuan acaip bi şok yasadıqımn farkındayım ve ne yapmam qerktiqini bilmiyorm.Ne yani ben tehlikemiyim ama kimn için anlamadm hanqi tür kafam çok karısıktı.Ablam kolmdan tuttu ve beni arabanın içine soktu.Dan'a bişi olursa onu hemn çaqırması qerktiqini söyledi ve okulun içine doqru qirdi.Dan'a baktım ve sanırım oda bana bakıyordu.Suratımn nedn bu hale qeldiqini anlamaya çalısır qibi bi hali vardı.
    -"Dan biraz önce olanları duydun mu."Dan'in suratı bi an için sok qeçirir bi hal aldı ve hemn kendini toplayarak
    -"Bunun bu kdr cabk olmasını beklemiyordm"Dan nei beklemiyordu.
    -"Hey nei beklemiyordun biraz önce ne oldu."
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 4:56 pm

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok güzel olmuş
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 4:57 pm

evett beyler bayanlar yorumları alimmm
    Pamuk eller klavyelere ltfn

Not:Wallaa yorum olmassa ybb koymam
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 5:08 pm

çok güzel ellerine sağlık şimdi dahada meraklandım yb bdekliyorum (en kısa zaman da gelirse sevinirim) Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 5:10 pm

wallaa şuanda qerçekten elimde yb yoq ama devam etmeye çalışıyorum aklımda spr bi plan var işleri karıştırcam olayları toparlim bi yb yazıcam sizi mrkta bırakmaya bayılıyorum yhaa Very Happy kendimi çok sefiorum hihihihi
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Nis. 04, 2010 5:11 pm

yeni bölüm istiyom kız

çööökkk güzel yazıyosunnnnnnnnnn
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 5:17 pm

qerçekten elimde yb yoq yazmaya çalışıorum ama aklımdaki planlar birbirine qiriyo

Not:belki bir kaç qün sonra atarım [yani pazarti yada salı] ama salı atarsam mrk etmeyin bir kaç bölüm fazladan atıcam[yani 3 2 bölüm siz karar verin kaç bölüm olsun Very Happy] ve bu arada sölim işler karman çorman olucak yani hikyenin sonu mutlu bite bilirde bitmeye bilirdi şuanda ablamdan yardım alıorum onun sayesinde hikayeyi biraz deiştirdim.Arqolu laflar kullanmayı sefiorum ama uyarı almaktan korkuyorum o yüzdn elimden qeldiqi kadarıyla arqolu laf kullanmamaya çalışıordum olmuo Very Happy doqamızda var bizim izde bu arda herkezin hikayemi beqenmesine sevindim yorum qelirse yb yazarım ona qöre sölim Very Happy

Kendimi çok sefiorum ve tabi sizidee çok sefiorum Very Happy
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Paz Nis. 04, 2010 5:32 pm

müthiş olmuş ya en kısa zamnda yb yi istiyoruZZ Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 04, 2010 5:47 pm

elimden qeldiqini kadar sizi bekletmemeye özen qöstericeme emin olabilirsiniz Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Nis. 04, 2010 6:00 pm

ooff müthiş olmuş.öldüm bittimm bayıldım yaa.süper!!! Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Nis. 04, 2010 6:04 pm

çok güsel olmuş yaa yb verin banaa Suspect
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Nis. 05, 2010 1:19 pm

Razz bu yorumlaramı avcunuzu yalalın siz laa Very Happy en az 10 tane yorum istiorum ona qöre yoqsa untun yb'yi Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Ptsi Nis. 05, 2010 2:05 pm

yeni bölüm istiyorum kızım beni hasta etme

yeni bölüm koyarsan bende koyarım yoksa iki günde bir bende yb beklemek zorunda kalırsınızzzzz

bana yeni bölüm verrrrrrr affraid
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Nis. 05, 2010 4:11 pm

yaaa ama yapma böyle yaa..hem biz meraktan çatlarsak kim okiycak hikayeyiii Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 06, 2010 5:16 pm

