Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
AhMeT&SeLiM-night
Erdem Fierce
6 posters

Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor

Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor Empty Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor

Mesaj tarafından Erdem Fierce Salı Mart 02, 2010 5:05 pm

Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor S2gw2o

"Telephone" videosu geliyor! Beyonce ile Lady Gaga 'nın yaptığı "Telephone" videosu çok yakında yayınlanacak! Lady Gaga, Twitter 'ına "Telephone geliyor, söz veriyorum. Bazı yerleri değiştiriliyor şu an. Bu videonun muhteşem olmasını istiyorum." yazısını yazdı.

Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor 281x211

Bunun dışında Lady Gaga bir radyoya verdiği röpörtajda "Bu gerçekten çok acaipti. Beyonce inanılmaz birisi ve ben onunla bu video için çok fazla zaman geçirdim. Beyonce ile çok iyi birer arkadaş olduk. Bu video çekimleri sırasında birlikte çok eğlendik. Beyonce ile çok büyüleyici bir iş çıkarttığımıza inanıyorum ve bu videoyu herkesin izleyeceği için çok heyecanlıyım." yorumunda bulundu.
    Biz de tabii ki bu videoyu izlemek için çok heyecenlıyız!! Very Happy Umarım en yakın zamanda çıkar.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor Empty Geri: Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Mart 02, 2010 5:07 pm

Beyonce varken çok zor.Videoda tek başına oynasın bence lol!
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor Empty Geri: Gaga "Telephone" Videosunun Mükemmel Olmasını İstiyor

Mesaj tarafından Erdem Fierce Salı Mart 02, 2010 5:11 pm

Evet, Beyonce varkan Gaga o videoda baya bi sönük kalcak, Gaga için hayal kırıklığı ama Beyonce 'nin Gaga 'dan iyi olduğu bir kez daha belli olacak Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mart 02, 2010 5:13 pm

Haha.! xD xD xD xD

OlaßLr xD

GzéL oLcak ama şimdide Beyonce mu Lady Gaga mı dicekler.Beyonce mu Shakira mı olayı gibi.

iDiL ßyZa tAyLn...
    iLyDa ßérFu psTCıoqLu...
    €zqi GüLdaq...
    CéréN ßayKn...

ßéraßérken éqLenmemiZin téK seßéßi
    GönLümüzDé yaTan o muHteŞem sévqi...~

SéViYoRum siZi kaLßimiN sévGiLéri..<3
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Mart 02, 2010 5:27 pm

Beyonce mi gagayı sönük bırakacak pek sanmam Razz
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Mart 02, 2010 5:30 pm

Aaaaa.! Orası hc ßéLLi oLmaz.

iDiL ßyZa tAyLn...
    iLyDa ßérFu psTCıoqLu...
    €zqi GüLdaq...
    CéréN ßayKn...

ßéraßérken éqLenmemiZin téK seßéßi
    GönLümüzDé yaTan o muHteŞem sévqi...~

SéViYoRum siZi kaLßimiN sévGiLéri..<3
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Salı Mart 02, 2010 5:43 pm

Valla gayet tabi öyle olcak Ahmet Video Phone 'de öyle olduğu gibi, bunun tartışmasına girmek bile Beyonce 'ye hakaret olduğundan uzatmıycam Very Happy .
    Sen Britney 'den haber ver en son Grammy 'de gördüm onu örümceğe benziyen bir kıyafetle gelmişti (tombul ve selülitli örümcek) ödül de alamamıştı... O gece Beyonce 6 ödül almıştı sanırım öyle miydi?? Very Happy

Her neyse videoyu sabırsızlıkla bekliyorum Gaga 'nın düşüşü olcak bu video, Beyonce ise çok daha fazla fana kavuşcak!! Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Mart 02, 2010 5:46 pm

Benim için grammy'nin bir önemi yok artık lol!

