Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Vampir Avcıları

!!TaYLoR!!
    !!TaYLoR!!
    Marked
    Marked

Vampir Avcıları Empty Vampir Avcıları

Mesaj tarafından !!TaYLoR!! Cuma Mart 12, 2010 9:22 pm

VAMPİR AVCILARI

Annesi ve kız kardeşi öldürülen Bella’nın kafası akıl hastanesinde yatan babasının kendinden emin tavırlarıyla bir hayli karışmıştır.
    Arkadaşları jess,cathy,Joseph ve Jackson ‘un yardımıyla bu konuyu araştırmaya başlayan Bella Gerry amcasının yanına gitmeye karar verir.Ancak bazı gerçekleri öğrenmek ne Bella ‘yı ne de diğerlerini mutlu edecektir..

Bella çıkacakları bu yolda gerçekten istediğini öğrenebilecek mi? Ya da öğrendiğinde mutlu olabilecek mi?

Artık gerçekler beklendiğinden de çok acımasız..hepsi için..
    Peki ya tüm bu olanlara rağmen geri dönüş mümkün olsaydı..
    her şeye rağmen..
    şimdi büyük bir karar verilmesi gerek..
    bir kehanetin gerçekleşmesine izin verip
    dünyanın dengelerini bozmak mı,
    ya da geçmişte her şeye yeniden başlamak mı?

Sizce karar ne olacak,
    Geçmiş Mİ? Gelecek Mi?..
    ‘’Bazen hoş çakal demen gereken zamanlar vardır.Acıtmasına rağmen denemeyi
    öğrenmelisin..
    Biliyorum, gitmene izin vermeliyim,ama biliyorum ki nereye gidersen git asla uzakta olmayacaksın..
    Çünkü parlak bir yıldızın ışığı gibisin.
    Yaşamımda parlamaya devam edeceksin...
    Ve unutma ki;
    Sen benim kalbimde olduğun sürece
    Hiçbir mesafe bizi ayrı tutamaz.’’

slm bu bnm yeni hikayem xD twilightn karaktrnden (bi kısmı ) oluşuyor .. eğer beğenirseniz yani konuyu en azndn Very Happy:D krkterlkleri ve ilk bölümü koyucm yorumlarınızı bekliyorm xD sizde devam ediyimmi Very Happy:D
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Vampir Avcıları Empty Geri: Vampir Avcıları

Mesaj tarafından _black_angel_ C.tesi Mart 13, 2010 10:34 am

güzel ilginç bi şey bence devamını koy yani merak uyandırıcı bencee
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● C.tesi Mart 13, 2010 10:50 am

evet benDe çok beğenDimm... Anita Black Serisini okudnmu sen cnm ? Vampir avcısı faLan onu anDırıyor (: BaşarıLarr Devaamm yb (:
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Mart 13, 2010 4:02 pm

bence de güzel bir hikayeye benziyor.yazmalısın bence Very Happy
    !!TaYLoR!!
    !!TaYLoR!!
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından !!TaYLoR!! Paz Mart 14, 2010 7:51 pm

malesef cnm anita serisini okumadm daha açıkcası biras korkutuo o seriyi başlamak malum kaç kitap Very Happy şimdi başlyncada bırakamam Very Happy:D
    !!TaYLoR!!
    !!TaYLoR!!
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından !!TaYLoR!! Ptsi Mart 15, 2010 10:35 pm

Bella Swank:19 yaşındadır.Annesi ve kız kardeşinin ölümünden sonra içe kapanık biri haline gelmiştir.Tek amacı annesi ve kız kardeşinin intikamını alıp babasını hastaneden çıkararak sessiz ve sakin bir hayat sürmektir.Ancak bunu başarmak sandığı kadar kolay olmayacaktır

Jackson Leung:Babasını çok küçükken kaybetmiş olan Jackson hayatındaki en önemli kişi olan annesi emily ile birlikte yaşamaktadır.Çocukluktan beri arkadaşı olan Bella ya karşı bir şeyler hissetmekte ama olumsuz cevap alıp arkadaşlıklarının bozulmasından korktuğu için dile getirememektedir.
    Jackson arkadaşlarıyla beraber girdiği bu macerada gerçek kimliğini bulacak ve bu sayede büyük bir sırrı öğrenecektir.

