Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı Empty Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 1:31 pm

Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı 61566_431988232492_225044712492_5519074_2428775_n

Avril, son dönemin en gözde olaylarına göz attı yani Ke$ha & Britney, Christina & Gaga karşılaştırmalarına. Ve Avril yorumunda çok önemli bir noktaya değiniyor.

Avril : "10 yıl önce bu iki yıldız vardı. Fakat Lady Gaga ve Ke$ha 10 yıl önce yoktu ve şu zamanda tüm gözler bu kızların üzerinde fakat yinede 10 yıl önce bir yer edinen 2 yıldızın üzerinden geçiniyorlar. Ben onlarla birlikte 8 yıldır bu piyasadayım ve şu ana kadar onların karşısında dayanabilen kişi olmadı. Onlar çok başarılı."
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı Empty Geri: Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 1:32 pm

avril dediyse tam tersini alın Koptum salak işteadı üstünde 10 yıl önce.Şimdi beyonce ve gaga var Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı Empty Geri: Avril:10 yıl önce Britney ve Christina vardı

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 18, 2010 1:33 pm

Evet ya bir röportajındada diyor ki herkes benim gibi olacak falan hiç sevmiyorum bu kızı Twisted Evil

Beyonce,Gaga&Keshaa I love you I love you

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:25 pm