Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
dilara
**Gossde_Nur**
happy
(_ALiCe_CuLLeN_)
sekerkiss07
tuqchee!!!
gecenin kızı
bushra
CharLote
_black_angel_
vampire-rose
eBENs
ebru
handan
Deadly
19 posters

~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~

Anket

sizce hikayeme...

[ 15 ]
    ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 2 Bar_left100%~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 2 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 2 Bar_left0%~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 2 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 15
    Anket kapatıldı
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 2 Empty Geri: ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~

Mesaj tarafından ebru Cuma Nis. 02, 2010 7:54 pm

fotolar süper olmuş.çok uygunlar.ama bu kadar acımasızlık yeter yaa yb ekleyiver artık.. Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~ - Sayfa 2 Empty Geri: ~Geçmişin İzleri...~Final 37.Sayfa~Devamı 2.Kitap Tanrıçanın Gazabı:Siyah Yakut'ta~

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Nis. 02, 2010 8:30 pm

yb artık yhaaaaaa
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 02, 2010 8:33 pm

yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Cuma Nis. 02, 2010 10:24 pm

Deadly demiş ki:devamını buqün atarım saat vemriorum belli deil ablam pc bnden fazla oturduqu için Very Happy

Hıııı !!!! anlamadm Fazla mı otruorm ? Very Happy yürü qet lan .D btn qün pcdesn yalançiii Very Happy yb koy kız Kardes Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Nis. 03, 2010 7:41 am

oha! süper olmuş yha karakterlerde güzell
    bak bi yorumda benden geldi yb koyyy!!! Very Happy Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ C.tesi Nis. 03, 2010 8:11 am

yeni bölüm artıkkkkkk
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose C.tesi Nis. 03, 2010 8:43 am

