Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Pamela'dan Yepyeni Albüm: Stil Zengini

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Pamela'dan Yepyeni Albüm: Stil Zengini Empty Pamela'dan Yepyeni Albüm: Stil Zengini

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Mart 11, 2010 3:47 pm

Stilini yaratan sanatçı Pamela'dan 4/4’lük yepyeni bir albüm; yeni tarzı, karşı konulamayacak kadar çekici, stil zengini sözleri baştan çıkarıcı...
    Pamela, 4 yıl sonra 4. stüdyo albümü “Stil Zengini”ni, yapımcılığını üstlenerek Mart ayında PİRANHA PROJECT/MK2 etiketiyle yayınladı.
    Prodüktörlüğünü Veyasin’in üstlendiği “Stil Zengini”nde başarılı gitarist Can Şengün albüme katkıda bulunan sanatçılardan biri. 4’ü İngilizce olmak üzere toplam 12 şarkının yer aldığı albümde sözleri Umut Kızılarslan, müziği Erdem Kınay’a ait ‘Benim Farkım’, Mert Tünay imzalı ‘Besides’ ve Fatih Erdemci’nin ‘Ben Ölmeden Önce’ şarkıları dışında yer alan 9 şarkının söz ve müziği Pamela’ya ait.
    Çeşitli müzik stillerinin Pamela’nın kendine özgü alternatif tarzıyla buluştuğu “Stil Zengini” hem sözleri hem de müzikleri ile bazen dans ettiren bazen de duygusal zamanlara sürükleyen bir albüm niteliğinde.
    Fotoğrafları Hüseyin Devrim ve Şevket Çoruh tarafından çekilen albümün ilk klibi “Say What You Want” isimli İngilizce şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç’in görüntü yönetmenliğini Uğur İçpak’ın, koreografisini Alparslan Karaduman’ın yaptığı klip, Supper Club’ta 2 gün süren çekimler sonunda tamamlandı.

Stil Zengini
    1-Say What You Want
    2-Tesadüf
    3-Sex On The Beat
    4-Benim Farkım
    5-Funk Is On
    6-O Zaman Gel
    7-Ara Sıcak
    8-Besides
    9-Al Benden
    10-Ben Ölmeden Önce (Featuring Fatih Erdemci)
    11-Uff!
    12-Stil Zengini (Featuring Veyasin ve Şevket Çoruh)
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Pamela'dan Yepyeni Albüm: Stil Zengini Empty Geri: Pamela'dan Yepyeni Albüm: Stil Zengini

Mesaj tarafından edella Paz Nis. 04, 2010 6:08 pm

pamelaya başarılar Razz

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 9:30 am