Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
Kiraz*
MelisWay
okuyombenyae
ges_emine
'supernatural'
AhMeT&SeLiM-night
Phoenix
11 posters

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu Empty Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Şub. 02, 2011 10:54 am

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu Defne-joy-foster

Ünlü sunucu Defne Joy Foster, Caddebostan'da bir arkadaşına ait evde ölü bulundu...

Foster'in dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra bu eve geldiği belirtildi. Foster'in vücudunda herhangi bir darp ve yaralama izi bulunmadığı ifade edilirken polisin incelemesi devam ediyor.

Son olarak 'Yok Böyle Dans' adlı programa yarışmacı olarak katılan ünlü sunucu Foster, bir çocuk annesiydi. Polis, Defne Joy Foster'ın ölüm nedenini araştırıyor.

Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979'da Sinop'ta doğdu. Annesi Türk, babası Amerikalı olan Defne Joy Foster, ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu'nda okudu. İlk olarak Kral TV DJ'yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzunca bir süre Sihirli Annem adlı dizide Eda karakterini canlandıran Foster, tv8'de yayınlanan Bir İş İçin Lazım adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu.

Foster, Ruhsar, Beyaz Yalanlar, Sihirli Annem, Selena, Hayal ve Gerçek gibi dizilerde de rol almıştı.

Bunun dışında bir TRT programı olan Çeyiz Şov'u da sunan Foster, son olarak Yok Böyle Dans adlı programda yarışmacı olarak katılmıştı. Foster, yarışmadan geçen hafta elendi.

2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlendi. Bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu dünyaya geldi.

Foster, geçen hafta yarışmadan elenmiş ve bunun nedenini de "Bebeğim bir süredir hasta. Geceleri uyutmuyor, onun için yeterince çalışamadım" diyerek açıklamıştı.

Solunum Yetmezliği ya da Kalp Krizi Olabilir

Foster'ın ölümüne ilişkin olarak Kadıköy'deki dairede incelemeler sürüyor.

Alınan bilgiye göre, Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi.

Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin, buradaki incelemeleri sürüyor.

Bu arada, astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Defne Joy Foster'ın, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.

“Solunum yetmezliği” ve “kalp krizi” sonucu öldüğü sanılan Foster'ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu Empty Geri: Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Şub. 02, 2011 12:26 pm

Gerçekten mi.İnanamıyorum.Ben bu kızı severdim.Çok üzüldüm
    'supernatural'
    Marked
    Marked

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu Empty Geri: Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu

Mesaj tarafından 'supernatural' Çarş. Şub. 02, 2011 12:42 pm

...

En son 'supernatural' tarafından Ptsi Mart 12, 2012 6:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Şub. 02, 2011 12:49 pm

Gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşına gitmiş kalmaya, gece fenalaşmış.Arkadaşı doktor çağırmaya gitmiş, döndüğünde ölü bulmuşlar.Üzüldüm, çok sevimli bir kadındı.

Evden gelen görüntüler...
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Çarş. Şub. 02, 2011 1:06 pm

çok üzüldüm ya. Deliydi ama severdim kızı
    okuyombenyae
    okuyombenyae
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından okuyombenyae Çarş. Şub. 02, 2011 7:18 pm

İnanılmaz şaşırdım ve üzüldüm.Allah rahmet eylesin.
    MelisWay
    MelisWay
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından MelisWay Çarş. Şub. 02, 2011 7:21 pm

Hayat doluydu bu kız yaa...Hala şoktayım affraid Allah rahmet eylesin
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Şub. 02, 2011 7:32 pm

Öğlen haberi duyunca çok şaşırdım. Televizyona bir baktım her kanalda aynı şey. İnanmak istemedim, hiç beklemediğim bir şeydi... Çok üzüldüm...
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Perş. Şub. 03, 2011 12:07 am

Çok üzüldüm ya... Severdim rahmetliyi Sad
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Perş. Şub. 03, 2011 1:39 pm

Aynen bende çok üzüldüm. Duyunca inanamadım.
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Perş. Şub. 03, 2011 9:06 pm

çokta hayat dolu bir kızdı adaşım benim ya seni özleyeceğim Crying or Very sad
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Şub. 04, 2011 12:01 am

Bende üzüldüm allah rahmet eğlesin Sad

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 12:58 pm