Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Muse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!)

Luchi_Dan
    Luchi_Dan
    Marked
    Marked

Muse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!) Empty Muse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!)

Mesaj tarafından Luchi_Dan Salı Eyl. 14, 2010 11:10 am

Muse, 1994 yılında İngiltere'nin güneybatısında yer alan Devon'da kurulmuş rock grubu.Çılgın sahne şovlarıyla,coşkulu tınılarıyla ve baştan çıkarıcı atmosferiyle her yaştan insanın zevkle dinlediği bir gruptur. Matthew Bellamy, Chris Wolstenholme ve Dominic Howard olmak üzere üç kişiden oluşur.

2009 yılında Muse'un 'Supermassive Black Hole' adlı şarkısının 'Twilight (Alacakaranlık)' filminde kullanılmasıyla grup, yeni ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Ayrıca grup son olarak 13 Eylül 2009 tarihinde MTV Video Müzik Ödülleri'nde de sahne almıştır.
    Stüdyo Albümleri [değiştir]
    ~Showbiz (28 Ekim 1999)
    ~Origin of Symmetry (17 Temmuz 2001)
    ~Absolution (29 Ekim 2003)
    ~Black Holes and Revelations (3 Temmuz 2006)
    ~The Resistance (14 Eylül 2009)

Muse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!) United_states_of_eurasia_lyrics_video_museMuse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!) Muse2
    z=ben
    z=ben
    Betrayed
    Betrayed

Muse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!) Empty Geri: Muse(Alacakaranlık'ın Biricik Şarkıcısı!)

Mesaj tarafından z=ben Salı Eyl. 14, 2010 11:59 am

bu grubun şarkıları süperr

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:50 am