Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+9
starkekin:)
vahşi viyola
stevie_rae
edella
TUTKU
jane volturi
AhMeT&SeLiM-night
Phoenix
Redbird Stark
13 posters

Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma

Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma Empty Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma

Mesaj tarafından Redbird Stark C.tesi Şub. 13, 2010 8:58 pm

Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma 3312

Ölümlü-ölümsüz bir aşk üçgeni. Düşman kardeşler. Nefis bir kız. Çılgın bir romantizm. Bitmeyen bir macera.

Vampir Günlükleri 2 Öfke ve Karanlık Buluşma

Foxlife’taki diziyle beraber öğütmeniz önerilir! Kitap ve dizideki hikayeler birbirini tamamlayacak. Böylece her şeyi öğreneceksiniz.

L.J. Smith büyük bir kadın. Türevlerinden on kusur yıl önce yarattığı ve Stephenie Meyer, Charlaine Harris, P.C. Cast, Rachel Cane, Richelle Mead gibi ölümlü-ölümsüz temasıyla harikalar yaratan yazarların öncüsü kabul edilen yazar Türk okurunu da tamamen ele geçirdi. 20 kadar dile çevrilen, milyon kopya satan, halihazırda Fransız ve Alman çoksatar listesine demir atmış bulunan ve Digiturk 8.Kanal Foxlife'in 2 hit dizisinden biri olan Vampir Günlükleri artik bir fenomen. Ölümsüz iki erkek kardeşin ölümlü bir kıza aşkı ve bu aşk üçgeni etrafında gelişen akıl almaz olayları anlatan dizi, yine bir Artemis

serisi olan Charlaine Harris imzalı Trueblood’la beraber Artemis’in dünya markası kimliğini bir kez daha ortaya koyuyor.

ELENA: Altın kızken başından beri korktuğu ve aslında imrendiği bir ‘şeye’ dönüşür. Elena’nın artık kalbi atmıyordur.

Stefan: Elena’yı kaybettiği için büyük acılar çekerken Damon’a düşman kesilir. Ve daha sonra yavaş yavaş farkettiği üzere, Abisi onun tek düşmanı değildir.

Damon: Elena’yı saplantı haline gelir. İntikama susamışlığı Stefan’ı zehirleyip Damon’a başarıyı kazandırabilecek mi?

Vampir Günlükleri’nin 3. ve 4. hikayelerinin toplandığı bu kitapta heyecan verici olaylar, iki vampir kardeş ve onarlın arasında kalan güzel kız için acıklı bir hale gelir.

En son Redbird Stark tarafından C.tesi Mart 13, 2010 12:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma Empty Geri: Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma

Mesaj tarafından Redbird Stark C.tesi Şub. 13, 2010 9:03 pm

" Bakalım ne zaman çıkacak bu kitap Artemis geçen hafta " Önümüzdeki 3 hafta içerisinde çıkacak " demişti bakalım sözünde duracakmı ?
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma Empty Geri: Vampir Günlükleri 2-Öfke ve Karanlık Buluşma

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Şub. 13, 2010 9:04 pm

Çok güzel bu kitap okuyalı bayağı oldu ama Very Happy Artemis çoğunlukla dediğinden bayağı bir sonra çıkarttığı için Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark C.tesi Şub. 13, 2010 9:06 pm

" Evet bende okuyalı bayağı oldu. Bakalım bu kitap ne zaman çıkacak tezgahtaymış şu an 37 kitapla birlikte çıkacak."
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Şub. 13, 2010 9:08 pm

Artemis bayağı geç çıkarıyor Very Happy Ölü kızın Dansı ve Kulüp Ölüsü söylenenden geç çıktı hemde bayağı bir.
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark C.tesi Şub. 13, 2010 9:09 pm

" Evet birde Vampir Akademisi 3 var hala çıkarmadı. "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Şub. 13, 2010 9:12 pm

Gece Evi'ni Pegasus çıkardığı için şükredelim Very Happy ya onuda Artemis çıkarsaydı?Hala ikinci üçüncü kitapta falan olurduk Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark C.tesi Şub. 13, 2010 9:13 pm