ALIN SİZE YBBB YORUM İSTERİM ONA GÖRE Very Happy İYİ OKUMALAR YAZIM YANLIŞ VARSA ÖZÜR DİLERİM

7.BÖLüm.
    [has siktir yha!]
    -"Dan biraz önce olanları duydun mu."Dan'in suratı bi an için sok qeçirir bi hal aldı ve hemn kendini toplayarak
    -"Bunun bu kdr cabk olmasını beklemiyordm"Dan nei beklemiyordu.
    -"Hey nei beklemiyordun biraz önce ne oldu."
    -"biraz susta kafamı toparlym.taramalı tüfk qibi konusuosn bu ne ya.Almira qeldiqinde qereken açklamayı yapr."Dan'i daha önce hiç bu kdr qerqn qörmemiştim.Ortalıkta bi dolap döndüqü kesindi ama sanırım Tehlikenin boyutu düşündüqümden de kötü.Dan'i daha Fazla kızdırmamak için çenemi kapalı tutmaya karar verdm ve o sırada Almira qeldi.
    -"almira biraz önce neler oldu" Gülümseyerek
    -"Ne gibi" bu kız demn sinr küpü deilmiydi.Nasıl bu kadr çabk deişti anlamadm.
    -"Hey demin neler olduqunu Dan bana senn açıklayabilceqini söyledi."almira tehditkar bakıslarını Dan'a çevirdi ve Dan korkudan büzüştü.bu hali qerçekten çok komkti aynı yaqmrda ıslanms sokak köpekleri qibi.Almira bana döndü
    -"Demin ne oldu ki açıklamamı istiyosn anlamadm."
    -"AlmiRa ordan bakınca aptal biri qibi mi qözüküyorum" diyerek baqırdım.Sesim bayabi çıkmstı.Almira pes der qibi elini havaya kaldırdı ve sonra arabayı çalıstrdı.
    -"Almira?"
    -"Ah tamam tatlım ilk eve qidelm anlatıcam"
    -"Tamam öyle olsn ama yanls bişiler anllattınzı sezersem fena olur demedi deme"
    -"oww sıkı bi kardes tehditi yesdm desene.Bu konuda atlayacqım bişi yok ayrıca sana anlattıklarım sadece bizim lehimize olur."almira beni iyice merklandrdı.Eve qeldiqimizde bi süre kimse birşey konsmadı.Sanırm bu durm hayatımı deqiştiricek bi konu.Almira'nın aqızından çıkıcaklardan her ne kdr korksamda sessizliqi ben bozdm
    -"evet sizi dinliyorm"almira kafasını düşünceli bi yüzle bakınıp durduqunu biir kitaptan kaldırdı.
    -"Tamam.Duyacaklarının hepsi qerçek. senden bunları qizlediqimz için bizi suçlamycna basın dertte olduqunda bizden birşeyler saklmayıcaqına ve qelişimini tamamlayana kadr sözmden çıkmayıcaqına söz vermen qerekiyor."
    hemn tamam diye atladm.Basını hyr der qibi salldı.
    -"Senin bu şekilde verdqin söz baqlayıcı deqil.dediklerimi Tekrar etmen qerek ve verdiqin sözdn döndüqn anda benm seçtiqim bi cezayla yarqılanacksn."ne yarqılanması ya neler dönüyo hala anlamadm ama yinede Tamam dedim
    -"Tamam ne demem qerk onu söylemen qerk ama sende bana söz verdkten sonra anlatmassan aynı seyler senn içinde qeçrli olacak ve sende benden bir şey qizlemeyecksn!"
    -"Tamam.Zaten sana bunları anlatmassam seni ölüme kendi ellerimle teslim etmiş olurm ki buda yıllarca seni koruma çabalarımn bosa çıkması ve seni kaybetmem demek.şimdi dediklerimi tekrarla. Ben Arwen flower.6 kapı ve 6 dünyanın hakimi olarak koruyucularmın bana alnlattıkları her konuda onları dinleyeceqime ,benden bir şey sakladıklarını öqrendiqimde onları dinlemeden yarqılamayacaqıma ve gelişimimi tamamlayana kadr Koruyucm Almiranın söznden çıkmayacaqıma 6 kapının ve 6 dünya adına söz veriyorum."Arwen'in azından çıkanları duyduktan sonra kısa bi şok yasadım.6 dünya mı? 6 kapı mı ?almira boqazını temzledi
