Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı'

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı' Empty 'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı'

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 19, 2010 10:48 am

'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı' 553201_detay

GAZETE HABERTÜRK / BORA BAĞCIBAŞI

Mimar Sinan’ın hayatını anlatan '8 ülke 8 Yönetmen ve Sinan' belgeseli için kamera karşısına geçen Hülya Avşar, Mimar Sinan’ı oynayan Cemal Hünal’ı üzecek bir açıklama yaptı ve "Cemal yetenekli ama bir o kadar da genç. Kanaatimce bu role Mehmet Aslantuğ yakışırdı. Aslantuğ bu rol için biçilmiş kaftan. Şahsen Aslantuğ’a bayılıyorum" dedi. Hürrem Sultan’ı canlandıran Avşar, kendi rolu için ise "Bu tür bir rol hayalimdi"m diye konuştu.

Avşar, Beren Saat’in oynadığı 'Fatmagül’ün Suçu Ne?' dizisindeki tecavüz sahnesini de değerlendirip "O sahne benim filmimde daha heyecanlıydı. Gerçekten dehşetle izleniyordu. Yeni versiyonunda daha bir televizyona uyarlanarak çekilmiş" dedi.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı' Empty Geri: 'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı'

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 11:02 am

Kadını pek sevmem, pöh, mehmet'i sevmem, pöh, o çok biliyor, pöh!

Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı' Empty Geri: 'Mimar Sinan rolü Aslantuğ’a yakışırdı'

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 19, 2010 11:05 am

kadın demişki resmen benim tecavüz sahnem daha iyiydi Koptum Karşılaştırdığı şeye bak.Yakında TV uzmanları saniye saniye bunu yaparsa şaşırmam Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Eyl. 19, 2010 11:06 am

Onu hep yapıyorlar ki Koptum
    Aşk-ı Memnu içinde yapmışlardı, millet bu tür sahneler için kapışıyor ya Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Eyl. 19, 2010 2:01 pm

Tek kelimeyle salak bu kadın.

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 3:53 pm