" Kesin şuan 3. bekliyor olurduk birde Pegasusa yavaş diyenleri kınıyorum yahu. Resmen adamlar gün olarak geç çeviriyor. "
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Şub. 18, 2010 9:14 pm

artemis 3 hafta dediyse 1 1.5 aya zor çıkar hep öyle oluyor.Bakıyprum hiç durmdadan kitapların çıkış tarihini erteliyorlar.Madem çıkaramayacaklardı neden bu kadar serinin yayın haklarını alıyorlardıki.bıraksalarda pegasus alırdı.Hem pegasusun kitapları nedense buraya daha erken geliyor Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Çarş. Şub. 24, 2010 2:28 pm

" Bu kitapta katalogda Ocak 2010 diye geçiyordu.Şubat dediler şimdide Mart bakalım inşallah çıkar. Daha Supernatural Nevermore'yi bekliyorum. "
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Şub. 24, 2010 4:24 pm

Supernatural'ı bende beklşyorum kaç ay oldu yha Sad Artemis biraz daha hızlı yha
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:03 pm

" Supernaturel ve Vampir Günlükleri 2 pazartesi çıkacakmış galiba."
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 7:09 pm

İns. Very Happy ben okudum ama koleksiyonumda bulunsun istiyorum Rolling Eyes
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:10 pm

" Aynen hele tüm olayları Katherine'nin yapması ayrı bir olay. Mutlaka bende Türkçe'side bulunmalı. "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 7:12 pm

--Spoiler içerebilir---(spoilera almaya üşendim Very Happy )

Valla ya birde ilk kitapta kızları karşılaştırırken Elanaya kar kaplanı Katherine'e beyaz kedi yavrusu falan diyor.Koptum zaten bence tam tersi olmuş lol!

---Spoiler içerebilir---
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:14 pm

" Aynen yha bu kadar olur ama geri dönüş serisini okuyamdım. Bu arada konu dağılıyor ama sen Cassandra Palmer serisini okumuştun 2. sinde ne oluyor bana özel mesaj olarak atarmısın hiç biyerde bulamdım inglerini. " Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 7:16 pm

Haberiniz var mı bilmiyorum ama bu serinin 4. kitaptan sonra devamı gelmeye başladı 2009'da 5. kitap ve 2010 da iki kitap daha çıkacakmış.

Benden önce söylemişsin haberi ama bende söyleyeyim dedim Razz

En son AhMeT&SeLiM-night tarafından Cuma Şub. 26, 2010 7:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 7:18 pm

Evet devam ediyor Razz şu casie işine gelince ikinci kitabı tam okumamıştım ben yada okuduysamda hatırlamıyorum lol!
    ama açıkça söyliyim ---Cassie Phytia olunca bütün büyücü cemaatleri Cassie'nin peşinde koşacak. lol! ---
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:19 pm

" Evet haberim var ama olsun sen yinede söle içinde kalmasın Razz "
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Şub. 26, 2010 7:20 pm

detaylı bilgi ister misin Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 7:21 pm

Bu arada redbird stark imzan süper Very Happy
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:21 pm

Phoenix demiş ki:Evet devam ediyor Razz şu casie işine gelince ikinci kitabı tam okumamıştım ben yada okuduysamda hatırlamıyorum lol!
    ama açıkça söyliyim ---Cassie Phytia olunca bütün büyücü cemaatleri Cassie'nin peşinde koşacak. lol! ---

" Evet okadarını biliyorum e-book'unu okudum hatta Tomas ile oluyor. Ben Mircea ile olsun istiyordum. Team MİRCEA ...İnşallah ilerki kitaplarda olurlar Very Happy"
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:23 pm

Phonex detaylı bilgiye hayır demem Ahmet( kısaca Ahmet diyebilirmiyim?) teşekkürler. Bana Asena diyebilirsin. Very Happy "
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 26, 2010 7:24 pm

Tabiki Ahmet diyebilirsin Very Happy

Kusura bakma adını bilmiyordum yeni öğrendim
    Redbird Stark
    Redbird Stark
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Redbird Stark Cuma Şub. 26, 2010 7:25 pm

" Önemli değil zaten söylememiştim. Very Happy "

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 7:56 pm