Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+14
Deadly
handan
vanpirella........
sueda12
ebru
¢єяєη ƒєηту ●
CharLote
AhMeT&SeLiM-night
edella
bushra
GeNcAy
tuqchee!!!
y_kyky
aysa
18 posters

Her Aşk Ölümü Tadacak 10. bölüm 66. sayfa

aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Her Aşk Ölümü Tadacak 10. bölüm 66. sayfa - Sayfa 21 Empty Geri: Her Aşk Ölümü Tadacak 10. bölüm 66. sayfa

Mesaj tarafından aysa Ptsi Nis. 19, 2010 5:51 pm

o zaman son yorumunu yap Very Happy Razz
    şimdi Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Her Aşk Ölümü Tadacak 10. bölüm 66. sayfa - Sayfa 21 Empty Geri: Her Aşk Ölümü Tadacak 10. bölüm 66. sayfa

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Nis. 19, 2010 5:51 pm

yb ver iyi mi Razz
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Nis. 19, 2010 6:20 pm

iyi iyi Very Happy Razz

8.bölüm (özel bölüm Very Happy )

çağrının öldüğü gece…

arabada giderken “güm,güm,güm…”diye sesler duyduğumu fark ettim.motordan geldiğini düşündüm ilk önce ama sonra…çağrının kalp atışları olduğunu anladım.bir kuş gibi çırpınıyordu.nasıl duyduğum konusuysa bir muammaydı.şaşkınlığımı gizleyebildiğim kadar gizledim.
    “belki de fazla heyecan yapmıştır.” Diye düşünürek şaşkınlığımı yatıştırmaya çalıştım.tabi ki de biliyordum,adrenalin hormonu son gaz çalışsa bile kalp atışlarını duyamazdım.
    Bu anormal oalyı kafamdan atmaya çalıştım.ama bu da -normal olarak- kalp atışlarını duymam kadar imkansızdı.arabadaki ses öncelikli olarak kalp atışları ardından motor sesiydi.
    Çağrıya baktığımda yüzünün daha da renk kazandığını farkeetim.ona baktığımı fark edince dudaklarının yukarı kıvrıldığını gördüm.yüzünü bana çevirdi,birden şaşırdı ama sonra gülümsedi.
    “tenin hafif pembeleşmiş.daha renkli…ve saçlarının da rengi açılmış.” Dedi yumuşak bi sesle.
    O an bana daha çekici geldi.ama düşünmem gereken başka bir şey vardı.cevap vermem gerekiyordu.
    “ah şey- geceleri insanların saçlarının rengi birden meç yapılmış gibi açılır.” Dedim gülümseyerek.
    Tabi ki de uydurmuştum.ama belki de gerçekti.
    “ha,böyle daha güzel oldun.eğer geceleri melek gibiysen,her gece yanımda olmanı diliyorum.”
    Sadece gülümsemekle yetindim ve önüme döndüm.
    ~~