Nora Wester:gerçek kurtadamların tek dişidir,her ne kadar inatçı dikbaşlı ve etrafa karşı soğuk davranışlar sergilesede aşırı merhametlidir.o da abisi Daniel gibi vampirlerden nefret etmektedir.
    Daniel Wester:Gerçek bir kurtadamdır.ayrıca kurt adam takımının alfasıdır.İnsanlara zarar vermemek için elinden geleni yapar bu konu hakkında katı görüşlere sahiptir.vampirlerden nefret eder.kehanet onun üzerinde başlamıştır.

Jessica Wechsler:Bella’nın en yakın arkadaşlarından biri olan jess,hayatdolu,sıcak ve sevecen bir kızdır.Aşka ve aşık olmaya çok önem verir.Ancak arardığını hala bulamamıştır.arkadaşlarıyla beraber gireceği bu macerada jess içinde hayatını değiştirecek süprizler onu beklemektedir.

Max Evans:Volturilerden biri olan Max insanlar arasındaki ilişkileri fark eder kehanetin başlamasında önemli bir yere sahiptir.Ancak her şey onun içinde kısa bir süre sonra değişecektir.

Lizzy Cohan:Cullenların akrabası olan Lizzy i Carlisle dönüştürmüştür.arada ziyaretlerine gelen Lizzy odaklandığı kişiye kendi düşüncelerini aktarır.
    Kehanetin başlamasındaki ana kahramandır.

Cathy Wyler:Bella nın arkadaşı olan Cathy
    Geleneksel bir cadıdır.
    Vampirler,cadılar,Kurtadam vb..inanır.
    Bunun için Bella ya yardım etmiş ve her zaman arkasında olduğunu belirterek ona destek olmuştur.
    Geleneksel: Geleneksel cadılar, cadılığı içgüdüsel olarak uygulayanlardır.Genellikle cadılığı daha keşfetmeden uygularlar.Ayrıca Cathy miras bir cadıdır.
    Miras: Aileden gelip,kuşaktan kuşağa aktarılan cadılıktır.

Joseph Ackles:bella nın en yakın arkadaşı olan Joseph her ne kadar çıktıkları bu yolda sonuç elde edebileceklerine pek inanmasa da arkadaşlarını yalnız bırakmayıp bu vampir avına katılmıştır.
    Cathyden hoşlanmaktadır.Ayrıca dövüş sporlarıyla ilgilenir.

Gerry Wester:daniel ve nora nın babasıdır.kurtadam Garou kabilesi yönetimi üyesidir.

Emily Leung:Jackson ın annesidir.hayatta en önem verdiği kişi olan oğluyla beraber yaşar.kendinden emin disiplinli bir kişiliğe sahiptir.

Cornelia:Cathy in babaannesidir.Bella ve arkadaşlarına yardım etmiş olan cornelia münzevi bir cadıdır.
    Münzevi:kendi başına çalışan cadılara denir.