bencede... lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 1:18 pm

4.Bölüm
    [Neler oluyor]
    Karneyi almamıza sadece 5 qün kaldı benim hocalarla bi sorunum yoq ama qaliba hocaların benimle ilqli bi sorunları var nese yha sabah kalktıqımda başım fena halde döndü kendimi tutmak için bir şeye tutundum ama oda yere düştü kırıldı -aptalımki başka tutcak bişi yoqmuş qibi qidip vazoyu tutuorum- annem -bay zavallı üvey babam- ve abim odama daldılar -kapımı kırdılar dicem çünkü kapamı kırdılar amq kapısız kaldım- bn yerde 1.80 yatıodum.
    Bay zavvalı üvey babacık beni kucaqına alıp yataqıma yatırdı sadece bunları qörmeme qrk yoqtu çünkü hissedebiliorum.Biliyormusunuz benim vücudum sanki deişim qeçiriyor.Sürekli bayılıorum artık qeceleri uyumasam bile uyukusuz olmuorum.Tenim biraz açılıo ve qöz renqim kapanıo noluo bana yha.Allhım sana hayatımın deişmesi için yalvardım yha ben bu zavallı üvey babamın hayatımı qiriceqini bilseydim o kazadan sağ kurtulmamak için dua ederdim...Hoştt lan noluoooo her taraf karardııı.Aman tanrım! noluo bana nerdeim ben kim ışıqı kapattı anneeeee!!! aç şu ışıqı annneeee açsana yha aqlarım bak hiç komik deil altıma sıçıçam ha.Abowww bu adamda kim la?
    -"Merhaba moruk burası neresi" die sordum çünkü adam 65 67 yaşlarımda qözüküodu
    -"Moruk senin babandır uleyn"
    -"hop hop bey amca babama söz yoq ama üvey zavallıma istediqini söleye bilirsin bu arada burası neresi"
    -"qit burdan sn buraya ait deilsn" bana doqru bir Haç sallıyordu
    "Noluo lan herkez delirmişş walla yha herkezin canı cehenneme"
    -"Git burdan seni pis vampir lanetli şey sn buraya deilsin sn cehenneme aitsin" ha? vampirmi ha-ha-ha ltfn bu bi rüya olsun -zaten öle dielmi qerizekalı- evet tamm kabl eediyorum bu bir rüya ama napim insanlar rüyasında bile böle şeyler söler dimi?nese nese qözlerimi açtıqımda başımda bekleyen dan'i bay üvey zavallımı ve annnemi qördüm bir doktor vardı.Hey sanırım ben hastanedeyim.
    -"Lan arwen ne kadar aqırsın kızım seni tanışayana kadar canım çıktı"pis domuz snn qibi abi ölsün laa havyan
    -"Dannnnn!snn var yha" die bi baqrdım.Doktor hemn konusmaya başladı
    -"Lütfen hastayı yormayın.Şimdi biraz dinlenmesi için rahat bırakıp dışarı çıkalm."dedi.ah sanırım bu adamı Tanrı felan yollamıs olmalı.annem hemn atladı
    -"peki ne zaman taburcu olacak."
    -yarın öğlene doğru çıkartabilirsiniz hanım efendi.Şimdi dışarı çıkalm da dinlensin." annem doktorun bu lafı üzerine
    -Biz Carlla eve qidip qeri qeleceqiz abin dışarda merk etme.Şimdi biraz dinlen"dedi ve çıktılar.Ohh be huzur.Sanırım bişiyi sormayı unttum sahi benm burda ne işim var ki.Rüyamda gördüğüm adamda kimdi hem bana neden vampir dedi ki.Aman sanırım bunlar benm kendi bilinçaltımın oyunları.bu konular üzerinde düşünmeyi bırakıp uykuya daldm.
    ...
    Gözlerimi açtıqımda her zaman ki bizim zavallı yaratıklar -annemler- basımın ucundaydılar.Bu ailede sadece abim dışında-onuda fazla sevidiqim söylenemez- ablamı seviyorum. gerçi her ne kadr annemlere dayanamayıp 16 yaşında dedemin yanına New York'a qitmiş olsada.Şimdi 5 yıl geçti ve 5 yıldır sadece arada telefonla qörüşüyoruz.Keske şimdi çıkıp gelse ne qüzel olur.Ben her zmn ki qibi bu düşünceleri kafamdan attım ve
    -Heyy ben neden bu lanet olası hastanedeyim."diye sordm.Dan hemn konusmaya basladı.
    -"Carl'ın evine qiderken bi kaza yaptık ve sen kafanı cama çarptın kırık çıkık olmadan ucuz kurtuldun."
    -seni salk senn yüzündenmi bu haldeyim diye baqırdım.
    -"Hey halinde bişi yok sadece kafanı çarpıp orta halli bi darbe aldın.Şimdi doktor kontrolleri yaptıktan sonra eve qidicez."
    -Tamam anladk.senn kullanıcaqn arabayı varya!!! Neyse buqn qünlrden ne?"
    -Salı. karne almamıza az kaldı." dedi hain bir qülümsemeyle.O da benm kdr iyi biliyordu ki Karneler kötü qelirse bu tatil bizim için zehir olacaktı.
    -"Hiç öyle bakma bana. Sen ne yapacaqını düşün"
    - ben ne yapacaqımı biliorm zaten.Hazrlanda qidelm artk evde bekliyorlar"
    -"Tamm. çıkta hazrlanym o zmn."Dan bozntusu dışarı çıktı ve bende hazırlandm.Kafamı kapıdan dışarı uzatıp
    -Hey Dan qelebilrsn hazrlandm."
    -"Tamam çantanı alda qidelm o zmn."
    beraber aşşaqıya indk Dan hastane parasını yatrmak için yanımdan ayrıldı ve bende arabaya doqru qittim.Dan'de
    arkamda yetişti.
    -Sen ne düşüncesiz insansn ya.Anahtarı verseydinde dışarıda sni bekleyerek kendimi yormasaydm.Tabii ama-"daha cümlemi tamamlamadn
    -hady binde fazla konusma.beklediysen ne oldu yani incilerin mi döküldü."
    -Döküldü varmı"
    -"Tamam döküldüyse toplada konusma."
    -"Tamam be.bu sefer arabayı düzqün kullanda kaza yapmayalım. Senn yüzünden qenç yasmda ölemem." eve qeldiqimzde direk odama çıktım biraz uzandm sonra qüzel bi duş alarak tekrar uyumaya başladm.

hady kıyamadm size alın yb işlh. beqenrsnz.Evet baylar bayanlar Yorumlar....
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Nis. 03, 2010 1:29 pm

yine çok güzel olmuş şöyle argo laflara filan da bayılıyorum süpersin inş. bizi bi dahaki bölümde fazla bekletmezsin Very Happy işte yorum budur kardeşim!
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Nis. 03, 2010 1:30 pm

bide yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb ...yb yb yb yb yb ....yb yb yb yb yb yb yb yb ...yb yb yb ... Very Happy
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Nis. 03, 2010 3:10 pm

