Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı!

Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı! Empty Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı!

Mesaj tarafından Brra. Cuma Şub. 04, 2011 6:10 pm

Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı! 13fbyokboyledansdefnejo
    Hayatını kaybeden ünlü sunucu Defne Joy Foster'in kan örnekleri incelendi ve Adli Tıp Kurumu ön raporunu açıkladı.

Medyafaresi.com’un haberine göre, Adlı Tıp Kurumu'nun ilk inceleme raporunda Defne Joy Foster'in kanında uyuşturucu maddeye rastlanmadığını ve Defne Joy’un solunum yetersizliği yani astım hastalığı nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi. Ayrıca kanında yüksek oranda alkol bulunduğu da raporda belirtiliyor.

Adli Tıp Kurumu ilk inceleme raporu Defne Joy Foster hakkında uyuşturucu kullandığına dair çıkan dedikodulara da nokta koymuş oldu.

ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı! Empty Geri: Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı!

Mesaj tarafından ges_emine Cuma Şub. 04, 2011 6:12 pm

Ayrıntılı rekor 2 ay sonra çıkacakmış!!!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı! Empty Geri: Defne'nin Adli Tıp İlk İnceleme Raporu Açıklandı!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Şub. 04, 2011 6:16 pm

Bence neden öldüğü o kadar da önemli değil.Sonuçta öldü ne fark eder Rolling Eyes
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Şub. 04, 2011 6:25 pm

Açıkcası ben merak ediyorum. Ama öyle çok şeyler yazılıyor ki üzülüyorum ben gerçek bir an önce ortaya çıksın da herkes sussun. Sonuçta Defne'nin bir çocuğu var Neutral

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 12:42 pm