Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar”

sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar” Empty BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar”

Mesaj tarafından sigmatau Salı Mart 02, 2010 6:17 pm

BÖLÜM BİR

Kış yüzünü iyiden iyiye göstermeye başlamıştı.ben genelde soğuk havalardan korkmuşumdur.İki dakika sonra gözüm buğulaşmış cama kaydı,bembeyaz olmuştu, elimle bir kalp çizdim,ama içi bomboştu...
    Aslında benim böyle tedirgin olmamın sebebi yurda yazılacak olmamdı.
    yurda gitmemin sebebi okulun uzak olması değil; beni herzaman aşağılayan anneme ve babama kendimi kanıtlamaktı.Ama korkuyordum orada ne yapıcaktım? bundan sonra başıma ne gelecekti? yalnızca susup kafamı bu sorularla dolduruyordum.Ama en önemlisi;arkadaşlarımı nasıl bırakacak olmamdı?
    para dert olmuyordu ailem gönderirdi zenginiz-tamam bu güzel ,ama sizin sandığınız gibi değil-ben asla aileme sarılamadım,sizli bizli konuştum zordu sevgisiz bir çocukluğum olmuştu.
    Masamın üzerinde duran, gideceğim yurdun broşürüne gözüm takıldı.
    ''BUĞU KIZLAR YURDU'' aslında tam yanımızda okul ve yanında erkekler yurdu vardı ama ben sadece kız yurdu broşürünü almıştım.Hayatım zordu ve bu sene liseye gidecektim.Ne yapacaktım ben?.Tamam önce uyumalıyım.

BUĞU
    sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar” Empty Geri: BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar”

Mesaj tarafından sigmatau Salı Mart 02, 2010 6:18 pm

BÖLÜM İKİ
    Artık yeni hayatım başlıyordu,yeni arkadaşlar …. Yurda gitmenin zamanı gelmişti.
    Yurda vardığımızda şoförümüz-adını bilmiyordum ona sadece bayım diyordum- çantamı bagajdan çıkarıp,bana döndü;

-Sanırım burada ayrılıyoruz hanımefendi,iyi yolculuklar.
    -Teşekkür ederim.
    -Bir ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz.
    -Tamam,olur.
    Ona soğuk davranmıştım ve bu sesimin kısık çıkmasına sebep olmuştu,korkuyordum,buradan sonra yalnızdım.
    Çantamı yerden alıp yurda doğru yürüdüm.önümdeki siyah (ve bir hayli büyük-demir kapı “gırç” sesiyle açıldı.
    Kafamı kaldırıp baktığımda,eski sarayları andıran siyah bir okul vardı ve yurtlar.Bahçesi
    genişti ve bembeyaz karlara bürünmüştü. Hava buz gibiydi.
    Dümdüz okula doğru yürüdüm,kapıda tokmak vardı-bu ne şimdi?-
    Kapı açıldı bir bayan çıktı;
    -Merhaba güzelim.Sen yeni öğrenci olmalısın haydi gir içeri.
    Klasik Harry Potter’ın okuluymuş gibi hissettim.
    Kadın orta yaşlıydı.Bana dönüp;
    -Ben Alanis.Bu yurda gelen öğrencilerin buraya adapte olmasını sağlarım.
    -Memnun oldum.Ben Tina. dedim
    Belinda omuzlarına kadar düşen kıvırcık, siyah saçlı,düz burunlu,ince dudaklı bir kadındı.
    Beni süzdükten sonra;
    - yurda gidebilirsin senle sonra ilgilenirim.ihtiyacın olduğunda bana uğrarsın.
    Evet anlamında kafamı salladım.yurt kapısına doğru yürüdüm.

İçeri girdiğimde herkes kendi alemindeydi grupça konuşan gençler sıcak çikolata içenler ve dart oynayanlar… bunlar yurda yılbaşı havası vermişti.
    Kumral bir kız bana baktı ve gülümseyerek bana doğru yürüdü;
    -Selam,ben Belinda .
    -Merhaba, bende Tina
    sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar” Empty Geri: BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar”

Mesaj tarafından sigmatau Salı Mart 02, 2010 6:39 pm

[img]BUĞU “Camdaki buğuysa acılar onlar gitti mi geriye ne kalır acılar” Atoresimleri1[/img]
    BUĞU YATILI OKULU(TİNA'NIN OKULU)
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Salı Mart 02, 2010 8:17 pm

hkayen çok güzel , beğendim Smile keşke bizim okulda böyle olsaydı Very Happy hiç sorun çıkarmazdım Very Happy
    sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sigmatau Çarş. Mart 03, 2010 9:33 pm

bencede

En son sigmatau tarafından C.tesi Mart 20, 2010 4:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Perş. Mart 04, 2010 3:53 pm

sen at yorumlar gelir merak etme Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 12:32 am

Evet YB att senn ben diğer sitedeykende merak ediyordum YB at noLurrrrrr LütFennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn YBYBYBYBYBYBYBBYYBYBYBYBYBYBY Very Happy Very Happy Very Happy
    sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sigmatau Paz Mart 07, 2010 11:10 am