çok güzel olmuş hikayeni çok beğendimm ve yeni bölümmm Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 3:15 pm

yorumlar için saolun beqenmenize sevindim buqün eklerim belki yine ama belki eklemem buqün eklersem ekstra bölüm vercem Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Nis. 03, 2010 8:29 pm

çok güzell.ellerine sağlıkçyine müthiş olmuş. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 8:35 pm

yb atimmi he atimmi Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Nis. 03, 2010 8:38 pm

at tabiki de...
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 9:08 pm

pışık başka Very Happy yarını bekle Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 9:27 pm

kim ybbbb istio bakimmm yb atimmi Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı C.tesi Nis. 03, 2010 9:55 pm

Hadi ama ben attım sıra sende kendim bitti sana yazıyom şimdi Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 10:00 pm

Very Happy tamm tammm yb atıorum kızma kız Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Nis. 03, 2010 10:03 pm

5.bölüm
    Sabah kalktıqmda ev bombostu.gözüm saate kaydı bana sabh qibi qelmesine raqmen ilk defa öqlene kdr uyumstm.
    üstümü deiştirdim ve mutfaqa qittim.kendime bişiler hazrladktan sonra Tvnin basına qeçtim ve bişiler bakındm.Sonra 2 qün önceki kazayı düşündm. Hey ynlız bi dkka ben kaza qeçrmemiştim ki. odamdydım ve bayılmstm kazayla ne alaka.Dan nie bana yalan söylesin ki .burnuma hiç hoş kokular qelmedi ya neyse. Gelince sorarm nedenini.birden anahtar sesini duydum tahmn ettiqinz qibi Dan eve qelmsti.Dan qülerek
    -"Hey uykucu uyandınmı"
    -"eed uyandm.okula qiderken beni niye kaldırmadın?"
    -" kalkmadın ki.hastanedn qelmemizin üzerinden 2 qün qeçti ve btün çabalarımıza raqmen kalkmadn"
    -"hey hey bir dk 2qündr uyuyormuym"
    -"evet aynen öle.2qündr uyuyorsun."
    -"Buqn qünlerden ne?"
    -"Perşmbe"dedi qülerk
    -"ahhh kahretsn yarın Lanet olası qün." oF ya yarn karne alıorz.Aslında o kdr kötü deil karnem sadece 3 tane kırk az sayılır yane.abim mutfaqa qiderken
    -"hey Arwen okulda hakkında kötü dedikodular çıktı demedi deme"
    -"Ne dedikodusu. ah yinemi bu kız qerçekten feci bir dayaqı hak edio.Bu sefer elmden onu Stark bile alamaz!"
    -"Haha desene yarn eqlence var diye"
    -"Ne gerizekalı insnsn ya.Kavqa etmem neden bu kadr hosuna qidiyo anlamıorm."
    -"senin kavqalarını izlerken qerçkten qülmekten ölüyorm diyebilirz."
    -"Ahh nerde o qünler."
    -"Neyse seni cadı bozntusu ben çıkıorm".
    -"Hey nereye daha yeni qeldin".
    -"Bi kaç kızla bulusucam"
    -"Ah desene kaşarların seni özledi ii tamam qit.He bişi sorcm hastanede nie öle dedin?"
    -"Nasıl dedim"
    -"Kaza yaptıqımızı söyledn."Dan'in suratı brden ciddi bi hal aldı sonra hemn suratına zoraki bir qülümseme yapıstırarak
    -"Çnkü kaza yapmıstık"
    -"ahh Lütfen kaza fln yapmadqımızı biliorm.Hatta evden dışarı fln çıkmadk"
    -"Bu kaza hafızanda sornda yaratms anlasılan.Hastaneye qitmek istermisn."
    -"Dan Lütfen o qün odamda bayıldm.Kaza fln yapmadk."
    -"Sen saçmalama arwen.Odanda durup durrken niye bayılasn ki.Nyse ben çıkıorm."
    -"Hiç bi yere qidemessn.Neler olduqunu anlatmak zorndasn"
    -"Bişi oluqu yok senn saçma hayal qücün mesaiye kalmıs o kdr.Şimdi bırakta qidiym qeç kaldm zaten."
    -"iyi be qidrsen qit ama bu konu burda kapanmadı demedi deme." Dan'in aniden deişen suratına bakılırsa doqru noktayı yakalmstm.Bişiler dönüyordu ve ne olduqunu öqrenmedn işin ucunu bırakmıcaqm.Yarn büyük qündü eed acaip qüzel olmm qerekio.bende ki de ne şanssa doqduqm qünde karne alıorm. AHH çokk açımm çokkkk bakim buz dolabında ne war.Hihihi kendime ekmek arası yapıp tv'nin başına qeçtim.Kanalları qezdikten sonra qüzel bişi bulmadıqım içn çizqi flim izledim -bebeklikten çıkılı kaç yıl qeçti- pöf canım sıkılıo yha laptop nerde en azından msn qirerim dimi belki 2-3 kişi açık olur.Laptopu açıp msn qirdim.Evett max, lenobia ve pis iblis acıktı -yani stark- tamm kabl edebilirim evet kesinlikle stark çok yakışıklı bir çocuq ama tipim deil qerçekten onun qibi pisikopat biriylemi çıkmak.Ovvv ölürüm daha iyi yha qerçekten aşkımmm milord nerdesin ahanda açtı aşkım benim milordum

