Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Lady gaga neden tuhaf giyiniyor?

fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Lady gaga neden tuhaf giyiniyor? Empty Lady gaga neden tuhaf giyiniyor?

Mesaj tarafından fashion_queen C.tesi Eyl. 18, 2010 12:58 pm

Bir intenet sitesinden okuduğum bir habere göre Lady Gaga’nın neden tuhaf giyindiğini açıklıyor:
    Lady Gaga söhretin basamaklarını çıkarken şöhretin getirdiği baskıya dayanamıyormuş bu durumdan dolayı piskolojisi bozuk olan gaganın piskoloğuna göre kendini çirkin bulmaya başlamış başlarda dikkatini burnundan başka yerlere çekmek için gün geçtikçe ilginç kıyafetleri ve makyajları tercih ediyormuş ama ilginç kıyafetlerle kendinden söz ettirmeye başlayınca gerisi gelmiş en son mtv müzik ödüllerinde giydiği etten kıyafetleriyle kendinden söz ettirmeyi başaran gaga akıllarda tek bir soru bıraktı(acaba et ödül töreninde koktumu?) bende merak ediyorum Very Happy sıcaktan falan kokmuştur herhalde Very Happy
    haber ne kadar doğrudur bilinmez ama Lady gaga giydiği ilginç kıyafetlerle bizi şaşırtmaya devam ediceğe benziyor...

Lady gaga neden tuhaf giyiniyor? 1
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Lady gaga neden tuhaf giyiniyor? Empty Geri: Lady gaga neden tuhaf giyiniyor?

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Eyl. 18, 2010 1:01 pm

bence sırf dikkat çeksin, konuşulsun diye böyle yapıyor ve gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Eyl. 18, 2010 1:24 pm

Sana katılıyorum bencede dikkat çekmek için böyle giyiniyor ve bunu başarıyor Very Happy Dans Et
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 18, 2010 1:26 pm

O et kıyafeti kokmuyordu.Bildiğiniz kıyafet sadece kumaşı et olarka düşünün.Düşünmek zor ama düşünün Koptum ama bir yönden haklı The fame zamanında herkes burnuna bakardı şimdi herkes kıyafetlerini konuşuyor Metal İki türlüde dikkat çekiyordu.Dikkat çekmek için böyle giyinmesine gerek yok yani. Very Happy Dün jay lenoda bir kadın balıklardan kıyafet yapmıştı gördünüz mü Koptum
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen C.tesi Eyl. 18, 2010 3:09 pm

evet ben gördüm Koptum çok komikti ya sushilerden yapılmıştı bugün haberlerde okudum Lady gaga'nın et elbisesiyle dalga geçmek için yapmış ama gözünün üstündekiler çok komikti ya Koptum
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya C.tesi Eyl. 18, 2010 4:50 pm

basının dikkatini çekip gündemden düşmemek için bildik taktik ama yapılış tarzı farklı Lady gaga neden tuhaf giyiniyor? Icon_smile buna da lady gaga farkı diyek gayri Lady gaga neden tuhaf giyiniyor? Icon_wink

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:43 am