Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+16
Morn_Star .
pff_xP
GeNcAy
Kiraz*
edella
y_kyky
ısabeLLa nıght
¢єяєη ƒєηту ●
zoey-elif
ilayda_fallen
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
eBENs
addie487
Countess..*
aysa
20 posters

dünyada kaç adaşınız varmış bakalım :D

aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

dünyada kaç adaşınız varmış bakalım :D - Sayfa 2 Empty Geri: dünyada kaç adaşınız varmış bakalım :D

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 7:43 pm

sokuşturmak Very Happy sanaldan yapmıyorum Very Happy Razz
    tamam tamam ciddiyim Very Happy eğer öyle algılıyosan... Very Happy Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

dünyada kaç adaşınız varmış bakalım :D - Sayfa 2 Empty Geri: dünyada kaç adaşınız varmış bakalım :D

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mart 08, 2010 7:49 pm

Melodi olarak baktım çıkmadı lol!

Ama biz ismi bulamasak da yine de aşağıda sizin için didikledik. Önce size bir istatistik çıkartalım: MELODİ kelimesi Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az.

Bu durumda da MELODİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 08-03-2010 20:48 itibariyle 2,195'den az kişinin isminin MELODİ olduğu ve MELODİ isimli kişi sayısının her yıl taş çatlasa 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 7:52 pm

anaaaa aynısı Very Happy
    benim de diğer adda böyle çıkmıştı Very Happy kafadan mı atıyolar la Very Happy Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mart 08, 2010 7:54 pm

benim ad cidden azda senin öbürü neydi? Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 7:57 pm

aysima Very Happy Razz
    çok kibara kaçan bi ad Very Happy hiç benlik değil Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mart 08, 2010 7:59 pm

bencede lol!
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 8:06 pm

bundan dolayı hiç kullanmıyorum Very Happy Razz
    hanım hanımcık bi kızı çağrıştırıyo bana Very Happy Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mart 08, 2010 8:09 pm

Bende adımı değiştirmek istiyorum ya Razz Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Ptsi Mart 08, 2010 8:12 pm

ben değiştirmicem vazgeçtim bizim okulda başka hande yok Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mart 08, 2010 8:14 pm

Benimki garip ya Rolling Eyes melodi? Rolling Eyes garip...ama yurtdışında büyük kolaylık melody Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 8:14 pm

Phoenix demiş ki:Bende adımı değiştirmek istiyorum ya Razz Very Happy

niye la ben melodiyi seviyom Very Happy Razz kişiliğe bağlı çünkü seni seviyom Very Happy ay çok duygusal oldu Very Happy Razz

bizim okulda bi tane daha ayça var Very Happy Razz
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Ptsi Mart 08, 2010 8:15 pm

evet melodi güzel ve öelodi die tabıdıgm ilk kişisin Wink
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 8:16 pm

benim küçükken vardı da kayıplara karıştı Very Happy Razz
    ama o kızı da severdim Very Happy Razz
    Countess..*
    Countess..*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Countess..* Salı Mart 09, 2010 4:36 pm

Ben ikinci ismim olan Merve'yi değiştirmek istiyorum ya Very Happy
    Bizim sınıfta bile 2 tane var Very Happy
    Kendimden başka Bikem isminde birini tanımıyorum .d
    Galiba tek ben kullanıyorum Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Salı Mart 09, 2010 8:09 pm

harbi haaa merve sürüsüne bereket mübarek kime baksam adı merve Very Happy Razz
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Salı Mart 09, 2010 8:42 pm

vay motherını 0.03 oranlık bi adım var Very Happy kıymetimi bilin uleynnnnnn lol!
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Salı Mart 09, 2010 9:18 pm

elif türkiyede en çok kullanılan 20. isim elif isimli kişi sayısı her yıl 5776 artıomus..Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Salı Mart 09, 2010 9:29 pm

ha ya bir sürü elif tanıdığım var Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Salı Mart 09, 2010 11:53 pm

benimde Razz
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Çarş. Mart 10, 2010 7:15 pm

hee benim de Laughing
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mart 10, 2010 7:21 pm

Benimki kadar çok kullanılan isimli biri var mı acaba sitede Razz Türkiyede en çok kullanılan 4. isim ahmet Razz
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Çarş. Mart 10, 2010 7:31 pm

1.si ne acaba Rolling Eyes Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mart 10, 2010 7:32 pm

Bence alidir bakim o muymuş Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mart 10, 2010 7:34 pm

ALİ Türkiye'de en çok kullanılan 2. isim (... 1. mehmet, 2. ali, 3. mustafa, 4. ahmet, 5. murat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 52 kişiden birinin adı ALİ ve ismin yaygınlık oranı binde 19.32.

ALİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 10-03-2010 20:32 itibariyle yaklaşık 1,414,108 kişinin isminin ALİ olduğu ve ALİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 22963 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALİ adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1,211.90 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 374,301 ALİ yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ALİ sayısı her yıl 3185 kişi artıyor.

ALİ Türkiye'nin en yaygın 2. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2. ad ise David ismi. ALİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1. John 2. David 3. Michael 4. Robert 5. James isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

Ali ikiymiş şimdi birinci olan mehmet'i kopyalıyorum

MEHMET Türkiye'de en çok kullanılan 1. isim (... 1. mehmet, 2. ali, 3. mustafa, 4. ahmet, 5. murat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 35 kişiden birinin adı MEHMET ve ismin yaygınlık oranı binde 28.93.

MEHMET adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 10-03-2010 20:33 itibariyle yaklaşık 2,117,502 kişinin isminin MEHMET olduğu ve MEHMET isimli kişi sayısının her yıl ortalama 34385 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEHMET adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 105.38 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 32,548 MEHMET yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MEHMET sayısı her yıl 277 kişi artıyor.

MEHMET Türkiye'nin en yaygın 1. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1. ad ise John ismi. MEHMET adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1. John 2. David 3. Michael 4. Robert 5. James isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Çarş. Mart 10, 2010 7:40 pm

mehmet geçiyordu aklımdan bee Very Happy
    söyleseydim keşke Very Happy

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 10:04 am