Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =) we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =) we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 7:35 pm

the wrap'in yazarlarından Michael Adams bulduğu fanlarla konuşmuş ve içlerinden en ilgincini sizlerle paylaşmak istedim Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cheesy

Güney Carolina'lı Eryn alaskada bulunan ve kitaba orada ulaşamayan bir arkadaşına Twilight'ın tamamını SMS ile yazarak ona göndermiş. kitap toplamda 6000 SMS tutmuş Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yapmaabi Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yapmaabi üşenmemiş yazmış yollamış . şuanda ise aynı arkadaşına new moon'u SMS ile göndermeye devam ediyormuş. 100. sayfasındaymış Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yapmaabi

Eryn ayrıca twilight'ın filmi için şu yorumu yapmış: " beni rahatsız eden şey filmin biraz fazla aceleye getirilmesiydi. Kitaptan uyarlanan filmlerin karakterleri tanıtmak için biraz daha zamana ihtiyacı vardır. burda sanki , bu edward , be bella , bunlar aşıklar , kötü adam ölür ve mutlu son... gibi olmuş. film kayıp parçaların gösterilmesi için 20-30 dk daha uzun olsa benim için hiç rahatsız edici olmazdı "

anaaaam inanmıyorum yha cidden yapmış mıı
    yuhhh !!!
    onun yerine kitapları kargoyla gönderseymiş yha Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Geri: Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =) we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mart 17, 2010 7:58 pm

OMG! Very Happy bu ne lan? iyi misin arkadaşım ya? Very Happy koptum ya Very Happy Very Happy
    New Moon neysede Breaking Dawn'ı nasıl yollucak merak ediyorum lol!
    görünce ilk iş "yolluyamadın mı?"dedim Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Geri: Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =) we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 8:15 pm

aynen yha yuh diorum resmen bi de olay falan anlatmıyo yhani tamam bhende sms ile new moonu y da twilightı anlattım ama bu bi kaç sms oldu 6000 deil yhani kitabı yazmş kızz resmen yha ne diyim kii
    ayrıca yha msn die bişi wr ordn yazsana Very Happy
    yha en kolayı kargo wr yha yollayamadın mıı
    hangi akıl mantık bu yha Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Mart 17, 2010 8:28 pm

kirokistan doğumlu ya Very Happy:D melodi ikizim sende bana yollasana bi şeyler Very Happy:D
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Çarş. Mart 17, 2010 8:33 pm

yha delircem şmdi yha
    remember me nin premieri şmdi we bi site canlı olarak werio bende link wr açılmadı yha deli olcam şmdii rob çıkmış bile ayhh bayılcam şmdi yhaa Twilight'ı SMS ile arkadaşına gönderen fan =)   we yuh diorum yha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_sad

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:31 pm