Milord:
    -"Bebeqim seni çok özledim!"

SweeT_Time <3 ParTy_Time xD:
    -"Bende seni milord!"

Milord:
    -"Evdemisin?qelimmi?"

-"Evet olur sana ihtiyacım var milord senin yanında olmaya ihtiyacım var."

Milord
    -"Tamam bebeqim qeliorum hmn öptm seni seviyorum".

-"Bende seni milord".
    Milordu'n birazdan burda olacaqını adım qibi biliyorum.Zaten 6 evcik ilerde oturuyor.Birden bi titreme hissettim.Ahh lanet olsn Bu Stark'ı enqellesm nasıl olur acaba ama yinede bazn onla dalqa qeçmek hoşuma qidiyo simdilik kalsın sonra bakarz icabna.
    CooL@ kids.:
    -"selam arwen"

SweeT_Time <3 ParT_Time xD:
    -"sanada iblis"

CooL@ kids.:
    -"benimle uqraşmaktan zevk alıyorsun dimi?" ha? seninle uqraşmakmı bi qit ltfn snnle uqraşmaktan zevk almıorum snden kurtulmak için can atıorum okdr pis uyuz ama tabikide bunları yazmazdım.Bu çocuq o kdar pisikopat ki walla vücudum hafif bi titreme yaşadı ama sonra qeçti.Hastır lan bu çocuq bana napabilir ki?

CooL@ kids.:
    -"arwenn??"

-"hıı?"

CooL@ kids.:
    -"Neden cewap vermiyorsun benimle uqraşmaktan zevk alıyorsun dimi o yüzden blair'a karıştın?

-"Tabikide hayır!ben seninle deil sen ve cehennem cadısı sürtük sevqilin benimle uqraşmaktan zevk alıyorsunuz ve ayrıca blair benim hakkımda dedikodu çıkarmış okulun ağasısn deilmisin bn snn bildiqini sanıyordm ama şmdi anlıyorum ki sn sadece bir isimden ibaretmişsin" şimdi cwp yazda qörelim!damarıma bastın dua et kfr etmiorum lan - kfr etmiyomusun demin cehennem cadısı sürtük dedin haberin varmı snn?- of qerçekten ruhum ayrı beynim ayrı konuşuo kalbimi katmıorum o çocuqtan hoşlanmadıqım için katmıorum.O acımasızsa bende öleim o tehlikeliyde bn ondan bin kat kehlikeliyim.Hıh buda sana kapat olsun. Çüşş hala cwp yaza bilio seni yüzsüz

CooL@ kids.:
    -"arwen ben bunu kastetmemiştim artık beni yanlış anlamaktan vazqeç"

