Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Gercek olamayacak kadar guzel ...

sineray
    sineray
    Betrayed
    Betrayed

Gercek olamayacak kadar guzel ...  Empty Gercek olamayacak kadar guzel ...

Mesaj tarafından sineray Ptsi Kas. 29, 2010 10:42 pm

Gercek olamayacak kadar guzel ...  M01

Bu otelın dısarıdan masum ve sırın gorundugune ınanıyorsanız ıcını gormeyı bekleyın !! O kadar sırın ve tatlı ki insanın otomatık olarak ıcınız ısınıyo tabikide bu kadınlar ıcın gecerlı cunku daha cok kadınlara hıtap ediyor hem dekorasyon olarak hemde yerı bakımından zaten adını soyleyınce neden boyle oldugu hemen anlasılıyor.Otel Mılano da ve adıda MAISON MOSCHINO HOTEL yanı bu otele gdıyosun once dısarıda Mılano sokaklarında geziyosun alısveriş yapıyosun sonra gelip rahatlıyosun ... Very Happy

Gercek olamayacak kadar guzel ...  M02

Lobiye girer girmez anlıyorsunuz farklılıgı koltuklar Moschıno elbıseler ama lamba olarak tabı ve de kuzularr o kadar tatlıkı bende gıtmek ıstıyorum.

Gercek olamayacak kadar guzel ...  M05

Tam bır tatlı manyagı oldugum ıcın yastıklar tam bana gore acaba onlar ozel yapım mıdır yoksa satılıyomudur satılıyosa hemen ıstıyorum cunku baktıkca bıle canım tatlı ıstedı Very Happy

Gercek olamayacak kadar guzel ...  M03Gercek olamayacak kadar guzel ...  M04

Otel Mart ayında acıldı daha cok yenı ve otel gercek hayatta peri masalındaymış gıbı yasamayı amaclıyor.65 oda var ve odalardan bir kısmı peri masallarından etkılenerek yapılmıs mesala ust resimdeki kurt veya sarmasıklar ve elbise yataklar gercekten ruya gıbı

Gercek olamayacak kadar guzel ...  M07

Anahtarlıklar bile sirin nasıl bır otel ya cok gıdesım geldı belkı ben EN , I ve birkaç arkadasımız daha unıversıte yıllarımızda okullarımızın bahar tatıllerınden bırınde bu otele gelebılırız ah ah ne kadar guzel olurdu ...

Gercek olamayacak kadar guzel ...  M06
    Ve tabı butun sıklık mutfagada yansımıs...
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Gercek olamayacak kadar guzel ...  Empty Geri: Gercek olamayacak kadar guzel ...

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Kas. 30, 2010 3:38 pm

Öncelikle şu sesli harfleri sen düzeltirsen sevinirim.

Of, ne bu ya Gercek olamayacak kadar guzel ...  158646 Kalpli falan Gercek olamayacak kadar guzel ...  158646 Hiç hoş değil Gercek olamayacak kadar guzel ...  158646
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Gercek olamayacak kadar guzel ...  Empty Geri: Gercek olamayacak kadar guzel ...

Mesaj tarafından ges_emine Salı Kas. 30, 2010 3:53 pm

ilginç ama
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Perş. Ara. 23, 2010 6:28 pm

Odaların dekorasyonlarını begendim en çok .d
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Perş. Ara. 23, 2010 9:32 pm

Kırmızı yatak çok güzelmiş .d

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 1:13 am