1.BÖLÜM

‘’bella bak bunu yapmak zorunda değilsin..hem bak yanlış anlama ama yani sonuçta o akıl hastanesinde ve söyledikleri ne kadar doğru olabilir ki’’ diye söyleniyordu Cathy bense bir an önce (cadı) Cornelia babaannenin yanına gitmeye çalışıyordum.Cathy konuştukça adımlarımda bir o kadar hızlanıyordu.
    ‘’Cathy sen herzamn hayaletlere,zombilere vs.bunun gibi şeylere inandığını söylemiyor muydun?.şimdi niye sorun çıkarıyorsun ki’’
    ‘’bende senin bunların hepsini bir saçmalık olarak gördüğünü zannediyordum.yanılıyormuyum?’’
    ‘’evet öyleydi ve şu an ilgi alanıma girdiler anladın mı beni’’
    ‘’tamam bella ilgilen bende ilgileniyorum zatende.neden babanemin yanına gidiyoruz ki’’
    ‘’çünkü babam öyle söyledi.o bana yol göstericekmiş’’
    ‘’bella yapma bunu, ben onun yanına gitmek istemiyorum anladın mı oraya her gittiğimde bana bir şey oluyor.böyle içimden anlatamayacağım bir güç geliyor,sanki benden bir tane daha varmış gibi’’
    ‘’Cathy kendi babaannene nasıl ‘’-o’’ dersin.senin babaannen,hayatta ki tek akraban ve yanına hiç gitmiyorsun’’
    ‘’bella kesermisin şunu onun ne olduğunu bütün kasaba biliyor anladın mı o bir cadı ve benim babaannem olduğu içinde herkes bana onun gözüyle bakıyor.ondan nefret ediyorum anladınmı beni nefret ediyorum yanına gitmek istemiyorum çünkü benide kendisine benzetmeye çalışıyor.’’
    Cathy söylediklerinde haklıydı onun bir cadı olduğunu bütün kasaba biliyordu.oğlunun hiçbir zaman marie teyzeyle evlenmesini istemedi ve zaten marie teyzede Cathy doğduktan sonra aniden ölmüştü.bu gerçekten garipti ve herkes onun (cadı)Cornelia tarafından öldürüldüğünü söylüyordu.bu ne kadar doğruydu bilinmez ama Cathy de annesinin katilini babaannesi bildiği için ondan nefret ediyordu.
    ‘’Cathy seni çok iyi anlıyorum canım benim ama nolursun yanımda ol oraya tek başına gidemem ve sen yanımda olmalısın.biliyorum belki saçmalıyorum ama napabilirim ki böyle elim kolum bağlı oturmaktan nefret ediyorum.benim annem ve kardeşim öldürüldü.onların intikamını almadan rahat edemem anlıyorsun değil mi beni.evet belki babamın söyledikleri saçma olabilir ama kendinden o kadar emin konuşuyor ki.bilmiyorum Cathy inan bilmiyorum ama annemi öyle görünce..yani vücudu bembeyazdı tek bir damla bile kanı yoktu.eğer hayvan saldırısına uğrasaydı.yani hayvanlar onu neden yemeden bıraktı ki..’’
    Annemin o hali gözümün önüne geldiğinde gözlerim yanmaya başladı.Hayır şimdi olmazdı.Artık ağlamayacaktım.Şimdi annemin katilini bulup intikam almalıydım.
    ‘’ahh bella seni çok iyi anlıyorum ama…neyse hadi girelim şu cadının yanına’’
    ‘’biliyordum beni yalnız bırakmayacağını canım arkadaşım benim’’ oturduğum yerden kalktım ve ona sıkıca sarıldım o gerçekten çok iyi bir arkadaştı.
    ‘’hadi bella o cadı çoktan bizi görmüştür yanına girelim’’ dedi yarı açılmış kapıyı işaret ederek.
    Cathy kapıyı yavaşça açtı ve bende arkasından ağır adımlarla içeriye doğru ilerledim.