-"sende benim peşimde koşmaktan vazqeç ltfn snden iqreniorum!o cehennem cadısı sürtükle nasıl olabiliyorsun sana hiç yakıştıramadım seni adam sanmıştım ama qörüorum ki sn sürtüklerle birlikte olmayı seven bi erqen qerisi sefilmişsin ki buda bölece kanıtlandı! şimdi çıkmalıyım milordla buluşacaqım sonra qörüşrüz yada dur bnce hiç qörüşmeyelim karşıma çıkma qeçen seferki kadar merhametli olmaya bilirim byee!" dedim ve msn çıktım laptopu kapatım masanın üzerine koydum o sırada kapı çaldı.Koşarak kapıyı açtım milord canım benim qelmiş hemn boynuna sarıldım beni kucaqına aldı
    -"Hoş qeldin aşkım"
    -"hoş bulduk bebeqim nasılsın"
    -"bilmiorum"
    -"nasıl yani?"
    -"qel sana anlatayım elinden tutarak onu kanepeye çektim arkamı qeçti beni kollarını arasına aldı boynumu öptü mutluluktan qözlerim kapandı boynumu öpmesi zevkli qelmişti -oha çüş napıonuz siz kız derhal toparlan ayıp ayıp annen qörse yada abin nolcak işi pişirmeyin burda- ah abimin yada annemin veyada beni qörmesi beni ilqilendirmez ama ruhum doqru düşünüyordu.-Her ne kadar beynimin doqruyu karar vermesi qereksede-
    -"Milord"
    -"efedim" hala öpüodu öpmesi ateşlenmeye başlamıştı sanki kaçıçakmışım qibi seni sıkı sıkı tutuyordu.
    -"yapma ltfn"
    -"peki ee noldu anlatacakmısın?" ona bütün olan bitenleri anlattım oda abim qibi düşünüodu.Ah bu erkekler her şeyi zaten aynı düşünmezlermii öf kesin bir bokluk var ama nese yakında çıkar kokusu nasıl olsa ne demişler yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış diolar yha burdada biri yalan sölüo ama nese.Öf qerçekten felsefem kötü bana aldırmayın ben edebiyat ve felsefeden anlamam ama çalışıorum iste yinede olmuo en azından karnemde edebiyat ve felsefe kötü deil.En sevmediqim hocalarki -onlarda beni sevmio zaten
    -aşkım ben qidiyorum yarın okulda qörüşürüz"
    -"evet tamm qörüşürüz bu arada yarın kavqa çıkarsa kızma bana tammmı aşkım"
    -"kavqamı?neden ki"
    -"yha şu cehennem cadısı sürtük blair yine hakkımda dedikodu çıkarmış iste bu sondu ya pislik kız onu cehennemin orta yerinde kafasını deve kuşu qibi yere qömücem qörür o!"
    -"ahh aşkım deqmez mrk etme yarın konuşurum ben onla"
    -"ha tabi tabi sn karışma walla btn sinirimi snden çıkarırım"
    -"oWt çok korktm ben qitsem ii olcak çocklar beni bekliyor."
    -"Nie nereye qidiceksnz ki"
    -"Aksam qeleneksel sıkıcı aile qeleneklerinden biri varda.Hazrlıklar felan anneme yardm etmem qerk."
    -"oW ne kdr centilmen bi erkekle çıkıyormsmda haberm yoktu."dudaklarıma öpck kondurarak
    -"şimdi öqrenms oldn.Neyse tatlım yarın okulda qörüsürz."Ouf bu cocuqu qercektn seviorm.Her ne kdr erkendn qitmesi sinrmi bozsada onu qönderdm ve tekrar kanepeme kuruldm.Yarn işlh. kmse mani olmazda bu sefr qercktn o kıza haddini bildiririm.oF simdi ne yapsm acaba qerçkten çok sıkıldm.Birazck film izler sonra uyurum. GECENİN
    SESİ(uydurmadır) isimli filmi izlemeye basladm.Bi süre sonra qöz kapaklarım kapnmaya baasladı ve uyudum.

Alın size upuzun yb. Yazm hataları için ö.dilerm...
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı C.tesi Nis. 03, 2010 10:12 pm

Vay canına kavgayı cidden merak ettim kız amma laf sokuyo haaa sevdim ben bu kızı Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Nis. 03, 2010 10:44 pm

çok güzel olmuş ellerine sağlık
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Nis. 04, 2010 8:50 am

kızım var süper olmuş gerçekten yha
    kızın konuşmalarına bayılıyorum
    yeni bölüm istiyorum üleyyyyyyyynnnnnn
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 04, 2010 9:31 am

ben çok sevyom o kızı yb plase
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Nis. 04, 2010 2:09 pm

süper olmuş!!!ellerine sağlık.yb yb yb ybyb Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 3:32 pm