    -"evet.Yoksa vaz mı qeçtin"hyr der qibi basımı salladm sonra almiran'in dediklerini tekrarladıqımda yzünde qeniş bi qülümseme yayıldı.
    -"Evet.Şimdi sen anlat." Almira derin bir nefes aldı ve bana herkezi sinirle eden her ne bokta onu anlatmaya başladı.
    Almira:
    -"Dünyanın ve kainatın yaratıldıqı ilk zamanlarda babanız kardeslerinz için 6 dünya ve 6 kapı yarattı.Siz kardeslerinizin en sonuncu yani 7. kardeşsin.6 dünya ve bu dünyanın 6kapısına kardeslerinizi qörevlendirdi ve kendisi 6 dünya ve 6 kapının hakimi oldu.6kapının ardındaki 6 dünyada farklı türden varlıklar yerleştirdi. Kardeşlerinz bu 6 farklı dünyada kendilerine uygun eşler bularak evlendiler ve türlerinin devamının qelmesini saqladılar.Babanz bulunduqu durumdan sıkılmaya baslamıstı.Onun qücü 6 kapı ve 6 dünyaya yetebileceqinden daha fazlaydı.6 dünyada yasayan varlıklar;1.dünya ve en büyük abinizin bulunduqu yerde Ruh emiciler yaşamaktaydı ve bu varlıklar diqer varlıkların ruhları ile yani babanızn onlar için o dünyaya yerleştirdikleri varlıkların ruhları ile beslenirlerdi.bu dünyanın adını Ruh olarak koymslardı.2.dünyada ve en büyük ablanızn yasadıqı dünyada hayaletler yasardı ve bu dünyadaki varlıklar hiç bi şekilde beslenme qereqi duymazlardı.bu varlıklarn kinetik enerji vb.qüçlere sahiplerdi.bu dünyaya Güç adı verildi.3.dünya ve ortanca abinizin bulunduqu dünyada cadılar yaşarlardı.bu dünyadaki varlılar kötülük için çalısır ve kötülükle beslenirlerdi.Bu dünyada ki varlıklar bazı sözcükler söyleyerek inanılmaz şeyler qerçekleştirirlerdi ancak bunları hepsi kötülük için olduqundan dolayı bu dünyaya kötülük adı verildi.4. dünya ve ortanca ablanızın ikizi olan ortanca abiniz bu dünyada yasardı.bu dünyadaki büyücüler iyilik için çalısır, iyilikle beslnirler ve aynı sekilde sözcükler sarf ederk inanılmaz seyler qerçekleştirirlerdi.Bu qüçleri iyilik için kullandıklarından dolyı bu qezeqene iyilik adı verildi.5. dünyada yasayan en küçük abinizin dünyasındaki varlıklar Kanla beslenirlerdi.Burdaki varlıkların dişlerinde zehirler bulunurdu ve herhanqi bi canlının kanıyla temas ettiqi anda o canlı ya kan içen bi türe dönecek yada ölecekti.bu varlıklara kan kokusu çok cazip qelir.Kan içmedikleri zaman qözleri döner ve vahşi bir hayvandan farksızdırlar.İçlerinde iyilik yada kötülük diye bir ayrm yoktr.Hepsi istedqi zamn kötü istediqi zaman iyi olabilirler.bu dünyaya Kan ve içinde yasayanlarada kan emici anlamına qelen Wampir adı verilmstr.6.dünya ve en küçük ablanız diqerlerinden tamamamen farklıdır.Onun türü bi bedene sahiptir.bedeninde atan ve yaşamasını saqlayan bi kalbe sahiptir.damarlarında kan dlaşır her türlü ihtiyaca sahiptir.bu dnyada Sadece ablanzn ve qüç bahsettiqi kişilerin qücü vardır.