evine girdiğimde saat onbir buçukğa geliyordu.daha erken olduğunu düşünüp evini incelemeye başladım.evi iki katlıydı.bi apartman dairesinin en üst katıydı ve duplexti.
    Eve girerken;
    “bu eve ilk defa bir melek gidi.hoşgeldin meleğim.”dedi gülümseyerek
    gülümsedim.
    “hoş bulduk.”
    “nasıl buldun?” diye sordu hafif bi gururla.bu soruyla belirtmek istediği “evimi nasıl buldun?güzel değil mi?” ydi.
    “çok güzel..”dedim eve bakınırken.
    Gerçekten de çok güzeldi.mobilyalar düzenli bir dekorla yerleştirilmişti.mobilyaların şekli tam bir genci yansıtıyordu.rengi kırmızıydı ve kaliteli olduğu belliydi.zaten odanın renkleri parlak beyaz ve kırmızı arasında gidip geliyordu.tablolarsa nülü ressamların elinden çıkmışa benziyordu.fazla abartıya kaçmadan bi kaç tablo konmuştu.
    “teşekkürler,” diyerek karşılık verdi.”ne içersin?”
    “şarap varsa?” dedim şarap istediğimi belli ederek.
    “tabii kan kırmızısı bir kadeh şarap az sonra avuçlarında.” Diyip gülerek gitti.
    Kan…bu söz nedensiz yere ürpermeme neden oldu.
    Şarap kadehlerini getirdiğinde gözleri parlıyordu.şarabı önüme koyarken baktığı yeri boşvermeye çalıştım.göğüslerimin dekoltesi o kadar da derin değildi halbuki.
    Şarabımdan bir yudum aldım ama nedenini bilmediğim halde tadı ekşi geldi.bayat mıydı?hiç sanmıyordum Ama yüzümü buruşturmadım.
    “istersen yukarı,odama gidelim.daha rahat konuşuruz.sanki burası fazla resmi.”dedi beklentiyle.
    Boş bulunup:
    “tamam.” Dedim.şarap kadehlerini bırakıp odasına gitmeye başladık.zarifçe kolunu belime doladı.damarlarındaki kanın ritmik sesini ve dans edişini hissediyordum.bir şeklide hissediyordum işte.
    Odası da oturma odası kadar güzeldi.çift kişilikli yatağının ucuna oturdum.
    “biliyor musun?” diyerek başladı.”ilk defa bir melek,hatta meleği geçtim,bi kız odama giriyor.” Dedi sabırsızca.
    “her kıza böyle mi diyorsun?”
    “hayır,ayrıca sen sadece bir kız olamazsın,meleksin.”
    “bence her kızı melek olarak görüyorsun.”
    “yine hayır,hayatımda melek olarak sadece seni tanıdım.bundan da çok memnunum.”diyip yanıma oturdu.
    Yüzünü yaklaştırmaya başladı.elleri bacaklarımın arasını okşuyordu.dudakları dudaklarıma değdi ve gezinmeye başladı.hafifçe inledi.kanının dansını hissederken ona daha çok yaklaşma dürtüsü oluştu.benim de bu ilişkiye bi adım atmam onun daha fazla ateşlenmesini sağladı.elleri bacaklarımın arasından kasıklarıma doğru değdi ve okşadı,okşadı…dudaklarımı ayırmadan yerimden kalktım ve kucağına oturdum.elleri bu sefer kalçalarımı yoğurdu,sonra elini bastırıp çekti.bu benim de ileri geri gitmeme neden oluyordu.öpüşmemin derinleşirken inlemelerimiz birbirine karışıyordu.bir diğer elini kalçamdan sürterek mememe koydu.ve avuçlayıp okşamaya başladı.canım yanıyordu ama bu engel değildi içimdeki arzuya.
    “oh çağrı-durma…”diyip dudaklarımı boynuna doğru kaydırdım.ve emmeye başladım,inlemeleri daha çok arttı.
    Saatin gece 12.00 olduğunu belirten sesi kulağımda çınladı.
    O an aklıma mert geldi.o güzel,pürüzsüz yüzü ve kokusu.ama o ukela tavrı aklıma gelince öfkemi kamçıladı.
    Ve derin tatlar almaya başladım.tuzlu ama bi o kadar da tatlı…çocuğun üstümden kalkıp güçsüz kollarını ittim ve boynunu ağzıma daha çok yaklaştırdım.o tatlı kan dilime değip boğazımdan akmaya başladı.damarlarımda nehir gibi hızlıca ilerlediğini hissediyordum.kurbanın kanı çekilene kadar emdim,içtim,içtim….kanı çekilince oyuncakmış gibi fırlattım ve evi terk ettim.
    Yeni beslenmemin verdiği hızla ormana doğru koştum.ağacın birinin arkasında bağdaş kurup yaslandığımda aklımdaki tek düşünce bugün çok iyi iş çıkardığımdı.