İçeriye girdiğimizde kapı aniden kapandı.Doğrusu bu beni korkutmuştu.Cathy in kolunu afifçe sıktım.o ise elimi tutarak ilerlemeye devam etti.burası oldukça karanlıktı.hiçbir şey göremiyordum.sadece arada yüzüme çarpan bazı nesneler beni ürkütsede Cathy yanımda olduğu için pek dikkat etmemeye çalışıyordum.eminim buraya tek başıma gelmiş olsaydım çoktan çığlık atarak sokakta deli gibi koşmaya başlamıştım bile.
    ‘’Cornelia babaanne nerdesin’’ diye seslenen Cathy in sesiyle kendime geldim.sonra yan tarafımızdaki kapının arkasından
    ‘’burdayım çocuklar içeriye gelin lütfen’’ sesiyle cevap geldi.
    Cathy kapıyı kulakları tırmalayan bir gıcırtıyla açtı.burası dışarıya göre biraz daha aydınlıktı.loş bir ortam olmasına rağmen içerisi oldukça iyi gözükmekteydi.ilk dikkatimi çeken duvarlardan sarmış olan çeşitli sayıda otlardı.ancak kafamı yere doğru indirince ikinci bir şoku geçirdim.köşe duran o şey gerçekten bir kazan mıydı.
    Lanet olsun Cathy in de söylediği gibi bu kadın gerçek bir cadıydı.
    ‘’ahh çocuklar bende sizi bekliyordum,Cathy kızım seni görmeyeli o kadar oldu ki oldukça değişmişsin canım,daha da güzelleşmişsin’’
    ‘’teşekkür ederim babaanne senin ziyaretine gelemediğim için üzgünüm,boş vaktim pek olmuyor özellikle bu sıralar duymuşsundur
    Bella nın annesi-‘’
    ‘’aa evet o talihsiz olayı duydum zaten sizde onun için buradasınız değil mi bella’’
    Cathy in kolumu dürtmesiyle kendime geldim.
    ‘’ee..eevet’’ diyebildim.burası beni gerçekten korkutmaya başlamıştı.
    Ama neler olduğunu anlamam içinde bu kadınla konuşmalıydım eminim babam beni buraya boş yere göndermemişti.
    ‘’cornelia babaanne babam bana sizin yardım edebilceğinizi söyledi ve bende babam her ne kadar şu anda hastane de olsada onun beni buraya boş yere göndermeyeceğini düşünüyorum ve artık neler olduğunu anlamak istiyorum.lütfen anlatın.’’
    ‘’neler olduğunu ben bilemem kızım bunu sen kendin bulacaksın.’’
    Lanet olsun bunu zaten biliyordum bana yardım etmeyecekse neden buradaydım.
    ‘’hmm..sanırım kan emicilerden şüpheleniyorsunuz yanılıyormuyum’’
    Kan emiciler işte bu! Bu kadın kesinlikle bana yardım edecekti.
    ‘’evet..ama ben ne yapabilirim ki daha öyle bir varlığın olup olmadığını bile bilmiyorum.’’
    ‘’öğreniceksin bella onların varolup ya da olmadıklarını öğreniceksin biraz sabır güzel kızım’’
    Sabır mı! Sabır bana ne kadar da uzak bir kelimeydi tam 2 yıldır aynı kabuslarla uyanan benim için çok uzak bir kelimeydi. artık annemin intikamını almalıydım.o da bende artık rahat uyumalıydık.
    ‘’peki tamam ama ben ne yapacağım ki siz bana yardım edecekmisiniz’’
    ‘’elbette sana yardım edeceğim kızım,hmm ee bella Gerry Wester adında birini duymuşmuydun.bu senin babanın yakın bir arkadaşı sana hiç bahsetmişmiydi bundan’’
    Gerry Wester isim hiç yabancı gelmiyordu.sanki onu- aaa evet tabi ya küçükken ara sıra babamla beraber onun ziyaretine giderdik her gittiğimizde de bizi balık tutmaya götürürdü.
    ‘’evet evet onu tanıyor gibiyim de bunun konumuzla ne alakası var’’
    Bu gerçekten garipti Gerry amcanın bu konuyla ne alakası olabilirdi ki
    ‘’evet kızım o size benden daha çok yardımcı olacak zaten o da sizi bekliyor sanırım küçükken yaptığın gibi onun ziyaretine gitmelisin’’
    Lanet olsun bu kadın bunları nerden biliyordu.
    ‘’aa birde bella babaannenin sana verdiği kolyeyi yanından ayırmıyorsun değil mi kızım’’
    Bunu söyleyince elim otomatik olarak boynuma gitti onu babaannem bana verdiğinden beri hiçbir zaman çıkarmamıştım.
    ‘’aferin kızım bunu yanından hiç ayırma olurmu’’
    ‘’tabi’’
    ‘’tamam hadi şimdi gidebilirsiniz sanırım size daha fazla yardımcı olamayacağım.bella oldukça sabırsız birisi hadi kızım git.
    Aaa Cathy kızım sende benim ziyaretime daha sık gelirsen gerçekten çok sevineceğim yalnızlık zor kızım’’
    ‘’taa..tabii babaanne’’diye cevap veren Cathy kolumdan tutarak beni dışarıya çıkardı.
    Sonunda o evden çıkmış olmamıza rağmen içimde kötü bir his vardı Gerry amcanın bu konuyla ilgisi ne olabilirdi ki?
    Ama daha önemlisi benim kolyemin!!!
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Mart 16, 2010 7:07 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık. Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Nis. 17, 2010 12:23 pm

uzun zamandır hiç yorum veya bölüm gelmediği için arşive kaldırılmıştır.hikaye sahibi istediği zaman arşivden çıkartırabilir

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 8:18 am