Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
6 posters

Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor!

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor! Empty Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Kas. 06, 2010 4:54 pm

Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor! Fame_taylor_lily.350

US Weekly’nin haberine göre, Taylor ve Lily çifti Temmuz ayında çıkmaya başlamış. Twillight aktörü Taylor, Lily’yi “sürekli kaslı göğüslerini göstererek” etkiledi.

National Enquirer’e konuşan bir kaynak ise “Lily arkadaşlarına aşık olmayı sevmez ancak kısa sürede Taylor’a karşı boş olmadığını fark etti. Taylor, Lily’ye ilk günden vuruldu ancak Lily Meksika’da çekilen Spielberg filminde oynayan bir dublörle birlikte olduğundan ona hemen karşılık vermedi. Lily erkek arkadaşının telefonlarına eskisi gibi dönmeyince, erkek arkadaşı şüphelenerek bir uçağa atlayıp neler olduğunu görmeye geldi.” dedi.

Ama şu anda bu ‘erkek arkadaşı’ mazi oldu ve Lily’nin Taylor ile Twilight filminin dördüncüsü olan Breaking Dawn’ın çekildiği Baton Rouge, Louisiana’da ‘takılmayı’ planladığı söyleniyor.

Kaynak : Msn
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor! Empty Geri: Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor!

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Kas. 06, 2010 4:57 pm

US Weekly'e güvenmem asla ya hep düzmece haberler yapıyor Koptum
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor! Empty Geri: Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor!

Mesaj tarafından Headbanger C.tesi Kas. 06, 2010 4:58 pm

Hayırrrrrrrr! pale pale Olamaaaaaazzzzzzz Sad Sad Sad Sad Sad Taylor Swift'i başımızdan yeni defettik zaten, bide bu çıktı haa Evil or Very Mad Evil or Very Mad bounce Crying or Very sad

En son Headbanger tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 4:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Kas. 06, 2010 4:59 pm

Kadın Yıldız Tilbe'yi andırıyor Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Kas. 06, 2010 5:05 pm

Taytay gibi tipe ancak o oluyor Koptum
    bu bile fazla onun için Koptum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı C.tesi Kas. 06, 2010 7:35 pm

ben kaslı göğüsler kısmına koptum Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Kas. 06, 2010 7:37 pm

Taylor ancak öyle kız tavlar zaten kafasının içi boş olduğu için Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Kas. 06, 2010 10:10 pm

Taylor Lautner G gözüküyordu sadece bende o G'yi Gay olarak düşündüm ilk başta Taylor Lautner Gizlice Rol Arkadaşıyla Çıkıyor! 158646
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark C.tesi Kas. 06, 2010 10:14 pm

Ay ne kadar çirkin bir kadın yaa Koptum
    Taylor'a yakışmadı Koptum

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 8:06 pm