Ve britneyi yeni vücuduyla yeniden zayıflamış ve formda haliyle görmedin daha lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Mart 02, 2010 6:21 pm

Hahaha Very Happy İkisiylede aram pek iyi değildir ama Grammy i sallayın derim Rolling Eyes popüleriteden başka amacı kalmamış, boş, gerçek yeteneğe göre verilmeyen bir ödülden başka birşey değil artık Rolling Eyes
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Salı Mart 02, 2010 6:49 pm

ayh beyonce m brit m düşünülüoo burda Very Happy
    walla beyonce nin sesi dha ei gösterileri de öle ama bilemicem görmeden haksızlık olmasınn Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Mart 02, 2010 7:21 pm

edella demiş ki:ayh beyonce m brit m düşünülüoo burda Very Happy
    walla beyonce nin sesi dha ei gösterileri de öle ama bilemicem görmeden haksızlık olmasınn Very Happy

Sen daha britneyin şarkılarını bile dinlememişsin ki ve britneyin gösterilerini izlememişsin lol!
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Salı Mart 02, 2010 8:46 pm

bu kadının kliplerini seviyorum ben lol! lol!
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Salı Mart 02, 2010 11:18 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:
    edella demiş ki:ayh beyonce m brit m düşünülüoo burda Very Happy

Sen daha britneyin şarkılarını bile dinlememişsin ki ve britneyin gösterilerini izlememişsin lol!

Ahmet doğru söylüyo, Britney 'in 2007 Mtv Video Music Awards gösterisini izlemiş olsaydın bu yorumunun Britney için nasıl büyük bir iltifat olduğunu görecektin! Very Happy Very Happy Very Happy

Ahmet kabul et artık, Britney bütün kariyerini 2006 senesinde kazıttığı saçlarıyla birlikte çöpe attı. Artık hiçbir zaman ne Beyonce 'yi aşabilir ne Lady Gaga 'yı... kendisini hiç sevmesem bile şu gariban Rihanna bile Britney 'e bin basar duruma geldi... Senin gibi birkaç fanı da olmasa (Birkaç derken 15 milyon insandan bahsediyorum ama yapılan bir ankette Britney 15 milyon fanıyla ilk 20'ye bile giremedi Very Happy ) Britney 2007 senesindeki o Mtv Video Müzik Ödülleri gecesi birdaha şarkı söylememeye karar verirdi.

Her neyse, şu video bi çıksa çok güzel olcak ya Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mart 03, 2010 5:57 pm

O mtv müzik ödüllerini geç şimdi beyonce de her zaman iyi değildi lol!

İkincisi britney o 1999-2005 aradındaki popülerliğine tekrar kazanmak üzere.Son albümü bile beyonce'ninkinden ya çok sattı ya da çok az bir farkla beyonce geçti lol!

Üçüncüsü britney kadın sanatçılar tarihinde amerikada en çok satan 5 veya altı mıydı öyle birşeydi beyonce o listede kaçıncıdır artık bilemiyeceğim

Dördüncüsü britney 2000 yıllarda en çok satan sanatçılar arasında ilk beşte lol!

Hem britneyin diğer gösterilerinide izle derim lol!

Son olarak söyleceğim şeyler ise ilk yirmiyi girmek mesele değil önemli olan kalıcı olmak hemde dünyada britneyden çok daha iyi gruplar ve ölen şarkıcılar onlar ilk yirmiyi girmeye daha çok hak ediyor lol!

Ve son olarak konuyu kapatalım lol!

Birşey demeyi unuttum o saçları kestirmesinin nedeni kariyerini çöpe atmak değil.Saçlarını kestirdi çünkü yaşadığı zorlukları unutmak yeni bir hayata başlamak için kestirdi

Ve piece of mE'nin çevirisini oku derim lol!

Ve konuyu kapatalım çünkü yanlış başlık bu konu için
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mart 03, 2010 6:09 pm

Ya Beyonce ve Britney bile kendileri konusunda sizin kadar atışmaz lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mart 03, 2010 6:10 pm

Phoenix demiş ki:Ya Beyonce ve Britney bile kendileri konusunda sizin kadar atışmaz lol!

Beni bilirsin ben her konuda atışmayı severim Razz lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Mart 03, 2010 6:13 pm

Şimdi sana Britney güzel desem dersin "güzel mi?Ne güzeli?!Nasıl güzel dersin ona o harika!" lol! Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Mart 03, 2010 8:43 pm

Yok yha o kadarınıda yapmam lol!
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Mart 04, 2010 5:49 pm

Arkadaşlar, konuyu çok fazla saptırdık bu nedenle kilitliyorum Very Happy .

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 12:44 pm