Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi Empty Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ekim 21, 2010 3:12 pm

Michael Welch Edward'ı Eleştirdi

Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi Michael-welch-photo

-Bela ile gerçek yaşamında karşılaşsaydın ona ne söylemek isterdin? Edward’a neler söylemek isterdin?

"Dinle kız. Ben bu olağanüstü aşk üçgenini yakalayamam, ama neden bir de Mike Newton’ı denemeyesin ki? Eğer kurt adam, senin yaşamındaki kararlı seçeneği temsil ediyorsa, ve vampir sabit olarak, senin kıymetli kanından akıtmamak için kavga ediyorsa belki de ihtiyacın olan ufkunu genişleterek bir İNSAN ile çıkmaktır! Sadece düşündüm.

Edward’a: “Çok teşekkürler ahbap! Senin bu mantıksız yakışıklılığın yüzünden biz erkeklerin hiç şansı yok! Bizde senin parlamalarından ve ani reflekslerinden yok! Hatta Efron kadar bile parlayabilirsin. Onun hissettikleri hakkında ne düşünüyorsun? Harika! Şimdi Zac ağlıyordur.Kendi kendinle gurur duy, şimdi büyük adam gibi hissediyor musun? Ve iyilik için, sen, bazı filmleri görmesi için Bella'yı götürür müydün? The Hangover veya bir şeyi kirala veya en azından önceden kalan bir şeyleri görmesi için onu götür.

-Oyuncu olmasaydın mesleğinin ne olmasını isterdin?

Profesyonel bir müzisyen olmak isterdim. Kim bilir belki bir gün Billy Bob Thornton gibi olurum ve hayatımı müziğe adarım. Bir grup olarak turnelere gitmek benim için her zaman bir hayal oldu. Şov yaptığım zaman her zaman bir konserde olmak istemişimdir ama bu tamamen aynı şeyi imgelemiyor. Müzisyenlerin ne düşüneceğini biliyorum"Hey bir dakika bekle! Ben, müziğe yaşamımı adadım, ve bu küçük alacakaranlık garabeti sadece turnelere ilerleyebildiğini düşünüyor, her ne zaman onu andırırsa?! Olamaz!" Seni duydum arkadaşım.( ne diyor bu ya ) Ben bir sanat biçimi olarak, sevgi ve saygıya sahip bir şarkıcı bir aktör olmaya karar verir gibi hissediyorum.

-Birini seç: A.) günbatımında robota dönüşmek, sadece benzin ve zeytinyağı ile ziyafet yapmak? B.)birisi sana köpek dediğinde havlamak zorunda olmak?()
    Haha! Dürüst olmak gerekirse kimse bana daha önceden böyle sorular sormamıştı. Sanırım robot olmak iyi olurdu. Ama petrole zam geldi, aç kalmak istemiyorum! Aç bir robot!

Birileri bana köpek dediğinde havlayacağım!

-Söyle bize, günlük izlediğin dizi ne?

Andy Samberg’in videosu, “Like a Boss.” izliyorum.

-Şu anda seni anlatan üç şarkı söyle?

Pearl Jam’ın en yeni albümü ” Backspacer” Eylül’de çıkacak. Pearl Jam benim her zaman favorim olmuştur. Rage Against the Machine’yi son zamanlarda çok dinliyorum. Ve tabii ki Eminem’in son zamanlardaki albümü “just ridiculous” , daima. Em’i seviyorum!

(Pearl Jam, ha?Aferin Cool )

-Eğer bir vampir olsaydın, özel gücünün ne olmasını isterdin?

Soruya göre değişir. Yeni bir güç yaratabilir miyim yoksa şimdiden var olabilen birini seçmek zorunda mıyım? Eğer kendim yaratabiliyorsam, ikisinden birini isterdim, uçmak ya da gözlerimden lazer ateşi çıkarmak! Evet! Çoktan var olan bir güç seçmem gerekirse Alice gibi geleceği görmek ya da James gibi iz sürmek isterdim. Biliyorum bu kötü, ama James’i seviyorum.

-Mike ne kadar senin gibi? Umutsuz romantik?

Evet,çok. Örnek vermek gerekirse “Princess Bride” benim favori filmim. Bir filmde aşkın gerçekleşmesi, heyecandan daha önemlidir.

tuttum bu çocuğu, özellikle Zac hakkındaki sözlerini ve Pearl Jam dinlemesini Koptum

ALINTIDIR
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi Empty Geri: Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Ekim 21, 2010 3:30 pm

O zaman film seriden da ha iyi olacak gibi Michael Welch yapımcımıydı dimi? Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ekim 21, 2010 3:39 pm

Yok lan bu hani her kıza sulanan abaza Mike'ı oynayan çocuk Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Ekim 21, 2010 3:40 pm

gece evi haberlerinde görünce bende yapımcı sandım Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ekim 21, 2010 3:44 pm

taşısana ben üşendim Koptum
    kısayoldan tıklayınca burası açıldı Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ekim 22, 2010 8:20 pm

Aferin adam ol Cool Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ekim 22, 2010 8:27 pm

çocuk çok tipsiz ama göz rengi güzel Cool
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Ekim 22, 2010 8:31 pm

Bu Edward'ı evire çevire döver Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ekim 22, 2010 8:36 pm

Bella buna kaçsın bence Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ekim 22, 2010 8:39 pm

Size söylemem gereken bir gerçek var. Bella... Bella... Bella

Bir LEZBİYEN! Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ekim 22, 2010 8:40 pm

aseksüel olsaydı keşke kimseye zararı dokunmazdı Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ekim 22, 2010 8:42 pm

Aslında o bir gerizekalı Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ekim 22, 2010 8:45 pm

vay anasını affraid
    beklediğimden zekiymiş Koptum
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Cuma Ekim 22, 2010 8:49 pm

Biliyoduummm bounce Bu kızın salak bir lez olduğunu biliyoduuuuuumm Michael Welch, Edward'ı Eleştirdi 143147 Koptum

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:42 am