Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

AŞK HIRSIZI

vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

AŞK HIRSIZI Empty AŞK HIRSIZI

Mesaj tarafından vahşi viyola Ptsi Mart 01, 2010 5:17 pm

AŞK HIRSIZI Akhrsz

AŞK HIRSIZI

Katherine Merivale umutsuzca evlenmek ister, fakat bunun için çocukluk aşkının ona evlenme teklif etmesini beklemektedir...
    Evlilik teklifini alana kadar kendisine miras kalan servete dokunması yasaktır. Bu yüzden, en son ihtiyacı olan şey, kötü bir şekilde ün salmış çapkın Alec Black'in aklını başından alan, nefes kesici bakışları ve öpücüklerinin bu evliliği riske atmasıdır.
    Galler Prensi'nin üç gayrimeşru oğlundan biri olan Iversley Kontu Alec, borçlarını ödeyebilmek için kendisine gizlice varis bir eş aramaktadır.
    Tutkulu bir kadın olan Katherine adeta dualarının cevabı gibi ortaya çıkar ve Alec'in baştan çıkarmasına verdiği karşılık da, adamın ona sahip olduğundan emin olmasını sağlar... Fakat Alec, Katherine'in bir aşk evliliği yapmak istediğini bildiğinden içini kemiren düşüncelerden kurtulamaz...

Süper bi kitap , okumalısınız Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

AŞK HIRSIZI Empty Geri: AŞK HIRSIZI

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Mayıs 06, 2010 10:29 pm

bn okdum bncede güzel bide kitapta bahsedilen drakerın aşkını anlatan bi ktap war o daha güzel bu biraz sapık gerçi oda öle"bir prense aşık oldum"-bncede çok güzel Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Cuma Mayıs 07, 2010 10:38 am

bir prense aşık oldum kitabımı başladım ama yarıda bıraktım. o ne öyle ya kitabın başından başladı sapıklığa insan biraz alıştırır. Smile okuduğum en güzel kitaplardan biriydi aşk hırsızı , hele hele sahneye çıkıp armutu yarıya bölme ve şiir yarışmasında elini tuttuğu yere bayılıyom Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Mayıs 10, 2010 7:47 pm

walla bnce aşk hırzı ötekisine göre on kat sapık Razz ama güzelidi cidden Very Happy

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 9:36 am