-BÖLÜM ÜÇ-
    Belinda benden iki santim daha uzundu,toplanmış kahverengi saçları vardı.
    -Seni arkadaşlarımla tanıştırmamı ister misin?
    -Evet…Elbette.-Tamam gel hadi.dedi ve yürümeye başladı.Hafif sim serpilmiş kotu yürüdükçe sanki bana göz kırpıyordu.üstüne somon rengi askılı bir t-shirt ve beyaz hırka giymişti.Yani harika görünüyordu.
    Arkadaşlarının yanına vardığımızda eliyle işaret ederek;
    -Bu Destiny bizim en zekimizdir.Kız sarışın ve hafif uzundu kırmızı bir elbise ve altına simsiyah dizlerine kadar giden kusursuz bir çizmeyle harika görünüyordu.Ve elbiseyle uyum saylaması için-pek öyle görünmüyordu-iki yana ayırıp topladığı sarı saçları dalgalı bir denizi andırıyordu.Bembeyaz kar gibi teni ve iri ela gözleri vardı.
    -Merhaba.dedi.
    -bu ise Leonora okulda ne olup bittiği ondan sorulur ve arkadaşı Ruth ile iyi bir dedikodu çetesi oluştururlar.
    -Merhaba canım.dediler Leonora benim boylarımda,beline kadar uzanan düz ve simsiyah saçları ve koyu kahve gözleri olan bir kızdı.Ruth ise benden biraz daha kısa,saçı kızıl ve dalgalı ve yemyeşil gözleri olan bir kızdı.
    -Ve son olarak ben Belinda takımın lideri ve harika oyunculuk yetenekleri olan birisiyimdir.
    -Peki ya sen?demesinden sonra herkes bana baktı,saçımı geriye atarak;
    -ben Tina.dedim.ve hepsi bana gülümsedi.ve konuşmaya başladık-ki arkadaş olmuştuk ve ben bu durumdan bir hayli mutluydum-Taki odaya-artık ne denirse yurt girişi –üç kişinin girmesiyle .Odadaki herkes tuz buz olmuştu.Peki ya kimdi bu üç kişi?
    sigmatau
    sigmatau
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından sigmatau Paz Mart 07, 2010 11:12 am

-BÖLÜM DÖRT-

Bu kızların kim olduğunu bilmediğim için aval,aval etrafıma bakınırken Ruth kulağıma eğilp;
    -Bunlar okulun popüler kızları,hepsi kendini beğenmiş grup adları “ICE”(buz)yani baş harfleri.
    -hım…peki adları ne?dedim ve ona döndüm tekrar kulağıma eğilip fısıltı gibi söyledi;
    -Ige yani grup lideri,Calista en iyi dalga geçenleri,Eleanor aslında Ige ‘i tahtından etmek istiyordu ama tüm cabalarına ramen kurnaz planı işe yaramadı ve vaz geçti.dedi ve dudağını ısırarak tekrar onlara baktı.
    Arkalarında olduğum için onları göremiyordu.Ve önümde duran Destiny’in omuzlarından tutarak-ve büyük bir uğraşla-parmak ucumla onlara bakmaya çalıştım.Gördüğüm kadarıyla Ige yüksek sesle;
    -Spor turnuvası yoğun kar yağışından iptal!siz aptallar karın geçmesini beklemelisiniz. Ve Calista ekledi;
    -Hadi ne duruyorsunuz üzülün siz gerizekalıların üzüldüğünü görmek hoşuma gidiyor,işte bu yüzden karın yağmasını zevkle izlicem.(bu kız tam bir dehşet!!)ve üçü çıkıp gitti.

-Hey bu kız kendini ne zannediyor? dedim Ruth’a.
    Gözlerini sıcak çikolatasından ayırmadan;
    -Hitap tarzını diyorsan,hep öyle konuşur ama kendisi aptaldır.
    Belinda bana dönüp:
    -Hey!neredeyse unutuyordum.Sen çantalarını koy sana Destiny yardım edicek nasıl olsa senin oda arkadaşın.
    -Ah…öylemi?dedim.Oradan Leonora söze girip;
    -Acele ederseniz birlikte yemek yiyebiliriz.dedi ve kocaman ağzıyla gülümsedi.
    Destiny omzuma dokunup hadi anlamında kafasını salladı(birliktede şaç kuyruklarını)
    Destiny’le ikimiz giderken,Leonora,Belinda,Yasmin ve Ruth konuşarak-fısıldaşarak ve aralarda kıkırdayarak-ters istikametimize doğru gidiyorlardı.
    Destiny’le yürümeye başladık aramızdaki sessizliği bozan il o oldu.
    -Sen neden buraya geldin?
    -Uzun hikaye,sonra anlatırım.
    -Eğer anlatmak istemiyorsan bunu anlarım.
    -A…yo…hayır nasıl olsa aynı odada kalıyoruz akşam anlatabilirim.
    -Peki…senle iyi dost olacağımıza benziyor.dedi ve masum bir gülümseme attı
    -Bence de…şimdiden seni sevdim.dedim cidden muhabbeti iyi bir kızdı.
    Beklide anlayışlı.sonra yürümeye-aynı zamanda konuşmaya-devam ettik. Ve odamıza geldik.

BUĞU
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Mart 07, 2010 3:30 pm

hehehehhehe nihayet bebeğim yaa süperdii Very Happy Very Happy YBB ne zamannn Very Happy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Nis. 17, 2010 12:48 pm

uzun zamandır hiç yorum veya bölüm gelmediği için arşive kaldırılmıştır.hikaye sahibi istediği zaman arşivden çıkartırabilir

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 1:48 am