İnsan adı verilen bu tür özel yetenek sahibi deqildir.Ablanz sadece biri kız ve biri erkek çocuquna qüç bahsetmiştir.Babanız dedqim qibi bu yasam seklinden sıkılmstr.Bir qün en küçük abinizin dünyasına iner ve orda çok qüzel bi kadına vurulur.Bu kadında onu çok sever ve evlenirler.Bu Kadından bir kız çocuqu dünyaya qelir ancak babanızın bu küçük kız çocuquna bir dünya yaratmak istemez.Daha önce 6 dünya ve 6 kapının hakimi olma qücünü bi çocuquna verip onu kendi olduqu konuma qetrmeyi düşünmüştür ama hiç bir çocuqu bunun için uyqun deqildir.7. çocuqun özelliklerine bakar.7. çocuk diqer abileri ve ablalarının bütün özelliqini kapsaya bilmektedir.damarlarnda kan dolaşmakta,bir kalbe sahip, özqür irada sahibi-iyilik veya kötülük yapabilir-özel qüçlere sahip ve baskalarının ruhuyla,kanıyla,doqanın saqladıqı besinlerle beslenebilir ama isterse hiç beslenmedende durabilirdi.Babanız bu çocuqun adını Evren anlamına qelen Arwen koydu ve onu kendi yerine qeçirme kararını kardeslerine açıklamak için topladı ama en küçük ablanız hariç bütün kardeşlerinz bu karara karsı çıktı ve babanızn tüm qücünü emdiler.Babanız bunu qörmstü ve tüm qücünü kardeslerinzn alabileceqi sekilde pay etmişti.kardeslerinz babanızın qücünü emerken hepsine aynı miktarda qüç verilmişti ama bbanız en küçük ablanızn onu öldürmemek için ona dokunamadıqını ve diqerlerinde qüçsüz kaldıqını qördüqü içn ona ayrıdıqı qücü kendi verdi.Babanız öldüqünde ablanızn sizi diqerlerinden korudu ancak qafil avlandıqı sırada kardeslerinz sizi öldürmek için atladılar ancak sizin qücünz ordan sizi kurtardı ve kimsenin bilmediqi bir yere qönderdi.ablanızn siz kaybolduqunzda kendi kapısından içeri qirdi ve kpısını mührledi.Hiç bi kardesi onun bu mührünü kıramadı.ablanız sarayına döndüqünde szi aramaları için bir qrup ayarladı ve basınada kızını qeçirdi.Kızı yıllarca sizi aradı ama bulamadı.Bir qün diqer kardeslerinz ablanızn ulasmayı basardı ve Kutsal yemin ederek hepsi bi anlasma yaptı.ablanız kendi kapısındaki mührü kaldırdı.Sizi bulmak için her dünyada ayarlanan qruplar çalısmaya basladı.bu qrupların basında her dünyadan ablanız ve abilerinz ilk doqan çocuqu qeçirildi ve qrup liderleri yani ablalarınzn ve abilerinzn çocukları kendilerinin bulundqu bir konsey olustrdu.yıllarca sizi kimse bulamadı.17 yıl önce sizi ilk qördüqümde Sizin kim olduqunuzu anladm ve sizden annem hariç kimseye bahsetmedm çünkü bahsetseydim biliyordum ki sizi ilk fırsatta öldüreceklerdi.Zaman sizi içinde hapsettiqi içindne sizi bi annenin karnına yerlestirdi".

[/color]

En son Deadly tarafından Salı Nis. 06, 2010 5:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 06, 2010 5:32 pm

çok güzel ve uzun olmuş ellerine sağlık Smile

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 3:59 am