bu bölüm pek içime sinmedi çünkü diğer yazdığım bölüm daha sokucu Very Happy Very Happy Razz bakın özel bölüm oluyo böyleleri Very Happy Razz ama merak etmeyin sık sık var Very Happy Razz alın bakeeemm uzuuuunnn bi bölüm hizmetinizde Very Happy Razz pşttt kızı vampir sanmayın Very Happy Very Happy Very Happy Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Nis. 19, 2010 6:26 pm

bu vampir mi şimdi değil mi Razz anlamadım bunu Razz ayça denedin mi yoksa deneyenlere mi sordun Razz

En son AhMeT&SeLiM-night tarafından Ptsi Nis. 19, 2010 6:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Nis. 19, 2010 6:42 pm

vampir değil ama vampir heheheh hiç beklenmeyen bişey çıkcak Very Happy Very Happy Razz
    öhöm Very Happy bu kafa karıştırıcı bi soru Very Happy cevaplamıyorum Very Happy Razz
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Ptsi Nis. 19, 2010 9:24 pm

ayca fatmagıl Very Happy
    nese sen bunları pc de depola Very Happy
    bı daha yazmakla ugrasmayalım sonradan Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Salı Nis. 20, 2010 7:34 am

9. bölümü depoladım Very Happy Very Happy Razz
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Salı Nis. 20, 2010 7:36 am

yanındayım ayça yuzume söylesene Very Happy Very Happy Razz
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Salı Nis. 20, 2010 7:45 am

mesaj sayıcığım artsın Very Happy Very Happy Razz
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Salı Nis. 20, 2010 1:24 pm

Very Happy Very Happy hep cıkar hepp Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Nis. 20, 2010 1:32 pm

noluo lan Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 1:36 pm

bende anlamadım Very Happy ayça yb
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Salı Nis. 20, 2010 1:38 pm

neyı anlamadınız Very Happy
    veya neresı agır geldı ayca bugun acmıcak dıe bılıorum bn yardımcı olım Very Happy Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 1:40 pm

gencay ın anlamadığını anlamdım sekreter hanım Very Happy Razz ayça hanım a da yb istediğimi iletin lütfen Very Happy
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Salı Nis. 20, 2010 1:43 pm

gencay neyı anlamadıı
    ayıp oluyo bee bu hıkayeyı bn yazıorumm Very Happy
    yanı buraları harıc Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 1:44 pm

tamam o zaman yeliz lan yeni bölüm verin bize Very Happy nasıl? Very Happy
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Salı Nis. 20, 2010 1:47 pm

super de az bekle daha sendekı de yuzsuzluk yanı daha yenı koydu aycaa Very Happy Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 1:50 pm

ama oda çok bekletiyor ya Sad ne zaman gelcek onu söyleyin bari
    y_kyky
    y_kyky
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından y_kyky Salı Nis. 20, 2010 1:57 pm

cok sayfa sonra Razz Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Nis. 20, 2010 2:09 pm

bnde sizin anlmadığınızı anlmadım aynı zamnda handanın bni anlmadığımı anlmadığını anladım ama bnm anlamadığımıın ne olduğunu hala anlmış değiliö Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Nis. 20, 2010 3:26 pm

yb verin Razz yb ver ayça aç inek mi olcan Razz geek bu bölüm güzeldi devam böyle Razz bu kız ne ya bana onu söyleyin Very Happy Razz ayça mesaj sayın çok az ya Razz lol!
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 20, 2010 4:04 pm

benim iyi sayılır ama 1000 yapcam Very Happy ayça arkadaşım yb ver sinir etme adamı veya kadını Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Nis. 22, 2010 4:04 pm

lan siz takmışınz mesj sayısına bn yeni öğrendim onun ne olduğunu lan Razz
    onun fazla olması bişeyi değiştiriomuki selim kaptan Razz Question
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Nis. 22, 2010 4:05 pm

yb ver
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Nis. 22, 2010 4:21 pm

ayçaaa kızzz fenalık qeçircem heee ybb ver bana bişiler oluyooo komşular yetişinn ayça ybb koymuooo Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:57 pm